• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
4. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak naša zalomila okolo polnoci :unamused: :confounded: ale už tu behá,zas plná energie,ale ja som teda dnes ako vypľutá,musím sa nakopnúť,lebo v byte výbuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mama labzuje tak to doma vyzerá takto :grinning: :grinning: :grinning:
chystám sa robiť bryndzové haluške,len zas bude horko na zdochnutie,tak ich budeme tráviť asi do večera :sweat_smile: :sweat_smile:
asi sa dnes len tu pomotkáme na prechádzke,prinajlepšom Líščak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra možno Železná s.,uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :wink:
máme resty s návštevami,tak musíme popozývať kopec kamošov,lebo stále sme to kvôli chorobám detí(našich alebo ich)odsúvali a takto to dopadlo :confused: :confused:
len budúci víkend tu nie sme,tak až ten ďalší,cez týždeň workoholici nemajú čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekný víkendík vám prajem :slight_smile: :slight_smile:
a Ivka,asi fakt to budú u nás tie zúbky-očáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso,dnes tu celý deň ani noha nebola??? :confused: :confused: :confused:
4. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ked ja som leniva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani pisat sa mi nechcde...a konecne som sa dostala ku kompu...tomas tu sedi a hlada hotel na zimnu dovolenku,chceme ist opat bez emy do rakuskych alp na lyzovacku na tyzden tak uz teraz hlada terminy kedy je to lacnejsie aj hotely... :dizzy_face:
on sa na to tesi viac ako na letnu dovču....to ja teda nie... :confused:

inak dnes bol taky den ze ema stale len na mne visela a opakovala mam mam mama....vkuse dokol.a...potom po poobednajsom spanku sme vybehli na kofolku tu ku nam....akurat ze som si ja krava dala o 18 latte tak teraz mam oci ako ziarovky....

boli sme na trojkolke,paraadicka,potom aj na pieskovisku :slight_smile: ema burala pieskove kolaciky jednemu chlapcovi,az som sa hanbila....a kradla mu hracky....boze kleptomanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj na zmzke sme boli a este sa prejst,dooobre nam bolo :slight_smile:

a pritom to vyzeralo na burku a nic,chvalabohu :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ked uz sa v blavackach bavite o plavkach ja som si vyhliadla tiez adidasplavky akurat ze bikiny :slight_smile:

http://www.vanity.hu/pictures/subitem/6043/8376_m.jpg
4. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt super deň a v tých plavkách budeš "samicaaaaaaaaaaaaa" :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
4. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúha,zas nikto???
asi ste všetky vonku :slight_smile: mne sa do toho tepla nechce a zostalo mi žehlenie,tak tato pôjde vyvenčiť deti a ja sa vyvetrám zajtra na Blaváckom stretku :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte lasky,to mame ale telucko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
My sme boli vcera grilovat na Devine,hrozne teplo a zrazu taky lejak,vsetko sme poskyrvali.Vyjasnilo sa,vsetko sme vytiahli spat a ptom zase lejak,vyzerali sme ako Pat a Mat :angry: :angry: :angry:
Ale sme priam nazrali,masko na grile,klobaska,uzasny salatik.Samozrejme moja dieta isla ta het :cry: :cry: :cry: :cry:
Deti sa pohrali,nehovoriac o tom ze sme Adulkovi zobrali bazen,neokupal sa v nom ani raz,ale naprsalo do neho 2x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Adko chodi,chodi a chodi,vystrety ako sparatko :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Chas,krasne plavky,ja hladam tankiny,lebo v takychto by som vyzerali,ani si to nepredstavujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Bubli,mala je krasnucka a muselo vam tam byt rozpravkovo,krasne prostredie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Macka,tak Blavacky.....No uzi si tam :wink:
5. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,tak aj vy ste mali supiš víkend :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
a čo to toto,že Blavačky,šak aj Ty si tak príď,aj Katka,veď nechodím vám za chrbtom :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keď sa my nevieme nejako stretnúť,tak aspoň takto :grinning: :grinning: :grinning: ale vážne dojdi s Adamkom :slight_smile: :slight_smile: :wink: sa neviem dočkať,kedy Ťa osobne spoznám :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a tankiny chcem aj ja,bikiny už asi nikdy nedám ale dvojdielne snáď budúce leto,ak dožijem,ja stará vykopávka :grinning: :wink:
5. júl 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje 3 "deti" ešte desi labzujúúúúú :grinning: :grinning: dúfam,že neemigrovali,lebo brali len trojkolču a bike,ale Peter hovoril,že pôjdu na Adámko a potom na kofču do Majáku,som mu narobila chúťky v piatok,on musel fuškovať :grinning: :grinning: :grinning: no,ja som na tom nebola o moc lepšie,behať za tou našou elektrikou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže tak Ivča,skončili zlaté časy nechodenia,čo???my sme stále hovorili,nech už malá chodí a teraz si nesadneme ani na chvíľu,keď sme vonku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale veď je to dobre,že behajú,aspoň vidno,že sú v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: konecne doma,okupkany,kasa nas caka..aj mliecko
boli sme v sjk...na deke sme si schrupli s malou a potom sme sli do auparku ale len chrumky kupit,samoška ze nemali....a potoooom sme boli dlho na ihrisku pred auparkom :slight_smile: hojdali sme saaa,no kraaasa a v auparku sedela ema prvykrat v tom hrajucom auticku :slight_smile: som fotila co sa dalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

potom som odbehla kupit hrozienka v cokolade aaaaa aj do terna pre mineralku,cca 20 minut som bola preč a ked som sa vratila tomas vyzeral ako keby tri dni behal....ze ako to zvlôadam behat takto za emou a este fungovat... :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak som bola na seba taka pysna ze aka som frajerka ze este aj domacnost zvladam popri dietati,tak ako aj vy babeby :slight_smile:
5. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ale Macka pohoda,to som si robila srandu :grinning: :grinning: :grinning:
My sme boli teraz 1hod a pol na ihrisko a poviem ti,sladke 4nozkovanie :confounded: :confounded: :confounded: .Teraz by len vsade utekal,niekedy ma ani za ruku nechce chytit :angry: :angry: :angry: .Z padov mam nocne mory,vsade beton,vselijake ostre hrany.....Ach,jaj,viem ze si este padov uzijeme :unamused: :unamused: :unamused:
Objednala som mu cez MMB-traky na chodenie a potom ich odo mna kamoska odkupi.No co uz,budeme mat dieta na voditku :fearful: :fearful: :fearful: .Viem,ze to mnohe matky,povazuju za neschopnost danej matky,ale pre jeho vacsiu bezpecnost,kaslem na ne :angry: :angry:
Maculik,kde ma to byt to stretko?
Zajtra ideme o 13hod.na promociu....
5. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidíš,aké sme my šikovnéééééé :sweat_smile: :sweat_smile:
hrozienka aj arašídky mám aj ja,len po včerajších bryndzákoch váham :grinning: :grinning: :grinning:
no a deti sú už doma,prostredné vo vani a najmladšie čaká na kúpanie,tak aj ja mám už o "zábavu"postarané :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a začali sme kukať Vratné lahve a slintám,plánujeme ešte prázdninový výlet do Prahy,tak sa teším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,asi v SJK,hodím Ti potom číslo do IP,keď budeš môcť a chcieť,pošli sms alebo prezvoň,ja Ti dám aktuálne info :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka a do sjk na ktoru?ze ci by sme sli spolu,pridem na molecku a nastupim na 133 :slight_smile:
tie vratne lahve sme aj my kukali,mala som nakazane vypnut komp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj ja chcem let balónom :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda oki,sa dohodneme,kedy pôjdeme,len musím vyzistiť,ako premáva 133,sa mi zdá,že až po 15-tej a keby sme náhodou nesadli do toho istého busu,tak sa počkáme pri hoteli pri moste,oki??a pôjdeme spolu peško cez most do SJK,dobre??ale veď číslo máš,tak sa hádam nejako zladíme :sweat_smile:
6. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka no prvy poobedny ide 14:54 a potom dalsi za 10 minut :slight_smile:
ale ved telefony mame a keby daco pockame sa :wink:
6. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,moja,už sa šetííím :grinning: :grinning:
a moje staršie dieťa má dnes meniny a ja som zabudlaaaaaaaaaaaaa,krkavčia mater,musel mi to pripomenúúúť,ach,ach :grinning: :grinning: tak mu niečo kúpime v Auparku,príde pre nás tato potom,aj by sme vás mohli zobrať domov,len nemáme v aute 2 autosedačky,no,uvidíme :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ze sa pripajam ku gratulaciam :slight_smile: ema mi teraz zaspala....tak sa aspon vychystam :slight_smile: deku beriem...budeme v sjk do 18 a potom asi za tatikom do mesta....bolo by fajn ist autom ale bez autosedacky ani ranu,veeeelka pokuta :slight_smile:

ja by som chcela ist do DM kupit nejake tie vyzivy na obed...lebo tu moja dcerka bojkotuje v poslednom case moje varene jedlo tak jej davam pol na pol varene s kupovanym...neviem co mam robit aby mi jedla cisto varene...

my mame zajtra 1 rok :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: tak idem robit taky kolac nepeceny,uvidime ako to dopadne :slight_smile:
6. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,že ďakujeme a my budeme gratulovať zajtra vašej veľkej kočke :slight_smile: :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naša zas odmieta výživy z obchodu,tak každá má niečo :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka tak radsej by som varila ako minala pniaze na tie hami hippky a podoben veci... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

no uz som upratala kocik,teda bordel v nom,nachystala papu,pitivo...seba teraz davam dokopy tak ked sa slečna zobudi mozeme ist :slight_smile:
6. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa idem aj ja dať dokopy,mne to bude trvať dlllllllho :grinning: :grinning: :grinning: ale tak pôjdeme tým busom okolo 15:10,tak hádam stíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ja som kočík vysávala v sobotu,tam by sa holuby najedli :grinning: :grinning: :grinning: ešte ho treba aj oprať,ale tento týždeň máme akčný,tak až ten ďalší :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja dám malej ešte rizotko,sebe dám kúsom mäska a ryže a potom vyrazíme...debil nám zas búra panelák,tak som rada,že vypadneme,Paťo nechce ísť,som chcela,že mu zaplatím tam to lanové centrum,ale nechce,tak nech počúva ten rachot :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá by mi tu tak či tak nespala :angry: :angry: :angry:
a my našu ešte nemáme prihlásenú na trvalý pobyt,to mi akosi ušlo,že treba :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíme skočiť,asi preto nás ani nevolali na vítanie nových občiankov :sweat_smile: :sweat_smile:
6. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je hore :slight_smile:

no ten kocik,periem ho vo stvrtok...aby mi ho do piatku nezagebuzila....tak si nevsimajte ten hnus co je na nom,,, :rolling_eyes:

no maci asi to je ten dovod preco vas nepozvali,ani nevedia ze katka zije :slight_smile:
6. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua,tak ísť či neísť???šak je tma vonku a v Petržke že leje :confused: :confused: :confused: :angry:
6. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecne doma,vdaka za vsetko macka :slight_smile: krize ma bolia aj chrbat tam hore,no hruuuuza :astonished:
a mas IP :wink:
6. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,nemáš za čo :slight_smile: :wink: vďačne,len nabudúce pribalíme aj druhú autosedačku :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale zlato malá sedela,tichúčko :slight_smile: :slight_smile:
fotky Ti pošlem,len okúpem malú,dám papu a zalomí :sweat_smile: :sweat_smile: stiahnem,zmenším,pošlem :slight_smile: :slight_smile: :wink:
na vláčiku boli perfektnéééé :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci akoze ani som do vchodu nedosla a spala :grinning: :grinning: :grinning: ale uz je hore a pije uz mliecko po kaši :slight_smile:

a preco mate 2 autosedacky,ci to mate vajicko?

nooo som si myslela ze budu vypadavat ale uz su to veeelkeee slečny :sunglasses:
6. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, tak vy ste si uzivali vlacik? a kde, ze na vas neprsalo? :slight_smile:
kati, torta uz "napecena"? ozaj, a o kolkej sa emka narodila?
6. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,už nám rastú do krásy :grinning: za chvíľu budeme zháňať guľovnicu :grinning: :grinning: :grinning:
no,už v aute vyzerala,že zalomí Emka,tak si trochu zdriemla :sweat_smile: :sweat_smile:
a 2 autosedačky máme,lebo druhú malej darovala krstná :slight_smile: :wink: tak máme rezervnú,len táto je super,keď malá zachrní,že sa dá polohovať a je skoro na ležato,tak nemeníme zatiaľ :wink:
6. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok