• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
mne to hovado predkožkové za chvíľu zobudí malú,tak pôjdeme von,len má kamoška volať,či dnes príde,tak keď vypadneme,dám Ti vedieť :slight_smile:
prídeme pre vás a ukážem Ti to ihrisko na Adámku :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajjajaj,tak to som mimo,na mail :pensive:
7. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ouki douki :slight_smile:

ivka tak perny den ste mali,no a o tom lejaku mi hovor,zmokla som....do auparku som dosla spolovice mokra :slight_smile: ani dazdnik nepomohol :angry:
7. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super deň :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
stretko nebolo,búrka to pos...a :grinning: :grinning: :grinning: ,len my s Katkou sme sa stretli v Auparku, bubli a emog som ja nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak o nič si neprišla,len o behajúceho čerta v Auparku-naša malá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
môžme dať spicha aj tu,v Prisťahovalkách,len tak tajne,aby to búrka nezistila a nedošla,pošepkáme si,dobre?? :grinning: :wink:
ja môžem do štvrtku,v piatok pádime smer Myjava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tešíííím... :dizzy_face:
7. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka.mne dojde dnes segra s rodinou z Tunisu,neviem odkedy tu budu :unamused:
7. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,ja mám tiež s kamoškami tento týždeň stretká,tak keď budeš Ty voľná,daj echo,lebo potom nám Katka odchádza k maminke,ale tak jahodka sa vráti z dovolenky a môžeme stretkovať,koľko chceme :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie fotky...tam boli len naše deti,Katka a môj muž v Auparku na vláčiku,o nič si neprišla,neboj,nabudúce aj Teba s Adkom cvaknem a keď dáš maila,pošlem aj Tebe moja :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chas, emke vsetko krasne prajeme, hlavne nech je zdravucka a usmiata, cmuk :slight_smile:

baby, dnes niekam niekto ide? ze by sme sa pridali.
7. júl 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,ja by som aj išla,len máme stretko s kamoškou predbežne dohodnuté,keby nemohla,ja by som aj zbehla do SJK,aj Katka poobede už môže,tak uvidíme...
7. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, bambi. ak nic, tak sa asi na chvilu vyberiem na zeleznu. uz sme davno neboli :slight_smile:
7. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak žijete,,dievčat,,ja tu dávno nebola lebo z dovolenkky ,,rovno k našim domov,,tak ani nestiham PC :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,vymučená,vypotená,ale žijem :grinning: :grinning: :grinning: dnes zmeškala iná baba :grinning: :grinning: :grinning: takže nie som jediná blbučkááá :wink: :wink:
už sa teším nabudúce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: či Ty asi nebudeš v BA??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
netmona,už som Ťa vítala v Blaváčkach,ale vitaj aj tu :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka tak ja uz som bola kaput ked si toto pisala :slight_smile:
budem v ba o tyzden tak sa budeme potit spolu :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom v auguste nie je cvicenie...
a ktora meškala? :slight_smile:
8. júl 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,no my sme mali hodinový koncert večer,Peter nevedel nájsť v chladničke rizoto :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jej dal trochu pizze :confused: :confused: no a ju nafúkalo,tak kvapky,masáž,nosenie,bolo ju počuť určite až na Molecku :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak nech si susedia užijú,keď tupec môže robiť randál celý deň :angry: :angry: :angry: vymenil nám zámok svojvoľne na spoločnej miestnosti v suteréne,kde máme bicykle,tak muž za ním dnes poobede ide a keď bude arogantný,voláme MP,že nám znemožnil prístup k nášmu vlastníctvu-s hovadom musíš sprosto jednať,joj,bude kovbojka,môj chlap keď sa fakt naserie,tak to stojí za to,to nech mu nikto nejde do rány :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a meškala tá brčkavá blondína,došla ku koncu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby že nedobehnem,skoro necvičia :grinning: :grinning: :grinning: potom nás bolo s dadkou 6,ale zabudla si CD-čká,tak mse cvičili na inú hudbu,ale super bolo,už som tak netrpela,ani svalovku dnes nemám,či mám??? :grinning: :grinning: :grinning: necítim :sweat_smile:
teším sa na utorok aj na Teba,dnes je vonku divnô počasie,chladno,idete niekam??
v auguste budeme zumbovať,nééééé??? :slight_smile: :wink: :wink:
8. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Ivka nám sem mááááálo chodí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka no jasnacka zuma caka,uz mi ju kamarat napalil na dvd :slight_smile:

no co jaaa viem...mozno len tu niekam pobliz a potom o tej pol 18 skocime za tatom do mesta,teda vyzdvihnut z robotky :slight_smile:

my uz sme boli aj na chirurgie pred 9 rano...cakala som asi 30 minut,bola som tam s emou a ziadna ochota nas pustit...hrozneeee...ale tak nepotrpim si na to ale ma to tak zarazilo...

potom pre kremik co mi dali na nožku ze mam pouzivat a potom na mestsky urad na ohlasovnu pobytov sa poinformovat ako je to s nahlasenim prechodneho pobytu....
ja este mam prechodny pobyt na gruntoch do 2011 ale ema nie tak treba aby isiel tomas s nami aj s listom vlastnictva na urad aj s rodnym listom a vybavil to s nami....a ked uz tam bude s tym listom vlastnictva tak si dam prehlasit na donnerovu aj ja,ved nebudemme mat kazda inde svoj prechodak no ne? :wink:

no a ina kosa je vonku...ema chcela opat chodit tak sme vsade chodili,v cakarnu,na mestskom...hrozneeee,moj chrbat uz nevladze...

ivka mala sestru doma nie?tak sa venovala :slight_smile:

inak chystame sa niekedy na bud.mesiac,teda mozno koncom jula do madarska na nakupy....ale pocula som ze aj v hainburgu v bipy su super akcie ked sa podari vychytit datum :slight_smile:
8. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka,a noha je už lepšie?? :confused:
a hej,myslím,že Ivka písala o segre,sorry Ivuš :sweat_smile: :sweat_smile:
a teda Ty si tie kríže odrovnáš,Ty si vysoká,v tomto máme my krpci výhodu :grinning: :grinning: :wink:
a moji mackovia len pred chvíľou vstali a katarína už tlačila,tak idem likvidovať smrad :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keď poobede nebude pršať,skočíme von,pošlem Ti sms,či sa niekde nezrazíme a možno keď sa Peter vráti skočíme do toho C&A v Auparku a ešte potrebujeme rošty a matrace na posteľ,sedačka ide v piatok na chalupu :grinning: ale Ikea to istíííí :sweat_smile: :sweat_smile:
8. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej noha v pohode,akoze nevyzera to pekne ale tak co narobim,este to mam zaviazane... :pensive:
ema zaspala pre chvilou tiez,bola mrtva z tolkych behaciek :slight_smile:

no poobede,pokial neprsi tak je dobre :slight_smile: takze ja som uz namalovana od rana,na obed idem zbuchat len koprovu omacku,z nej frcnem aj eme a mame pokoj :slight_smile: este dat prat,napisat si zoznam co nabalit aaaaa sme v suchu :wink:

ako vam zavidim chalupu :confused: my aspon do kina spolu s tomasom pojdeme v sobotu,na ICE AGE 3 :sunglasses: sa tesim ako male decko :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,chalupa nem naša,ale sme pozvaní :wink:
nemáš čo závidieť,iba ak dobrých kamošov,čo ju majú :grinning: :wink:
a neboj,keď sa obarenina zahojí,sú teraz dobré mastičky,to sa stratí :slight_smile: :slight_smile:
no,chúďa Emka :frowning2: ako si u nás vážia ľudia materstvo :angry: :angry: :angry: mamičky s malými deťmi majú všade prednosť,všade sú nájazdy na kočíky,ľudia sa idú od ochoty potrhať,keď nastupuješ s kočíkom... :confounded: :confounded: ale nám je sveta žiť na tej materskej "dovolenke" :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja dnes len polievku zbúcham,ešte tiramisu,čo im sľubujem už skoro týždeň :sweat_smile: :sweat_smile: mám pizzu od včera,tak nemusím druhé,len rozmýšľať,čo zajtra a tiež pranie a žehlenie,okno už mám umyté,tak super :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a namaľovať sa,jasné,dôležitéééé,skoro som zabudla :grinning: :grinning: :wink:
8. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5549

inak toto vyzera dobre a lahko aj pre nase deticky :slight_smile: bez tej čokiny :slight_smile:
dala to na konik jedna mamina z juloviek :slight_smile: len mi sliny urobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ti zavidim tych vasich kamosov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam uz masticku z lekarne tak uvidime co to spravi :slight_smile:
8. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech mastička rýýýýchlo zaberie :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a ten receptík je mňamkový,ja som také robila so šľahačkou a ešte som to celé aj šľahačkou natrela,mňáááám :grinning:
musím dávať pozor na pravopis,lebo sme si s Petrom písali cez skype-píš,ako počuješ podľa Ľ.Štúra :grinning: :grinning: :grinning:
no,a zas tu na mňa vybafol :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam ani nevrav,vcera sme mali slahacku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ema akoze spi uz 2 hodiny...mmmmm obed sa vari,teda uz len zemiaky aaaaa ako tak som upratala,riad umyla...nachystala cajik...este vyhodit smeti.upratat balkon,lebo ema vzdy rozhadze tie štipce co tam mame v sačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je hotovo :slight_smile:

nemam este inspiration na zajtrajsi obediiik :slight_smile: pomožte :wink:
8. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci a s tym pravopisom si nic nerob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co si zle napisala?
8. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,zatiaľ ani ja,ale buchty parené sme dlllho nemali :grinning: :grinning: :wink:
nič som zle nenapísala,len som bola prehodená na Štúra,tak aby náááhodou...s mojou inteligenciou,viééééš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning:

mmmm parene buchtyyy ale ty ich robis ze?my len kupovane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ale mnaaaaaaaaaaaam
8. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,robím,z kila múky :grinning: :grinning: :grinning: plný vajling,jak pre bezďákov,ale za dva dni sú fuč :grinning: :grinning: :grinning: donesiem Ti zopár,keď urobím,neboj :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oukej spolieham na teba :wink:
akoze ema spi od 11:15,a staaale spi...mam otvoreny balkon ,asi sa jej dobre dycha a ja sa nudim... :rolling_eyes:

uz som aj nejake sutaze povyplnala,prach utrela, a rozmyslam co s ytmi vecami v chladnicke ked pojdeme na vikend prec....ci potom same nebudu behat po byte :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sme hore....a nechce obedovat....
8. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati,tak poď k nám,keď nudíš :grinning: :grinning: :grinning: ja som dnes ešte skoro nič nespravila,ach kôň jeden :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tie veci dones k nám,spapáme,čo nespapá nás :grinning: :grinning: :grinning: žartujem :wink:
a buchty zajtra urobím,si ešte v BA ??malá má dnes ponožkovo-dajovú mániu,stále sa vyzúva a hovorí ďaj :grinning: :grinning: :grinning:
ale možno tie buchty ešte večer spravím,ako budem unavená z toho ničnerobenia :grinning: :grinning: :grinning: uvidím :sweat_smile: :sweat_smile:
8. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne este sme v ba,odchadzame az v piatok vecer o pol 7?
ema teraz robi bordel z toho co som ja upratala....nakoniec som do nej natlacila asi 8-9 lyziciek....stylom ze indian...
aj vonku by som sla.... :slight_smile:
8. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok