Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
1. apr 2009

bambi???v noci kojis kazde 2 hodiny?????no to nemyslis vazne,by som uz asi nezila 😀 😀 😀 😀 vzdavam hold 😉
vitaj spat hiha 🙂 my sme dnes boli u koznej aaaa take opatrenia nam urobila....ze sa to ani neda dodrzat,to aby som eme celu garderobu menila,ze nemoze mat nasivky na trickach teraz,ani na pancuskach...ani mydlo,detsky praci prasok....strasne...prasok aj kupel a kremiky dodrzim ale ostatne...?

bambi09
1. apr 2009

ahojte,hiha,ja som sa doplazila na chvilu,ale je to tu take o nicom,bez teba 😀 😀 😀
ale nie,chasencha popise,len jahodka sa odmlcala,co ma mrzi...snad nie su chori ☹
chasencha,uz som si zvykla,ale krizy boli ☹
a co mate za problem,ak mozem???malinka s kozickou nieco? ☹
a inak fakt je este chladno,teda tu na Dlhacoch urcite,len som vetrala a brrrrr
hiha,chrbat ako vcera,masage pomohla,takym Ice gelom,ale v noci som teda zatinala zuby pri kojeni...dnes mam ako bonus este bolavu gebulu 😀 😀 😀 takze na stretko sa zajtra nedovalim ☹ ☹ berte fotaky a fotte odusu... 😀

chasencha
1. apr 2009

bambi tak noo maem problem s kozou,ma take suche flaky sem tam po tele,nieco ako ekzem...a lekarka ma sprdla ze co mam este fusak,tak nech si skusi ist von niekedy do obeda aka je kosa ale teraz s nou pojdem vonku ked tak pekne svieti slnko lebo chudatko moje spala dnes len hodinku....a u koznej sme cakali 2,5 hodiny,,,aaaano dobre citate,nikto nebol ochotny ma pustit s babatkom....tak potom sa s emou hrala aj jedna pani co cakala,ema jej prelustrovala kabelku,kluce jej zobrala,skakala po nej 😀 aspon som si ddychla....aj som ju tam kojila lebo nevedela sama zaspat len cicik si stale pytala....no sranda,nemeeeem ti rada taketo navstzevy a to ideme v pondelok este na ortopediu na kontrolu...
bambi aj ja som mala seknute aaale samovolne to preslo ale tie masaze naozaj pomohli to hej,s oeljom a mala som pokojnu noc potom aspon

fakt obdiv za to nocne kojenie,ja mam problem ked sa zobudi jeden krat a nieto viac 😀

bambi09
1. apr 2009

chasencha,diky,ale nemas co obdivovat,keby si tvoja mala pytala,dala by si 😀 😀 😀 skusala som ju len tisit,ale spustila taky hystericky rev,ze som to radsej vzdala,lebo bola hore 2x tak dlho,kym sa upokojila potom 😀
takto sa len nacica,odkväcne a spime dalej... 😀 😀 😝
a inak to je teda vrchol,ale verim ti,my sme na pohotovosti zazili predbiehanie,mamina,co mala velke decko a nebolo nejako na pohlad chore sa trepala,ze oni cakali na chodbe!!!som myslela,ze ma rozhodi,ja by som sa s Patom netrepala,keby nemal 40-ky horucky,keby tam babenka revali... ☹ 😒
ale co,ked je clovek slusny...je som v tehu bezne stala v elektricke,mladici si sedeli,stuple v usiach slnecne okuliare na ociach-nevidim,nepocujem,nic ma nezaujima... ☹ 😒 😠
ale teda 2 a pol hodiny cakat s babom,to je sila,u nasej MUDr.maju baba do roka prednost vzdy!!!
to je vrchol...a nemate to z prikrmu nejakeho?alergiu?
to ma fakt mrzi...neprijemne...chuda male ☹ ☹

hiha
1. apr 2009

Cafte,Chasencha,chudatko moje,to co ma byt,nehorazne,ved baba do 1roka by mali mat vsade prednost 🙄 .No Slovakia......Ja ked som bola so sebou na reumatologii,samozrejme aj s chrustom,tak jeden pan podotkol,ze nech ma pustia prv,ze som tam s malym a jedna pi.a stara,ze co som sa trepala s deckom 😅 Lidicky,ja som sa do nej tak pustila,som mala cholesterol asi na maxime,krava jedna,asi nikdy nebola matkou a nebola v situacii,ze ti to dieta nema kto postrazit 😖 .Ja do SJK urcite nejdem,nie som za take masovky,ja sa tak stretnem s vami.A ze nepouzivat fusak,ved je von zima ako v Rusku,to co je za doktorku.Ono to bude asi prasku,aku kozmetiku pouzivate?My len obycajne detske mydlo a vobec ho nekremujem.

bambi09
1. apr 2009

hiha 😀 😀 😀 tej starej si dobre dala,nam dnes nejaka poslala hromadny list,ako si nevazime dochodcov a jediny,kto na nich mysli je Ficko 😠 😠 😠 skoda,ze nemysli aj na maminy a rodiny s detmi 😠 😠 😠 😠
inak fusak mame aj my este v kociku,to aka mudra MUDr.vymyslela?...jedna v Dietati alebo Mama a ja pisala,ze slovenske matky su sisi,ked davaju v zime detom pancuchy,ze mamicky zo zahranicia,co tu ziju,chodia k nej s vykasanymi nohavicami a deti su zdrave...zeby Rumunky,pribuzne nasich cigosov? 😀 😀 😀 tie vydrzia vsetko
😝som bola vytocena,ako to vobec mohli uverejnit 😢 😒 😠
väcsiu blbost som uz dlho nepocula,buducu zimu skusim Katke asi tricko s kratkym rukavom,ked bude -10 stupnov,nech je zdrava celu zimu 😀 😀 😀
joj,mam adrenalin na dnes na hornej hranici,muz ma vytocil,tak tukam... 😖 😠
hiha,ty mas v rodine lekara 🙂tak bez urazky,ale taketo hlody,co niektori MUDr.vypotia...to je des 😀 😀 😝

bambi09
1. apr 2009

baby,ta a kde ste fsetkyyyy???co oslavujete???den ftakov???sem saaaa 😀 😀 😀
smutno mi je pisat sama so sebou... ☹ ☹ ☹

jahodka11
1. apr 2009

bambi, ahooj🙂 ja vobec nestiham net, dnes sme boli vonku cele poobedie, a teraz som prisla z cvicenia a uz len sa umyt a ist spat.....ani net ma uz nezaujima 😉

bambi09
1. apr 2009

huraaaaa,nezvestna jahodka sa naslaaaa 😀 😀 😀
ale nie,ja chapem,my sme marodi,tak trcime doma,inak by som tiez radsej von... 🙂 😉
tak dobru nocku a ked budes stihat,popis...papa 🙂 😉
hlavne,ze ste zdravi...uz som sa bala ☹ ☹

chasencha
1. apr 2009

bambi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no k tej dotorke,pri pediatricke sme vzdy sli dopredu ale toto je kozna a u nej asi taketo neplati 🙄
pytala sa ma aj na prasok,tak my pouzivame persil alebo co to je,ze mame pouzivat lovelu alebo nieco extra pre deti,mydlom sa umyvame tiez,detskym a ze aj to mame vypustit...z edla som si myslela ze to ma ale sledovala som co jej davam a nic alergenne tak neviem...a dnes sme kupali v tych olejcekoch a hypermangane a vsetci sme z neho boli hnedi....aj ja,aj tomas a ema cugrunt cela 😝 uvidime,taku mast nam dala na premastovanie celeho tela,smrdi...teda mne aspon...

hiha myslis ze z prasku?mmmm to by mala ale po celom telicku nie??netusim ale ved uvidime po 2 tyzdnoch 🙂

bambi09
1. apr 2009

chasencha,ja malej periem v tom geli pre deti Tesco,predtym Lovelu som mala,jej periem vsetko zvlast,ten hypermangan je svinstvo,my sme davali gencianovu violet a boli sme fialovi,neslo to ani vyprat,ani umyt,fuuuj
a myslim,ze ani u koznej by si nemala s takym malym babom cakat,ja by som ta sama pustila dopredu... ☹ 😒 😠
ja som s Patom raz stravila pol dna u koznej v Trnave,ale bolo to o drzku,on neobsedi...nudil sa,ale take male babo...hryzla by som tych tupcov,kde maju srdce???
my sme na zaciatku pouzivali Katke Excipial s ureou,supala sa,mala suchu kozu a do kupela davam trosku Johnson kupela,mydlo vobec,aj ked v porodnici len to odporucali,neparfemovane,nefarbene,biele,ale radit si netrufam,len moje skusenosti pisem...

chasencha
1. apr 2009

bambi diky 😉 ja prijimam vsetky rady a potom si vyberiem tu naj 😉 po ktorej mi srdce pisti 😀
asi tak tiez by som ich hryzla,videla ze si nemam kam sadnut a nic,ani ich nehlo,esteze tam bol prebalovaci pultik kde ema sedela alebo sa valala ale ona chcela stale chodit a chodit a ja som uz bola mrtva,oni tam sedeli a ja popred nich s emou,ktora sa drzala mojich prstov a kracala a oni sa pridrblo vyskierali....ale tak vrati sa im to aaaa ked som bola tehotnu tiez,parkrat sa stalo ze mi uvolnili aj to dochodcovia,tak ale nech sedia nie?aby som ich mala na svedomi keby nahodou spadli...a raz som skor omdlela v eline,musela som POPROSIT jednu pani tak 40 rokov mohla mat ci by ma nepustila sadnut si ze ma tiahne na zem....

bambi09
1. apr 2009

chasencha,to je fakt des,total nezaujem ☹ ☹ ☹ ale to iste som zazila v Prahe v metre,kazdy cumel o blba...co je toto za doba? 😠 😠 😠
ja ked vidim niekoho lezat na zemi,tak sa pozriem,ci zije,ak je to ozran,idem prec,ak clovek,co potrebuje pomoc tak pomozem,ved to iste sa moze stat mne...mojmu decku,muzovi,mam nizky tlak a veru sa doma niekedy zamotam ako opita,len sa chytam,coho pride...alkohol neznasam,mam zle skusenosti v rodine,tak ozrana nelutujem,ale moze to byt epileptik alebo nieco podobne...nie som hrdinka,ale ani lahostajna k okoliu...
boli sme na kardio na Kramaroch a nejaka pani krivala,mala postihnutu nohu,zakopla o nejaku gumu tam a padala,az padla na tie hnusne drevene sedadla,aj si hlavu tresla...bola zdravotnicka,ja malu na rukach som k nej letela,ostatni cumeli ako blbi,nic sa jej nestalo,ale tresla sa dobre...sedela tam nejaka zdravotnicka v bielom plasti v cakarni asi so synom,ani ju nehlo...to co uz je??? 😠 😠 😠
mna teda toto vytaca,hrozne,moj muz je taky pololahostajny,syna ucim,aby nebol...ak by bol kvoli niecomu v ohrozeni,nech uteka,ale ak moze,nech pomoze... 🙂 😉

bambi09
1. apr 2009

a asi uz vsetky hajate,tak dobru nocku,drobcom pokojny spanok a pekne pocasie prajem... 🙂 🙂 🙂

hiha
2. apr 2009

Ahojte bambulky,lahostajnost vladne svetom akosi 😢 ,Dufam,ze Adamko bude ustretovy voci ostatnym,aspon sa ho to budem snazit ucit.Dnesna doba je naopak,vsak ked si len vezmete kolko je vrazd,znasilneni a napr.ziak da ucitelke facku,to kde sme,ja som bola z kantorov uplne posrata 😠 .Sialene.Chasencha,to neviem,skus vsetko zauzivane zmenit a uvidis aky to bude mat vplyv na jej kozicku.Excipial je vyborny,aj ja ho pouzivam.My mame tichu domacnost,praitel sluzi,tak pohoda,aspon ho nemusim vidiet a este v noci chrapal 🙄 ,skoro som ho pridusila vankusom,esteze je jediny zivitel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Na stretko nejdem,ja masovky nemusim,chytam paniku 😕

hiha
2. apr 2009

Hodila som fotky,obdivujte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A vazny zaujemca je tento nas chalan o vase bambulky 😉

hiha
2. apr 2009

No dievcata,vy spite? 😎

hiha
2. apr 2009

Tak si budem pisat sama so sebou.Ahoj Iva,ako sa mas?Ale dobre Iva 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

hiha
2. apr 2009

Ale ahoj Iva,si tu zase?Ale ano ,Iva 😀

chasencha
2. apr 2009

hiha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa eme venovala 😀 😀 😀
skusim teda novy praci prasok,zajtra kupime,aaaaa celkom nam od vcera pomohol holtov krem... 😅 idem kuk tie tvoje fotecky 😉

jahodka11
2. apr 2009

ahojte,tak konecne aj ja nieco napisem.....ta lahostajnost.....mne sa stalo, ked som bola asi v 8-mom mesiaci tehotenstva, ze pri nastupovani do MHD sa taky cigansky chlapec doslova rozbehol....aby ma predbehol a sedel....bolo len 1 miesto volne....chapete? tak to ma uz fakt nastval, pockala som, kym si sadne, prisla za nim a milym hlasom ho poprosila, ci ma moze pustit, ze som tehotna....haha, to asi necaka 😀 a pustil 😉 ale v duchu ma urcite preklinal 🙂
moc som necitala, vidim, ze riesite aj pracie prasky.....nas maly je alegik a pouzivame lovelu a avivaz lenor...a periem vsetko dokopy....je to tak najjednoduchsie a maly ma peknu pokozku, nic mu neskodi...kupodivu 😒

bambi09
2. apr 2009

ahojte,invalid zdravi... 😀 😝
hiha,neboj,aj ja si tu obsac pisem sama so sebou...uz som si zvykla... 😀 😀 😀
chasencha,mne sa Persil zda byt dost agresivny prasok,pre dospelych asi neva,pokial niekto nie je citlivy alebo alergik,ale je to na tebe,nerobim sa mudra 🙂 😉
jahodka,si tomu cuzakovi vytrela zrak,ja neviem byt asertivna,bud som drza alebo drzim hubu a v duchu nadavam 😀 😀 😀 😝
chasencha...este...som rada,ze vidis naznaky zlepsenia,nech sa Emke skoro ulavi a uzi si stretko...invalidi pockaju a zbuchaju aj tu nejake,neeee??? 😀 😀 😀 😉

hiha
2. apr 2009

cafte,my sme sa vybuvkali a hor sa na plieeeeeeeeeeeeeeenky do DM-ky.Ja rymujem,toz dobra 😀 😀 😀 .Kukli ste album a kde su slova chvaly............ 😀 😔 😝 😅 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

bambi09
2. apr 2009

jaaaaj,hiha,som zabudla pochvalit a chcela som...to vies,v mojom veku 😀 😀 😀

bambi09
2. apr 2009

ale su miluckeeee,najviac sa mi paci ta,co je maly cerstvo vybuvany,take ruzove licka a to s toaletakom nema chybu...posli do Dietata 😀 😀 😀 perfektneeee... 😀 😀

bambi09
2. apr 2009

a kupujes DM plienky?babylove?my uz nie... ☹ 😒 😠 ma nastvali... 😠 😎 😠

hiha
2. apr 2009

Jaj,Bambi no jasne,ta tvoja starecka demencia 😀 😀 😀 😀 😀 .A kolko mas vlastne rokov?A preco ta nastvali?A inak,ake je tvoje normal meno?Moje je Iva,mam ceske meno,ako Iva Janzurova 😉 🙂 .Salena moja mama 😝 😀 A dakujem za pochvalu.........

bambi09
2. apr 2009

ahoj hiha,prepac,riesila som s kamoskou velku neprijemnost cez skype,ukradli jej v skolke penazenku...hrôza,mam husiu kozu... ☹ 😒 😠 😖
ja mam 38-stara korcula,ako si pisala 😀 😀 😝
a som Marcela,Maca,ako chces... 🙂 🙂 😉
preco je mama salena,ved to je pekne meno,Ivka...keby si bola Rudolfina,bola by si rada 😀 😀 😀
tym sa nechcem nikoho dotknut,ziadnej Rudolfiny,ale to je fakt pomsta rodicov... 😝
ja nenavidim meno Marcela,vsetky ciganky na skole boli Marcely...ale Laiferka bola popularna,tak viem,komu za to vdacim... 😀 😀 😀 😀 😀 😝

bambi09
2. apr 2009

a preco ma nastval drahy???!
lebo nejaka pipina nam na inzerat poslala knihy AJ,a za dobierku si zauctovala 4,23 eura...som penila,ze to prevzal
ja by som to vratila
som jej slusne napisala,ze toto sa nerobi,kolko mam matersku,ale toto by som nikomu neurobila
tak sa ospravedlnila,ze to vrati 😠 😠 😠

hiha
2. apr 2009

Prisli sme z vonku,Adkovi sa nieco v kociku znepacilo,tak rycaaaaaaal ☹ 😖 😒 .A ze stara korcula,cosi,mlada korcula.A teraz k tomu menu,skoro ma slahlo ked som si to precitla.Moja ctena svokra je MARCELA,je to krava na entu.Ale kedze si to ty,tak to prehliadnem a budem ta volat Macka 😎 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre