• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
uz som precitala na blavackach, tusim ste tiez okupovali aupark, ci? tak to sme sa minuli.
6. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj,keď sa bavíme v Blaváčkach o autoškole,tak som počula,že Nukleus je dobrá a ešte Harmi v Dúbravke a obe aj na splátky robia,tak uvidíme,ja po tej chalupe už budem vážne hľadať,čo mi sadne,nech aspoň začnem cez prázdniny :slight_smile: :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,tak škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: snáď nabudúce :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj zuzi sme sa obisli,stretla som zuzku (emog) a ze ty uz si sla... :slight_smile: tak shopingovali :grinning:

no aj ta nasa sa da polohovat aj pocas spanku takze tiez paradicka :slight_smile:

no ja rozmyslam ze sa pojdem osobne spytat do nucleusu,je to blizucko tak aj s kocikom :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chas, ktoru sedacku ste nakoniec kupili? ten romer, co si vtedy obzerala?
6. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tu romer king a k tomu ten vankusik :slight_smile:
6. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dali vam ho lacnejsie?
ja som ho nakoniec nebrala, sonu sme do hr v noci viezli vo vajci, dobre si tam pospala. a cez den bola v sedacke. iny luxus, hehe :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne za necelych 5 tisic slovenskych :slight_smile: minulorocny model :slight_smile:

poooockaj ako v sedacke? :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten vankusik ci vam dali lacnejsie, ako si hovorila .lebo mne vtedy povedali vyssiu cenu, tusim.
ked sme boli v aute cez den, tak sedela v romerke, a na nocny spanok sme ju dali do vajca :wink:
6. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, super cena za tu romerku. a to bola s isofixom?
6. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bet isofixu,ten bol straaaasne drahy,ale aj tato je pevna :slight_smile: vankusik 24 eur :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: zajtra oslavujete?
6. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej dnes som kupila sviecku v tvare jednotky a baloniky tak take komorne to bude zajtra,lahka nepecena torta aaaaa v piatok odchadzame do ziliny ku mame a tam je objednana torta ako sa patri a rodinka a taaaak :slight_smile:
ved vy oslavujete 2 dni po nas :slight_smile: trojkolka odskusana?
6. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,tak dobre oslávte,veľa foť a potom hoď na koňa,nech sa potešíme aj my :slight_smile: :slight_smile: :wink:
bubli a vy tiež :wink:
6. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboooj fotak uz mam na zozname :slight_smile: a ja cakam na fotky od teba :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, a kde si nasla taku sviecku? ja som hladala cez vikend, ale nenatrafila som :o
hej, my oslavujeme vo stvrtok :wink: a oslava bude s family cez vikend, vo stv cestujeme do tatier k nasim :sunglasses:
6. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaska, bambi, budeme fotit :wink:
6. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trojkolka este len caka na svoj velky den, hehe :wink: asi berieme do tatier lebo tam so sonou ostavam asi az do konca jula. trochu tatranskeho vzduchu sa nadychat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi v terne som kupila,tam kde su tie umele pohariky aj tanieriky :slight_smile:

inak aj mna volala svokra do popradu ale tak 4 hodiny vlakom nech si z hlavy vyhodi... :rolling_eyes:
6. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, terno mi nenapadlo. a viem, ze tam maju take somarinky. no hadam este do stvrtku stihnem :wink:

aaaale, hecnite sa, a doficte do popradu. dame stretko u nasich na zahrade, bude super :o) tomas nech vas odvezie.
6. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubli,tak to nám tu budeš chýýýýýbať :frowning2: ale uži si to so Soničkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a také sviečky majú aj v Tescu,len minule 1 nemali,tak musím Paťovi zohnať 1 a 4 :grinning: :grinning: :grinning:
a idem na tie fotos... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, bambi :slight_smile: taketo svice som nasla aj v obchode bublina (heheheee) v auparku, ale 1 tiez nemali :angry:
6. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tiez som ich tam nasla ale nemali jednotku,ale tieto co som kupila su z vosku a tie v bubline z dreva :slight_smile:

inak tuho rozmyslam o tom poprase teraz..ccc...uvidime...keby pre mna pridu autom nie je o com :slight_smile:

v tom terne mali vsetky cislice :wink:
6. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,som si dnes na Teba pomyslela,keď som prechádzala okolo toho obchodíku :grinning: :sweat_smile:
Katka,posiela sa... :slight_smile: :wink:
6. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi :grinning:
kati, tak podumaj nad sviezim tatranskym vzduchom :wink:
6. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite sa do nasho pasuuuu :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

macka dakujem velmo pekne za fotečky :slight_smile: a zuzi porozmyslam :slight_smile:
7. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Slniečku usmiatemu Emuške prajeme všetko najlepšie,veľa zdravíííčka,šťastíííčka,nech nám rastie do krásy a múdrosti a nech ju tatinko a maminka poslúúúchajúúúúú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
všetko naj,naj,naj...
a nemáš za čo :wink:
7. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujemeeeee :slight_smile:
7. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: máte mailík :wink:
7. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ja som dostala k PC az teraz :angry:
Kati,Emulke vsetucko naaaaaaaaaaaj z celeho sveta,nech vam robi stalu radost,rastie do zdravia a krasy,nech je stastnucka a milovana :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Macka,diky za cislo,vobec sme vcera nestihali.Na promociu sme dosli pozde,na hanbu,v aule na zdocha teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gratulovalo sa,smialo,potom ze ideme do Tesca,lejaaaaaaaaaaaaaaak,ze sme ani do auta nemohli ist.Tak som sa ako debil s Adamkom prechadzala po Tescu :confounded: :confounded: :confounded:
Potom sme isli vybavovat do Perneku a prisli sme domov o 18h a to som este varila,piekla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Idem kuk tie vase fotky a nabuduce aj my ideme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok