• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
netmona-detto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa nechválim,nemám čím,majetky nemám,moje poklady sú moje deti a moja rodina,na tú keď mi niekto šahá,viem byť zláááá :grinning: :grinning: :grinning:
inak žijeme ako stovky iných rodín-od výplaty k výplate sa prehrýzame,ale nesťažujem sa,len nech sú deti zdravé a máme sa radi,to mi k životu stačí :slight_smile: :wink:
5. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak bambi,,normál ludia,,byt, auto, sem tam dobolenka,,a makaš a makaš furt aby bolo dobre,,aleluja :dizzy_face:
5. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,presne tak,ale tak raz za čas keď vypadneme zo stereotypu-ako dobre je,my najbližšie Liptovský Ján,len sa moc neteším,aby sa niečo nepototo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom už len chalupa na týždeň na Myjave u superkamošov v júli,Paťo Horotábor v auguste a pár dní u našich,inak len také mini výlety do okolia,dúfam,že budúce leto už bude bývanie aj auto doriešené a bude poriadna dovolenka :wink:
5. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babmbi ,,ked to furt dačo,,,,, :fearful: ,,,,,hlavne že sme zdraví
jaj pečiem kačku a ešte furt neni,,ta to dajakaá mimozemšťanka :dizzy_face:

aj ja som pozerala trochu ten DOMOV na m, ale potom mi klip oči a bolo :wink: ,,,ked ten Dubaj ukazovali ,,no že tolko slnka a ani 1 solár.konektor,,ta curvi bohatý všetko zničia čo môžu,,veru veru tak to je ,,,
6. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, liptovsky jan je super. nedaleko som mala starych rodicov, tak sme sa tam ako deti chodili kupat a bolo super. dufam, z evam vyjde pocasie.

my mame family vikend, tak mam konecne trochu frei od malej. od vcera vecera ma poriadne nevidela, xixi :slight_smile:
6. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my sme celý deň preč,až teraz som sa sem dostala :slight_smile: ale super deň sme mali,aj keď ráno počasie vyzeralo mizerne :unamused: mali sme to MDD,decká sa vybehali,my sme opekali,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: súťažili odušu a zbierali "peniažky",aby si mohli kúpiť v stánku cenu :slight_smile: Paťo si vyhliadol hru Monopoly za 400 francúzikov,ale mu to vyfúkli pred nosom,tak kúpil malej veľkého plyšového papagája a sebe perá a kooopec balónov,aspoň nemusím kupovať na oslavu narodenín :grinning: :grinning: :grinning: hlavne,že to pero mohol mať zadarmo,lebo muž doniesol z roboty ceny,ale tak on si radšej kúpil :grinning: :grinning:
bubli,my sme tam ešte neboli,tak neviem,ale dúfam,že bude dobre,hlavne,že vypadneme na chvíľu z BA :wink: :wink:
jáááj,ja by som tiež brala taký víkend,my sme museli veľa s Katkou chodiť,na deke už neobsedí :grinning: :grinning:
netmona,tak,tak,chudák naša planéta :frowning2: :frowning2:
no,prajem všetkým dobrú noc,sme grogy,idem do vane a ľahnúť si :slight_smile: :wink:
6. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,
tak bambi,,vidím že, čo ma čaká dalej,,škôlka , škola,,no včera sme v madarsku kupili bicykel,,aj MM si kupil dačo na seba, on nemá problém ked je taký šlíhli

tak si sa vidím zahrala aj ty na MDD,,tak potom dobre :wink:
7. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
dnes tu okrem netmony nikto nebol?? :confused: :confused:
jahodka je už asi vysvadbená,vytancovaná :slight_smile: :slight_smile: Ivka nebola,ani bublinka,aj ostatné majú absenciu... :confused: :confused:
my sme dnes doma,mali sme v pláne ešte posledné jahody stihnúť,ale počasie o ničom,Paťo soplí,tak tatino zajtra zabehne poobede do Rajky,dúfam,že ešte niečo bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no,netmona,máš sa na čo tešiť... :grinning: :grinning: ale aspoň nuda nebude :wink:
7. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaahojte:slight_smile:))
hlasim prichod :slight_smile:
svadba celkom ok, ale zabava nic moc, skoda.......vyzerala som celkom dobre...normalne som bola spokojna..... ti vizazisti su kuzelnici:slight_smile:))manzel s malym odisiel vecer o pol deviatej a ja som sa bavila dalej......
ale o 23-tej som isla domov, brala som pivo manzelovej tete a bolo tam rozliate a som sa smykla a kraaasne 2x po sebe vyvrtla clenok.... :frowning2: nastastie to nemam vyron, len taky polovicny, ale kedze na tejto nohe som ho mala uz 2x....tak ma to riadne boli, nemozem poriadne chodit.....takze asi s danielkom skysneme doma......nahnat ho naozaj nemozem....takze ani stretko u mna nepripada v uvahu......ale som dopadla, co?
a o 2 tyzdne dovolenka, musim sa dat dokopy......
zajtra napisem viac, ale ked ma tu tak bambi pekne spomenula, tak som nieco napisala :wink:
dufam, ze ste mali aj vy super vikendy :slight_smile:
7. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babyyy :slight_smile: vcera vecer sme sa dovalili ako velka voda :grinning:
konecne to mame za sebou,tyzden plny hadok a urazaciek...no matka s dcerou :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale musim povedat ze mi pomohla velmi a ja som si oddychla,chodila po obchodoch ,po kamaratkach,po kamaratoch...po nociach vonku,takze mam na pol roka dopredu :sunglasses: :grinning:
to stretko zbuchajme hned a teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jahodka mmmm svadba,naposledy som bola na nejakej tehotna takze som ani nepila,zato som tancovala o 100 6 ,som musela smeisne vyzerat :grinning:

hnove inak nic nemame ,teda pardooooon 2.zub sa nam vyklul a presvita aj treti...takze suma sumarum mame jeden dole a jeden hore :grinning:

ja uz idem nieco so sebou robit lebo uz aj tomas mi povedal ze ako co zvladam nieco urobit s mojimi sunkami do dovolenky.... :rolling_eyes: tak idem na to
8. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak s tymi bytmi to je hroooza...vybrali sme si v senci,3-izbak v novostvane,ktora este nie je ani postavena a 4 miliony chcu...mmm tak sme si to preratavali aaaa asi sa pre dom rozhodneme,postavime si ho ako my budeme chciet a vyjde to menej a mala bude mat aj dvor....mmmm dufam ze dovtedy bude este mala :grinning: :grinning: :grinning:
uz som zmierena s placanim do konca zivota co uz...kedze netoto s bankarovym synom,ine nam neostava... :rolling_eyes: :zipper_mouth:

aspon ze na tu dovolenku ideme...nemoozem sa dockat :wink:
8. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,,tak dúfam že dačo v Rajke ostalo,,my sme šli okolo v sob. a bolo tam vela ľudí,,

chasencha,,,no asi tak, rdšej dom,, :slight_smile: ale, nviem kedy to bude,,ja som furt bola v dome a v bytovke sa mi to neráta,,ani v pyžame sa nedá vybehnuť ráno a vypiť káva ,,, :dizzy_face:
8. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Katka,tak vitaj zas u nás :slight_smile: :wink: super,že si si užila a s maminami to už tak býva :grinning: :grinning: :grinning:
tie byty-že vraj ceny klesli-houby s voctem :angry: :angry: :angry:
a jahodka,aká si peknáááá bola,aj si :wink: ale ma mrzí,že si si tú nohu potento :frowning2: :frowning2: tak nech sa rýchlo dáš dokopy :slight_smile: :slight_smile:
a Kati,gratulujeme k novému zúbku :grinning: :grinning: našla si už nejaké fitko??ja furt nemám s kým ísť a samej sa mi nece :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mackaaa dnes som sa bola pytat v tej sanci tanca a budem chodit kazdy utorok o 20:15 na bodyforming,prides,zaplatis....a ides cvicit,teda pokial bude viac ako 4 baby...ked si platis len jednu hodinu vyjde to na 4 eura ale ked si uaplatis 10 vstupov tak das nejakych 35 eur..idem do toho,tak ak chces pridaj sa :wink:
8. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi-dakujem :slight_smile: konecne som sa po dlhej dobe citila peknaaaa :slight_smile:
chasenka-to mate nejake drahe cvicenie, nie? ja platim 2,60....nezda sa ti to vela? :unamused:
8. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitaj, chas. ja ze si sa do ZA uz aj prestahovala, hehe :slight_smile: ale ty si si len poriadne uzivala. no supis :slight_smile: a citam, ze vy ste nas s tymi zubkami nakoniec predbehli :o ale mne sa zda, ze uz vidim druhy, dole vedla prveho, jupiiii :grinning:

jahodka, tak to fakt ze dokaze na.... taky nechceny odchod zo svadby :unamused:

chas, tiez sa mi to zda dost drahe. ja som bola parkrat v tom novom fitku oproti auparku a stalo to 3 aj nieco.
8. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chas, a vsetko naj emke ku vcerajsej 11-ke ,xixi :wink:
8. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no drahe mozno hej ale mam to najblizsie vies....keby ze idem napr do auparku tak miniem tie zvysne peniaze na dopravu a takto aj casovo to mam super a 100 metrov viete...tak neviem...

bubli dikyyyyy,vy mate zajtra vymesaciu tak gratulujeme predcasne :sunglasses: :wink:
8. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,tak ja by som išla,ale ak baby majú také lacné cvičenie,tak ma serká tá Šanca tanca :angry: jahodka,Ty kam chodíš??máš nejakú parťáčku??žeby som sa nenápadne priplichtila,ale ako začiatočník :grinning: :grinning: aj keď tá Šanca t. je tu blízko,dokelu :unamused: :unamused:
ja som dnes odšlapala 12 km na orbitreku,tak mám odmenu-tlačím sa jahodami :grinning: :grinning: :grinning:
zajtra už začínaš Kati??ja neviem,ako zajtra,ale budúci utorok tu nie som,tak potom by som určite,len keď Ty začneš skôr,tak neviem,ale rada by som,nechcem sama sa mordovať,nech sa navzájom ťaháme :sweat_smile: :sweat_smile: teda skôr Ty mňa,starú korčuľu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj my sa pripájame k bubli,nech vám malá rastie do krásy :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, baby, ak to mate pod nosom, treba to vyuzit :slight_smile: na kramaroch je tiez fitko a kadejake aerobiky. chystam sa uz asi dva mesiace, a stale nic :dizzy_face:
8. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,tak buď sa pridáme my k Tebe alebo Ty k nám... :grinning: :sweat_smile: :wink: mňa už nebaví sa len chystať,leto za dverami,aj keď počasie tomu nenasvedčuje,ešte,že na dovolenke nemusím šunky váľať pri bazéne,ale po horách behať :grinning: :grinning: :grinning: tak nech na Zlatých pieskoch nerobím hanbu :grinning: :grinning: ale minulý rok tam aké knedle boli a aké sebavedomé,aj hore bez,Paťovi skoro oči vypadli z jamôk :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka tak zajtra by si sla,lebo aj mne je lepsie ked nepojdem sama aj t& zuzi by si mohla nech nas je viac a nech je sranda,netusim ako to tam prebieha :slight_smile: keby bolo nieco lacnejsie hned by som sla ale tu rozhoduje blizkost :pensive:
8. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,asi tak,a ak tam začneme chodiť a nájdeme niečo prijateľnejšie,pôjdeš???ja by som zajtra čisto teoreticky mohla,len nemám nové tepláky :grinning: :grinning: :grinning:
ak je to až večer,tak predbežne sa hlásim,vyskúšame,uvidíme,zatiaľ :sweat_smile:
8. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco nove teplaky??? :grinning: :grinning: :grinning: ja idem v starych :grinning: :grinning: ved vecer je tma atam po sebe aj tak kukat nebudeme :grinning: :grinning:
keby bolo cosi lepsie tak jasne...inakwww.studiomiracle.sk , tam je aj cvicenie kde mozes mat pri sebe svoje dieta,vola s to kurz po porode ale je to este drahsie a dalekoo v petrzke
8. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,hej to štúdio som pozerala,ale fakt drahé,ja sa teším,že na chvíľu vypadnem bez detí :grinning: :grinning: :grinning:
tak beriem staré tepláky a zajtra Ťa kde vyzdvihnem??aj osušku berieš a veci na prezlečko??Ty síce bývaš blízko,ja ešte hore kopcom musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak sa nič nestane,idem,len potom ďalší utorok som mimo BA,tak si zaplatím asi len skúšobne a potom permanentku :wink:
8. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmm na prezlecko neberiem nic kedze to mam za rohom ale beriem si asi nejaky maly uteracik keby zo mna naaahodou lialo a asi mineralku :slight_smile: a vyzdvihnut ma mooozes tak ze ja ta pockam na zastavke nad luckami ci?
8. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,oki,to mám po ceste a kde je to vlastne??Kempelenova??musím kuk na mape :grinning: :grinning: a uteráčik samozrejme,ja aj doma,keď šlapem,sa zo mňa leje,tak mám poruke,príp.na krku,zajtra Ti do IP hodím moje t.č.,ak sa nič nepototo,keby sme sa nááááhodou minuli,oki?? :wink:
8. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee,hej na kempelenovej ale ved spolu tam pojdeme tak nemaj boja :grinning:

oukwj IP budem sledovat,ale len doobedaa a potom podvecr bo ideme na to ihrisko na t-com plazi
8. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Ti rovno číslo teraz napíšem,oki?? :wink:
8. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš ho v IP :wink:
8. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok