Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
2. sep 2009

hiha,,nič konktetne,,len tlačivo t daju v škôlke čo ti potvrdí dec.lekárka a je to

jahodka11
2. sep 2009

net-tak to mi je luto ☹ chuda maly.... ☹ hadam si skoro zvykne....a bude sa mu pacit....este dobre, ze si doma...a mozes tam skocit, keby cosi..... 😒
bubli-skoro sa uzdrav, oj, nezavidim, ja neznasam tieto crevne virozy...
my sme dnes boli na koznom, no nic moc....dostali sme inu masticku a navod ako pouzivat tu fialovu vodicku....ze nesmie byt fialova...atd....len slabo ruzova.....a tak, nebudem vas tu zatazovat, o tyzden vo stvrtok kontrola, ak budeme dobre cistit a natierat a obvazovat 2 chrasticky, mali by sme sa toho zbavit.....v piatok rano musime ist k nasej dr na krv a moc...a s vysledkami potom tam vo stvrtok.....ale inak ok, dufam a verim, ze to zvladneme a budeme mat pokoj....je to bohuzial veeelmi infekcne, takze nikam za detmi...atd....len prechadzky a nuda.... no ale moze byt aj horsie....ak by sa to dostalo do krvi, tak to ohrozuje oblicky, srdiecko.....takze este sme na tom dobre....len sme "na samotke" 😒

netmona
3. sep 2009

jahodka,dosť, ,ježiš mária,,no máš dosť o´život,,,sama a furt to isté dokola 😖
my dnes v škôlke už lepšie trochu,,nebol plač až taký, len na etapy 🙂 ,,,,ale ked ma videl bežal jak o život,a už bol jemný plačík,,biedačik,,,to sú také srdcevrúce situácie že, ani to neviem opísať

majkas
3. sep 2009

jahodka 😨 ale sak nejako to vydrzite natej samotke a bude uz len dobre 😉 ved jak pises, mohlo to byt aj horsie

net tak davam tomu tak tyzden dva a bude to bez placu 😀

hiha som aj ja chcela na to opytat 😉

bambi09
3. sep 2009

ahojte ženuše 🙂
ja vás nestíham ani prečítať,boli sme mimo BA,potom nám odišli ventily na hlavnom uzávere vody,tak sme včera riešili 😝 😝 😝 dnes sme mali návštevu,keď vás stihnem dočítať,aj prispejem viac 😀 😀
dúfam,že Katka má super dovolenku a že ostatné ste ok a prežili ste v pohode koniec prázdnin 🙂 😉

netmona
4. sep 2009

majka,,,,tak to dúfam že, bude tak a nebude už mať slzy na krajíčku ked ma uvidí ☹ ....dnes to bolo o trochu lepšie

jahodka11
4. sep 2009

net-viem,co myslis.....na jednej strane je to nadherne, ze sa rozplace, ked ta vidi a chce byt s tebou a na druhej nas to boli, ze nase dieta place....ale ako som pisala, je super, ze si este doma, a mozes byt viac s nim a pomalicky si zvykne....a ty nebudes v strese z novej roboty, skolky...a vsetkeho toho kolotoca kazdodennych povinnsosti

bambi-vitaj spat🙂)))tak sa tesime na zaujimavy zostrih udalosti poslednych dni....... 😉

majka-dakujeme, dnes sme boli hodinku vonku s kosackou, super prechazdka, tak som rada.....

netmona
4. sep 2009

jahodka,,no wek-end 2 dni zas doma,,tak uvidíme či ostane do 12stej alebo čo,,až v pon. ,,ale musi sa to zlepšiť, lebo on je bojko ked netreba,,,, 🙂

no dnes bol MM biorezonácii,, 😅 ,,,taka odvykačka od fajčenia tak dúfam že ,,vydrží už od 15tej nefajčí 😀

netmona
5. sep 2009

😕 🙂

chasencha
6. sep 2009

caute baby tak uz sme doma 🙂 ema nas nespoznala......mmmm az 5 minut na to potrebovala ale uz je to oukej 🙂

a svokrovci tu s nami ostavaju este asi tyzden 🙄 ale mame super vymalovany byt aj rolety aj novu zachodovu dosku 😀 😀 😀 a vselico mozne nam tu opravili a vyzera to tu fakt super 🙂
tak kedy stretko?
inak macka zajtra idem ku doktorke potvrdit si tlacivo na autoskolu a 11.9.zacina kurz tak pome pome ideme na to 😎 😉

netmona
6. sep 2009

Katka,,,tak ahoj doma,,,no na dačo sú aj dobrý svokrovce 🙂 ,ved týž. vydržíš,,, 😀
tak pevnú ruku a nohu pri autoškole 🙂 ....ja som si pamatám 🙂 mala hrozný strach na skúškach že, noha sa mi klepala a ledva som to nezvladla,,ale prešlo to ,,,,,,

netmona
7. sep 2009

😕 🙂 ,,

jahodka11
7. sep 2009

ahojte🙂))))
akosi sme tu prestali pisat....bambi, ked si? si to tu udrzovala pri zivote....🙂
katka-supeeeer, vitaj opat medzi nami....aj ked teda navrat z dovolenky a do toho mat hned v byte svokrovcov...no neviem, neviem...u nas by to nepreslo....kvoli mne, haha 😉 tak to vydrz!!!
a sranda, ze nespoznala......🙂)) ale na druhej strane, ako dobre, aspon vies, ze neplakala za vami....to by bolo horsie...a ten "debilny" vek, ze len maminka maminka asi este pride.....nas to tiez zatial obchadza.... 😉

net a ako dnes skolka?

chasencha
7. sep 2009

diiiky za privitanie 🙂
tyzden vydrzim ved aj emu beru vonku takze pohoda 🙂 tak ja som inak nemohla protestovat,teda mohla ale malo platne by to bolo 😖

bambi09
7. sep 2009

čautéééé 🙂 😉
Katka,vitaj,dovolenka ako??dúfam,že všetko ok 😉 popíšem viac,len ešte mám nejaké povinnosti 😝 😝 😝
tak Ty si už riadne rozbehnutá,Kati,to ja ani nestíham,my ideme do Prahy v piatok na 4 dni ☹ ☹ ☹ tak pôjdem na ďalší termín 😝 😝 a aerobik??zajtra tu budem mať pohromu ovocia-zeleniny,tak netuším,či zajtra pôjdem 😒

chasencha
7. sep 2009

inak az od 14.9.sa zacina macka,teda na stranke som to tak pochopila 🙂 a opat je to az 20:05 zaciatok....mmm viac mi vyhovovalo to skor...ved uvdime...
na dovolenke super,nemozem sa na nic stazovat 🙂
ta autoskola,ono ked uz teraz nepojem ak neviem kedy a nechcem jazdit v zime 🙂
zajtra ides zavarat?

bambi09
7. sep 2009

Katka,choď ja si ešte pozriem,ako to majú,či potom až o 3 mesiace začiatok?? ak hej,tak to počkám do jari,našetrím bubáky 😝 som nevedela,že už 11.9.sa začína,ešte ani u lekárky som nebola,tak kľudne choď,my budeme v piatok preč 😉
a ten aerobik,tak to je fajn,že až po 14-tom 🙂 ,ale o 20-tej mi tiež nevyhovuje veľmi,ale čo už 😝 😝 😝
hej,zajtra mám lečovo-kečupovo-lekvárový deň 😀 😀 😀

bambi09
8. sep 2009

ženy moje,tak som vás konečne dočítala 😅 😅
ste pekne popísali 😉 jahodka,nech ste čím skôr zdravučkí a dáme stretko 🙂 😉 my sme s malou neboli nikde na kúpalisku,až tak o rok,ale to je teda hnus,čo ste chytili,pri Draždiaku som bola s kamoškou len sa prejsť s malými a tie labute na mňa nepôsobili dobre vo vode,kde sa ľudia kúpu 😅 😅 ja by som si maximálne tak nohy namočila 😀 😀 😀 ale tak aj v bazéne človek kadečo chytí,ja som raz z hotelovej vírivky mala mykózu jak sviňa tam dole 😒 😒
majka,vitaj medzi nami,som rada,že si sa pridala,aj keď máš malinké bábenko,písať bude o čom,my ostrieľané matky Ti poradíme,ak bude treba 😀 😀 😀 inak ja som tiež z východu-Vranov a okolie 🙂 😉
bubli,ako si na tom??dúfam,že si virózu už poslala do teplých krajín a si ok 🙂 😉
netmona,ako vám to ide v škôlke??malý sa drží?? ja dúfam,že budem s malou čím dlhšie doma,my tu máme peknú škôlku,kde mi syn chodil,len či sa tam dostaneme??známosti nemáme 😝 😝 😝
ventily máme nové,môžeme cestovať 😀 😀 😀
na východe bolo celkom fajn-u "cudzích" ľudí,švagrová bola ofučaná,ako vždy 😀 😀 😀
Katka,ja teda s tým vodičákom počkám,alebo ešte mrknem inú autoškolu,neviete nejakú v BA dobrú?? 😕

chasencha
8. sep 2009

macka v blave zevraj chvalia autoskolu harmi,je v dubravke 😉
no inak co sa tyka tej skolky uz teraz nejake znamosti hladame.... 🙄

bambi09
8. sep 2009

Katka,niečo pohľadám,ja musím ešte k lekárke,ale Tebe držím palce 🙂 🙂 🙂
a tak nemáš zlých svokrovcov,takých by som aj ja brala,kuchyňa čaká na vymaľovanie 😀 😀 😀
a na súrodenca si už psychicky pripravená?? 😅 teším sa ,kedy sa zas uvidíme 🙂 😉

netmona
9. sep 2009

jahodka,,tak my v škôlke sa zlepšujeme,,ale zase nebude 5dni v škôlke tak to bude!!!, lebo sob. ned. v pon.nejde v utor. vono a v str. na kramare tak len 2 dni, už teraz mi stahuje žalúdok, myslela som že, to bude jednoduhšie 😒

netmona
9. sep 2009

bambi,,tak ty si už 1škôlku absolvovala tak asi vieš ake to bolo,,no mne bolo do plaču ked som ho tak dospelácky videla plakať,,rano len s tatikom chce ísť ale furt sa nedá,,už počujem ten nááárek ked tam bude aj spať,,jaj u ž nech to máme za sebu

jahodka11
11. sep 2009

ahojte, konecne sme zdravi🙂)) a uz sme objednani aj na odbery k imunoalergologicke, tak sme sa pohli dopredu🙂
net-ach, chuda male, je to hrozne, neviem, preco to tie deticky tak tazko znasaju...teda asi viem....ale ked inak sa neda...a aj tak im kolektiv (ak nepocitam choroby) prospeje....rozvijaju sa a podobne, ved s nami doma to musi byt uz nuda....uz teraz na nom vidim, ako by vymyslal, nie este o rok.....naozaj uz potrebuju stabilny kolektiv deti....
a nejako nam to tu mrzne, kde ste vsetky zasa? 😉

chasencha
13. sep 2009

jahodka super ze ste sa z toho dostali 🙂
my behame kade tade a ked mam pravdu povediac uz som taka mrtva ze sa mi nechce ani pisat 😀 😀

macka inak ja uz na ten bodyforming nebudem moct chodit lebo prave v utorok je autoskola...skoda a ako som sa velmi tesila 😔
inak vcera som ti volala,boli sme na dlhacoch na Dni Dlhych Dielov ze ci sa tam nestretnem,hold smola 😠

svokrovci uz su prec chvalabohu a svokrin stredajsi vystup stal za to 😀 😀 😀
dnes doobada ideme na vinobranie tak si hrknem 😀 😝 a obed varit nejdem,dame si cigansku tam a ema bude mat zo vcera co som jej odlozila 😎 aka som ja supeeeer 😀 😀 😀 🤐 😵

netmona
15. sep 2009

ahojte,,,dnes je vonku ani ani,,,Mm maká a my sa budeme asi nudiť doma, 😒 ,,a vy čo porabáte?

chasencha
15. sep 2009

my o chvilu vyrazame na hrad cerveny kamen tak sa tesiiiim...ale baby zomrel patrick swayze ☹

jahodka11
15. sep 2009

ahojte,
aj moj MM je v praci...ale stvrtok a piatok bude doma, tak sa tesim, uz len zajtra 🙂
net-my sme boli vonku s jednou kamoskou...takze fajn dopoludnie a teraz spinka....
kati-viem ☹ rano som pocula, chudak.. ☹

netmona
15. sep 2009

jaj,, tak ste trochu povonku ako aj my,,dnes nechcel isť spať neviem čo ho rozplakalo,,akýsi je nesvoj,,či počasie v tom bude,,dnes sa mi akosi nič nechce,,

bambi09
16. sep 2009

ahojte 🙂
Kati,my sme boli v Prahe-4dni,tak som nedvíhala,aby si neplatila veľa 😅
a škoda s tým aerobikom,ja zatiaľ pôjdem a ako autoškola??
a Patrik Swayze,ach,smutné,som netušila až do včera,nemali sme čas na telku 😝 ☹ ☹

jahodka11
16. sep 2009

bambi-ty by si vela platila, lebo si mala roamingovu siet....nie katka..... 🙂
dnes poobede idem ku kamoske, busom bez kocika, sa tesim, trosku na ine myslienky prideme....tatino mal byt zajtra s nami doma a bude asi az v piatok...no nevadi....ale aj pondelok, tak staci🙂
net-mne sa dnes nic nechce, akosi si nevychutnavam moje oblubene obdobie a ani neviem preco...to je asi najhorsie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre