Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
24. máj 2009

bambi,,aj tebe peknu nedelu a tie trdelniky asi nabudjúce budu chuťiť pepčie 😀

hiha
24. máj 2009

Chas,krasne fotocky,hlavne ta s vlozkami,som sa narehotala 😀 😀 😀 .Sesternicine deti,ked boli krpci,si takto Allways nalepili medzi nohy,Svetlana ze co im to tak susti pri chodzi 😀 😀 😀 😀 .Bambi,tak vy takto teplotujete stale,mala bude uz asi aj vycerpana poriadne 😖 .Choroby het,het,het a zdravie sem,sem,sem,sem 😎 😎 😎 .A k tomu zazitku,aspon si hladna nebola a cikat sa da aj do 7 dcl poharov 😉 😉 😉 .A ja trdelniky neznasam,neznasam tu chut a tuk 😝 😝 😝 😝 .Adko sa v noci stale budil,lidicky my ked budeme mat plny chrup,asi sa pojdem ozraaaaaaaaaat 😀 🙂 😉 😀 🙂 😉

bambi09
24. máj 2009

ahojte babulky 🙂
Ivka,ja sa z Teba dočúram,Ty musíš byť veselá kopa 😀 takých ľudí ja môžem každý deň,už aby sme sa aj stretli naživo 🙂 🙂 😉
tak malá je cez deň bez teploty,ale v noci sme jej ešte dávali Panadol sirupček,dnes riadne dlho spala 🙂
a máš pravdu,už je z toho vyčerpaná,ale aj my,choré dieťa dá človeku zabrať,vyzerá,že jej idú dolné trojky,k tomu ešte 4-ky nie sú celkom von,ani hore-ani dole,tak je to hrozné,včera sa jej úplne nožičky klepali,málo papá,iba pije-čajík a moje mliečko,ráno zjedla trochu grahamovej bagetky so syrčekom,potom polievočku a potom už len čaj,včera raňajky a pribináčika,pár piškót a didku,nič viac,hrať sa nehrozí,je mrzutá,uplakaná,len na ruky sa pýta a plače,ešte,že bol víkend a drahý mi pomáhal,lebo ja už som hotová,ešte dnes aj mrcha došla 😠 😠 tak sa vytešujem,som jak vypľutá...
teraz asi pred pol hodinou zaspala na tatovi a počujem,že už zaspal aj on,ale drží ju ako kliešť,obložený vankúšmi 😀 😀 😀 tak odfukujú obaja 😀 😀
Katka,fotky sú fakt super,malá je taký cukríček,podobá sa na vás oboch,lebo aj vy sa podobáte 🙂 🙂 😉
a s tým čúraním,Ivka uhádla 😀 😀 😀 😀 😀 😀
netmona-ďakujem...v rámci možností bola pekná,zajtra ráno mašírujeme k MUDr. ☹ ☹ ☹

bambi09
24. máj 2009

a Ivka,si píš,že keď budú tie hnusné zuby všetky von-sa "zrúbeme" 😀 😀 😀 máme 2 fajnové fľaše odložené,len mne stačí aj pohárik vínka a za chvíľu sa priblblo usmievam a chce sa mi spať 😀 😀 😀 😀

hiha
24. máj 2009

Bambi,niekedy vesela,niekedy ma radsej nedrazdit a niekedy depresivna,vsak zena,nie? 😀 😀 😀 .Maleho som supla hned do vane,vyhral sa na ihrisku,potom som mu dala Bebe keks a jablcko,no hruza,vsade omrvinky,len holuby na neho pustit 😠 😠 😠 .Tatik sluzi,tak sme sami.Urobim kasu,uspat,pokukam Lets Dance.Uz ma to nebavi,lebo kde kuknem tam otrasna Adela 🙄 🙄 🙄 .Ak ste jej obdivovatelky,tak sorry,ale pre mna je transsexual s krivymi nohami,hrozny omyl prirody.A ked dakde citam,ze aka je ona osobnost,celebrita,no proste koniieeeeeeeeec.Tak uz potom fakt neviem,kto je osobnost. 😖 Bambi,mala si otecka s dcerenkou odfotit,urcite su prekrasni 🙂 🙂 🙂 🙂 .Adkovi som dnes kukala horne jednotky,fu cele to ma krvave,nie anie sa prerezat 😔 😔

hiha
24. máj 2009

Macka,kukala som tvoj albumik,no moja,Patrik je aky krasny chalan,vydareny 😉 😉 😉 A ty si strasna symposka,krasne sa smejes,ale nie som do tebaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bublinaz
24. máj 2009

my mame doma maleho harryho pottera - pri akrobatickych kuskoch sa malej akosi neuhla hrana stolika, tak ma celkom pekny strafik na cielku :o

hiha, ked tancuje ab, tak ja sa musim sulat lebo ona je, bohuzial, taka skade ruka skade noha a mne to pride strasne tragi/komicke.

bambi09
24. máj 2009

Ivka,tak to sme dve 😀 ale tak najradšej sa smejem,ak je na čom 😉 😉
a nerob,lebo sa červenám 😀 😀 ale ďakujem,aj za Paťa,je fešák,no po mne určite nie 😀 😀 len tomu neverí,to vieš,puberta,spolužiačky ho nechcú,lebo je krpatý po mame 😝 ☹ ale už sa ťaháááá,už ma prerástol 😀 😀 😀 šak len by to jedlo...prvé slová,čo povie,keď príde zo školy sú ahoj,som hladný 😀 😅
a tatinka s malou som nechcela zobudiť,tak som necvakla,lebo malá je teraz megamrzutá,tak som nemala odvahu,ale možno raz 🙂 😉
a Adelu som videla naživo v Líščaku,ja mám teda problém so svojím nosom-nejako sa nemáme radi,ale môj drahý hovorí,že oproti nej mám noštek 🙂 😉 ja viem,že za to nemôže,ale fakt je jej už veľa-všade,otvoríš sardinky a vybafne na Teba A.B. 😀 😀 😀
všetkého veľa škodí-aj sebavedomia 😉
a teda nech vám Ivka tie zúbky vyjdú bez nejakých veľkých plačov 🙂 😉

hiha
25. máj 2009

Ahojte,my noc supre,doteraz sme hajali.Maly vytrestil tie jeho okale a hned sa mojkat a bozkavat 🙂 🙂 🙂 .Laska moja.Bambi,krasne fotky,vsak mas pekny nos,co chces 😉 S manzelikom,aky vrucny boztek a malu doved sem,mame namontovanu hojdacku.Adamka uspime,ju budeme non-stop hojdat a my vykecavat 😀 😀 😀 😀 .Bubli,Sonicka asi spustila revik,ale to sa jej zahoji a bude kraska 😉 😉 😉 .Idem sparvit Vepro..... a hajde na piesok.My fakt kazdy den perieme,chodime zvonku ako ciganske deti,maly este nechodi,tak tie kolena vyzeraju 😠 😠 😠

hiha
25. máj 2009

Bubli,vy nemate album?

bublinaz
25. máj 2009

hiha, na MK album nemame, lebo v mojom PC neviem najst sposob ako pozmensovat fotky. este kedysi v praci mi to islo cez nejaky program cak-cak, ale doma to nemam. ale mozes kuk na nasu stranku: http://cid-3b95488eefc82711.skydrive.live.com/a...

bambi, ja som tiez, co do vysky mini a co do nosa maxi 😀 😀 😀 sonicke som do vienka nalozila, nech ma co najskor prerastie ,tak som zvedava 🙂

hiha
25. máj 2009

Kukla som,krasna rodinka,mala je cela ty,krasne ocka mate obe 😉 😉 😉 .Dalsia adeptka pre mojho Adiska.A ,mate neskutocne zlozite priezvisko 😒 ,to kym sa podpises,tak pomoc,esteze nie si prezident,ale aspon si dala malej kratke meno 😀 😀 😀 😀 .Ja tie atelierove fotky nemusim,ale spravili vam ich krasne.A dievcata,ja fakt neviem co mate stymi ratafakmi,to ste asi nevideli AB poriadne,niekde som citala,ze ma namiesto nosa bagetu 😀 😀 😀 😀 😀

netmona
25. máj 2009

ahojjte,,vidim že , ste popisali tohoo,,ja ani namam čo písať ,,včera bol taký o ničom den u nás,,MM asi ma svoje dni 😒

chasencha
25. máj 2009

baby tak som sa nasmiala ked vas tu tak citam 😀 😀 😀 😀
ivka ja vidavam adelu dost casto v parku so psom ale nedivam sa na nu tak priamo 😀 😀 😀 ale kamarat s nou chodil tak povedal ze je faaakt velky 😀 😀 😀 😀

net my mame tichu domacnost od vcera vecera...ani bre rano sme si nepovedali ale je mi to celkom jedno 😝

dnes je krasne stretko si nedame?hmm?

maminecka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi09
25. máj 2009

ahojte babulky 🙂
tak už sme bez teploty druhý deň-klop,klop,tak snáď už bude lepšie... ☹
k MUDr.som nešla,ako to poznám,je tam ráno plná čakáreň a ešte by sme si doniesli nechcený suvenír,tak radšej som neriskovala,keďže už sa zlepšila malá,len jedy ešte zostali 😠 😒
bubli,pekné fotečky 🙂a teda malá je šikulka,naša minule sa treskla o roh stolíka a modrina jak sviňa,až mi zle prišlo,že sa mohlo niečo s očkom stať,tak na druhý deň letel tatino do Ikea kúpiť packy na rohy 😝
tak snáď malá nebude mať z toho nič,joj,koľkokrát sa ešte buchnú,prekotia... 😝 😒
Ivka,vďaka,si zlatá,ale genetiku neoklameš,mám frňák po otcovi 😠brat po mame,pekný,amlý,tenký,aj brčkavé vlasy,mne už len čo zvýšilo 😀 😀 😀
ale tak čo už,som aká som,komu sa nepáčim,nech nepozerá,nie??priateľom môj frňák nevadí,ani vám tu asi 😀 😀 😀a komu vadí,nech si trhne 😀 😀
ale keby som mala 30.000,možno by som aj pod nôž išla 😅 😅 😅
ale tak môj chlap ma chce aj s veľkým nosom a zadkom 😉tak čo riešiť 😀 😀 😀

bambi09
25. máj 2009

Katka,pozerala som tú Šancu tanca,vyzerá to beznádejne ☹ všetko obsadené,sme zaspali asi,ja teraz mrchujem,tak cvičeniu moc nedám,ale potom určite už niekam chcem ísť,len tie fitká majú väčšinou posilovne,ja by som skôr ten Pilates alebo Bodyforming chcela ☹

bambi09
25. máj 2009

netmona,drahému nalej Fernet Stock 😀 😀 pritúľ sa a hneď ho to prejde 🙂 🙂 😉

bublinaz
25. máj 2009

dakujeme za komplimenty 😎

bambi, rohy z ikea mame, ale mala si vybrala hranu na obvode stolika 🙂 dnes tam uz takmer nic nema, ale tiez mi napadlo, ze keby to bolo oko, alebo ten jediny zub, kt. mame, tak...
a ak najdes niekde dobry pilates, tak ja by som sa tiez pridala. lebo ako som prestala cvicit, tak hned mi to tie moje krize pekne vytmavili :o

chas, este mlcite? 🤐

chasencha
25. máj 2009

bubli uz nie,jedno McFlurry to vyriesilo 😀 😀 😀

plno?aj ten bodyforming je plny??mmmmmm ale tak no a niekde onde nie je posilka s takymito programami?viem ze na bernolaku cvici fredy aisi tae bo a to ma velmi laka,je to vzdy o 8 vecer 🙂

bublinaz
25. máj 2009

hiha, a ano, suhlasim, to priezvisko je poriadne komplikovane a dlhe. preto som si ho dala bez -ova a preto sa mala vola kratko - sona 😀 ale malo aj vyhodu, ked som sa vydala, nikto mi v praci nevolal, lebo nevedeli ako sa to vyslovuje, xixi. to bol veget 😀 😀

bublinaz
25. máj 2009

chas, 😀 😀
na fredyho som kedysi bola, ale bolo tam straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne vela ludi :o

chasencha
25. máj 2009

ano?ale chcela by som to vyskusat,teraz ked uz studento nie su v blave by to tam nemuselo byt take huste 😀 😝

hiha
26. máj 2009

Caaaaaaaaaaaaaafte krasky,blba otazka,ale ja nem rozumiem,co je McFlurry 😢 .A Fredy je kockos,tak hups na neho.My ideme na navstevu k Mlynskym Nivam na cely den,kamoska si adoptovala chlapceka,tak som zvedava ako sa im dari.Je polociganik,bude mat pomaly 6r a je neskutocne krasny,taky mulatik 😉 😉 😉 .Ale vidno na jeho spravani podpisana citovu deprivaciu,no hadam najdu stastie. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Prajeme krasny dnicek,stastia kopcek a slz ako malicek 😀 😀 😀 😀 .A nas Adko sa zacina s detmi klbcit 😀 😀 😀 😝 😝 😝

bambi09
26. máj 2009

ahojte 🙂
Ivka,nechcem sa robiť múdra,ale vďaka Paťovi viem,Mc Flurry je zmrzlina z Mc Donaldu v kelímku posypaná,čím si vyberieš 🙂 😉
a teda obdivujem Tvoju kamošku a držím jej palce,nebude to mať ľahké,ľudia vedia byť hnusní... ☹ 😒
ja som si vždy chcela adoptovať dieťa z DD,ale môj muž nemá pre to pochopenie,ani na vlastné nemá občas trpezlivosť 😉 ale tak aj tak máme malý byt,takže ani by som nemohla 😀
malá už sa lepší,len včera mala 3x takú kakanicu,že Ty kokso,ale po každej sa jej viditeľne uľavilo,ale taká je ešte ubečaná a mrzutá,že dnes tak max.na sídlisko na prechádzku pôjdeme...
ostatným prajem pekný deň 🙂

chasencha
27. máj 2009

idem teraz do DM na dlhacoch...zevraj maju akciu ze z nakupu 10 % dole a ak mate aj tie nalepky alebo kupony aj to sa da s tym kombinovat 🙂 ze bubli?
idem to ochekovat na nete aby som tam nesla nadarmo 😀 😀 😀 😀

jahodka11
27. máj 2009

ahojte,
ja akosi nestiham net...🙂
chasenka ano, maju 10% dole....uz som tam bola 3x🙂))) a nezistila si, ze dokedy je ta akcia?

chasencha
27. máj 2009

zevraj do konca maja?ale neviem presne,aaaa mne sa zda ze mi dali akurat 10 % dole z tych nalepiek a nie aj dalsiu 10 % zlavu 😠
mmmm ved skusim este na obchodnej skusit DM len neviem co kupim ked uz som vsetko na dlhacohc pokuila,som sla dom ako vianocny stromcek,v jednej ruke krabica velka s plienkami,o kocik zavesena igelitka a dalsie 2 v nakupnom kosiku pod kocikom 😀 😀 😀 😀 😀 bola som komicka a este ab ymi malo nebolo kupila som kilo jahod 😀 😀 😀 😀 ale pol kila uz nieto 😀

ena
27. máj 2009

chasencha; ja tak ovesana chodim bezne a nielen z DMka 🙂 kedze mame na kociku 2 sedatka, tak mam nakup aj v tom druhom sedatku a Filip ide domov peso 🙂minule sme tak zvladli 2 krabice plienok a kopu dalsich veci 🙂

bambi09
27. máj 2009

ahojte 🙂
v DM sme boli včera,ale kartička polepená zostala doma,tak si budeme drahšie zadočky utierať 😀 😀 😀
a ak by ste chceli jahody,teda viac,v Rajke je už zber-tuším okolo 2 eurá za kg,aj čerešne už sú,my ideme v sobotu,ak nebude pršať,navarím džem aj do mrazáku narvem,koľko sa dá,my s drahým jahody milujeme,Paťo eee a malá zatiaľ nemôže 🙂 😉
ena,este,že máš taký super kočík a Filipko už chodí... 😀 😀 😀
málo nás je tu,Ivka a bubli asi nestíhajú... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre