Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

pipo1777
autor
29. jan 2007

halóóóó ta kde ste baby?nevravte že tu nikto taký nie je?????????????

gilly
11. máj 2007

ahoj pipo1777
neviem ci este pozeras tuto temu, kedze si ju zakladala dost davno, ale skusim napisat 🙂sice nie som este mamicka, ale som pristahovana do BA z Kosic
ak este pozeras tuto stranku, tak daj vediet, rada pokecam 🙂 alebo s niekym inym kto sa nasiel v tejto teme 🙂

ivka07
11. máj 2007

ahojte,
aj ja som pristahovalec 🙂
som z Dubnice nad Vahom, teraz bývame v petržke.

gilly
11. máj 2007

cauko,
ja som niekde medzi racianskym mytom a racou 🙂 ale pracujem v petrzalke 🙂
inak pekne mena mas vybrate.

peja
11. máj 2007

ahojte,
ja som original z Partizanskeho, ale v BA uz 10 rokov
a mamicka este nie som, ale usilovne na tom pracujeme 😉

gilly
11. máj 2007

cau peja - a som si myslela ze to babo na fotke je vase 🙂
my sme so snazenim zacali len nedavno, tak dufam ze to coskoro vyjde...aj ked na druhej strane by som chcela mat aprilove dieta 😉 tak uvidime ako sa priroda rozhodne ... vy sa snazite uz dlho?

peja
11. máj 2007

ahoj gilly, to mimco je len "pozicane", ale mame ju radi ako vlastnu 😵
my sme zacali "pracovat" v decembri, zatial sa nam nedari ☹ Ja som zas vzdy hovorila, ze by som chcela rodit v maji, tak uvidime 😉

gilly
15. máj 2007

tak to sa mozno priroda dozvedela, a zariadi to na ten maj 🙂

peja
15. máj 2007

gilly, priroda, bocian, alebo iny vtak, je mi to jedno, len by to uz mohlo prist 😀

tribitka78
15. máj 2007

ahojte prisťahovalkyne....ja som z východu, ale už 10 rokov žijem v BA, dokonca tu mám už aj trvalé bydlisko.... 😅
v januári 2007 som mala MA v 12tt, takže teraz začíname snažilkovať odzvnova.... 😒

gilly
15. máj 2007

cau tribitka, a odkial z vychodu? si krajanka 🙂
no a so snazenim drzim palce, snad to tentoraz vyjde perfektne...

gilly
15. máj 2007

peja: ja sice na taketo snazilkovanie nie som velmi odbornik, ale pol roka nie je taka dlha doba, aby si bola uplne nestastna. mozno o tom ani nevies, a uz tehotna aj teraz si 😵

petruska77
15. máj 2007

ahojte, tak sa pridavam 🙂 Som z Martina a v Blave byvam uz 5 rokov...

tribitka78
15. máj 2007

Bardejov.... 😀

tessa
15. máj 2007

Ahojte baby,
tak aj ja sa pridavam.. Som od Levic, v BA byvam uz 5 rokov skoro a nasla som si tu muzika, s ktorym som 2,5 roka 😀

hana033
15. máj 2007

aj ja sa pridávam, som z VK, stredné Slovensko, v BA som už 5 rokov. 🙂

petruska77
15. máj 2007

baby a ako ste tu spokojne? Vratili by ste sa este spat?

ajuskamimi
15. máj 2007

ahojte, tak aj ja sa pridavam, som z Oravy a v BA byvam uz 4.5 roka. Uz tu mam aj trvale bydlisko, kedze sme tu kupili byt 😉

PETRUSKA, ja som zatial spokojna. Na Orave je sice krasne, ale stale problem zohnat dobru robotu pre mladych, takze mi sa tam radi vraciame, ale iba zatial relaxovat 😀

petruska77
15. máj 2007

ajus, ja som tu tiez spokojna, na rozdiel od mojho manzela 😒 Aj ja som mala problem si najst pracu v MT, tu je pre mladych ovela viac prilezitosti...

ajuskamimi
15. máj 2007

PETI aj moj manzel je z Oravy a hoci tu ma dobru pracu a celkom sa mu tu paci, tiez mi frfle, ako on BA nema rad, ale to hlavne iba vtedy, ked trcime niekde autom v zapche 😀 co je logicke, ze na nieco frflat musi - proste muzsky. A este nam trosku chybaju hory, on je velky turista a ja tiez obcas vybehnem na nejaky ten kopec. Tu sa cez vikend moc turistikovat neda, akurat tak blavacky - po hypermarketoch, ale to obaja nemusime, takze az na tieto malickosti si myslim, ze je tu celkom fajnovo. Jo a este jedna malickost, ja si tu nemozem v lete zvyknut na to dusno, sparno a teplo. Jednoducho oravske leto je proste pre mna ideal a tu je moc moc moc hits. Aj v zime mi je tu normalne teplo, ja som zvyknuta z domu na -20 a viac a tu je v zime skoro stale na nule 😀 ale inac pohoda 😀

tribitka78
15. máj 2007

ja sa tiež pridávam, na východ chodím rada.....dovolenkovať.... nie, nevrátila by som sa.... 🙂

ajuskamimi
15. máj 2007

Peti a teraz trosku od temy, kde a ako si rodila? teda v ktorej nemocnici a normal alebo cisar? ja sa porodu moc moc moc bojim

TRIBITKA myslim si, ze kazdy ma takyto nazor. Lebo keby bolo tam, odkial sme prisli dostatocne mnozstvo dobrych pracovnych ponuk, tak si myslim, ze ostali by sme tam. Odisli by jedine taki, ktori by chceli ist mimo SR 😉

hana033
15. máj 2007

no vrátila - nevrátila. Je tu kopec možností, ktoré u nás nikdy nebudú. Tu môžem v pohode vychovať a dať svojmu synovi viac čo sa týka materiálneho. Doma je ale doma. Tam som doma. Mám pocit, že aj keď tu budem 20 rokov, môj domov bude doma. Ale moje dieťa je doma tu. To keď sa vrátime od našich tá spokojnosť v jeho očkách, že má svoju postieľku, hračky, okolie... Takže kôli nemu - nevrátila

petruska77
15. máj 2007

tribitka, presne tak. dovolenka je tam pekna, ale domov mam uz tu...¨

ajus: rodila som na kramaroch, mala som spontanny porod, rano mi odtiekla plodova voda a vecer sa mi narodil ten moj maly zazrak 😵 a neboj nic... proste si povedz, ze to tych par hodin vydrzis... a to si nevies predstavit aka ulava nastane ked uz bude po vsetkom... brucho zrazu nikde, bolest ziadna a vedla teba ten maly vrieskajuci uzlicek... proste parada 😉

gilly
15. máj 2007

ahojte,
ja som v BA takmer tri roky a do KE by som isla asi len vtedy ak by som mala istotu ze ja aj moj manzel budeme mat vzdy moznost najst si pracu. a tu istotu asi nikdy mat nebudem, takze...ale uz som si tu aj zvykla. 😉

gilly
15. máj 2007

ajuskamimi: a odkial si z oravy? moja mamka tiez pochadza z oravy a straaaaaaasne rada tam chodim 😅

sharlotta
15. máj 2007

Ahojte. Ja som z Presova, v BA byvam 7 rokov. O dieta sa zatial ani nesnazime, ale snad sa mozem pridat... 😉 Asi by som sa uz nevedela vratit, ja som tu v celku spokojna, ale este neviem isto, ci tu chcem vychovavat deti. A dalsia vec su rodicia...Kto sa o nich postara?

peja
15. máj 2007

gilly, ja viem, ze pol roka nie je vela, to mi hovori aj lekarka 😉
len som asi netrpezliva 😔

inak ahojte vsetky 😉
ja by som sa do PE uz nevratila, my prave teraz hladame bytik a neviem, ci zostaneme priamo v BA, ale v blizkom okoli urcite ...

petruska77
15. máj 2007

hani, pekne si to napisala 🙂
ja chodim strasne rada domov do martina, ale potom sa vzdy rada vraciam domov do bratislavy... Ale zaciatky tu boli tazke... Teraz tu uz mam strasne vela znamych a priatelov, takze aj kvoli nim by mi bolo smutno, keby som to tu musela opustit...

ajuskamimi
15. máj 2007

GILLY som z Tvrdosina, teda presnejsie zo Stareho Medvedzia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre