Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
20. jún 2009

no hiha,,,aj mna určite veci odradzaju,,no a asi už ani nemam dosť nervov na baetko,,dnes som musela vybehnuť z domu ,lebo bolo psycho

bambi09
20. jún 2009

ahojte 🙂
tak sme šťastne doma,od včera večera,teda,poviem vám,bola to akčná dovolenka 😝 😝 😝
ale stálo to za to,vo štvrtok sme poobede boli v tom múzeu v Pribyline,veľmi sa nám tam páčilo,hlavne mne,ja som na také starinky,históriu... 😅 😅
bol tam aj somár,koník,ovečky,koza a havo,pekný biely,tak sa malá rozplývala 😀
v piatok sme na ceste domov ešte zašli do Vlkolínca,no,tiež to bolo zaujímavé,skoro som prišla k dvom ďalším deťom... 😀 😀 😅
do BA sme tým pádom išli cez Donovaly a malá od BB až po Nitru revala,zdá sa mi,že sme v tom Vlkolínci chytili ľahší úpal,šílene pripekalo,ruky mi spálilo do červena,ale ja som sa nejako neopaľovala,len tak podľa trička a tielka,ale teda pripieklo mi ramená aj ruky a hrudník podľa výstrihu 🙄 ja sa nerada opaľujem tak účelovo 😒
som nechápala,že som aj ja od Nitry zdriemla po výjazd od Trnavy,inokedy cestujeme aj8 hodín a nezaspím,únava jak bejk,doma sme len vybalili najnutnejšie,zmyli prach a špinu a zaspali sme ani neviem ako,dnes malá vstala zas o 8:00,tak snáď nám ten "nový" režim vydrží a už budeme "normálni" 😀 😀 aj keď teda ja nechcem mať cvičené opice,tak keď sa raz za čas nezadarí,nevadí 😀 😅 😀
no,musím zajtra aj ja niečo zbúchať,aj keď som na dovolenku upiekla 2 bublaniny,1 s čokoflokmi a bielou čokoládou a druhú čerešňovú a nezostala ani omrvinka 😀 tam nás pekne vykŕmili,tak treba diétku nasadiť 😝
tak pekný deň otcov,my možno skočíme sa niekam najesť,aj keď mám mäso vybraté,uvidíme...
dobrú noc 🙂 😔
a ešte k tým autám,my máme Feliciu combi,teraz pozeráme VW Caddy alebo Passat,potrebujeme väčší kufor a hlavne tú klímu 😝 😝
a o psích hovnách sa radšej nevyjadrujem,fúúúúúj,hanba lenivým psíčkarom,Ivka,si ma rozosmiala s tou pipinou s pitbulom 😀 😀 😀
a máte nejaké bábenkovské túžby???no,keď pozerám na Katku,veru nechápem,ako rýchlo nám vyrástla z bába na "slečnu"... 🙂 😉

hiha
21. jún 2009

Bambi,uz si nam naspat,som velmi zvedava na fotky 😉 😉 😉 .A isli ste cez BB,mohla si dat vediet,byva mi tam sestra,mohli ste si u nich oddychnut 😀 😀 😀 .A ak ta tym vemi nezatazim posli mi do IP recept na ten zakusok s cokoflokmi a bielou cokinou 🙂 .Jaj,aj som zabudla,drahemu ponukli kontrakt na rok do Arabskych emiratov-Katar,robil by tam lekara potapacom a zachranarom.Mali by sme dom s bazenom,vraj slusne sluzby su tam,vela vyhod,uprednostnuju rodinu s detmi,lebo su tam vraj deti velmi vazene 🙂 .Zarobil by tam krasne peniaze,ale rok je rok.Ja si to ani vobec neviem predstavit,ze by sme tam boli sami bez kamosov,rodiny,po anglicky viem malicko 😢 .Vraj,ked sa nam nebude pacit mozme kedykolvek odsit.Viem,ze dnes je doma moderna,PC,skype,ale i tak.Isli by ste?

chasencha
21. jún 2009

ivka chod do toho 🙂 teda bavili sme sa o tom s tomasom a hned by sme sli,naberies skusenosti,naucis sa jazyk aj ty aj malya zarobite si na lepsi zivot 🙂 rok prejde ako voda a tie vymozenosti ako si pisala su uz dnes od vymyslu sveta tak sa s rodinou aj uvidite aj budete pocut 🙂

macka aj ja si prosiiim ten recept 😉

k tym autam,macka odporucam vw passat combi,ma to moj tata aaa akoze uuzasneee alebo nova skoda octavia combi,na nu sa zase chystame my v buducnosti,ja kraaasna a ma velkyyy kufor,na autosalone sme sa definitivne pre nu rozhodli 😝 😎
teraz sice mame auto aj s klimou aj vsetko ale ten kufor,len kocik tam vopchame a keby sme isli naaahodou na dovolenku s autom tak sa tam nevopchame 😒

a tie babatkovske tuzby..mmmm dakujem neprosim si,ked vidim malinke babenko tak jasne ze ochkam ale nevie ci tak skoro si to budem chciet zopakovat...nie zeby ema bola nejako narocne dieta,to vooobec,s nou nikdy neboli problemy,ani koliky,spi celu noc ale aj tak 😕

hiha
21. jún 2009

Chas,dakujem,urcite by sme si krasne zarobili a spaltili ten nas megadlh blbej banke 😖 .Uvidime,ako sa to bude dalej vyvijat,ci ho napokon vyberu a kedy pojdeme.Budem info.My mame VW passat combi,uz sme nechceli ani o troska mensie auto,lebo ked sa balime,tak je toho az nad krk.Uz sa nasho auticka neviem dockat 😉 .Obed uz dovaram,chlapi su vonku,tak netujem 😵

bambi09
21. jún 2009

ahojte 🙂
tak malá bola dnes hore presne ako hodinky,8:00 😀 😀 nemohla by aspoň v nedeľu potiahnuť?? 😀 😀 😝 ale nie,som rada,že je to takto,len nech sa "nepokazí" 🙂 😉
a jedla reďkovku... 😕 😅
Ivka,o čom rozmýšľaš????? 😕 😕 😕 neváhaj,keby mám takú možnosť,už aj balíííím,veď byt môžete prenajať alebo rodičia vám dohliadnu naňho,ak to bude isté,neváhaj,aj keď nám tu budeš véééééééľmi chýbať ☹ 😉
a ten koláč babenky,to je obyčajná bublanina,recept mám z Nového času pre ženy a nahádzala som tam namiesto ovocia tie čokofloky a kúsky bielej čokolády,lebo Paťo mi ovocnú nezje 😝 😝 😝 ak aj tak chcete,recept samozrejme dám 😀 😀 😅
tak,tatinko vypusinkovaný,ešte nejaký ten koláčik,som chcela zbehnúť do Ikea,ale jemu sa nesce,tak pôjdeme len na prechádzku s kočíkom 😉
peknú nedeľu všetkým 🙂
Katka,cez týždeň dám echo,čo s tou trojkolkou,oki?? 😉

netmona
21. jún 2009

ahojte,,,ja mam navarené od včera tak veget,, 🙂 bobak ide spať tak veget 🙂 poobede nákup na dovolenku a veget 😀

jahodka11
21. jún 2009

ivka, ani som nedocitala, islaaaaaaa by soooom, urcite!!!!! po anglicky viem, ale to je uplne jedno, sa naucis.... aspon dalsie plus aj pre teba....zadarmo sa naozaj naucis po anglicky.....a rok ubehne rychlo..... pri dietati dvakrat rychlejsie, naozaj, chod.....v dobrom zavidim! 😉
idem docitat 🙂

jahodka11
21. jún 2009

katka-aj ja napoddobne, maly je dobrucky, odzaciatku bol, ale druhe zatial nie.....malicke babatka sa mi pacia, ale to je zatial vsetko 🙂 az sa niekedy potesim, ze nas je uz chvalabohu velky 🙂 zatial pockame..... 😉
ani ja nemusim varit, mame este pizzu, co som robila vcera vecer a este z party sme si zobrali 2 zivanske.....takze mame toho habadej...aspon raz nemusim varit! a polievku dnes nerobim, len malemu, nechce sa miiiii 😉
bambi-vitaj spat, tesim sa na foto.....a aj mne prosim posli recept 🙂

bambi09
21. jún 2009

tak babulky,recept máte v IP 🙂
malá sa dospí,chlapi dopozerajú F1 a pôjdeme predsa do Ikea,presvedčila som tatina,aj keď si nerobím nádeje,že ten výpredaj aj bude stáť za to 😒 ale pozrieme aspoň nejakú sedačku menšiu...
tu sa nejako rozfúkalo,tak musím malú obliecť nie moc na leto 😠
večer urobím mäsko narýchlo,aby som zajtra nemusela variť 😝 vo štvrtok máme poradňu s očkovaním,tak nech to už máme za sebou ☹
fotky hodím,len mi blbne notebook,drahý mi ho zajtra preinštaluje,nedajú sa mi upraviť na menšie,keď spustím Office Picture Managera,tak sa mi po pár upravených fotkách vypne NB 😠 😠 😠
hmmm,bábenkovské túžby som mala dlho,nejako som si už nevedela predstaviť,aké to je,mať na rukách malé bábo,teraz mám toho do sýtosti,ale nesťažujem sa,aj keď mám náročné deti,nanosila som sa ich,nespala som spolu roky 😝 😝 😝 ale neľutujem,len na ďalšie nejako teraz chúťky nemám,možno keď malá podrastie ešte prídu 😀 😀 😀 😀 😀

chasencha
21. jún 2009

macka tak akoze dufam ze ste boli aj v avione lebo my sme tam boli od druhej poobede 🙂dooo asi piatej?som hladala plavky...no akoze namna najst nieco to je zaaaazrak...ked su mi hore dobre tak dole su mi male a ked su mi dole dobre,hore su mi male 😀 😝 🙄

ale nasla som nakoniec 😎

potom sme boli v DM a pominali posledne kupony na plienky aaa skusala som si aj nejake saty,no akoze jedno cislo male,druhe velke a medzitym cislo nemali...no nekup to 😖

a este jedna vec sa mi pacila...taky stanok je tam medzi obchodmi na chodbe s takou indickou latkou z ktorej sa par sekund urobite saty na akykolvek sposob,kraaaasne,hovorim tomasovi ze kuuuup mi iiiich ale nieeee,ze nabuduce...krasne vzory ste si mohli vybrat taaaaak nabuduce uz odidem s nimi 🙂 len 33 evri a mozete si ich uviazat na 30 sposobov 😎

a co sa nam este take stalo...asi nic...boli sme na kave a dali sme si aj taky ten pohar ved viete aaaa havorim ze ja to zaplatim,nech nezerem aaaaa casnicka ze 13 evri!!!!!no skoro ma.... 😕

hiha
22. jún 2009

Ahojte,tak to je zase kua pocasie 🙄 .Macik,dakujem za recept,vyzera to mnam,mnam.

Chas,ja som to tiez videla,som si povedala,ze Ivus nieco pre teba,ale nakoniec ked som sa pozrela na moje gulate partie,som si povedela:trp,ty prasa,nic nebude,aj tak v tom budes vyzerat jak matrioska 😀 😀 😀 .

Ja som si minule kupila ten ovocny mix,xo priamo mixuju pred tebou,v blbom Auparku a ze 4 Eura,drahy mi hovori,ze to musis aj tu slamku rozzuzlat 😀 .

jahodka11
22. jún 2009

ahojte,
bambi dakujem za recept, asi aj dnes upeciem🙂 a super fotky, vidno, ze ste si to uzili 🙂 a inak, aj my mavame take akcne dovolenky, my nemozeme len tak lezat an jednom mieste...aj preto ideme do chorvatska do neznamej dedinky, mna by v takom turistickom centre s bazenmi porazilo.....pojdeme sa aj tam pozriet, ale byvat tam...to nie je nic pre nas.......maznel povedal, ze nechce okolo nas pocut ziadnu slovencinu 😀
kati-ja to poznam, to su ceny, co???? preto si uz ani kavu nikde nedavam.....oni nevedia, co by za to pytali....a ja som si kupila plavky v CA....mohla som kombinovat velkosti, lebo inak by som nemala.... ☹
a bambi-ako vypredaj v ikey? oplati sa tam ist?

chasencha
22. jún 2009

tak baby,co v takomto pocasi?no ja doma nebudem ano keby co bolo....som si az moc zvykla behat po vonku asi 😀

tak ja som taka krava kavičkova tak si doprajem aspon 1 mesacne ale uz aj to asi obmedzim 😀 😀 😀 😀 😝 🙄 🤐

ja si tento rok dovolenku vychutnaaaaam,oddych,bez dietata,to bude paraaaadicka,lezat,opalovat sa,potom vecer vybehnut na veceru,zatancovat si,pobehat nejake pamiatky aaaaaach tesim tesim 😉

macka diky za recept a super fotky 🙂 zajtra nas caka cvicenieee,sa na to uplne ze tesim,som plna endorfinov este predtym ako tam dojdem 😀 😀 😀

ivkaaaa a preco matrioska??? 😀 😝 ked si to dam na seba ja tak ty tym duplom 😉

hiha
22. jún 2009

Chas,no ved si ma videla,hruza 😀 😀 A kde budes mat malu?

Macka,krasne fotocky,hlavne to smaragdove jazierko,uzasne 😵 .

A dajte si do tela dievcata....

Ako ste obdarovali svojich ockov?My len slovne,ale stacilo mu,teda hadam 😉

chasencha
22. jún 2009

ivi ale prosiiim ta... 😉

ja som mu kolac spravila a dali sme mu obe pusinu 🙂 a ranajky a kava do postele

a ema bude u mojej mamy v ziline,takze paradicka,ema ma moju mamau veeelmi rada a ani si mozno nevsimne ze tam nie som 🙂 hlavne je ze s odstavovanim teraz nemame problem,som myslela ze to pojde tazko ale je to super 🙂

hiha
22. jún 2009

Parada,hlavne kde vies,ze je v tych najlepsim rukach a vy si v pohodicke uzijete 😎 😎 😎

hiha
22. jún 2009

Jaj,kde to vlastne idete,asi som nezachytila?...

chasencha
22. jún 2009

tak tak moja rec,napr svokre by som ju nedala ani za nic... 🙄
a na kretu ideme 🙂

bambi09
22. jún 2009

ahojte 🙂
tak my sme si dnes prispali,táááák sa dobre hajalo 😉
a zapnem koňa a smejem sa ako divá na vás 😀 😀 😀 😀 nech sa už stretneme,sa budeme rehliť na celú BA,tak to vidím ja,som rada,že ste také 🙂 😉
Ivka a čo ???ako Arábia???už ste sa rozhodli??
chas,v Avione sme nem boli,to už tato krútil ústami,sme sa vyhádzali z jurov na dovči,tak musíme brzdiť trochu 😝 😝 ten "výpredaj" v Ikea stojí za H.... 😠 ale kúpili sme nové sedáky na stoličky do kuchyne,babám ružové a chlapom modré 😀 😀 mali kus za 2,99,ostatné po 6 euro 😖 ,ešte nejaké blbinky-Paťovi taký vankúšik na nohy, chceli sme aj my,ale mali len krpaté 😝 a ja som si kúpila teplákovku takú velúrovú čiernu v Ikea family za 18 a nejaké drobné 🙂
tata sme pozvali na obedovečeru 🙂 my s Katkou sme si dali lososa a chlapi stredný kotbullar,dali sme si aj švédsku tortu s kávičkou,posedeli,fajn bolo 😉
teraz behám za Katkou s ručným vysávačom a len zbieram,čo namrví,jej robím šoky za riťkou 😀 😀
no a už mám doma aj druhé dieťa,už sa neučia,známky uzavreté,dnes odovzdali knihy a v stredu idú na výlet,ale to počasie 😠 😠 😠 typicky letné,že?? 😠 😠
Katka,tak na tú Krétu sa Ti pribalím do batožiny,tých "pár" kíl naviac unesieš 😀 😅 😀 nie???
a teším sa na "mučenie" zajtra 😅 😅
Ivka,že matrioška-Ty si číslo 😀 😀 😀

bambi09
22. jún 2009

ozaj Kati a kedy idete????aby sme tú trojkolku doriešili 🙂 😉

chasencha
22. jún 2009

jaaaj macka az v septembri 🙂 tak casu dist,ale tak som nesmierne radaa vdacna ze sa po nu nemusim trepat niekam do mesta 😵 a ako to teda doriesime?

a inak pribalit ta mozem do nejakej tej igelitky 😀 😀 😀

bambi09
22. jún 2009

Kati,tak drahý pre ňu,resp. pre ne skočí,len dúfam,že bubli ju zoberie naisto a potom vám ju dovezie k vám alebo si skočíte,ako sa dohodneme,oki? 😉
no a teda to by si musela nejakú megaigelitku na mňa nachystať so zosilneným dnom 😀 😀 😀 aj keď do septembra ďaleko...no,hádam sa ešte zmenším objemovo 😀 😀 😀 😅

chasencha
22. jún 2009

do septembra casu dosti,a budeme my akeee kosti 🙂
no a kedy by mal cas tvoj manža? 🙂
a myslim si ze bubli (zuzka)nebude mat problem s tym ze by ju nebrala 🙂

netmona
22. jún 2009

ahojte,,,dievčatá tak to sa fajn číta ked si tak pomaháte 🙂

netmona
22. jún 2009

no tak to musím aj ja začať makať , aby som bola kosť,,aby som nevyčnievala z tejto témy 😀

netmona
22. jún 2009

jaj bambi,,ja mam nový laptop a niesom daký PC typ, dúfam že, aj ja budem v pohode zvládať kde čo 😉

bambi09
22. jún 2009

Kati,keď pre ňu pôjde,dám echo,dobre?? 🙂
a aký veršík sa Ti podaril 😀 😀 snáď z nás nezostanú iba anorektické kosti 😅 😅 😅 ale to mne na sto pro nehrozííí 😅 😅
net,však keď sa dá,prečo si nepomôcť 🙂 😉
no a ten môj NB ma serinká,dnes sa ide "liečiť" 😀 😝
a sa bavíme o bábach a mne mrcha mešká,úúúúúúúú 😕 😕 😕 baby,ja už mám dosť,vy rodťe,mladé 😅 😅
tak nech dorazí čím skôr,lebo... 😨 😨 😨

hiha
22. jún 2009

Ach,dievcata ja vas mozem 😀 😀 😀 .Maculik,ze soky za ritkou,este teraz prskaaaaaaaaam 😀 😀 😀 .Ja musim tiez kupit rucny vysavac,lebo ked mu dam Marinu keks,mozem do nasej obyvacky vpustit holuby 😀 😀 .A bambi,ta fotka s bublinkami,krasna umelecka,pochvala drahemu.

Net,ty sa nic neboj,na kila som tu este ja a aky ste v pase novucki,krasnucki 😵 😵 😵

Joj,Macik,veru Arabia,uz sa mi o tom aj sniva,no uvidime ci si Miska vyberie vlada 🙂 😉

hiha
22. jún 2009

Hrozne pocasie,sme boli doobeda vonku,zacalo liat,ja utekom domov,sa mi musela riadne rit triast 😝 😝 😝 ,maly mal ale z toho sou 😀 😀
Bambi,zeby babo,potom info,ja urcite nie,kedze kramy viiiiiiitazia,nastastie 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre