• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

22. júla 2011 
ahojte,,tak asi sa jesen začala ,,ja pečiem tortu, lebo už máme 3 roky,,jak sa to dobre píše, :slight_smile: aj ja zatial ešte mám stale trojku v predu :slight_smile:
jahodka , vidím , že aj vy o týžden pečiete tortu :slight_smile:
jaj, ja som nemožná čo chodí bobak do škôlky, už nech najdem normal prácu a nebudem myslieť na somarinky , hlavne myslieť pozitívne,,jaj to počasie robí svoje :fearful:
9. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
neeet, tak velke gratulacie :slight_smile: dobre to oslavte.....my este tyzden a bude to :wink:
a hladas? ja ani moc nechcem ist do prace.....radsej by som bola doma, davala pozor na domacnost a chodila nakupovat a cvicit :wink:
9. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka,,no to by bolo fajn, chodiť kade, tade,,praca šľachtí tak treba pracovať :sweat_smile: ,,my sme doma ,,vysoké horúčky a červené hrdlo,,to počasie aj ´mna položilo :rolling_eyes:
15. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee :slight_smile:
žijééém,dýýýcham,len nestíííham :grinning: :grinning:
Katka,dúfam,že autoškola pokračuje v pohode,net u vás zase škôlka a hľadanie práce a ostatné že ste zdravé v tejto psej zime :rolling_eyes: :rolling_eyes:
stretko asi počká na jar alebo ak,tak v nejakom MC :sweat_smile: :sweat_smile: hotový Sibír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ivka tu už nebola dááávno,už asi ani nepríde :frowning2:
15. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,,,tak vitaj,,už dávno si nebola tu,,,no my sme od stredy doma, dostal v ut. škôlke vysoku teplotu tak som utekala prenho, no tak sme zavretí už 3 dni, až mi z toho šibi ribi :slight_smile: ,,,to ti poviem, vonku je otras,,ešte, že zásobi doma,,,
16. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,tak to je mi ľúto,náš bol viac doma,ako v škôlke,dva týždne doma a dva v škôlke,hádam to u vás nebude až také zlé :frowning2:
a ozaj,malému dodatočne všetko naj,naj, naj k tým krásnym trom rôčkom,už máte doma chlapa,ja som trúba,že som skôr nenakukla,tak dúfam,že torta sa podarila a že chutila a dobre ste to oslávili :slight_smile: :slight_smile: :wink:
a s robotou ako??hľadáš? :wink:
16. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,,,dik,,,,za blahoželanie,,,no tak mám z toho zlý pocit, ta predstava práca a choroba,,tu už musí nastupiť svokra či chce či nechce,,jaj práca,,keby som chcela tak už robím,,,ale mm ma brzdí aby som sa neplašila :sweat_smile:
18. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona,tak potom si to ešte doma užívaj, kým sa dá :wink:
a keď je svokra ochotná malého počas choroby opatrovať,tak žiadne vrásky,my sme tu nemali pri synovi nikoho,tak sme to museli zvládnuť sami,ale veď aj teraz,pri malej to tak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som svokru nevidela 7 rokov a som rada a mamu mám véééľmi ďaleko,takže tak,ale to tu väčšina z nás v tejto téme :wink:
jahodka,ako sa držíte?? a Katka,Ivka?? všetky ste akosi stíchli... :frowning2: :frowning2:
19. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bambi, veru, nasa tema akosi zanika......tak to dufam napravime :slight_smile:
my sme vcera oslavovali a mali aj krst...ale bolo super, stretla sa cela rodina....dufam, ze naaaadlho mame pokoj :wink:
akosi moc nestiham net...stale sme rozbehani...ale uz sa dostavame do normalnych kolaji :slight_smile:
net-skore uzdravenie prajeme!!!!
bambi a ako sa mate?
19. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka aj net prajeme vsetko naj k narodkam :slight_smile:
baby chcem vam dat do pozoru aby ste kukali 22.11.2009 jojku a nove byvanie lebo sme tam :slight_smile:
20. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeej kati, to fakt??? super, ja to zboznujem a pozeram stale!!! a 22.11. to bude aka relacia? lebo nove byvanie je v nedelu, nie?
20. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved 22.11. je nedela :slight_smile:takze ta ista relacia :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj, boze, ja ze uz teraz v oktobri, preto mi to nesedelo:slight_smile:))
20. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som si aj myslela ale uz je vsetko jasne :slight_smile:
20. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katiii,ahoooj,čo vám prerobili byt???či ste hľadali???a našli??? :sweat_smile: pozriem,dám pripomienku do mobilu :wink:
a jahodka,jasné,že aj vám sme prešvihli gratulovať,tak všetko naj,naj,naj Danielkovi,nech vám robí radosť každý deň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kati,Emka už chodí sama??
20. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka nic sme neprerobilii :slight_smile: len malovali a nejake drobncosti ale to este na zaciatku septembra...
a ema uz chodi sama 3 mesiace :sunglasses:
20. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy prva jazda za mnou,paradicka,sice len na cvicisku ale z cviciska som isla naspat uz ja takze super,som so sebou spokojna :slight_smile: a dnes vecer sa idem rozbit so spolziakmi zo strednej,ideme do mlynskej tak uvidime,ale nemozem to prehnat lebo zajtra rano mam opat rano jazdu :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, kati, supeeeer:slight_smile: tak pozor na alkohol, ked sa z teba pomaly ale isto stava vodicka :wink:
21. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak supééér,ja až na jar :frowning2:
22. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cautee :slight_smile: uz som vcera brazdila cesty karlovky a dubravky :slight_smile:
a dnes sme boli na ockovani,dopadlo dobre,bez velkych komplikacii...a teraz chrnime,do 2 minut spala....vcera som si nalozila masko do pacu a rano rychlo spravila tomasovi do robotky a teraz som sebe opiekla masko a taka stavnate som uz davno nejedla :slight_smile: ema bude ked vstane,davam jej tak 2 hodky,lebo doteraz behala po vonku,ako sialena :grinning:
maci potom ti budem davat profesionalne rady :slight_smile:
23. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka to co toto?ake mrtvo :frowning2:
inak mozeme chodit opat cvicit v utorky a nasla som na DD aj posilovnu kam sa chystam chodit len cakam kym mi a ucet pridu penaaaze aby som si kupila permanentku :slight_smile:
3. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, kati kam sme vsetky zmizli?
3. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no casu je pomenej :slight_smile: a teraz ma ema nejake maminkovske obdobie tak sa len po mne mnaga,tak ani varit skoro nemozem :grinning: :grinning: :grinning:
a asi som skor na facebooku :grinning:
a ako sa mate a co robite v takomto hnusnom pocasi????
3. nov 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no,flákame to tu :sweat_smile: :sweat_smile:
my sme boli chorí,mladý mal zápal priedušiek,ale už sme ok,aj bez ATB to zvládol,vyležal poctivo
Katka,tak ako??kedy robíš skúšky?? :wink:
na aerobik som nejako zanevrela,čo ma mrzí,to počasie je tak hnusné,že som najradšej doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chčije a chčije,dnes nie,tak vybehneme von,len suším vlasy,malá je z toho nervózna,že sa nedá ísť von
v stredu máme zubára-preventívka,báť sa budem až potom,keď ma objedná na opravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a potom sa už len tešiť na Vianoce :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vy??čo máte nové??
9. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka cauko :slight_smile:
parada ze to zvladol bez atb :slight_smile:
idem na zumbu v utorok vecer tam kam obycajne :slight_smile:
skusky mam 30.novembra 7:30 rano :unamused:
aj ja by som potrebovala surne zubara....
a do MC by si neskocila????
9. nov 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy,nejako nám to tu kape :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás sme chorí,vo štvrtok koncert,tak "super",v noci nespím kvôli kašľu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katkaaaaaaaa,videla som Ťaaaaaaa,Ty si inak náročnááááá :grinning: :grinning: :grinning: všetko si skritizovala,mne sa páčili všetky 3 byty,hneď by som sa sťahovala,ja som našla krásny domček v Real immo v nejakej realitke v Závode,cena cca 70.000 euro a na stránke tej realitky je cena dvojnásobná :confounded: :confounded: :confounded: nech si trhnú,toto je klamanie ľudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
ja by som sa sťahovala aj 3 dni pred Vianocami,keby bolo kam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže hľadáte ďalej???
a ako autoškola??už si vodička????regulérna?? :slight_smile: :wink:
netmona,jahodka,čo máte nové???tu sa skoro nepíše :fearful: :fearful: :fearful:
24. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyy urobila som autoskoluuuuu :slight_smile:
paradicka uz sa tesim ako si budem jazdit jedna radost :sunglasses:
tu skapal pes :grinning: :grinning: dufam ze to nejako ozivim :sweat_smile:
30. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Katkáááááááááááááááááá,supeeeeeer,gratulujemeeeeeeeeeeeee,potom ťa vyspovedám,čo,ako,kedy ,načo,prečo :grinning: :grinning: :grinning: a zapijeme to :slight_smile: :slight_smile: :wink:
to je super,si ma ešte viac navnadila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak doma tak vianočne,umývam,leštím,periem,žehlím,chystám sa na pečenie,v sobotu máme Mikuláša v bábkovom,tak hádam babuľa neochorie,chodíme von,aj keď je už kosa,mladý má furt boľavé hrdlo-čakáme na výsledky výterov,čo ďalej a tak-vystriedali sme sa s chorobou všetci doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boli sme na Zlatom koncerte-bolo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ženuše,píšte častejšie,nech to tu nezakape zas na 6-tu stranu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jahodka,netmona-čo vy máte nové??vôbec nepíšete :unamused: :unamused: :unamused: :confused:
4. dec 2009 o 03:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile:))
bambi- a co nemozes spat, ci co? :wink: ja som dnes uz mohla, uz je po splne :wink:

kati - supeeeeeeeeeer, gratulujem!!!! aj v tv som vas vsetkych videla.....ty si vobec nemala stres? ja by som mala strasny, ze kamera.... :wink: a aj ste si nieco vybrali?

ja mam manzela od min stredy na SC, dnes vecer pride...sa tesiiim, lebo uz padam na hubu, nevladzem :wink:
4. dec 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok