Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
16. sep 2009

macka caaaau 🙂
to neva,ja len tak ze keby nahodou... 🙂
autoskola v pohode,zatial teoria ale rozumiem tomu akurat sa strasne tesim na jazdy aaa ako ma bude tomas ucit este predtym 🙂 🙂
vcera sme boli na tom cervenom kameni,supeeer tam bolo,predstavenie dravcov sme zazili a ema sa vozila na ponikovi!!!! 😎 paraaadna bola
dnes sme boli od pol 9 rano na zeleznej studienke....tak som mrtva 😀 len teraz obed varim...opat pecienka 😝

netmona
16. sep 2009

kati ,,,tak fajn učenie v auoškole, neboj ked som to zvládla ja 🙂 tak aj ty
jahodka ,,no to sú take obobia, neobdobia, my dnes na Kramaroch tak som rada že, už nemusíme,,,ale ináč cesta tam bola o život, stojiš a čakáš 1m sa pohneš a zas čakáš,,,,no 1hod a 15min,,jak do Ňujorku 😅
bambi,,aleluje že, si tu,, tak sa flakaš, jak dobre je na materskej 🙂

bambi09
16. sep 2009

no,ženy,nohy si necítim,ale dobre bolo,aj počasie vydržalo a to malo stále pršať podľa predpovede 😅 pršalo len jeden deň,aj to doobeda,poobede už nie,ale na Peříne zostali mláky a malá ja čama,ja čama chodiť a natiahla sa do blata,tak sme ju na lavičke čistili servítkami na riťku 😀 😀 😀 a na parkovisku našla super olejovú škvrnu a tam sa natiahla 😀 😀 😀 ona má na toto talent 😀 😀 však mám z nej pomaly viac prádla,jak z nás troch 😀 😀 😀
Kati,tak super,že Ťa to baví,ja ak nepôjdem teraz,tak až na jar,na zimu sa bojím jázd 😅 😅
a netmona,veru,tie zápchy na Kramáre potešia,už tú Limbovú opravili??to je fakt katastrofa,ale v Prahe sme videli nie takú zápchu 😅 😅 😅
jahodka a kde máte tatinka?? 😕 nebuď smutná,od jesennej depky som tu ja,aj keď ma zatiaľ nechytá,počasie relatívne v pohode,tak asi preto 😀 😀
Katka,my sme raz boli na Červenom kameni,to sme ešte bývali v TT a mladý sa vozil na poníkoch,ale to bol krpček ešte 😅 ,pôjdeme aj my,len teraz už s výletmi dosť,domove,sladký domove 😀 😀

netmona
18. sep 2009

bambi..no limbova ešte nieje, a vieš že tu všetko dlho trvá 😲 ,,no dnes mame piatok,,nemate dáky tip na wek-end 🙂

bambi09
18. sep 2009

netmona,mám tip-idem variť ešte jednu várku lekváru a kečupu 😀 😀 😀 😀 😝
malá soplí,kýcha,tak aj tak sa toho veľa nedá,možno vybehneme do lesa na DD púšťať šarkaňa 😀 😀 😀 ak bude fúkať 😅 😅 inak som rada,že som doma,fakt mi cestovania stačilo do Vianoc,max.tak po okolí,Modra a tak,tam sú krásne lesy,nepreplnené ľuďmi 😀 😀 😀
a čo ostatné???Katka,jahodka,čo máte nové??Ivka tu dllllho nebola 😕

netmona
20. sep 2009

no bambi,,,asi sa cez wek-end venuju mužíkom babenky 🙂 ,,,ta ty taka šikovnica, mne sa moc nechce , mne dajú 😉 už hotové,,

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
netmona
21. sep 2009

😕

netmona
21. sep 2009

😅

bambi09
23. sep 2009

jujha,tu sa to fláka,ženy,kde ste???my sme chorí,tak super paráda,keď je vonku tak krásne,normálne ešte leto pokračuje,som príjemne prekvapená,jesenná depka ma obišla 😀 😀 😀
lekváriček,kečupíček,pomazánka navarené,naložené,zima môže prísť 😀 😀 😀 ale nie,nech je takto krásne čo najdlhšie 🙂 🙂 🙂 😉 a stretko nedáme konečne??keď prestanem prskať a roznášať bacily?? 😅 😅

chasencha
23. sep 2009

bre ranko...tak mame nadchu aj my....sice nie velku ale nespala som kvoli eme celu noc,vyzeram ako matoha.... 🙄 odsavalai sme v noci 2 krat vysavacom...revy riadne...bože....varim akurat spenat tak aspon nejaky svetly bod dna 😀 😀

jahodka11
23. sep 2009

ahojte 🙂 no vidim, ze sa to na nas vali....ja som zasa dnes nasla chrasticku.......ani neviem, co mam pisat, som uz z toho unavena, ved mu uz nic nebolo....a zasa.....ale zasa ju mal prvy manzel, zacal brat lieky na imunitu a hned sa mu jedna spravila, neviem, ci to ma suvis, ale asi ho poslem k dr....ci to nenosi domov on.... 😒
bud stredu mame vysledky u imunologicky, kozny test uplne super, mozeme zacat davat jogurt....ale maly to vobec nechce...klasika, uz moze, tak nechce... 😒 no a o tyzden vysledky krvi, tak nam daju nejake lieciky na molusky co ma po tvaricke a mali by zmiznut navzdy 🙂 + info o jeho alergiach a ako mame zacat so stravou a alergenmi a mliekom a tak...normalne sa tesim...nech uz budu vysledky akekolvek 🙂

netmona
25. sep 2009

bambi...vidím že, každy akosi chodučky,,som rada , že bobak sa drží,,len ta škôlka mu ide pomaly, od pondelka tam bude aj spať, tak bude pohroma ,,,no dava mi zabrať a ešte aj v noci sa budí a mrnčí,,,

chsencha,,no to si ešte pamätam ako sme aj my odsavali v noci, je to fajn ked sa už sám vysmrká

netmona
25. sep 2009

jahodka,,,tak držím palce nech to je dobre, lebo tá imunita vie narobiť šarapatu 😒
ale bude dobre neboj 🙂

kristinka.s
25. sep 2009

ahojte mamicky, mam otazku, dufam, ze my budete vediet niektora poradit: je niekde v PB alebo Vrakuni fitko, kde cvicia aj spinning? poradte prosim. Dakujem.

netmona
27. sep 2009

ahojte,,už asi nikto nema čas,,ja aj mam , ale so mi tu samej nechce chodiť

chasencha
3. okt 2009

baby tak tato tema definitivne umrela 😀 😀 😀
ako sa mate?my super,dnes ideme vybehnut na zeleznu studienku,pohojdame a taaaak,no teraz budeme robit palacinky tak sa neskutocne tesiiiiiiiiim na ne
a inak vyhrala som 80 eurovu darcekovu poukazku na kurz v sancatanca.sk,vyberiem si nieco pre mna a emu... 🙂 aspon mame program na 6 tyzdnov 😉
cakam nejake ohlasy 😀

jahodka11
3. okt 2009

ahojte,

tak hadam nasa tema neumrela 😉
kati - supeeer, my v pondelok zaciname s cvicenim pre deti, tak sa tesim, dufam,ze ho to zaujme 🙂 lebo uz to mame zaplatene dopredu..... 😉
dnes tu mam ocina, poobede ideme na hrad.....pofotime sa a tak....mala prechadzka.....ideme uz bez kocika 🙂 konecne pohoda....manzel je na zbere hrozna.....tak aktivne oddychuje 🙂

net - ako skolka? uz je dobre?

netmona
3. okt 2009

jehooo,,konečne ste sa ukazali,,,
chasencha,,,tak si len kúp a aj nabudúce dáka výhra , bodne dobre 😉

jahodka,,tak fajn, že ideš cvičiť , ja som taketo akosi nestihla na MD.
v škôlke to ide, pomaly ale iste, spal tak už od pondelka 1x sa pocikal,,trošku si pomrnčí aj neskoro , že zaspáva , ale dá sa,,,,,,tak teraz . už. len do práce 😅

jahodka11
3. okt 2009

haha, net, no jasne, do prace...uz sa urcite nevies dockat 😉 neboj, za chvilku si zvykne a bude pekne spinkavat...a tak aspon vecer ide skor spinkat, ci nie?

netmona
3. okt 2009

jahodka,,no veru a teraz už len makať,,,,no večer je to také, že sa nechce moc obliekať do pyžama ale zaspí skôr ,,no teba vidím o rok čaká táto skúška

chasencha
3. okt 2009

nas caka o rok skolka a jedine pozitivum je ze uz ju mame vybavenu lebo by sme bohuzel asi isli do sukromnej a to som si zistovala ceny kade tade a mala som hlavu v smutku...ale teraz uz je to v pohode 🙂
baby dnes ma tomas pustil soferovat a povedal ze uplne super,ziadne skakacky na ceste ani nic podobne,zevraj je na mna hrdy aka som dobra 😎 😉 😝

chasencha
4. okt 2009

a zas nikto nikde 😀
no ake mate plany na dnes?nie je niekde blizko nejaka akcia???alebo DOD????chceme nieco podniknut 🙂 vcera sme mali v plane ist na zeleznu ale nedalo sa zaparkovat....hrozne...cela bratislava atam asi bola,tak sme sli na kolibu ,dali sme si hot dog.cajik,ema nejake tie smeti pobrala a sli sme dom 😀

netmona
4. okt 2009

chasencha,,tak fajn , že ti to ide,,v šoferovaní,,,no dnes je krásne vonku, trochu do senca ked bobak vstane a tak,,,no zajtra zas do škôlky, 🙂 akosi si to neuvedomuje , že je doma a zas tam ísť,,dúfam , že to nebude kritické,,,

ninny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
netmona
6. okt 2009

🤐

jahodka11
7. okt 2009

ahojte,

net, ja vobec nestiham 😒 a ty sa snazis a udrzujes nam to tu....a kde je bambi? sa tiez dlho neozvala... 😖
my sme boli vcera u zubarky a vsetko ok...maly normalne sedel v kresle a otvaral pusinku a ona mu pozerala zubky....s tymi nastrojmi, chapete? moje zive dieta tam obsedelo..... 😉 a som rada, ze ma zdrave zubky, lebo umyvanie nam moc nejde zatial.... 😒

chasencha
7. okt 2009

jahodka bre ranko,a my umyvame len tak kedy si spomeniem aj to len cistou kefkou jej tam pošmatram 😀

inak zubar,ten by sa mi hodil,neviete o nejakom dobrom?

netmona
7. okt 2009

ahojte,,,no v škôlke bude zubárka,,a uvidíme ako to dopadne 🙂 ,,či ju nebude treba navštíviť 🙂
no ináč, som akasi nie vo svojej koží,,,tak pekný den

jahodka11
7. okt 2009

net, ja som bola vcera nejaka divna 😉 dnes konecne pohoda.....a relaxujem....ale zasa ziadne extra plany, cize aj nuda....
kati - my chodime do pezinku...ak by si chcela, poslem IP...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre