Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bublinaz
4. júl 2009
bambi09
4. júl 2009

ahojte 🙂
tak naša zalomila okolo polnoci 😒 😖 ale už tu behá,zas plná energie,ale ja som teda dnes ako vypľutá,musím sa nakopnúť,lebo v byte výbuch 😝 😝 mama labzuje tak to doma vyzerá takto 😀 😀 😀
chystám sa robiť bryndzové haluške,len zas bude horko na zdochnutie,tak ich budeme tráviť asi do večera 😅 😅
asi sa dnes len tu pomotkáme na prechádzke,prinajlepšom Líščak 😝 😝
zajtra možno Železná s.,uvidíme 🙂 🙂 😉
máme resty s návštevami,tak musíme popozývať kopec kamošov,lebo stále sme to kvôli chorobám detí(našich alebo ich)odsúvali a takto to dopadlo 😕 😕
len budúci víkend tu nie sme,tak až ten ďalší,cez týždeň workoholici nemajú čas 😝 😝 😝
pekný víkendík vám prajem 🙂 🙂
a Ivka,asi fakt to budú u nás tie zúbky-očáky 😝 😝 😝

bambi09
4. júl 2009

kokso,dnes tu celý deň ani noha nebola??? 😕 😕 😕

chasencha
4. júl 2009

macka ked ja som leniva 😀 😀 😀 😀 ani pisat sa mi nechcde...a konecne som sa dostala ku kompu...tomas tu sedi a hlada hotel na zimnu dovolenku,chceme ist opat bez emy do rakuskych alp na lyzovacku na tyzden tak uz teraz hlada terminy kedy je to lacnejsie aj hotely... 😵
on sa na to tesi viac ako na letnu dovču....to ja teda nie... 😕

inak dnes bol taky den ze ema stale len na mne visela a opakovala mam mam mama....vkuse dokol.a...potom po poobednajsom spanku sme vybehli na kofolku tu ku nam....akurat ze som si ja krava dala o 18 latte tak teraz mam oci ako ziarovky....

boli sme na trojkolke,paraadicka,potom aj na pieskovisku 🙂 ema burala pieskove kolaciky jednemu chlapcovi,az som sa hanbila....a kradla mu hracky....boze kleptomanka 😀 😀 😀 😀 😀

aj na zmzke sme boli a este sa prejst,dooobre nam bolo 🙂

a pritom to vyzeralo na burku a nic,chvalabohu 🙂

chasencha
4. júl 2009

inak ked uz sa v blavackach bavite o plavkach ja som si vyhliadla tiez adidasplavky akurat ze bikiny 🙂

http://www.vanity.hu/pictures/subitem/6043/8376...

bambi09
4. júl 2009

Katka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fakt super deň a v tých plavkách budeš "samicaaaaaaaaaaaaa" 🙂 🙂 😉 😉 😉

bambi09
5. júl 2009

fúúha,zas nikto???
asi ste všetky vonku 🙂 mne sa do toho tepla nechce a zostalo mi žehlenie,tak tato pôjde vyvenčiť deti a ja sa vyvetrám zajtra na Blaváckom stretku 😀 😀 😀

hiha
5. júl 2009

Ahojte lasky,to mame ale telucko 😎 😎 😎 .
My sme boli vcera grilovat na Devine,hrozne teplo a zrazu taky lejak,vsetko sme poskyrvali.Vyjasnilo sa,vsetko sme vytiahli spat a ptom zase lejak,vyzerali sme ako Pat a Mat 😠 😠 😠
Ale sme priam nazrali,masko na grile,klobaska,uzasny salatik.Samozrejme moja dieta isla ta het 😢 😢 😢 😢
Deti sa pohrali,nehovoriac o tom ze sme Adulkovi zobrali bazen,neokupal sa v nom ani raz,ale naprsalo do neho 2x 😀 😀 😀 😀 😀
Adko chodi,chodi a chodi,vystrety ako sparatko 😉 🙂 😉 🙂
Chas,krasne plavky,ja hladam tankiny,lebo v takychto by som vyzerali,ani si to nepredstavujem 😅 😅 😅
Bubli,mala je krasnucka a muselo vam tam byt rozpravkovo,krasne prostredie 😵 😵 😵
Macka,tak Blavacky.....No uzi si tam 😉

bambi09
5. júl 2009

Ivka,tak aj vy ste mali supiš víkend 🙂 😀 😅
a čo to toto,že Blavačky,šak aj Ty si tak príď,aj Katka,veď nechodím vám za chrbtom 😝 a keď sa my nevieme nejako stretnúť,tak aspoň takto 😀 😀 😀 ale vážne dojdi s Adamkom 🙂 🙂 😉 sa neviem dočkať,kedy Ťa osobne spoznám 🙂 🙂 😉
a tankiny chcem aj ja,bikiny už asi nikdy nedám ale dvojdielne snáď budúce leto,ak dožijem,ja stará vykopávka 😀 😉

bambi09
5. júl 2009

tak moje 3 "deti" ešte desi labzujúúúúú 😀 😀 dúfam,že neemigrovali,lebo brali len trojkolču a bike,ale Peter hovoril,že pôjdu na Adámko a potom na kofču do Majáku,som mu narobila chúťky v piatok,on musel fuškovať 😀 😀 😀 no,ja som na tom nebola o moc lepšie,behať za tou našou elektrikou 😝 😝
takže tak Ivča,skončili zlaté časy nechodenia,čo???my sme stále hovorili,nech už malá chodí a teraz si nesadneme ani na chvíľu,keď sme vonku 😀 😀 😝
ale veď je to dobre,že behajú,aspoň vidno,že sú v poriadku 🙂 🙂 😉

chasencha
5. júl 2009

caute 🙂 konecne doma,okupkany,kasa nas caka..aj mliecko
boli sme v sjk...na deke sme si schrupli s malou a potom sme sli do auparku ale len chrumky kupit,samoška ze nemali....a potoooom sme boli dlho na ihrisku pred auparkom 🙂 hojdali sme saaa,no kraaasa a v auparku sedela ema prvykrat v tom hrajucom auticku 🙂 som fotila co sa dalo 😀 😀 😀 😀

potom som odbehla kupit hrozienka v cokolade aaaaa aj do terna pre mineralku,cca 20 minut som bola preč a ked som sa vratila tomas vyzeral ako keby tri dni behal....ze ako to zvlôadam behat takto za emou a este fungovat... 😎 😝
tak som bola na seba taka pysna ze aka som frajerka ze este aj domacnost zvladam popri dietati,tak ako aj vy babeby 🙂

hiha
5. júl 2009

Ahojte,ale Macka pohoda,to som si robila srandu 😀 😀 😀
My sme boli teraz 1hod a pol na ihrisko a poviem ti,sladke 4nozkovanie 😖 😖 😖 .Teraz by len vsade utekal,niekedy ma ani za ruku nechce chytit 😠 😠 😠 .Z padov mam nocne mory,vsade beton,vselijake ostre hrany.....Ach,jaj,viem ze si este padov uzijeme 😒 😒 😒
Objednala som mu cez MMB-traky na chodenie a potom ich odo mna kamoska odkupi.No co uz,budeme mat dieta na voditku 😨 😨 😨 .Viem,ze to mnohe matky,povazuju za neschopnost danej matky,ale pre jeho vacsiu bezpecnost,kaslem na ne 😠 😠
Maculik,kde ma to byt to stretko?
Zajtra ideme o 13hod.na promociu....

bambi09
5. júl 2009

Katka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidíš,aké sme my šikovnéééééé 😅 😅
hrozienka aj arašídky mám aj ja,len po včerajších bryndzákoch váham 😀 😀 😀
no a deti sú už doma,prostredné vo vani a najmladšie čaká na kúpanie,tak aj ja mám už o "zábavu"postarané 😀 😀 😝
a začali sme kukať Vratné lahve a slintám,plánujeme ešte prázdninový výlet do Prahy,tak sa teším 😝 😝

bambi09
5. júl 2009

Ivka,asi v SJK,hodím Ti potom číslo do IP,keď budeš môcť a chcieť,pošli sms alebo prezvoň,ja Ti dám aktuálne info 🙂 🙂 🙂 😉

chasencha
6. júl 2009

macka a do sjk na ktoru?ze ci by sme sli spolu,pridem na molecku a nastupim na 133 🙂
tie vratne lahve sme aj my kukali,mala som nakazane vypnut komp 😀 😀 😀 😀

bambi09
6. júl 2009

Katka 😀 😀 😀 😀 😀 a aj ja chcem let balónom 😀 😀 😀 😝
a teda oki,sa dohodneme,kedy pôjdeme,len musím vyzistiť,ako premáva 133,sa mi zdá,že až po 15-tej a keby sme náhodou nesadli do toho istého busu,tak sa počkáme pri hoteli pri moste,oki??a pôjdeme spolu peško cez most do SJK,dobre??ale veď číslo máš,tak sa hádam nejako zladíme 😅

chasencha
6. júl 2009

macka no prvy poobedny ide 14:54 a potom dalsi za 10 minut 🙂
ale ved telefony mame a keby daco pockame sa 😉

bambi09
6. júl 2009

oki,moja,už sa šetííím 😀 😀
a moje staršie dieťa má dnes meniny a ja som zabudlaaaaaaaaaaaaa,krkavčia mater,musel mi to pripomenúúúť,ach,ach 😀 😀 tak mu niečo kúpime v Auparku,príde pre nás tato potom,aj by sme vás mohli zobrať domov,len nemáme v aute 2 autosedačky,no,uvidíme 🙂 😉

chasencha
6. júl 2009

macka ze sa pripajam ku gratulaciam 🙂 ema mi teraz zaspala....tak sa aspon vychystam 🙂 deku beriem...budeme v sjk do 18 a potom asi za tatikom do mesta....bolo by fajn ist autom ale bez autosedacky ani ranu,veeeelka pokuta 🙂

ja by som chcela ist do DM kupit nejake tie vyzivy na obed...lebo tu moja dcerka bojkotuje v poslednom case moje varene jedlo tak jej davam pol na pol varene s kupovanym...neviem co mam robit aby mi jedla cisto varene...

my mame zajtra 1 rok 😀 😀 😝 😎 tak idem robit taky kolac nepeceny,uvidime ako to dopadne 🙂

bambi09
6. júl 2009

Katka,že ďakujeme a my budeme gratulovať zajtra vašej veľkej kočke 🙂 🙂 😉

bambi09
6. júl 2009

a naša zas odmieta výživy z obchodu,tak každá má niečo 😀 😀 😀

chasencha
6. júl 2009

macka tak radsej by som varila ako minala pniaze na tie hami hippky a podoben veci... 😀 😝 🙄

no uz som upratala kocik,teda bordel v nom,nachystala papu,pitivo...seba teraz davam dokopy tak ked sa slečna zobudi mozeme ist 🙂

bambi09
6. júl 2009

tak sa idem aj ja dať dokopy,mne to bude trvať dlllllllho 😀 😀 😀 ale tak pôjdeme tým busom okolo 15:10,tak hádam stíham 😝 😝 😅
ja som kočík vysávala v sobotu,tam by sa holuby najedli 😀 😀 😀 ešte ho treba aj oprať,ale tento týždeň máme akčný,tak až ten ďalší 😀 😀 😀 😝
ja dám malej ešte rizotko,sebe dám kúsom mäska a ryže a potom vyrazíme...debil nám zas búra panelák,tak som rada,že vypadneme,Paťo nechce ísť,som chcela,že mu zaplatím tam to lanové centrum,ale nechce,tak nech počúva ten rachot 😀 😀 😝 malá by mi tu tak či tak nespala 😠 😠 😠
a my našu ešte nemáme prihlásenú na trvalý pobyt,to mi akosi ušlo,že treba 😀 😀 😀 😝 musíme skočiť,asi preto nás ani nevolali na vítanie nových občiankov 😅 😅

chasencha
6. júl 2009

no uz je hore 🙂

no ten kocik,periem ho vo stvrtok...aby mi ho do piatku nezagebuzila....tak si nevsimajte ten hnus co je na nom,,, 🙄

no maci asi to je ten dovod preco vas nepozvali,ani nevedia ze katka zije 🙂

bambi09
6. júl 2009

kua,tak ísť či neísť???šak je tma vonku a v Petržke že leje 😕 😕 😕 😠

chasencha
6. júl 2009

Konecne doma,vdaka za vsetko macka 🙂 krize ma bolia aj chrbat tam hore,no hruuuuza 😲
a mas IP 😉

bambi09
6. júl 2009

Kati,nemáš za čo 🙂 😉 vďačne,len nabudúce pribalíme aj druhú autosedačku 😀 😀 😅 ale zlato malá sedela,tichúčko 🙂 🙂
fotky Ti pošlem,len okúpem malú,dám papu a zalomí 😅 😅 stiahnem,zmenším,pošlem 🙂 🙂 😉
na vláčiku boli perfektnéééé 🙂

chasencha
6. júl 2009

maci akoze ani som do vchodu nedosla a spala 😀 😀 😀 ale uz je hore a pije uz mliecko po kaši 🙂

a preco mate 2 autosedacky,ci to mate vajicko?

nooo som si myslela ze budu vypadavat ale uz su to veeelkeee slečny 😎

bublinaz
6. júl 2009

no baby, tak vy ste si uzivali vlacik? a kde, ze na vas neprsalo? 🙂
kati, torta uz "napecena"? ozaj, a o kolkej sa emka narodila?

bambi09
6. júl 2009

veru,už nám rastú do krásy 😀 za chvíľu budeme zháňať guľovnicu 😀 😀 😀
no,už v aute vyzerala,že zalomí Emka,tak si trochu zdriemla 😅 😅
a 2 autosedačky máme,lebo druhú malej darovala krstná 🙂 😉 tak máme rezervnú,len táto je super,keď malá zachrní,že sa dá polohovať a je skoro na ležato,tak nemeníme zatiaľ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre