Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

dankabor
11. jún 2009

čaute baby, prijmete ešte medzi seba jednu mamičku? 😀 tiež sme pristahovalci do BA, aj ked momentálne bývame v Bernolákove. Mám 16 mesačnú dcérku Sáru a ja sa volám Danka, tak ak by ste náhodou niektorá boli z blízkeho okolia, rada pôjdem na nejaké tie prechádzky ... ale inak stále chodievame s malou aj do BA...

jahodka11
11. jún 2009

ahoj danka,jasne, berieme ta medzi seba 🙂 a kde budete byvat v ba? aspon tak som to pochopila, ze casom budete 🙂 a kam chodite, ked ste v ba? nejako vela otazok, ze? 🙂

dankabor
11. jún 2009

ahoj jahodka, no my sme bývali predtým vo vajnoroch, ale mali sme tam malý bytík, tak sme sa prestahovali do bernolákova. sme tu rok. chceli by sme sa naspäť stahovať do ba, ale neviem kedy, to závisí od viacerých okolnosít, - hlavne finančých 😒 inak chodíme na plávanie do žabiatka - na nobelovej a najčastejšie na Trnávku, tam máme kamošku, ale vieš, kamarátov nie je nikdy dosť 🙂 vy ste odkial?

jahodka11
11. jún 2009

my sme z petrzalky..... 🙂 casto chodime do sadu janka krala....tam to mame velmi radi 🙂
my by sme sa tiez chceli prestahovat, najlepsie tu v ba, ale samozrejme to zavisi od penazi.... 😉 asi ako u vsetkych.... 🙂

dankabor
11. jún 2009

a ktorá lokalita je vám blízka? my by sme brali skôr tie okrajové časti (ja najradšej vajnory 😀 , tam je klud) a manžel možno raču, trnávku ....
do sadu sa tiež niekedy chystáme, prípadne na pláž. nevieš ako to tam teraz vyzerá? je to prispôsobené aj malým deťom? ozaj a nepremýšlate v lete nad nejakým vhodným kupaliskom? chcela by som chodiť s malou na senecké jazerá alebo na zlaté piesky, len neviem čo tá voda s nou urobí...

jahodka11
11. jún 2009

no najradsej by sme isli do pezinku, len si to musime dobre premysliet.......ale inak je nam to jedno, skor okrajove, kde by bol klud 😉
na t-com plazi je dobre, su tam aj nove preliezky....tie tam zostanu..... 🙂 a pri inchebe je dalsia plaz alebo ako to nazvat a je tam aj bazen 😉 este sme tam ale neboli......ani sa neda 🙂 a planujeme chodit aj sem na kupalisko matador....zlate piesky mame daleko.... ☹

dankabor
11. jún 2009

Pezinok len odporúčam, je to prekrásne mesto. My tam ísť nemôžeme, kvôli dochádzke, muž robí v BA a ja sa tam tiež vrátim ... S tou plážou si ma potešila, niekedy tam teda zbehneme. A keby ste robili stretko, tak sa radi pridáme.
ženie sa k nám parádna búrka, tak idem postrhat prádlo 😉
Inak pôvodom som od Trenčína, keby sa tu našla nejaká krajanka ... 😎

jahodka11
11. jún 2009

danka a ja z noveho mesta n/V 😉
ved to, ze aj my robime tu v ba a to dochadzanie...... 😒
aj tu u nas hrmi, trosku aj prsalo, ale slabota....na to, ake mraky sa valili...a nakoniec nic 🙂

dankabor
11. jún 2009

to sme veru blízko 😉
som zvedavá, čo bude z tej búrky tu, už trochu poprchá... celý den bolo dusno, ledva sa dýchalo. a do toho tlač kočík 😀
kedy tu mávate s babami stretnutie? že by som s vami trošku pokecala 😎

jahodka11
11. jún 2009

asi najlepsie vecer....aj ked teraz v lete je to take...stale sme vonku.... 🙂 skus pozriet vecer, vtedy nas tu byva viac 🙂

bambi09
11. jún 2009

ahojte 🙂
danka,vitaj medzi nami 🙂 🙂 😉
no,my sme doma,nad nami sa točí búrka,tak nemám odvahu ísť s malou von,už len čakám,kedy mladý dorazí zo školy,aby nezmokol 😝
krááásne počasie 😠

dankabor
11. jún 2009

Ahoj Bambi, vdaka za privítanie 😉 tiež sme zatial doma, malá ešte spí, dnes šla až o 13tej, tak som zvedavá dokedy potiahne. Inak má to spanie všelijaké - týžden krásne, ide spať sama, cca o 20, vstáva okoo 7, a další týžden potrebuje k spánku asistenta a to v manželskej posteli - postielku bojkotu, vstáva v noci, prípadne o 6 je už uplne fit... Máte to tak aj vy?
Poobede sa chystáme na návštevu do PK, kamoška čaká dvojičky, tak jej idem dať materské rady 😀 😀 dúfam, že sa tu k vám večer pripojím 😵

bambi09
11. jún 2009

danka,my máme šiši režim od 4-och mesiacov,malá spí s nami,postieľku odmieta ale u nás je to aj z priestorových dôvodov-malý byt ☹nemôžem si dať postieľku k posteli,tak chystáme začiatkom prázdnin prerábku izby,aby bola v postieľke pri mojej posteli 😅
inak fotky z T-Com pláže dávali baby v Blaváčkach-téme,ak chceš,mrkni 😉
my bývame na DD,ale radi by sme dole do Karlovky,Dúbravky,lebo syn tu má školu,tak sa tu držíme,ale tiež je to o peniazoch,kríza je fnus,nevieme predať tento byt a kúpiť väčší ☹ 😒 v Bernolákove poznám jednu Anku, bývalá kolegyňa... 🙂 🙂 😉

emogeon
11. jún 2009

dankabor dlh si vo vajnoroch byvala ? lebo ja tiez 😉
baby vam sa pezinok paci ? my sme tam boli minule na vylete vlacikom kvoli malej a po 2 hodinach sme sa rychlo otocili vlakom do ba... navstivili sme zamocky park ci ako a vola ale to je o nicom a nikde s uz v pezinku neda motat podla mna..

bublinaz
11. jún 2009

ahoj, dankar, vitaj. t-com plaz je fajn. boli sme omrknut aj tu novu plaz pri inchebe, ale mne sa tam az tak velmi nepacilo. bazenik je mini a plati sa tam vstupne 2 eura.
ja som uz tiez rozmyslala o nejakej vode, ked sa leto dostavi. kamoska mi odporucala zlate piesky. ale aj v senci je vraj fajn, len to sa mi zda zbytocne daleko.

v bernolakove mam jednu spoluziacku z vysky, uz ma 3 deticky :o)

bambi09
11. jún 2009

vidno,že je škaredo 😀 je nás tu viac 😉
u nás teda prší husto,pred chvíľou som cez skype dotelefonovala s kamoškou z Petržky a že tam už neprší,fakt sranda,tá BA,v každej MČ iné počasie 😀 😀
a Pezinok je fajn,len pre tie,čo sú zvyknuté na veľké mesto asi malý 😀 😀 😅

bambi09
11. jún 2009

Katka a Ty žiješ??? 😕
mňa včera bolel celý človek,aj tie svaly,ktoré nemám 😀 😀 😀 dnes už len brušné 😅 😅

bublinaz
11. jún 2009

bambi, katka sa na FB zverila, ze im nefunguje net, takze je len na telefone 🙂
hm, tak to ti svalovka aj dost rychlo presla. u mna byva najhorsia 2. den po cviceni. ale uz davno nebola 😒

bambi09
11. jún 2009

bubli,Ťa prenasledujem,zas 😀 😀 😀
no,ja som včera odšlapala na orbitreku 10 km 😀 😀 tak asi už to telo kašle na to,že mu dávam zabrať 😀 😀
a teda tak s chas,som nevedela,dík,pošlem jej aspoň sms 🙂 🙂

netmona
11. jún 2009

jahodka ,,,bambi,,,,,dik za info ,,no asi daleko pre mna,,ja vrakuna,,,,,ja akosi ani nemam čas tu písať, alebo sa mi chce? alebo asi namam ani čo...no hotový pesimizmus 🙄

bambi09
11. jún 2009

netmona ☹ žeby to bolo počasím?? 😕 ale vydrž,za chvíľu sa budeš slniť a nabiješ sa pozitívnou energiou 😉
ozaj a kam idete??Chorvátsko??a pridaj sa k nám niekedy na stretko,nech nie si taká sama a smutná 😉

chasencha
11. jún 2009

caute caute 🙂 tak konecne to funguje 😠

danka vitaj 🙂 v bernolakove mi byva kolega 🙂

dnes sme nikde neboli,doobeda som sa vychystala ako na bal ze skocime na partizansku luku a kym sme vyrazili uz prsalo,nastastie teda 😀
akoze svalovica je 🙂 prejavila sa hned vcera rano ked som mala ist DOLE po schodoch,nedalo sa 😀 😀 😀 😀 😀

netmona
11. jún 2009

bambi,,no dole k Splitu,,tak trochu daleko, ja som chcela trochu bližšie , ale tak to dopadlo,,,no dúfam že, dake stretko mi víde 😉

chasencha
11. jún 2009

prave som nahmatala 3.zub!!!!! 😎 😀 😝

netmona
11. jún 2009

chasencha,,ta paráda 😅

netmona
11. jún 2009

chasen,,a ta svalovica,to máš aspon predstavu ako budeme stukať ked budeme staré babky 😀

chasencha
11. jún 2009

net 😀 😀 😀 no toš ved to ale nejako prezijeme,ved aj staroba je fajn 😝

a stretko by sme mohli zbuchat ako kedy,ked sa macka vrati a vsetky tru budeme,takze v juli? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
11. jún 2009

no,teda dnes mi riadne blbne kôň,aj vám??? 😕 to čo má byť?? 😠 😠 😠 a Kati,som rada,že si už tu 🙂 🙂 😉 súhlas so stretkom,len ešte jahodka a Ivka a ostatné aby aj prišli 😉

chasencha
11. jún 2009

npooo ved prave preto az o mesiac 😎 😀

no ineho nerva som mala ked nesiel net....som nevedela co od nudy robit 😀 😀 😀 aj zachod som umyla 😀 😀 😀 😀

inak kon mi neblbne

bambi09
11. jún 2009

Kati 😀 😀 😀 mne zamrzol notebook,tak asi preto 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre