• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
čiže keby niečo nedajbože nefungovalo,reklamácie sa odovzdajú,nemám na to faktúru,mužovi to ten kamoš za nákupnú cenu dal,takže tak,ale keby niečo,volajte a píšte mne alebo mužovi :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto??? :confused: :confused: :confused:
my sme pozerali Bobule,dobrá komédia :grinning: :grinning: :grinning: ešte mám Pokoj v duš a Anjeli a démoni,len nemám kedy pozerať,mám doma 2 deti,tak nestííííham :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, nazdravicko. ved ja som vam aj s muzickom naozaj zaviazana, nielen za promptne vybavenie, skvelu cenu, ale aj za uskladnenie v auticku a za tu sprchu, kt. sa tvojmu mangelovi pri odovzdavani usla (teda, za tu vam nie som zaviazana, to ma velmi mrzi :o a na reklamacie sa nechystam, ja si to fakt velmi vazim.

bobule som aj ja rozpozerala, ale asi 10 min pred koncom bolo dieta uz v takej vyvrtke, ze ani neviem ako skoncili :o)

prave prisla krstna na babysitting, my ideme trochen do mesta s kamosmi. dufam, ze nezmokneme a hlavne, ze nebudeme skoro odvolani :slight_smile:
2. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,som rada,že som mohla pomôcť :slight_smile: :wink: a v prípade,že by niečo nefungovalo to samo budeme reklamovať,neboj :slight_smile: :slight_smile:
tá sprcha mrzí aj mňa,ale za to Ty fakt nemôžeš :grinning: aj Ty si zmokla :frowning2: :frowning2: som mu košeľu sušiť musela :grinning: :grinning: :grinning:
a ja teraz nemôžem,tak to fakt niekedy spolu dáme na zdravie :slight_smile: :wink: my máme doma alkoholu,čo muž dostáva ako prezent za službičky,len to nemá kto vypiť :grinning: :grinning: :grinning: on si občas vínko otvorí a dráždi ma,lebo vie,že nemôžem,hnusák jeden :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale však keď dokojím,tak si ja otvorím,to bude zírať... :grinning: :grinning: :grinning:
tak si užite to povyrazenie,naša krstná je chorá,tak ju nemôžem otravovať babysiterkovaním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspoň raz za leto sa hádam podarí večera na teraske :slight_smile: :slight_smile: :wink:
pekný večer :slight_smile: :wink:
2. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak som sa prisla rozlucit:slight_smile:)) akoze pobalene, uz len stravu pre maleho, kozmetiku a topanky.....takze celkom ok... uz mam aj dobry stres :wink:
bambi-no aky kolaaaaaacik, potom mi napis, ci fungoval :wink: alebo je to len reklamny trik:slight_smile:))
bobule sa aj mne pacia:slight_smile: a v nedelu zmeskam vratne lahve, ale ved sme na tom boli v kine :slight_smile: kedysi, ked sme boli bezdetniiiii, teda bruskatiiiii :slight_smile:
no ale fakt idem uz spat, ledva vidim, majte sa krasne, nech vam tu neprsi, ale nemusi byt zasa ani 30 stupnov v tieni....tesim sa na vas vsetky, ked sa vratime :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka,už si to asi neprečítaš,ale aj tak Ti ešte raz želám šťastnú cestu,krásnu dovolenku,oddych,suprové počasie a vééééééľa krásnych zážitkov,aby si mala na čo spomínať v tomto našom maminkovskom stereotype :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
tešíme sa na Tvoj návrat a fotky,tak veľa foť,aby sme mali na čom slintať :grinning: :grinning: :grinning: pá moja
a Katka,Ty sa hnevkáš??? :frowning2: :frowning2: si sa tu ani neukázala večer,ja som nešla k Majáku,lebo začalo pršať skôr,ako sa malá zobudila a tá búrka sa tu nad nami točila,tak som myslela,že si ani nebola na kofolku :frowning2:
ale zajtra máme to stretko z DD,tak ak chceš,prídi,zraz je pri kostole,potom asi naberieme smer lesopark hore,len treba rátať s tým,že hore nechytíš slov.operátora,len Osterraich,tak bacha na účet za mobil :grinning: :grinning: :grinning:
a Vratné láhve si teda nenechám ujsť,aj nahráme,muž mi to doniesol,ale na našom DVD prehrávači to akosi nešlape a na novej hi-fi veži sme to ešte neskúšali,tak tešíííííím,ja české filmy milujem a Zdeněk Svěrák ja zárukou dobrej zábavy,tak super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi-dakujeeeem, este som sem mrkla :slight_smile:
prave sa zobudzame, dnes skoro, lebo susedia vedla si asi mali co povedat a hulakali.....debili....a to som cchela dat maleho poobede co najneskor spat...no co uz, nevadi, prezijeme a sa tesim, ze susedov dllllho neuvidim :wink:
katka sa urcite nehneva, som si tym ista......
tam vam babulky vsetkym dakujem za prianie....dufam, ze nam to naozaj vyjde..... :slight_smile:
3. júl 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,Jahodka,stastnu cestu,krasnu dovolenku,s krasnym pocasim,ziadne choroby,absolutny relax,tesenie sa zo vzajomnej blizkosti,vela fotte a proste sa majte co najlepsie sa bude dat. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak uz ste vsetky trojkolkove :grinning: :grinning: .Videla som ju minule na ihrisko,veru ruca je,my mame len tak obycku,ale maly sa aj tak tesi :wink: :wink: :wink:
Chas,a ty sa zase kde tulaaas?Nie ako ja,stara rachotina,len by doma sedela,nozky vylozene......
Keby ste teraz videli moje nechty,mam ich ze uplne oranzove,taka som hrda,Miskovi som ich vcera hadam 100x ukazala,aka som cool a trendy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Hadam,konecne zapadnem do BA davu :grinning: :grinning: :grinning:
Macka,tak drahy drazdi-nononononono,ale keby si si dala troska vinka,Katulka by urcite spinkala ako anjelicek :wink: :grinning: :grinning:
A inak,ja Sveraka tiez milujem,ale dla recenzii a mojho osobneho nazoru na film Vratne lahve,teda slabota :angry: :unamused: :frowning2:
3. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:
jahodka stastnu cestu,ziadny upal,maly nech poslucha a mangel taky tak a pocasicko nech mate tutifruti :slight_smile:

macka nehnevam sa co si :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som bola na kofolke,sedela som sama na tej teraske uz od pol 5 ale to len preto aby sme sa schovali pred dazdom...kamoska dosla az o nejaku pol hodku potom,alebo aj viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doniesla so sebou aj exmangela,sestru a synatora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ema spalaaa veselo vonku hodku aj stvrt,ten dazd jej dobre urobil :slight_smile:

tak mne je doma celkom nudno,nemam rada ked nemozeme niekam ist,hlavne nech nie sme doma :slight_smile:

ivi orazove nechty?mmmm paradicka:slight_smile:sledujes modne trendy :wink:

tak dnes teda o druhej pred kostolom??a potom aj na kofcu?aaaa ten park to je tak do kopca ze???fuuu takze sa spotim...a to vazne tam nechytim slovenskeho operatora???
3. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme pred pol hodkou vstali,dnes zas pako nerachotil,ale sa mi snívalo,že hej :sweat_smile: už mi z neho hrabe statočne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jahodka,nemáš za čo a už si len užívaj a na debilných susedov nemysli,si od nich fakt oddýchneš,ale viem o čom hovoríš,do plynu s nimi-všetkými :grinning: :angry: aj s fajčiarmi :angry: :angry:
Ivka,a to máš lak na nechty?? :confused: :confused: že ich máš orange?? :sweat_smile: ja ich mám dohneda od tých 10 kg marhúľ,čo som včera spracovala :grinning: :grinning: :grinning: mám 22 fľaštičiek džemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budúci týždeň mám 1 deň reservé na uhorky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: že už sú nakladačky...
Katka,tak si to dnešné stretko fakt chcem užiť,už doma magorím :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: streda povinné domáce väzenie,štvrtok lekvárový a ako inak búrkový,tak nech to aspoň dnes už vydržíííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
a super,že sa Ti Emka vyhajala,naša by nezaspala :confounded: mám podivuhodné dieťa,zaspí len doma a v autosedačke :grinning:
tak teším,teším,ideme raňajkovať :grinning: :sweat_smile: :grinning: a patlať a chystať :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a hej,lesík je do fajneho kopca,mne furt oči z jamôk vyliezajú,kým to s kočíkom vyšlapem :grinning: a s tým operátorom ja mám takú skúsenosť,myslím,že Vodafone sa tam dá chytiť a ešte neviem čo,ale T-Mobile až dole na DD :frowning2: :unamused:
3. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zas ja,nech nie sme na 2.strane :grinning: :grinning:
mali sme to stretko z DD a bolo fajn,síce sme doštípané od komárov,uťahané ako kone ale bolo nás dosť a všetko fajn baby :slight_smile: :slight_smile: :wink: tak bolo dobre :slight_smile:
naša princezná sa predviedla,ale tak mala svoj deň,odkedy vstala,tak čo už s ňou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ivka a Ty ako???čo si robkala??? :slight_smile: :slight_smile:
dúfam,že jahodka je už šťastne za horami-za dolami a zajtra si už bude užívať :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte lasky,tak moj milacik od dnes chodiiiii a ja som pysna mamicka :wink: :slight_smile: .Akurat idem cez MMb objednat traky na chodenie,lebo on ide ako vulkan :grinning: :grinning:
Kukla som fotky,no uzasne vam muselo byt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Jahodka,dufam tiez ze je v poriadku s celou rodinkou :dizzy_face:
Macka,Katulka plackala?
3. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,hurááááááááááááááááááááááá,gratulujeméééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: šikulkoš malý :slight_smile:
hej,bolo supiš-pupiš,škoda,že si aj Ty nebola,ale môžeme dať stretko budúci týždeň z Prisťahovaliek,čo vy na to??? :wink: :wink: :wink:
a malá bola dnes za ježibabku,najuplakanejšie bábo na DD :grinning: :grinning: :grinning: ešte chrní,no,neviem kedy zalomí na noc,bolo strašne dusno,nevedela zaspať v kočíku,ani Katkina Emka,asi sa spikli dnes,čertice :grinning: :grinning: :grinning:
ale Emka je fakt slniečko,vysmiate hneď po zobudení,no miláčik na spapkanie...aj ostatné bábenká :slight_smile: :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=398871&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

maci dikyyy za emku :slight_smile: ale katuska je tiez sladka :slight_smile:a tie vlaaaasky :slight_smile:uuzasne chodi :wink:

ten link hore je od lasicky z dneska :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buduci tyzden,neviem ako nam to vyjde,do stvrtka sme stale niekde,alebo tu je niekto.A ten nasledujuci vyrazam,smer dedina,k mame,konecneeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: Teda dufam,ze sa drahy uvolni a zavezie nas :wink:
Uz musim zmenit O2,lebo konec z tohto mesta.
Idem prebalit mojho chodca,dnes kakal uz 4x :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, keby sme boli s vami, tak katuska by urcite mala konkurenciu v nasej soni. ta je umraucana nonstop :o)

hiha, supis, blahozelam :sunglasses: a ako zacal adisek chodit? sam sa pustil napr. steny alebo si ho drzala za rucicky a pustila? sona inak dnes urobila sama prve kroky, stylom, ze mangel ju drzal, isli a potom ju pustil smerom ku mne. spravila asi 4-5 krokov, ale za chodenie to este nepovazujem, hehe.

ja som za stretko, ale iba do stredy, vo stv odchadzame do tatier k nasim.
3. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi a kde si kukla ake fotky?

mmm taaak uz skoncili zlate casy nechodenia,aj ema uz zacina,5 krokov sama :sunglasses:

inak najprv som nepochopila to O2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale kacenka az tak neplakala,nemala svoj den jednoducho :stuck_out_tongue_closed_eyes: staaaaava sa,ani my nie sme denno denne dokonaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw. kati, kym som odbehla malej urobit obed, tak mi, sikovnica, vypla PC, preto som zmizla z FB :wink:
3. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dajme aj tak stretko,možno nakoniec aj Ivka na chvíľu dobehne :slight_smile:
do stredy času dosť :wink: a bubli :frowning2: :frowning2: :frowning2: žeby zúbky u oboch???ja som z nej teda dnes bola úplne mimo,taká nebýva často,ale vedela si vybrať deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a moc sa z toho chodenia nevytešujte,už si na kofolke neposedíííte :grinning: :grinning: :grinning: však Katka??? :grinning: :grinning: :grinning: ale tak aspoň skôr schudnem tých 10 kíl sadla :grinning: :grinning: :grinning:
a do toho albumu môžeme aj my pridať???lebo neviem,ako,keď to nie je môj album,ja mám len pár fotiek kvôli umravčanke,ale tak hodila by som :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: lebo tam nie som ani na jednej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
inak,ešte chrníme,tak kedy pôjde na noc spať je u Boha... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nevaaaaa v poho :slight_smile:
a kde ste dnes boli?
3. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je tu album dlhediely,ja som ho vytvorila...nick dlhediely a heslo dlhediely mam dojem :grinning: a pridavas fotky ako u seba :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme sa len tuto na kramaroch trochu pomotkali. a ja som okolo stvrt na dve zalahla do postele skoro na dve hodky lebo som total unavena, asi z tej choroby, casteho vstavania k soni aj z navstevy. sona sa okolo mna, prekvapivo, celkom pretmolila. a vecer sme sa trochu pred vchodom so susedkami zahrali.
3. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa musim pochvalit,dnes mi dosla vyhra z jednej internetovej sutaze :slight_smile: nivea body mlieko s kvapkou samoopalovacieho mlieka summer beauty :slight_smile: :sunglasses:
3. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada :slight_smile: ja nikdy nic nevyhram, tak uz na vsetky sutaze kaslem :o
3. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,ani ja,kedysi som vyhrávala...ale som nemala šťastie v láske :grinning: :grinning: :grinning: Katka,Tebe to doprajem a nič nenaznačujem :confused: u Teba je to aj aj :slight_smile: :slight_smile: :wink:
bubli,a načo Ty chceš chudnúť,prosím Ťa???resp. z čoho??? :confused: :confused: :sweat_smile:
a ten album,no vieš,ja mám už staré bunky mozgové a som taká nedovzdelaná,sprostučkááááá :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už hajáte???u nás to je ešte ďalekooooo,malá plná energie,a Ivka,konkurujeme vám,pred chvíľou som zlikvidovala dnešný tretí smrad,asi ju bruško bolelo,preto bola taká nijaká :unamused:
ja tlačím Krtkovu tortu,dnes som málo jedla,tak môôôžem :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmm,malá tancuje,ach,kde je naše spanie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
3. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som vcera zalahla o 22hod,bola som nejaka det :confounded: .Cakame ocka pokym pride zo sluzby,vyslali sme ho este na trh,na ovocko-zeleninku.Pojdeme sa vonku pohrat,poobede grilovacka na Devine,juchuuuu :sunglasses: :sunglasses: .Rano som skusal,ze co ti sidlo nezabudlo cez noc chodit,ale nezabudlo :slight_smile:
Chas,gratulujem,skvele,aj cosi potesi.
Ja som v mladosti hrala s cigami,podarilo sa mi vyhrat CD prehravac :wink: .A ked ficalo Spravne cislo na STV,tak nam vylosovali zreb a drahy vyhral v telke 55tis. :slight_smile: :wink: .Ja som uz boal vtedy tehu,po nocnej,som si myslela ze skapem v tej STV,tak to slo pomaly.Ja by som chcela v televizii robit,oni maju na vsetko caaaas.
Bubli,tak ked sa stretneme vsetky a vsetci,tak to bude riadne umrncane stretko :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nie,vsak su krpati,nevedia povedat,ze toto chcu,toto ich bolka :wink:
4. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubli,kde mas fotky?
4. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maci,u nas ked sa takto sere,idu zuby,neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeechceeeeeeeeeeeeeeeeeeem,zase bude chory
4. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok