Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

hiha
24. júl 2008

Tak neviem ako sa dohodneme,ja som este s malym tiez nesla MHD,ale veeeeelmi rada by som sa stretla.Kam chodievate na prechadzky?Byvate blizko Sevcenkovej ulici?A inac,99 odtial chodieva poloprazdna a hadam by sa nejaky dobrak na pomoc nasiel 😎 😎 😎 😎

hiha
24. júl 2008

Jahodka,teraz ma napadol Zrkadlovy haj,to mame obe na polceste,hmmmmmmmm? 🙂

ivush
24. júl 2008

čaute baby, drobec mi zaľahol na siestu a ja tu ťukám o sto šesŤ...nie a nie sa odlepiť od compu...

No inak MHD s malým ani ja vôbec nevyužívam...len auto alebo peško...
A inak som pôvodne z Košíc..... 😵

jahodka11
24. júl 2008

no aj moj konecne zaspal, vcera spal 3 hodiny, to keby som vedela dopredu, kolko by som toho porobila.....🙂 teraz neviem, ako dlho bude spat....u nas sa to meni kazdy den... 😒 zrkadlovy haj? ja sa kludne dostanem peso na namestie hraniciarov a odtial je to kusok k drahe, nie? neviem, tento smer zatail dobre nepoznam, tak netusim.... kde je zrkadlovy haj? myslim, ked budem na namesti hraniciarov a potom kam? 🙂 ja pouzivam mhd len ked ide so mnou niekto druhy....samej mi je to blbe ..ako som pisala....niekedy aj s manzelom ideme MHD do auparku a sadu, nechce sa nam nakladat a rozkladat kocik... 🙂 a kedy uz bude pekne, aby sme sa stretli?

hiha
24. júl 2008

Jahodka,Nam.Hraniciarov je este lepsi napad,neboj budeme behat spolu kocikovat a spoznavat zakutia Petrzky 😉 My sa ale kojime,takze uvitam lavicky.Zajtra nam drzte palce.Adamko pred chvilou vstal,ale hore ritkou,tak sme sa tisili a teraz sa hrajkame.Baby,ako ste zvladali kojenie+nevyspanie? 😝 Ja uz dakedy ryjem nosom 😅

ivush
24. júl 2008

hiha no ja som spala kedy sa len dalo...vedela som, že chcem kojiť a , že je k tomu potrebné aby som oddychovala vždy keď drobec hajal...o tom, že som vyspatá nemôžem žiaľ dodnes povedať, ale je pravda, že po tom pol roku, kedy už drobcovi zavedieš príkrmy tak spánok až tak neovplyvňuje tvorbu MM.... 😅

jahodka11
24. júl 2008

hiha, uz sa tesim 🙂 no ja celkom dobre, maly od zaciatku prespal aj 5 hodin v noci, takze sa to dalo, jasne, boli aj zle aj dobre noci, ale nas maly je spachtosko, hlavne prve 4 mesiace prespal pekne....teraz nas trapia zubky, takze je to horsie, ako ked bol malicky 😖

hiha
25. júl 2008

Baby,maleho som uz nachystala k dr na ockovanie,uz sa mi o tom aj snivalo.Najhorsie je ,ze ide sami,ocika mame v robotke a pride az v noci.Drzte palce...........Dnesnu noc sme aj pekne spinkali,tak dufam ze den bude mat prijemne pokracovanie. 😉

hiha
27. júl 2008

Halooo baby,kde ste?My sme ockovanie zvladli krasne,maly sa sice vyplackal,ale reakcia ziadna 😀 😀 😀 😀 😀 Teraz sme cely vikend u svokry 😉 😉 😉 😉

jahodka11
27. júl 2008

no vidis hiha, super 🙂)) a co tak dat stretko? ja v pondelok nemozem, ale v utorok okolo takej 10-11, by sme mohli vyrazit von...co vy nato? 🙂

hiha
31. júl 2008

Jahodka,soooooooooorry,mali sme zly net,tak pisem az teraz.Vies co,my zajtra ideme na nakup do Tesca,nemas tam cestu?Alebo dohodneme nejaky den cez tyzden?Ako dobre poznas nam,Hraniciarov? 😀

ena
31. júl 2008

ahojte baby, este som neprecitala vsetko,vlasten skoro nic okrem nazvu temy, ale o chvilu to dobehnem...ale hlasim sa medzi vas, ja som oficialne v BA 4 roky a nieco, inak som bola okres VT. a este pre tie , co sa bojite MHD s kocikom jazdit, tak nebojte, ja chodim s 2 detmi a zatial celkom v pohode.. 🙂 ked nepomozu sami od seba treba poprosit.. 🙂
ved, ked bude nejake stretko v petrzalke, alebo aj hocikde v BA, ved MHD 😀 , tak sa pridame 🙂) a pokecame aj o cestovani 🙂
len teraz prazdninujeme na vychode.

jahodka11
3. aug 2008

ahooojte, hiha, nevadi 🙂 my budeme mat teraz asi dost obmedzene prechadzky, dnes sa nam pokazil slnecnik, tak ak bude takyto hic, tak neviem, nechcem, aby ho spalilo 😒 strvtok odchadzame k mojmu ocinovi, prideme v nedelu....ved napiste, ci stihame nejake stretko cez tyzden 😉
hiha-tesco-skoda, mam to celkom blizko, prisli by sme, snad nabuduce 🙂

hiha
5. aug 2008

Ahoooooj jahodka,nejak nam to nevychadza,ozvi sa potom ked pridete naspat 😉 🙂 A normalne ma to stve ako je tato stranka malo zapisana 😔 Kde ste vsetky ?

hiha
24. aug 2008

Kde ste zase vseeeeeeeeeeetky?Jahodka prestahovali ste sa?

jahodka11
24. aug 2008

jeeeej, caute, neprestahovali, stale sme v petrzalke 🙂 nikto sem stale nepise....co sme tu jedine?

tinyleaf
7. sep 2008

Ahojte maminy 🙂 Tak aj ja rozsirim rady pristahovanych mamiciek, byvame v Petrzalke blizko polikliniky na Sustekovej.
tak sup sem, nech sa tato tema trochu rozbehne 🙂

jahodka11
21. sep 2008

ahojte, tak sme spat z dovolenky...a tu na fore ani jeden prispevok, ako to? 😖

lubkaj
23. sep 2008

Ahojte! Ja som povodne z dediny, ktorej meno by vam nic nepovedalo, ale je to na polceste medzi Novymi Zamkami a Nitrou. Do Bratislavy som prisla v 1995 na vysoku skolu a po jej skonceni som tu uz ostala. Uz tri roky byvam v Dubravke.

jahodka11
23. sep 2008

ahoj lubka, vitaj medzi nami 😀 aj ked baby akosi uz nepisu, musime to tu znovu rozbehnut, ved nam to tu zamknu 🙂

lubkaj
23. sep 2008

Ahoj, len dnes som sa zaregistrovala a potesilo ma, ze som tu nasla takuto diskusiu. Lebo aj ked som tu uz dlho, este stale, ked ideme na navstevu k mojim rodicom, hovorim, ze "idem domov". 😅

hiha
25. sep 2008

ahojte maminky,my sme boli dlho prec,u nasich.Tinyleaf,odkial ste?Ja ta poznam z videnia,ja mam na Sustekovej dr. a byvame v Ovsisti na Mamateyovej. 🙂

hiha
27. sep 2008

ako vzdy mrtvo............

dajana31
27. sep 2008

ahojte🙂 ja som tiez pristahovalkyna, ale povodne z oravy, byvam v petrzalke, mam 24 a este studujem... nebyvate niekto blizko znievskej? pri drazdiaku?

hiha
28. sep 2008

dajana,my byvame v ovsisti,troska na opacnej strane,zial ☹ ☹ ☹ ☹

blue04
29. sep 2008

Ahojte!Tak sa pridavam.Ja som z Novak a v BA som 2 mesiace.Predtym som bola 8 rokov v Anglicku.Mam 2.5 rocneho syna Jacka a som vydata za Johna.Citim sa spat trosku ako cudzinec,ale pomaly si zvykam 😵

jahodka11
15. okt 2008

ahojte, tak spoeldnykrat---hadam to tu ozije 😀
danaja-my byvame celkom blizko, asi 15min od vas 🙂
blue- a kde byvas? v ktorej casti? neboj, zvyknes si 🙂

hiha
17. okt 2008

Ahoj Jahodka,tu je mrtvo ako vzdy.Asi sa vsetky ksichtia,ze su velke blavacky 😒 Videla som album maleho,je zlatucky 🙂

jahodka11
17. okt 2008

ahoj hiha,

no koooonecne sa niekto ozval 🙂 dakujem, este pribudnu fotky z oslavy prveho rocika, ale az vecer, ked bude danielko spinkat 🙂
hiha a kde to byvas? pri dostihovej? manzel bol minule, ked som bola chora s malym na dostihoch a peso...ze je to asi 15min, tak to potom ani nemame k vam daleko.... 🙂

hiha
17. okt 2008

áno,pri dostihovej dráhe,len dúfam že už nie dlho,chcem sa vrátiť na spat domv,do BB,mne to tu hrozne lezie na nervy,samé paneláky,pipinky-mamičky,horor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre