Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bublinaz
11. jún 2009

MK ani mne neblbne, iba mala trochu 🙂 dnes odmietla dopoludnajsi spanok, tak sme spali iba poobede a potiahla tri hodky. som kukala ako puk. ze aka parada 😀

chas, vy ste sa s tymi zubami fakt poriadne rozbehli. my stale iba jeden mame 😲

bambi09
11. jún 2009

no,Kati,gratulujeme 🙂 😉 ja mám to okienko na odpoveď také mini a nejako divne mi zobrazuje stránku,ale tak hlavne,že ide 😝

hiha
12. jún 2009

Ahojte,vitamDanku,gratulujem k zubku.Nam idu horne dvojky,chudak chodi s tecucumi slinkami 😖 .Este stale ma kaslik a ja nadchu,ale chodi vonku.Vcera sme boli na pieskovisku a to moje mrna sa pustilo do o hlavu vacsieho chlapceka,lebo mal pitko a on chcel tiez.Chlapcek pustil reeeeeeeeev a viete si predstavit,ze cele peiskovisko na nas kukalo 😠 😠 😠 .No bitang je to.Chodime za jednu rucicku,ale stale este nema spravnu rovnovahu,na samostatne chodenie.Ja by som tiez Pezinok brala,ja sa nepotrebujem vela motat,mne staci aj mensie mesto.Masovkam sa vyhybame,nemam dobry pocit 😔 😔 .A kde by sme dali stretko,v SJK?

chasencha
12. jún 2009

bre raaaanko,no ten sjk by vyhovoval asi viacerym ci? 🙂
bubli hej rozbehli,ved stale len menim tricka co ich od slin take mokre 😀 😀 😀

ivak mas ale bitkara,ema tiez berie z ruky kornutky ze bubli 😀 😀 😀 😝

http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1172883

tuto trojkolku sme sa rozhodli malej kupit na narodky,ale to bude taky masovy darcek od nas ako od rodicov,a aj od oboch starych rodicov,a nasli sme ho v rakusku lacnejsi o 20 eur tak sa tam niekedy aj vychystame 😉

bambi09
12. jún 2009

ahojte 🙂
Kati,my máme rovnakú,tato dostal odmenu v naturáliách,keď opravoval známej PC-ko vo veľkosklade hračiek,aj kočík máme sľúbený 🙂 😉
my ideme na Miletičku tak za hodinu,debil nad nami prerába byt,ešte,že tu týždeň nebudeme,malá je nevyspatá,aj ja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 debiiiiiiil 😠
tak sa idem chystať...a som tmavá,jak cigáňa,tá farba mala byť divoké ostružiny,tak sú fakt dobre divoké a ja dnes besná z toho rachotu,idem potom s deckami do McDonaldu a tato ma pozval na zmrzku,tak sa teším 😀 😀 😀

chasencha
12. jún 2009

macka aj ja chceeeem ist na zrzmku,ak budete v meste poobede v meste tak sa ozvi bo aj ja sa tym chystam 🙂 a v ktorom velkosklade hraciek,presp.ktore hrackarstvo?lebo tu som to nasla akurat tak na webe a nikde inde... 😕

bambi09
12. jún 2009

Katka,volá sa Rebox,bol v Rači,ale neviem,či sa nepresťahovali,skúsim sa tatina opýtať,či by Ti cez majiteľku nemohol kúpiť 🙂 😉

chasencha
12. jún 2009

jeeezis to by bolo super 🙂bola by som ti a tvojmu drahemu veeelmi vdacna 🙂a kedy idete do toho mesta?ja cakam kym sa ema zobudi,neobeduje a mozeme vyrazit 🙂

bambi09
12. jún 2009

no,my papáme,mama sa napatlá,urobí vlasy-cigánske 😀 a vyrážame,len my najprv Miletička,potom mesto v okolí Tesca 🙂 😉

chasencha
12. jún 2009

nooo taky tak...dracik na obchodnej,fann parfumeria ak najdem niekde v meste,kupim hrasok a marhule na poštovej a chcela som aj kuk na t com plaz

a co si davala farbu na vlasy?ved cierna je in 😉 😎

bambi09
12. jún 2009

tak Ti pošlem sms,keď budeme v okolí Tesca,oki?? 😉 tato neni na skype,zistím a potom Ti poviem,len naša nemá tú blbinku vpredu a na opierke ten batôžtek,nevadí??

bambi09
12. jún 2009

a tá farba,fuj,škoda reči,Garnier 😠 😠 som mala radšej Lorealku kúpiť,ťapa,ale tak vymyje sa 😉 len Paťo pindá,že sa mám odfarbiť 😀 😀 😀

chasencha
12. jún 2009

blbinka vpredu? 😀 😀 😀 😀 neviem co myslis 😀 😀 😀 a ten batoztek voobec nevadi...a je to smart trike?

oukej budem cakat sms 😉

bambi09
12. jún 2009

no,ten mini košíček a áno,je to Smart trike-Leonardo 🙂

chasencha
12. jún 2009

tak ani ten kosiek by sme tak nutne nepotrebovali 😀 😀 😀

jaaaj dala si mi teda velkuu nadej dikyyy 😉

bambi09
12. jún 2009

🙂 tak snáď Ťa nesklamem,dúfam,že sa zrazíme v meste-páčko 🙂 😉

chasencha
12. jún 2009

aj ja dufam 🙂 uz som jj nachystala aj olovrant,hodila do kapsy a cakaaaaaaaaaaaaaaaaam na nu...stale chrni 🙄

bambi09
12. jún 2009

tak,my už za chvíľu go,dúfam,že už Emka vstala 🙂 naša snáď zahajá v kočíku 🙂

bambi09
12. jún 2009

hahaha,pršííííí,do r..i 😠 😠 😠

chasencha
12. jún 2009

ema je uz hore,ideme papat a uz neprsiiii 😀 😝

bambi09
12. jún 2009

Kati,máš to za 50 jurov reservé,po dovči doručíme 🙂 😉a ideméééé,kým zas začne pršať 😒 😠

chasencha
12. jún 2009

to vazne?len tolko?tak to supeeeeer diiikyyyy a nevies aku farbu? 🙂

jahodka11
12. jún 2009

ahojte🙂
tak my sme chceli ist doobeda na t-com plaz a nas nepustili, ze tam bude nejaka akcia.....ty si tusim kati pisala, ze tam pojdes.....tak snad si to este precitas.....ale aj tak su tam aj preliezky, kam sa da ist alebo potom sad to isti 🙂 sme tam boli s kamoskou cele doobedie, bolo suprovo, maly sa stale nahanal.....to je prenho moct len bezat a bezat 🙂

bambi09
12. jún 2009

Kati,dúfam,že červenú 😉 jahodka,tak už asi po akcii,zmokla im 😀 😀 😀 a ideme aj tak pá,tato nás vyzdvihne autom na trhovisku 🙂 🙂 čaute večer 🙂

chasencha
12. jún 2009

tak vecer sa tu vidime,hadam aj v meste a ma aj madlo hej?pje presne taka ista ako na obrazku?mmm ved vecer to rozpitveme 😀 😀 😀
no jahodka dobre ze hovoris by som sa tam nadarmo presla 😉

jahodka11
12. jún 2009

kati, mozno tam nieco super chystaju, ale ten SBS-kar, co nas nepustil vyzeral tak, ze ani nevie ako sa vola, tak sme sa ho ani nic nepytali 😀
ale myslim, ze najskor tam bude nieco pre mladych bezdetnych 😉

bambi09
12. jún 2009

chas,posledné 3 fotky v albume sú pre Teba,pozri,potom vymažem a fakt už ideme 😀 😀 😀

bublinaz
12. jún 2009

fakt ste sa vydali na put do mesta? na kramaroch uz vyse hodiny prsi a prsi 🙂 tak hadam ste nezmokli.
chas, potom sa musis predviest s tou trojkolkou, ja chcem tiez malej na 1 rok.

chasencha
12. jún 2009

macka ked si to pisala uz som bola fuc 🙂aaale super je ti poviem a striesku tam nemas?

bubli no zmokla som 😀 hned ako som vystupila z busu zacalo prsat 😀

ale inak kupila som si vonavkuuuu a aj spiraaalu na mihalniceee,super cena 2 za cenu 1 a este som mala aj zlavu 😉

a kupila som si kilo hrachu tak tu zerem ako somalcan ale uz idem kupúat emu tak zatiiim 🙂

chasencha
12. jún 2009

mame uspech,dnes som v DM kupila sunar premium od jedneho roka s vanilkovou prichutou a mala vypila 75 ml 🙂 super,vecerne kojenie by sme takto mali odburat 🙂 uvidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre