Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
21. máj 2009

jahodka,,,no asi tak ,,ked dakde treba isť tak sa spi,,ale už je poslušnejší ako pred polrokom 🙂

netmona
21. máj 2009

jaj,,včrera som videla polovicu príbehu ako som prežila a bolbo to smutné,,

jahodka11
21. máj 2009

no ja zrovna v stredu chodim cvicit....a ako to skoncilo?

bambi09
21. máj 2009

ahojte 🙂
tak my sme celú noc preteplotovali,mala horúce ručičky,ako sa ma držala ☹ ☹ tak dnes nám MUDr.robí poobede,tak zabehneme ☹
a to som si už myslela,že je to fakt z tých zubov,keď jej zas 2 naraz vyšli a už bude dobre 😠 😠
tak mám o zábavu postarané... ☹ ☹
jahodka,veď nemusíš ďakovať 🙂 ale malý je fakt zlatý,toľko fešáčikov tu máme... 🙂 🙂 😉
no a naša podobne,keď niekam treba ísť,zaspí...
takže my dnes zas len doma trčať budeme a k MUDr.,to je krásne 😠 😠 😠
už ma to fakt nebavííííí....
ale vy si užite pekný deň...Ivka,už Ti je lepšie??dúfam,že áno 🙂
Katka,vybrať fitko v KVV nie je vôbec ľahké...a tie ceny niekde 😠 😠 😠 tak hľadám ďalej,prinajhoršom v DÚ...

hiha
21. máj 2009

Ahojte,juj Macka moja,tak vy zase teplotky,pomooooooc,chudatko mala Katulienka 😖 😖 😖 😖 .Zuby porazene.....Adko ma uz horne dasna az fialove,nech uz ma vsetky von,lebo ma odvezu 😠 😠 😠 .Musime sa potom spichnut v SJK,aby som vas konecne videla a vyobimala,pozrela Adkove buduce nevesty 😀 😀 😀 .A podte k nam cvicit,vsak ked si zabehnete az do Ovsista,to budete stihlucke a zadarmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Ja vas budem tu cakat s mineralkami 😎 😎 😎 Ja este uzivam ATB,ale uz je to na najlepsej ceste.Prajem vsetkym neplnochrupcom,rychlo zubky von a bez tragedie.

bambi09
21. máj 2009

Ivka,nie je mi do smiechu,ale fakt sa smejem,keď čítam Tvoj posledný príspevok 😀 😀 😀 😀
no,veru,zuby porazenéééé,toľko je s nimi trápenia a starostí 😠 😠 😖 nakoniec som sa trepala k MUDr.zbytočne,poobedia prehodila na stredu 😝 😝 tak ak v noci zas bude malá hicovať,tak zajtra doobeda pôjdem,ešte,že to máme blízko ☹
poobede už teplotu nemala,tak nechápem...prešli sme sa k MUDr.,na poštu,do Billy a domov,nemala som nejako odvahu ísť aj na ihrisko... 😒
a myslíš cvičiť u vás doma??? 😀 to by Tvoj drahý neprežil... 😀 😀 😀 ale pridaj sa Ty k nám,som zistila,že v Petržalke je kopec možností,tu u nás pomenej 😒 😖
tak sa drž aj Ty a Adamko,veru,už by som aj ja rada na to stretko...ach jaj,hádam sa to raz podarííííí... 😉

chasencha
21. máj 2009

mame prvy zuuuub 😎 je kraaaasny ale malinkyyyy 😀 😀 😀 😀

bambi09
21. máj 2009

kati,supéééér,gratulujeméééééé... 😀 😀 😀

chasencha
21. máj 2009

dakujemeee a prajeme skore vyzdravenie,musi to byt hrozne ked je vonku tak nadherne byt doma ☹

jahodka kde si sa tuuulala?bola si v sjk?my sme tam boli od 11 do 19 🙂

bublinaz
21. máj 2009

ehm, aj my prajeme skore uzdravenie. ja tiez horim, kedze v tom sjk pieklo tusim aj v tieni a na opal krem ja stale zabudam :o keby som sa vyzliekla, tak vyzeram ako mastalir v jednej hre, v kt. sa aj vyzlieka. a ked som bola na tom predstaveni, tak tusim predtym brigadoval na zahrade v tricku a nohaviciach, hehe. to bola podivana 😀

chasencha
21. máj 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 inak aj ja som mala 100 chuti pozriet si to ale nevydalo 😖
mam nos ako papriku....co uz,my sme to estedorazili bagetou a magnumom equador dark 😝 mnaaaaaaaaaaaaaam a dom sme dosli 19:45

bublinaz
21. máj 2009

ja som to stihla tusim v nejakom 8. mesiaci 😉

no, vy ste ine caje, emke sa uz dobre hryzla ta cokolada s tym jednym zubkom, co? heheheheee 😀 tie flaky na nohaviciach vysli tak na 95 % 😠

chasencha
21. máj 2009

len 95 %??a to ako?cim si to cistila?
ema nedostala cokinu aaale dali sme jej asi 2krat liznut si 😀 😀 😀 😀

jahodka11
22. máj 2009

dobre ranko🙂
chasenka-prepac, mala som strasnu migrenu, som len lezala..... ☹ potom ma maly zavrel na balkone....normalne ako vzdy zavrel dvere, co je v pohode, to sa da otvorit...ja som vesala pradlo...adanielko si zmyslel, ze otvori tie dvere...a zavesil sa na klucku....lenze tym padom ich zatvoril...tak ma skoro porazilo....viete si predstavit ten pocit? a potom odisiel a zacal sa hrat so sporakom.....ja som tam mala polievku, ktora sa varila.....no bolo asi 15.50 a manzel prisiel 16.15....no ale keby nieco, mozem ist cez okno...len sa mi nedarilo tam vojst....ale keby nieco maly urobil alebo co, tak asi nerozmyslam a preskocim... 😉
no a toto cele mi dvihlo tlak, takze ma menej bolela hlava a mohla som si odskocit do auparku nakupit darceky pre tu navstevu....lebo dnes ideme na otocku do piestan na oslavu, takze to nestihnem.....samozrejme, ze ked som sa vratila domov, hlava ma bolela jak kona a boli stale.... 😠
no a manzel isiel s malym do horskeho parku nakoniec, stretol sa tam s byv kolegami.....
takze prepa, nevyslo to vobec ako som chcela.... 😒
a gratulujem k zuuubku 🙂

chasencha
22. máj 2009

jahodka to nevadiii ved kedykolvek inokedy 🙂 viem pochopit,migrena je hrozna vec,asi si sensibilna a dnes bude prsat....teda vyzera to tak

bublinaz
22. máj 2009

chas, zatial som to len s takym mydlom mydlila, este to hodim do pracky. hadam pusti aj tych zvysnych 5 % 🙂
no, dnes nejako prsi, ci co 🙂 mala spala vyyynimocne do 7.20 a uz ziva. zeby bola meteosenzitivna 😝 🙂

chasencha
22. máj 2009

😀 😀 aj ema uz chrni opat,asi 5 minut uz a to vstala 7:45 🙂
no prsi prsi tak neviem co s tou zeleznou,ale aspon sa dobre dycha 😀

jahodka11
22. máj 2009

chasenka-dakujem za pochopenie 🙂
ja a migrena..je to moja nerozlucna kamaratka.....nevie odo mna odist... 😒
inak, u nas v petrzalke zatial neprsi, aj ked je vselijako.....ved typicke, ide vikend....no nie? 😉

netmona
22. máj 2009

ahojte,,,
kati tak nech tie zubky v jpohode idú von a nemá teploty a bolesti,,
bambi,,no neh je rýchlo zdravá Katka,,no vidím že , akosi vela deti je chorých,, 😒
dnes je fajn,,obed navarený tak trochu pokoj kým bobak spí 😉

jahodka11
22. máj 2009

netmona-aj ja prave kavickujem a chatujem 🙂 kym sa DD zobudi 🙂

bambi09
22. máj 2009

ahojte babulky 🙂
tak my dnes máme "úžasný"deň, malá v noci teplotu nemala,tak som sa už nestresovala,no a keď didkala asi o 11:30, tak som cítila, že má teplé ručičky, no a veru, teplota začala stúpať ☹ ☹ 😒 úplne opačne ako včera,tak lekárku som už nestihla a včera som to ja doplietla,poobede nám MUDr. robí v stredu,ale aj môj muž ma presviedčal,že vo štvrtok 😀 😝 ,tak ma nenapadlo overiť si to na ich stránke,musím si to vytlačiť a capnúť na chladničku-ordinačné hodiny 😝 😝
poobede mala už 38,5,tak som nasadila Nurofen sirup,aj keď ho nechcela,ona nám žiadne lieky nechce papať ☹
no a pomohlo,teraz najskôr až okolo 22-hej jej môžem dať,mám aj Panadol sirup,tak snáď neskončíme cez víkend na pohotovosti ☹ ☹ je strašne uhučaná,chce byť len na rukách,aj mi tak zaspala,keď som ju mojkala na kolenách,ale mrzutá je stále 😖 😖
musela som zrušiť dámsku jazdu s kamoškou,lebo malá keď je chorá,tak na mne visí,tak super...ale nevedela by som sa baviť,keby som musela stále myslieť na to,že som ju chorú nechala doma ☹ 😒
tak snáď nabudúce,len radšej nič neplánovať... 😝 😝 😝
a jahodka,migrény aj mňa vedia potrápiť,dúfam,že už si ok??
a teda pekne Ti malý zavaril 😕 😀 aký šikovný,zavrie maminu na balkóne a má raj 😀
mne sa stalo podobné,ale už veľmi dááááááááááávno,keď som bola tehu s Paťom,bola som doma na PN-ke,mala som rizikové a dostala som chuť na kompót,mali sme komoru hneď vedľa bytu,tak som nechala dvere do bytu pootvorené a keď som zaliezla do komory,bum-bác,prievan mi dvere zabuchol 😠 😀 nemala som ani papuče,len nočnú košeľu,ponožky a veľké brucho,susedia neboli doma,mobil zostal v byte,ešte šťastie,že som nemala nič na šporáku 😝 😝 tak som tam sedela na stoličke zavretá,kým drahý nedošiel z roboty-mal teda riadny šok,keď som naňho vybafla z komory 😀 😀 😀 😀 no,ale vtedy to sranda nebola 😝 😝

bambi09
22. máj 2009

Katka,ak chceš,mrkni...http://www.parfumeriazet.sk/ a ešte je mandarinka dobrá a beautiful...ono ich je véééľa 🙂 🙂 😉

bublinaz
22. máj 2009

bambi, dobre som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 jedna kamoska raz vybehla za, vtedy este priatelom, teraz uz manzelom, v nocnej koseli. "nahanala" ho asi 200 m, kym jej to doslo. ale nastastie nemala okuliare, tak nevidela, ako sa tvarili okoloiduci, hehe 🙂

chasencha
23. máj 2009

baby,dnes smer hradza 🙂 o nejakej druhej by sme tam mohli byt ako na koni,pridajte sa 😉

netmona
23. máj 2009

ahojte,,no dnes máme zas pekne,,hoci trochu povieva vetrík..
no bambi,,stať sa môže hoci čo,,,a preto si furt dávam pozor,,lebo žiadna sranda

netmona
23. máj 2009

chasench,,nieje to zlý nápad,,predpokladám že, si vyrazila už

chasencha
23. máj 2009

net heeej,o pol 1 sme vyrazili za tomasom do roboty a odtial autom na hradzu,2 hdky sme boli,mna neskutocne bolia podošvy,skoro som umrela od blesti,nechapem,,predtym ma to tak nebolelo,no a teraz vyrazame do licsaku na majales,piveckooo,cigaaanska,trdelniiiky ,mnaaaaaaaaaaaaaam se nažeru 😀 😀 😀 😀

chasencha
23. máj 2009

no uz sme doma,kukli sme si old school brothers a sli dom 😀 😀 😀 saaaamoška ze som si dala cigaaansku,pifko,dokonca aj trdelniiiky 2 a jeden som si priniesla domkov 😎 na ranajky na zajtra 😝

neboli ste tam nikto?

bublinaz
23. máj 2009

my sme si to dnes nakoniec nasmerovali na cerveny kamen. a aj tam mali cigansku :o)
mala dokonca hladkala sovu, ta na nu kukala, lebo sona jej takmer vypichla oko, xixi. a cestou naspat sme sa zastavili v modre na zmrzlinu, mnaaam 🙂

bambi09
23. máj 2009

ahojte 🙂 tak vidím,že ste si užili víkend,my sme len doma boli 😝 malá bola od 9-tej hore s teplotou ☹ ☹
navarila som,upratali sme,priesady som zasadila,povysávali sme,Paťo sa bol bicyklovať,my traja sme si poobede zdriemli 😉 prala som-takže zajtra budem žehliť 😝 😝
Katka,tak som chcela ísť na ten Majáles-trdelníky-mňam ☹ no,nevyšlo to,možno nabudúce 😒
zajtra sme tiež doma a v pondelok idem predsa k MUDr. s malou ☹ pre istotu...
bubli,tak môžem byť rada,že som len v komore sedela,že?? 😀 😀 😝
tak dobrú noc všetkým a zajtra krásny deň... 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre