• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
no,my doriešime debila a vybehneme možno na trojkolke,ak mladá dovtedy nezaspí,už je "zlá" a váľa sa po mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema sa vala po zemi s cajom :grinning: :grinning:
no vlastne uz je dpost hodin,o 18 mame byt v meste....pomaly o 17 sa vychystame,tak si asi schrupnem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás si schrupkuje malá teroristka,bože,čo tá predvádza posledné dni...hysáky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak dobrú moja :grinning: :wink:
8. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci sa mi to oplati a ema tu chodi a vykrikuje, sa rozprava stale s niecim... :dizzy_face:
asi to budu zuby,eme vcera vykukol,dolna jednotka :slight_smile:
8. júl 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm,tak u nás 100 pro očáky,čo tá robí,Bože,dej mi sílu... :grinning: :grinning: :grinning: ja neviem,čo je ona za zázrak,už má prvé stoličky a očáky sa len kľujúúú,ale je teda za 100 čertov teraz :confounded: :confounded: :confounded:
moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úha,tu to dáko zamrzlo :confused: :confused: :confused:
robíme sa a ideme von,kým Peter skončí budeme v SJK a potom Avion a Ikea :slight_smile: :slight_smile: :wink:
čafte večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
banbi,,no vitam vitam,,ale furt ešte mimo ba,,mi trochu oslavu v sob. MM 40,,tak sa mi nechce, lebo som ešte dorazená z dovolenky a len všetko vyhodili a nahodili do auta a zas dom,,no už potrebujem kľud :unamused:
9. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zeny,kym som nas naslaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: Dlhsie som tu nebola...Dnes chcem ist 1x do Auparku busom,asi sa smejete,ale ja som taky bojko,ze sa stratime a podobne.Vy ste uz Blavacky-lietacky,ja som len tam het z dediny,postacia jej noviny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi a ktorym busom??ved to mas jednoducheeeeee,chce to len prax :wink:
my dnes vecer odchadzame do ziliny,rano sme boli vybavit prechodny pobyt eme,ja som uz vsetko teraz pobalila....este treba obliect kocik lebo som ho cely prala...
10. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Ivka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako dlho bývaš v BA??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak nech to dobre dopadne,ja tiež nerada s kočíkom chodím MHD :unamused: :unamused: :unamused:
a ja som tiež dievča z dediny a nehanbím sa za to :slight_smile: :slight_smile: :wink:
my poobede ideme pá,tak už nemám čas vypisovať,idem zbaliť pár vecí,v nedeľu večer som späť :wink:
Katka,tak šťastnú cestu a kedy si späť v BA?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a hoď fotky z narodiek Emkiných,môžeš aj na mail :wink:
tak to tu udržiavajte,teplo našej témy,nech nezhasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a my musíme ísť malú tiež prihlásiť... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,vsetky ste tatita,ze? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .My sme bolii na vylete v Puchove,pri adkovej prababicke :wink:
Juj,Macka a v Ba,som uz zial dlho,ale :confounded: :cry: :cry: :cry: ,no co k tomu dodat,radsej nic :pensive:
Matka,este asi vyletuje :sunglasses:
12. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,ja som to nemyslela v zlom :wink: ja keď mám ísť MHD s kočíkom,tak sa mi ježia chlpy na tele :grinning: :grinning: :grinning:
takže Ťa úplne chápem :sweat_smile: :sweat_smile:
my sme boli cez víkend na chalupe s kamošmi,bolo super :slight_smile: :slight_smile: kecali sme,grilovali,malá sa konečne v kľude vyspala,tak krásny víkend za nami,ešte krajší pred nami... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
len cez týždeň budeme kmitať,prehadzujeme nábytok,tak všetky serepetičky z vitrín musím vybrať,umyť,vyleštiť a vrátiť späť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vytepovať koberec,vytiahnuť a poskladať posteľ,najväčšia detektívka bude,kde sme dali šrúby z tej postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte chcem okno v obývačke umyť,záclony oprať,musíme kúpiť rošty a matrace a ešte mám v pláne nakúpiť nakladačky a naložiť pár fliaš,takže žiadne cúranie tento týždeň nehrozí,maximálne ihrisko tu u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čakám,kým sa deti zobudia a ideme na to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jahodka tuším písala,že sa vrátia okolo 17-teho :slight_smile: :slight_smile:
Jéééééžiš a ešte syn mi má 16-teho narodky,tak dnes musím objednať tortu,nebudem mať čas na pečenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby podme do zoo :slight_smile: dnes je tak pekne,prosiiiiim :slight_smile:
13. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,my sme nedávno boli s Katkinými krstnými aj s chalanmi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sorry
my v nedeľu ideme preč na 8 dní,tak mám toooooľko roboty dovtedy,že ááááž :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katulka,my cakame navstevu :wink:
Macka,ja Blavu nemusim,ale len tak behat po obchodoch,ma nebavi.Najradsej sme tu,prechadzky,ihrisko,baby-maminky a domov :wink:
Ale isto sa s vami rada stretnem :sunglasses:
A pevne dufam,ze v tomto meste neostaneme,rada by som sa vratila do BB :wink: :slight_smile:
13. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,to nemyslíš vážne???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: že sa chcete vrátiť do BB??? :frowning2: :frowning2:
aj my sme mali cukanie vrátiť sa do KE,ale už nemáme,deti rastú,Paťo za chvíľu bude chcieť na vysokú,tak aspoň nebudeme platiť drahé intráky :slight_smile: :slight_smile: :wink:
možno,keby sme mali rodinu,za ktorou nás to ťahá,možno aj,ale takto už nie...
13. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka,Blava nie je jedina,co ma kvalitne VS :wink: .Mna tu fakt nic nedrzi,necitim sa tu dobre a ako doma :wink:
Ale to sem nepatri :wink:
Dnes je hrozne horuco,zehlila som,pride navsteva a ideme :sunglasses:
13. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,veď ja to netvrdím,o tých školách,Paťo básni o Prahe,ale tak nech len počká,čo a ako so strednou školou a potom nech sníva ďalej :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja teda tiež nie som z BA na vetvy,ale ja by som sa skôr práve do tej Prahy zberala,keby že mám možnosť si vybrať...ale to sem tiež nepatrí...tak vydrž,kým musíš a potom uvidíte :slight_smile: :wink:
a čo tá Arábia?????
13. júl 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,ako stojíš zajtra s aerobikom???ideš???
13. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka jasne ze idem :slight_smile:
no mrtva som,doštipana komarmi,vsadeeee,potom este pieskovisko a to ma dorazilo,slnko vysava energiu... :confounded:
13. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ani nehovorte,to je nenormalna invazia komarov :frowning2: :angry: :sweat_smile: .Pokym nie sme v pohybe,su stale na nas :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ja uz varim,uz teraz mi je teplo,cakame ocka,po sluzbe :wink:
Nepojdete poobede,okolo 16hod.na Zeleznu? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Zajtra pridu nasi,tak sa na nich tesim,som zvedava.co povedia na Adka,uz ho skoro 2 mesiace nevideli :frowning2:
Macka moja,CV poslal,teraz mu dokonca ponukli miesto priamo v nemocnici :wink: Tam su lekari krali :wink: Maju sa mu ozvat :slight_smile: Po Katare,by sme veru aj na moj vysnivany dom mali :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka ja musim ist do auparku si plavky kupit a nejaky ten repelent bo uz nam dosiel po vcerajsku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

a o 17 musim byt na hodzovom v oriflame,idem si pre balicek kozmetiky co som vyhrala :slight_smile: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

drzim palce aby vam to vyslo aaaaaaaaa potom hadam aj nam kupiten dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj náááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cmuk :sweat_smile: :sweat_smile: lebo skončím v base,keď zabijem toho debila nad nami :angry: :angry: :angry: :angry:
14. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok,baby...Tak teda ako,Katke kupim dom a teba Macka dostanem z vazenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teplooooooooooooooooooo,zdochnemmmmmmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,kde ste vsetky? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
My sme boli vcera poobede na Zeleznej,super bolo,boli sme tam aj s kamosmi :wink:
Len tie komare,Repelent fical,deti kychali,kaslali z neho,ale inak sa nedalo :angry: :angry: :angry: :angry:
Ani vela ludi nebolo,tak super.
Dnes dojdu nasi,uz som navarila,napiekla,som vymacana vo vlastnom pote :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
No a perlicka zo vcerajsieho vecera....Umyvala som riad a chcela som poriadne umyt a j dno,jedneho vysokeho pohara.Strcila som do neho ruku aj z hubkou a v tom ten pohar praskol :angry: :angry: :angry: .Na mojej ruke ostala cast pohara,krvi kopec a drahy mi musel priamo na ruke,rozbijat ten zostatok z pohara :frowning2: :frowning2: :frowning2: .A Boze,hrozne som sa zlakla,ale hlavne toho,ze ked to budem mat na sitie,kde dame to nase ubohe dieta,kedze uz bolo skoro 21hod :confounded: :confounded: :confounded:
Ale nastastie to mam len povrchove,naliala som si na to dezinfekciu a stiahla :pensive: :pensive: :pensive:
15. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,ja tiež makám jak šrúba,celý týždeň nabitý a ešte to horko,dusno,komáááre,vaúúúú :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a teda si si pekne ruku dorezala,auuuuu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte,že máš doma lekára :wink:
a repelent už ani nám nezaberá,aj tak tie svine nenacicané štípu,my sme doma všetci doštípaní a to ešte aj záclony na noc striekam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uži si návštevu a dávaj pozor na tú ruku :slight_smile: :wink:
jahodka by sa už mala vrátiť čoskoro,naša malá má dnes 16 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: a Paťo zajtra 14 rokov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej,Macka,Adko mal vcera 16m :wink: :wink: :wink:
Patko je uz veily chlap,ochvilu strednu,vysoku a si babka :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,gratulejšn k tým 14-tim mesiačikom :wink:
no,veru,ani sa nenazdám a ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budem čičíkať vnúčatká :sweat_smile: :sweat_smile:
15. júl 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem k vymesaciam :slight_smile:
akoze sedim pred kompom a potim sa...normalne kvapky potu po mne stekaju....to kde sme????ako keby som cvicila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale pojdeme teraz vonku ked sa mlada zobudi :slight_smile: na kofolu,ema tam pootravuje par navstevnikov terasy a pojdeme dom
15. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,tak my stíhame až zajtra,pozývame vás :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Peter len teraz došiel dom,bol na otočku doviezť matrac a ostatné veci z Ikea a musel sa vrátiť do roboty,lebo mal požičanú firemnú dodávku a niekto ju potrebuje,tak len teraz ideme skladať posteľ,keď sa milášek dohajá,taká je nedospatá z toho chruňa nad nami,až ju ľutujem,potom je aj protivná,keď sa nevyspí,ach jaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok