Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
4. dec 2009

ahojte 🙂
jahodka,ja som taká nočná sova,hlavne teraz,pred Vianocami,keď skončí materská už nebudem 😀 😀 😀 ráno do práce,do škôlky-moje nervy 😀 😀 😀 😝
ty máš problém so spánkom,keď je spln?? 😕 😕 😕 a teda verím ti,že sa už nevieš dočkať tatinka zo SC a ty si vydýchneš 🙂 😉 mne ten môj už nechodí,ale aj také sme zažili a to boli vždy nervy,cestoval cez celé Slovensko,tak ja som zle spala,kým nebol doma 😝 😝 😝
Katka,ty si dobrá papuľka,trému nebolo vidno 😀 😀 😀
netmona,žiješ??? 😕 😕 😕
Ivka-hiha už asi na MK nechodí vôbec-škoda ☹ ☹ ☹

chasencha
4. dec 2009

bryy vecir 🙂
tremu som pred kamerou nemala 🙂 chvala bohu...ale zase nie som nejaky exxhibicionista aby ste si nemysleli 😀 😀

dakujem inak za gratulacie 🙂
ja sa normalne tesim do prace,skolka je uz vybavena na september aaaa tak,zajtra idem na firemnu vianocnu party tak sa mam na co tesit,minuly rok som do kabelky zobrala par reznov na obed 😀 😀 tak hadam aj zajtra nieco ulovim 😎

o tyzden v piatok ideme do ziliny ku mojej mame,len na vikend a idem si hlavne pre lyze bo ideme na zimnu kvazi dovolenku ( predlzeny vikend ) do alp na lyzovacku bez emy,pri tej bude svokra...tak hadam to obe preziju 🙂 😨

chasencha
9. dec 2009

babyyyyyy dnes mi dali vodicaka a uz som absolvovala aj svoju prvu jazdu v nasom aute,paradicka 🙂 mala som trochu nerva lebo tma,dazd,nevidela som ani ciary na ceste ale inak sa dalo,akurat jeden .....na mna trubil....ale isa som pekne predpisovov 😉
sa tak tesiiiim,uz ziadna elina 😀 😀 😀 😀 aj ema bola tiicho ako pena asi vycitila ze nema vyrusovat 😝

bambi09
10. dec 2009

Katka,tak super,ak môžeš hneď jazdiť,ja s tým našim busom si netrúfnem 😝 😝 😝 a na trúbiacich blbcov kašli,ale zvykaj si 😅 😅 😅 hlavne podľa predpisov 🙂 😉
a sorry,sms som si neskoro všimla,ja teraz vypekám,tak po Vianociach sa určite spolu prejdeme po Karlovke,chcem ísť nafotiť tie zvieratá z kríkov,je to krásne,len to furt obzeráme teraz v zime potme 😝 😝 😝
mrknite tému Blavačky-zuzitka má Alexka 😵 😵 😵
a čo ostatné???jahodka,netmona už nechodia ☹ ☹

chasencha
10. dec 2009

hej vidim v blavackach,uz ked porodila som si vsimla 🙂
zajtra soferujem do ziliny tak drz palce 🙂
ja nevypekam,nejako ma to nelaka a sladkeho si dost uzijeme po navstevach 😝
ale zub ma nejako boli,ale vrtat si nedam ani za nic....pocula som o zubarke co robi s ozonom...to by som vyskusala,neboli to 😵
a od 13.1. budeme chodit da sanca tanca na santenie s rodicmi,kurz na 12 tyzdnov,raz tyzdennedoobeda,aspon jej vyplnim cas pred spankom 😎 a potom som este chcela,bubli mi spominali tanecnu na kramaroch,tak to su utorky a tiez je to pre male deti,nechcela by si?mam dojem nejakych 17 eur to stoji,to sa celkom da 🙂 nech cez zimu nnesedime len doma aleboo v tom mraze.... 😖 😔 😕 🙄 🤐

jahodka11
11. dec 2009

ahojte🙂))))

nestiham akosi🙂))

kati, konecne niekto, kto nepecie.... 🙂 ja teda peciem, ale len medovnicky a potom vzdy aktualne nieco cerstve, z listkoveho cesta a tak......nieco da svokra a moc to nejeme...len medovnicky nam chutia 🙂 a kedze sa mi podarilo schudnut, nemienim o to prist....kvoli mojim oblubenym vianociam 😉
kati-aka vodicka......super🙂))))) tak uz len ja 😒 ale neplanujem zatial.....bojim bojim.... 😢

jeej bambi, na tie zvieratka v zime si pamataaaaam, chodila som denne okolo z eliny....ked sme tam byvali 🙂

netmona
14. dec 2009
netmona
20. dec 2009

divčence,,,darčeky už máte,,,ja ani nie , hlavne pre manžela 😒 ,,,asi v pondelok,,,,,no a od noveho roku do práce,,,,amen,,,,, 🙂

jahodka11
20. dec 2009

net, tak ta sklamem, mam darceky a polovicu aj zabalenych... 😉
noo, tak tebe sa novym rokom zacina nova kapitola.....drzim palce 😉

chasencha
21. dec 2009

net ja mam uz vsetky,jeden je sice este na poste ale dnes ho budem mat 🙂
ale posledny tyzdne som to vsetko dokoncila, ale pobalene este ani zdaleka nic...
jaj hned by som sla do roboty 🙂

bambi09
31. dec 2009

V novom roku veľa pohody,
šťastné náhody,
žiadne nehody,
významné dohody,
úsmevné príhody
a ďalšie života výhody.
To všetko prajú Bambiovci 😵 😵 😵

Katka,šoféruješ?? 🙂 😉 ja bojim,bojim,ale neboj,vyspovedám ťa a pôjdem na jar 😅 😅
Vianoce v pohode,len nebol čas sem zablúdiť,dúfam,že aj u vás ostatných všetko ok a že ste zdraví 🙂
tak silvestrujte,pozor na opice a vykročte pravou 😀 😀 😀

bambi09
12. jan 2010

teda,tu to už načisto zakapalo,chcelo by to asi nové duše 😅 😅 😅 kde ste všetky zmizli??? 😕 😕 😕 😕

netmona
16. jan 2010

ahojt,,,,Vám všetkým v Novom Roku všetko NAJ Naj,,,,,,,, 🙂

bambi ,,,a to ani leto nieje ,,,a nenie tu nik,, 😨 ,,,,,,,,,,ale sa to určite rozbehne 🙂

zuzitka
29. jan 2010

cha chaaaaaaaaa ... všetky témy nejak miznú 😀 😀

ste na FB všetky? 😀 ja ano

bambi09
4. feb 2010

zuzitka,ja nieeee 😀 😀 😀 ja som na koňovi,len inde,tam už máme skoro 12.000 príspevkov 😅 😅 😅
ja odpadnem,že malý už má 2 mesiace-Bože,ako to letí 😅 😅 😅 dúfam,že ste ok a mliečka je dosť 🙂 🙂 😉

weblucy
20. feb 2010

Ahojte mamicky "Blavacky". Ja tu sice zijem uz 6 rokov, ale stare kamosky maju ine zaujmy a ako som otehotnela, tak sme sa prestali stretavat. Ziadnu mamicku tu nepoznam, a este sme sa prestahovali aj do Zahorskej Bystrice. Netusim, kam by som mala chodit na jar, v lete vonku so synom. Myslim si, ze Sad J.K. je celkom v pohode. Nasla by sa nejaka mamicka s dietatkom, s ktorou by sme sa mohli obcas stretnut, ci navstivit?

samika
23. feb 2010

ahoj weblucy, záhorska je podľa mňa super 😉 hneď by som sa sťahovala 😉 neviem prečo ale mňa to tam stále veľmi ťahá. alebo ešte do stupavy 😉 myslím, že v záhorskej je celkom fajn ihrisko pri námesí rodiny. a nám sa veľmi páči v stupave na tej farme. tam sme veľa chodili, len k tomu treba auto.

asinedka
8. mar 2010

ahojte, my sme sa sem tiež v septembri prisťahovali.. síce sme tu bývali aj rok predtým iba ja a manžel - pracovné príležitosti, ale porodiť som bola mimo BA bývala som pol roka u rodičov a teraz sme si tu našli byt - podnájom a bývame v BA 😉

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

bianca1
22. júl 2011

Zdravím maminky, nájde sa tu milá žienka ktorá chodí do Auparku v BA? Potrebovala by som niečo kúpiť. Podrobnejšie cez IP. Ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre