Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
9. okt 2009

ahojte,,tak asi sa jesen začala ,,ja pečiem tortu, lebo už máme 3 roky,,jak sa to dobre píše, 🙂 aj ja zatial ešte mám stale trojku v predu 🙂
jahodka , vidím , že aj vy o týžden pečiete tortu 🙂
jaj, ja som nemožná čo chodí bobak do škôlky, už nech najdem normal prácu a nebudem myslieť na somarinky , hlavne myslieť pozitívne,,jaj to počasie robí svoje 😨

jahodka11
9. okt 2009

ahojte,
neeet, tak velke gratulacie 🙂 dobre to oslavte.....my este tyzden a bude to 😉
a hladas? ja ani moc nechcem ist do prace.....radsej by som bola doma, davala pozor na domacnost a chodila nakupovat a cvicit 😉

netmona
15. okt 2009

jahodka,,no to by bolo fajn, chodiť kade, tade,,praca šľachtí tak treba pracovať 😅 ,,my sme doma ,,vysoké horúčky a červené hrdlo,,to počasie aj ´mna položilo 🙄

bambi09
15. okt 2009

ahojteeeeeeeee 🙂
žijééém,dýýýcham,len nestíííham 😀 😀
Katka,dúfam,že autoškola pokračuje v pohode,net u vás zase škôlka a hľadanie práce a ostatné že ste zdravé v tejto psej zime 🙄 🙄
stretko asi počká na jar alebo ak,tak v nejakom MC 😅 😅 hotový Sibír 😝
Ivka tu už nebola dááávno,už asi ani nepríde ☹

netmona
16. okt 2009

bambi,,,tak vitaj,,už dávno si nebola tu,,,no my sme od stredy doma, dostal v ut. škôlke vysoku teplotu tak som utekala prenho, no tak sme zavretí už 3 dni, až mi z toho šibi ribi 🙂 ,,,to ti poviem, vonku je otras,,ešte, že zásobi doma,,,

bambi09
16. okt 2009

netmona,tak to je mi ľúto,náš bol viac doma,ako v škôlke,dva týždne doma a dva v škôlke,hádam to u vás nebude až také zlé ☹
a ozaj,malému dodatočne všetko naj,naj, naj k tým krásnym trom rôčkom,už máte doma chlapa,ja som trúba,že som skôr nenakukla,tak dúfam,že torta sa podarila a že chutila a dobre ste to oslávili 🙂 🙂 😉
a s robotou ako??hľadáš? 😉

netmona
18. okt 2009

bambi,,,dik,,,,za blahoželanie,,,no tak mám z toho zlý pocit, ta predstava práca a choroba,,tu už musí nastupiť svokra či chce či nechce,,jaj práca,,keby som chcela tak už robím,,,ale mm ma brzdí aby som sa neplašila 😅

bambi09
19. okt 2009

netmona,tak potom si to ešte doma užívaj, kým sa dá 😉
a keď je svokra ochotná malého počas choroby opatrovať,tak žiadne vrásky,my sme tu nemali pri synovi nikoho,tak sme to museli zvládnuť sami,ale veď aj teraz,pri malej to tak bude 😝 😝
ja som svokru nevidela 7 rokov a som rada a mamu mám véééľmi ďaleko,takže tak,ale to tu väčšina z nás v tejto téme 😉
jahodka,ako sa držíte?? a Katka,Ivka?? všetky ste akosi stíchli... ☹ ☹

jahodka11
19. okt 2009

ahojte, bambi, veru, nasa tema akosi zanika......tak to dufam napravime 🙂
my sme vcera oslavovali a mali aj krst...ale bolo super, stretla sa cela rodina....dufam, ze naaaadlho mame pokoj 😉
akosi moc nestiham net...stale sme rozbehani...ale uz sa dostavame do normalnych kolaji 🙂
net-skore uzdravenie prajeme!!!!
bambi a ako sa mate?

chasencha
20. okt 2009

jahodka aj net prajeme vsetko naj k narodkam 🙂
baby chcem vam dat do pozoru aby ste kukali 22.11.2009 jojku a nove byvanie lebo sme tam 🙂

jahodka11
20. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeej kati, to fakt??? super, ja to zboznujem a pozeram stale!!! a 22.11. to bude aka relacia? lebo nove byvanie je v nedelu, nie?

chasencha
20. okt 2009

no ved 22.11. je nedela 🙂takze ta ista relacia 🙂

jahodka11
20. okt 2009

jaaaaaj, boze, ja ze uz teraz v oktobri, preto mi to nesedelo🙂))

chasencha
20. okt 2009

ved som si aj myslela ale uz je vsetko jasne 🙂

bambi09
20. okt 2009

Katiii,ahoooj,čo vám prerobili byt???či ste hľadali???a našli??? 😅 pozriem,dám pripomienku do mobilu 😉
a jahodka,jasné,že aj vám sme prešvihli gratulovať,tak všetko naj,naj,naj Danielkovi,nech vám robí radosť každý deň 😵 😵 😵
Kati,Emka už chodí sama??

chasencha
20. okt 2009

macka nic sme neprerobilii 🙂 len malovali a nejake drobncosti ale to este na zaciatku septembra...
a ema uz chodi sama 3 mesiace 😎

chasencha
21. okt 2009

babyyyy prva jazda za mnou,paradicka,sice len na cvicisku ale z cviciska som isla naspat uz ja takze super,som so sebou spokojna 🙂 a dnes vecer sa idem rozbit so spolziakmi zo strednej,ideme do mlynskej tak uvidime,ale nemozem to prehnat lebo zajtra rano mam opat rano jazdu 😀 😀

jahodka11
21. okt 2009

haha, kati, supeeeer🙂 tak pozor na alkohol, ked sa z teba pomaly ale isto stava vodicka 😉

bambi09
22. okt 2009

Katka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak supééér,ja až na jar ☹

chasencha
23. okt 2009

cautee 🙂 uz som vcera brazdila cesty karlovky a dubravky 🙂
a dnes sme boli na ockovani,dopadlo dobre,bez velkych komplikacii...a teraz chrnime,do 2 minut spala....vcera som si nalozila masko do pacu a rano rychlo spravila tomasovi do robotky a teraz som sebe opiekla masko a taka stavnate som uz davno nejedla 🙂 ema bude ked vstane,davam jej tak 2 hodky,lebo doteraz behala po vonku,ako sialena 😀
maci potom ti budem davat profesionalne rady 🙂

chasencha
3. nov 2009

macka to co toto?ake mrtvo ☹
inak mozeme chodit opat cvicit v utorky a nasla som na DD aj posilovnu kam sa chystam chodit len cakam kym mi a ucet pridu penaaaze aby som si kupila permanentku 🙂

jahodka11
3. nov 2009

veru, kati kam sme vsetky zmizli?

chasencha
3. nov 2009

no casu je pomenej 🙂 a teraz ma ema nejake maminkovske obdobie tak sa len po mne mnaga,tak ani varit skoro nemozem 😀 😀 😀
a asi som skor na facebooku 😀
a ako sa mate a co robite v takomto hnusnom pocasi????

bambi09
9. nov 2009

ahojte 🙂
no,flákame to tu 😅 😅
my sme boli chorí,mladý mal zápal priedušiek,ale už sme ok,aj bez ATB to zvládol,vyležal poctivo
Katka,tak ako??kedy robíš skúšky?? 😉
na aerobik som nejako zanevrela,čo ma mrzí,to počasie je tak hnusné,že som najradšej doma 😝 😝 😝 chčije a chčije,dnes nie,tak vybehneme von,len suším vlasy,malá je z toho nervózna,že sa nedá ísť von
v stredu máme zubára-preventívka,báť sa budem až potom,keď ma objedná na opravy 😝 😝 😝
a potom sa už len tešiť na Vianoce 😀 😀 😀 😝
a vy??čo máte nové??

chasencha
9. nov 2009

macka cauko 🙂
parada ze to zvladol bez atb 🙂
idem na zumbu v utorok vecer tam kam obycajne 🙂
skusky mam 30.novembra 7:30 rano 😒
aj ja by som potrebovala surne zubara....
a do MC by si neskocila????

netmona
24. nov 2009

🙂

bambi09
24. nov 2009

ženy,nejako nám to tu kape 😝 😝 😝
u nás sme chorí,vo štvrtok koncert,tak "super",v noci nespím kvôli kašľu 😝 😝 😝
Katkaaaaaaaa,videla som Ťaaaaaaa,Ty si inak náročnááááá 😀 😀 😀 všetko si skritizovala,mne sa páčili všetky 3 byty,hneď by som sa sťahovala,ja som našla krásny domček v Real immo v nejakej realitke v Závode,cena cca 70.000 euro a na stránke tej realitky je cena dvojnásobná 😖 😖 😖 nech si trhnú,toto je klamanie ľudí 😝 😠
ja by som sa sťahovala aj 3 dni pred Vianocami,keby bolo kam 😀 😀 😀 😀 takže hľadáte ďalej???
a ako autoškola??už si vodička????regulérna?? 🙂 😉
netmona,jahodka,čo máte nové???tu sa skoro nepíše 😨 😨 😨

chasencha
30. nov 2009

babyyyyyy urobila som autoskoluuuuu 🙂
paradicka uz sa tesim ako si budem jazdit jedna radost 😎
tu skapal pes 😀 😀 dufam ze to nejako ozivim 😅

bambi09
4. dec 2009

ahojte 🙂
Katkáááááááááááááááááá,supeeeeeer,gratulujemeeeeeeeeeeeee,potom ťa vyspovedám,čo,ako,kedy ,načo,prečo 😀 😀 😀 a zapijeme to 🙂 🙂 😉
to je super,si ma ešte viac navnadila 😵 😵 😵
inak doma tak vianočne,umývam,leštím,periem,žehlím,chystám sa na pečenie,v sobotu máme Mikuláša v bábkovom,tak hádam babuľa neochorie,chodíme von,aj keď je už kosa,mladý má furt boľavé hrdlo-čakáme na výsledky výterov,čo ďalej a tak-vystriedali sme sa s chorobou všetci doma 😝 😝 😝
boli sme na Zlatom koncerte-bolo super 😵 😵 😵
tak ženuše,píšte častejšie,nech to tu nezakape zas na 6-tu stranu 😅 😅 😅
jahodka,netmona-čo vy máte nové??vôbec nepíšete 😒 😒 😒 😕

jahodka11
4. dec 2009

ahojte🙂))
bambi- a co nemozes spat, ci co? 😉 ja som dnes uz mohla, uz je po splne 😉

kati - supeeeeeeeeeer, gratulujem!!!! aj v tv som vas vsetkych videla.....ty si vobec nemala stres? ja by som mala strasny, ze kamera.... 😉 a aj ste si nieco vybrali?

ja mam manzela od min stredy na SC, dnes vecer pride...sa tesiiim, lebo uz padam na hubu, nevladzem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre