Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
27. máj 2009

ena tak to ste ini hrdinovia 😀 😀 obdivujem 😀

jahodka11
27. máj 2009

bambi- a to si musim nazbierat alebo staci zaplatit? 😉

bublinaz
27. máj 2009

chas, tak to by si si mala vyreklamovat, ze ti dali iba 10%. v auparku je napisane, ze vo vsetkych predajniach je 10% dole. a segre v avione dali 10% akcia + 10% nalepky.

bambi09
27. máj 2009

jahodka,aj aj,ale zbieraš len to,čo chceš,čiže pekné a nemusíš mať forinty,stačia eurá...aj tak sa to oplatí 🙂 😉
trochu sa opálime,poohýbame,zjesť môžeš,koľko chceš na poli bez platenia 😀 ale mne chutia viac umyté 😝

bublinaz
27. máj 2009

ja som dnes mala upratovaci den, tak konecne som si trochu sadla, uf.
a sonicka mala zase padaci den - mame prvu poriadnu hrcu na gebulke lebo stolicka sa jej neuhla. ani tycky v postielke, zrkadlo a skrina. truhlik maly je to 😵

bambi09
27. máj 2009

daj si do googlu jahody Rajka a nájde Ti kopec odkazov 🙂 😉

bublinaz
27. máj 2009

ked sme pri forintoch, baby, kt. chodite nakupovat do mosone, ci ako sa to pise - da sa platit eurami alebo treba menit na forinty?

netmona
27. máj 2009

bambi,,,dobre vedieť, , jaohody dobrá vec,,a ked uvariš džem 1 mi rezervuj,, 😀 😀

netmona
27. máj 2009

bubli,,aj ja sa tam zberám pozrieť, a známa tam kúpať sa chodí do teplej vody 🙂 ,,ale myslím že, forint treba

ena
27. máj 2009

na tych jahodach v Rajke sme boli vcera aj s detmi.. kilo 350 forintov a ked mate nad 10 kil tak 320 forintov za kilo.. oplati sa zmenit si eura na forinty a platit forintami, lebo da sa platit aj eurami, ale je to nevyhodnejsie..
My sme isli o 10 tej z domu (chceli sme skor, uz od 8mej sa tam da ist..ale kym sme sa vychystali s detmi 🙂) ) a o 12tej sme isli domov a mali sme cca 12 kil.. zbiera sa tam tusim od 17teho, takze su este aj pekne velke.. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jahodka11: musis si sama nazbierat 🙂 a btw, ved ty si skus zlavu vybavit, ked si jahodka 😀

bambi09
27. máj 2009

netmona,jasnééééé 🙂 😉
a jahodka,veru-povedz heslo-som jahodka z MK a uvidíš... 😀 😉 😉
ena,tak za forintoš je to výhodnejšie??dík za info 🙂 😉

chasencha
27. máj 2009

bry veceeer,my sme sli okolo 2 tyzdne dozadu a uz zbierali v rajke 🙂 J M& A chystame,ja som dnes na posedenie zjedla kilo tak ale zniesla by som aj viac 😀 😀 😀 😀 😀
inak v madarsku platis forintami,ked myslime nakupy ako take ale my sme skor kartou platili a forinty sme si zmenili len na jedlo,teda na obed ked sme sa boli najest a este nam aj ostalo nabuduce 🙂
podme spolu do rajky 😎 😀 😝

bublinaz
27. máj 2009

...a vypustime na pole ratolesti, nech nazbieraju, hehe 🙂
taku mam chut na tie jahody az mi konecne doslo, ze aj ja mam v chladnicke pol kila. tak sa idem na ne vrhnut, mnam 🙂

netmona
27. máj 2009

ena,,krásne foto,,jahodové,,,,,, 🙂 ,,,,,,,,,no ja moc nemôžem jahody ale 1kg si dám 🙂

chasencha
27. máj 2009

co?ja ich ani do chladnicky nedavam,ved naco 😀 😀 😀 😀 😀 😀 spraskam ich hned pri kompe 😀

netmona
28. máj 2009

chasencha,,,asi tak akosi,,no mame tu nabitý wek-end,,, 😀 ,,,,,,,,uvidíme kde vlastne pôjdeme,,lebo vela akcií

jahodka11
28. máj 2009

ahojte,

ena-skoda, mohol by mi moj nick pomoct....aby som nemusela zbierat... 🙂 mna by to aj bavilo, ale danielka urcite nie....takze smola....budeme jahody kupovat v obchodoch alebo na mileticke.... 😖
a co planujete na MDD? My asi avion, aj ked "z donutenia", ideme reklamovat matrac v ikei a ked tam uz budeme... pojdeme sa pozriet a uvidime....mozno tam nieco bude aj pre nasho maleho danielka🙂

ozaj, dnes mi kamoska hovorila, ze je uz T-Com plaz a je tam aj nejake super ihrisko pre deti....tam pri divadle, tak sa tam ideme dnes pozriet a dame vediet.....uz asi viem, kde budeme cele leto 🙂

netmona
28. máj 2009

jahodka,,,no tých akcii je veľa ,,neviem kam skôr,,, 🙂 ,,,no záleži aj od počasia,,,
dobre vedieť,,,tam pri divadle,, 🙂 ,,,potom daj vedieť ako ta je 😉

bambi09
28. máj 2009

ahojte 🙂
tak my tiež podľa počasia vyberieme nejakú "ekšn" k MDD,len darčeky ešte nemám 😅
v sobotu ráno pôjdu moji chlapi na jahody a potom niekam vyrazíme,večer si jahody dám do poriadku 🙂
a o tej pláži písala capy do Blavačiek,že je tam super,Paťo mi už síce nechce chodiť na DUK do Arény,ale určite tam pôjdeme mrknúť,len dnes je tu nejako pod mrakom,tak až keď bude letné počasie,dnes max. do Líščaku sa vykotíme o chvíľu,len kávu dopijem 🙂 😉
ena,fakt chutne vyzerajú tie jahôdky,mňáááám,sa už teším,ako sa nažeriem 😀 😀 😝

bublinaz
28. máj 2009

bambi, vidis, mne este nedoslo, ze na MDD sa detom davaju aj darceky 😀 no budem si musiet z toho mojho detstva pospominat asi aj na ine veci 🙂

dnes sme sice boli v sjk, aj som chcela ist omrknut tu plaz, ale kedze stale viseli nad nami mraky a mala namiesto spanku rumazgala, tak sa tam zastavime az buduci tyzden.

bublinaz
28. máj 2009

ozaj, bambi, a uz ste zdravi?

bambi09
28. máj 2009

bubli,vďaka za opýtanie,klop,klop,už sme ok,teda Katka 🙂 😉 už tu lieta a kričí,aj dnes v Bille ju bolo počuť na celý obchod-otras,pol hodinu sme stáli v rade na pokladňu 😒 😝

bublinaz
28. máj 2009

rady k pokladni nemam rada , bleee :o a ja som ten typ, ktory sa zakonite postavi k pokladni, kde to najdlhsie trva 😠 😀

bambi09
28. máj 2009

bubli,to isté my dnes,ako na potvoru-a potvorka jačala 😀 😀 😀

emogeon
28. máj 2009

v bille a velka rada my chodime do karlovky a tam to ide rychlo lebo do tesca lamac uz nechodime tam je to tak na hodinku 😨

bublinaz
28. máj 2009

veru, emog. a to je jedno, ci ides rano, v strede tyzdna. hruuuza.

bambi09
28. máj 2009

súhlasím s tým Tescom a veľké oné tam majú,v Prahe som len zírala,čo majú v Tescu 😕 tu je to úbohé
a Billa v Karlovke sa asi zlepšila,ale predtým to bol tiež des,teraz ten Lidl,tí pokladníci,neviem,kde ich vyhrabali 😠
ale minule jeden penil,keď ho pani slušne upozornila,nech jej nehádže s tovarom 😠 😠 to inak aj ja neznášam 😖
a mne tá ťapa nedala tie body nalepovacie 😠 😠 😠 ako malá robila cirkus,som si to ani neuvedomila...
a v DM je dokedy tá akcia??žeby som ešte zajtra zabehla,alebo drahý,nech máme zásobu vložiek a hajzlákov 😀 😀 😝

emogeon
28. máj 2009

billa sa velmi polepsila a dokonca vela poloziek maju vyhodnejsie nez tesco...

jahodka11
28. máj 2009

ahojte,
takze plaz a ihrisko na jednotku!!!! boli sme tam, prisli sme domov az o pol osmej...🙂 odporucam, tam si dame urcite nejake stretko🙂 aj ked som viac nachodena ako maly, lebo treba nanho davat pozor, aby nespadol.....ale to nevadi, o tom to asi je, ze? 😒
a ked sme cakali na MHD, manzel stretol kolegu a ten nam povedal, ze pri inchebe je este jedno aj s pieskom.... aj s bazenom!!! chapete? tak to ideme omrknut zajtra🙂

dnes doobeda sme boli v lidli, nakupila som starsne vela ovocia a zeleniny, dobre ceny....a ked som to vsetko povytahovala s kocika na pult, potom zasa do kocika a tasky...a chcela zaplatit, tak im nieco neislo s mojou kartou... 3x skusala, az sa jej zablokovala pokladna....tak ze mam ist prednostne k inej, skoro ma porazilo...zasa vsetko vylozit a nalozit...no spotena som bola z toho.....a maly uz tiez nemohol vydrzat, este ze mal ten roztek... no otras...a to som tam bola o 10-tej rano a milion ludi, to akoze nikto nepracuje v case krizy, ci co? 😉

bambi09
28. máj 2009

jahodka,tak to fakt poteší 😠 😠 Lidl má furt problém,s kartami aj pokladníkmi,nezabudnem,ako ešte nebrali karty,lebo nemali terminály,tak sme vždy tŕpli,či budeme mať dosť v hotovosti...
na dnes tu už asi nikto nie je,tak dobrú noc všetkým 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre