Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

jahodka11
26. aug 2009

haha, net-dakujem 🙂 trosku sa mu to lepsi, ale spravila sa dalsia na licku, no ved uvidime, ak sa to do piatku nezlepsi, mame ist k dr....
net, veru, aj muzi maju svoje dni....aj moj mal vcera, ale len chvilu a slabe 😉

chasencha
26. aug 2009

bre raaaaaaaaaaanko 🙂
no predycham a bude fajn,tak ako pri prvom nevlastnom 😉

macka super ze kontrola oukej,ja som chodievala na srdce kazde dva roky a vlastne aj by som v tom mala pokracovat ale nejako zabudam...
jahodka ze spina 😀 😀 😀 doktorka jedla asi vtipnu kašu 😀 😀
a inak ved v petrzalke mas milion maminiek 🙂 ale tak byvala som kedysi v peeetržke 🙂 ale uz si neprosim 😝

ja som bola vcera vecer s kamoskou sadnut v mlynskej doline a aj ma do tanca trhalo ale ostalo to v rovine trhania 😀 😀 😀
dom som dosla o pol 12,vsade sa uz spalo tak paradicka 😎

jahodka11
26. aug 2009

kati,
ked akosi nic moc....a ja moc nie som na take nadvazovanie vztahov...a len take ihriskove ma moc nebavia...je to fajn, ale nestaci mi to....ale tak uz mi to az tak nevadi, maly je vacsi, pomaly budeme labzovat po celom meste bez kocika a nebudeme sa nudit 🙂
veru, asi sme spinavi 😉
idem malemu dat polievku a pojde spinkat a ja oddychovat 😉
aspon si si katka trosku "oddychla" a ze trhalo....haha, aj mna niekedy, ale do tancovat budem asi az na nasej vianocnej party...inak nemam kde 🙂

bambi09
26. aug 2009

ahojte 🙂
netmona,veru,ako jahodka píše,i muži mají své dny 😀 😀 😀 nalej mu fernet 😀 😉
Katka,tak balíš,balíš??my sme boli včera v Majáku na kofole a pivku,ale tam vzadu,kde sa nehulí 😠 tí fajčiari sú jak obtiažny hmyz 😖 keď hulia aj pri deťoch-to nepochopím 😝
jahodka,som sa zasmiala na tej špine 😀,ale teda asi to nie je príjemné ☹a nie sú to tie sladké chrasty??neviem,ako sa to volá odborne,ale myslím,že je to infekčné,mono to niekde chytil malý 😕
a príď k nám do Karlovky,alebo dajme stretko už konečne hocikde,keď sa vráti Ivka,dáme zas,čo vy na to??
mne by to teda budúci týždeň vyhovovalo,lebo tento mám baliaci 😝 😝 😝

jahodka11
26. aug 2009

bambi-suhlasim, bud tyzden mozem ale az od stredy, budem tu mat tatina/dedka 🙂 a maly uz bude hadam neinfekcny 😒 ano, su to sladke chrasty..dufam,ze to cim skor prejde....
ach a zasa je tak horuco, uz som myslela, ze mame pokoj od horucav.....ved uz je koniec augusta... 😲
no a fajciari, tych ani neposminaj, vcera sme isli z auparku smerom do sadu a tam vonku vsetci hulli pri tabuli, ked je preciarknuta cigareta...tak som sa nahlas spytala romana, ze ci to je zakaz fajcenia pre zvierata a ludia mozu...haha, vsetci ma poculi....ale nepomohlo, fajciari su vymleti 😠

netmona
26. aug 2009

🙂 ja len kuk

chasencha
27. aug 2009

bbre ranko 🙂
tak sice emu ideme zaviest az v sobotu,uz su v aute vsetky veci pobalene okrem kocika,ten este musim vyprat 😖 aby sa mama nehanbila chodit vonku 😀 😝 vadi jej aj malinka šmuha...

inak mame 5.zub a siesty je uz na ceste...ale nervy ma strasne...aspon ze super spi,to sa nam nepokazilo....

normalne som vcera ani vonku s emou nebola lebo baby ,ema spadla na roh postele,ja som skoro infart dostala ked som zbadala tu podliatinu a hrču na čele...normalne sa mi do konca vecera triasli ruky....tak som sa bala keby este aj vonku riadne tresla...tak aspon som ju kompletne pobalila a urobila poriadky kde sa dalo...ale dnes uz musime vybehnut 😉

chasencha
27. aug 2009

http://alextour.sk/?page=hotel&dest=1&id=10&dopr=1

baby tak sem ideme 🙂 uz sa neviem dockaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

netmona
27. aug 2009

chas,,,tak pekne je tam,,a prijemnu cestu,,asi dosť dlha bude,,tak pevný nerf 🙂

chasencha
27. aug 2009

net len 2,5 hodinky let,to sa da vydrzat 🙂

netmona
27. aug 2009

inač MM sa rozhodal isť na dáku terapi,,a prestať fajčiť ,,tak nech mu to vydrží

netmona
27. aug 2009

chas,,tak to super l,,lebo čítam že kočiar do auta,,,,ale ani autom ani busom by som nešla ,,je to hrozná dialka ..vet to je 18hod, cesty,,a môja brat to absolvoval s 4roč,synom,,a že, vraj v pohode,,no ale ja by som v pohode určite nebola 😲

netmona
27. aug 2009

jaj ale ta dovolenka ubehla ,,ani neviem že, daka bola

chasencha
27. aug 2009

🙂 no kocik do auta lebo ideme emu zaviezt do ziliny v sobotu vies 🙂 a my potom sami naspat a skoro rano letime 🙂
net nech mu to vydrzi to nefajčenie 😉 aj ja som kedysi fajcila aaaaa zvladla som to 🙂

netmona
28. aug 2009

chas ,,,tak že, sami na dovolenkum,,,tak tomu hovorím dovolenka,,
my sme mali dovol..na govno ,,aspon ja ,,,sme boli 8ludi a variť trebalo a bobaka spať dávať a všade behať za ním,,,MM to pojal tak , ako keby sme boli doma ,,ja sa staram a on je v robote,,no 1 a posledný krát,,môžem ebať taku dovol.. taka som bola nasrata

chasencha
28. aug 2009

no to ti verim teda,akoze myslim si ze s emou by to bolo este horsie ako doma,davat vacsi pozor ako tu...
a kde ste boli? a tolko vela vas bolo?my ideme le dvaja,no uvidime ci sa nudit nebudeme 😀

bublinaz
28. aug 2009

ahojte, my sme uz opat u nasich v tatrach, tak som sa konecne dostala k netu. posledne ma mala taky rezim-nerezim, ze sem ani poriadne nestiham nakuknut 😒 dnes sme boli v zoo v spisskej, parada, najvacsi uspech mali kozicky a, samozrejme, kamienky, hehe.
chas, dofcu si poriadne uzite. btw. my mame uz dve stolicky, hore, nikto nam nechce verit, kym nevidi, hehe.
a s tym nevlastnym, ehm, nuz, co uz, kto chce kam... 😉
bambi, ty si uzi ke, aj ked vikend ma byt uprsany :o

utekam na zahradu, dnes grilujeme, mnamiiii 🙂

netmona
28. aug 2009

chas,,mi len v chorvacku,,autom,,tam v pohode ale nazad už to bolo o život ...na budúce vyberam ja a bude tak jak ja poviem ináč radšej nejdem nikam,,,bud rada trochu si oddýchneš od babetka,,ja som tu možnoasť nemala a určite je to dôležite,,lebo na MD uplne osprostievam,,, 😅

no bubli,,uži si to ešte , lebo rok dvva prejde a potom už nebudeš chodiť hore , dole ako my 🤐 😵

bublinaz
28. aug 2009

hej, hej, net, uvedomujem si to, ze to ubehne ako voda a potom len na zaciatku leta vysadime malu u nasich a na konci ju, pravdepodobne poriadne "zdivocelu", vyzdvihneme, xixi

bambi09
28. aug 2009

ahojte ženuše 🙂
tak my ráno pálime na východ,pôjdeme spodom,je to rýchlejšie 😝
Katka,ďakujem ešte raz za zavolanie,ale dnes sa fakt nedalo,ale nabudúce vééééľmi rada 😉 a prajem Ti ešte raz krááásnu a vydarenú dovolenku,užite si to do sýtosti bez malej a neboj,nudiť sa nebudete určite 🙂 😉 joj,mohla by si ma zrolovať do kabelky 😀 😀 😀 mne sa na východ nechce 😀 😀
a potom sa teším na aerobik a vodičák,oprieme sa do toho 🙂 😉
ostatným prajem pekný víkend a keď sa vrátime,mrknem,čo ste popísali
a bubli,mne dážď vadiť nebude,naopak 😝 😝 😝 len horšie sa bude mužovi šoférovať,ale máme čas pomaly 😉
tak ahojte a držte sa 🙂 🙂

jahodka11
28. aug 2009

ahojte🙂
nam sa konecne chrasticky zlepsuju a miznu 🙂 boli sme aj na ihrisku trosku, aj ked by sme nemali, ale co s nim...? a boli tam uz len vacsie deti a s nimi sa nehral, tak sme nemohli nikoho nakazit..... 😒
bambi-stastnu cestu a skory navrat k nam domov 😉
katka-kraaasnu dovolenku, uzite si to a oddychnite si a co ja viem, aj sa trosku "mozete nudit".....ved to sa nam na MD nestava, tak si to vychutnaj!!! 😀
bubli-no sranda, ze stolicky.....ale aspon je to zasa kusok k vsetkym zubkom a pokoju 🙂 uzi si tatry a zdravy vzduch, to my tu.....stale je 27 stupnov...no comment....

net-to mi je luto, ze ste si asi neoodychli na dovolenke, my celkom ok, ale tiez som si neoddychla, bolo to vsetko rovnake ako doma, akurat v chorvatsku....no ale to asi este aj chvilku bude.....a ked bude maly velky a bude pokoj, budu dalsie.....haha 🙂

netmona
29. aug 2009

bublinaz,,,nak to ti verím,,bobak čo vidí robí,,jak šiši.. 🙂

bambi,,no aj t y si to uži ,,lebo hned do robooty 🙂

netmona
29. aug 2009

jahodka,,no na dovolenke je taká ako sa ka nej postavíš,tým že, nas bololo veľa,,nedalao sa na nikoho spoľahnúť,,ako to už býva,,,

netmona
30. aug 2009

ahojte ,,,,a peknú nedelu,,,,,,,,,,,,,, 😅

jahodka11
30. aug 2009

net, aj tebe aj ostatnym 😉

netmona
30. aug 2009

dik jakodka,,,,no my dnes v Senci,,na bicykloch,,Miška sme dali do sedačky a velmi sa mu to páčilo,,ešte že, švagor ma 5 super bicyklof 🙂 ,,oni chodia daleko ,,ale mna z dneška zádnica bolí,,nezvyk 😅

chasencha
31. aug 2009

caute babyyy,krasny pozdrav zo slnecneho korfu vam posielam 🙂 je tu uplne nadherne az na tu nocnu burku co nas zasiahla ale inak supeeeeeeeer.
salime sa v mori,ako keby sme mali 16 😀 😀 😀
teraz ideme na nakupy lebo voda z vodovodu smrdi chlorom ako besna tak sme len na mineralkach 😠 ale inak nemozem nic vytknut az na to ze ked sa vytoto,tak papier nesplachujem ale hadzem do kosa co je vedla...mmmmm cudne ale zevraj su tu take uzke trubky ze by sa to hned zapchalo 😀 😀
oukej ideme my do mesta tak zatim ale urcite sa este ozvem 😎 😉

netmona
31. aug 2009

chas,,,,,tak fajn,,,že je tam tak,,zavidim trochu 😉 ,,,,,,
tak radšej hádž do koša,,jak mať hovienkovú potopu 😀

cmukinka29
31. aug 2009

netmona,pozeram,že aj tu si,my sme tiež boli včera v senci v aquaparku,bolo fajne,aj dnes by som išla

netmona
31. aug 2009

cmuki,,ano ja od KK tak som prisťahovaná 🙂 ,,,no my zväčša na jazerá,,ale často do lipotu na kupko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre