Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
30. jún 2009

aj ja chcem IP o spionoch 😎 😀 😝

bambi09
30. jún 2009

Katka,Tebe to poviem osobne 😀 😀 😀 z očú do očúúú 😀 😀 😀 😅
malá ešte chrní,idem si spraviť manikúru...
ale sa naše babule striedajú,raz zaspí jedna raz druhá,keď si dohodneme zraz v Líščaku 😀 😅 😝
ale ak bude zajtra ako dnes,poobede ťaháme smer SJK 🙂 😉 kašlem aj na výbuch 😀 mať dve deti doma je teda super,čo nerozbordeluje malé,dorazí veľké 😀 😝

chasencha
30. jún 2009

no oukeeeeej 🙂 zajtra ideme my do polusu,otvaraju tam DMku novu a maju 10 percentne zlavy na vsetko...a kuchajda a kofola,teda dufam 🙂 a macka aky vybuch???

ema chrni tak som aspon poupratovala a buuurka ideee,pradlo idem dat dnu...

bambi09
30. jún 2009

výbuch =bordel 😀 😀 😀 po dvoch deťoch 😀 to Ty ešte nemôžeš poznať 🙂 😉
a akáááá búúúúrka sa nad nami chystááááá,ty kokso,tato nám zmokne 😅 šiel kúpiť mascarpone a piškóty a tvrdohlavec si nezobral dáždnik 😅 😕
tak zajtra asi v SJK nebudeš,že??
nechápem,z jednej strany slnko svieti,z druhej čierňava a leje... ☹ ☹ 😒
keď bude takto aj zajtra,tak zbohom,sa dá vôbec niekam ísť,aby človek nezmokol??? 😠

chasencha
30. jún 2009

mmmm no neviem,podla pocasia by so mozno zbehla aj do sjk 🙂

neda sa ist nikam,lebo po ceste niekam aj tak zmoknes 😀

bambi09
30. jún 2009

veru,zmokneš tak či tak 😠 😒
my kúpeme malú,nachystám sa a idééém na mučenie 😝 😝

bambi09
30. jún 2009

Katka,o 21:15 začíname?? 😕 😝 som zabudla,kedy... 😀

jahodka11
30. jún 2009

ahojte,

ivka-jasne, kedykolvek.....ked budem vediet, ze ideme do auparku, tak napisem.... 🙂
baby, tak niekedy by sme prisli aj k vam do udolia.....trosku zmenime rajon a stretneme sa.....len az po nasej dovolenke dobre?
ivi-aj my sme boli dnes v auparku, ale vonku na preliezkach asi minutu, este som sa aj s manzelom pochytila a isla burka, tak sme isli do kutika a cestou tam nas napadlo, ze je uz skoro sedem a ideme radsej rychlo domov.... no nakoniec len prsi.....takze to by sme prebehli, ale nevadi..ved sa maly pohra nabuduce.... 🙂
tak nam dajte vediet ako bolo na cviceni 🙂 ja som uz dlho nebola, najblizsie az po dovolenke, clenok je uz ok, ale radsej zajtra neriskujem....pri mojom stasti....a pred dovolenkou..... 🙂

hiha
30. jún 2009

Matka,my sme boli na preliezkach,troska sa v sade prejst,ale hromy-blesky,tak sme utekali dovnutra 😖
Isli sme aj do kutika,ale pani nam povedala,ze aby sme dnu radsej nesli,lebo sa tam divoko blaznili vacsie deti 😠
Tak sme este nakukli do Dracika,aspon som postlacala vsetko co hralo a isli domkov. 😀 😀
Bolo tam tak strasne vela ludi,ze mna by tam samu ani parom nedonutil,gebula na gebuli 😲
Babky,vy budete take krasne. 😎 😵
Chas,dietujes dalej?Ja zatial idem dalej.Mam momentalne 68kg,som zvedava kolko sa mi podari dat dole.Chcela by som tych 58kg mat 😉 .no co na to moja vola 😔 ,neviem.

jahodka11
30. jún 2009

ivi, ani ja neznasam vela ludi, preto ked sa tam stretavame s kamoskou, tak doobeda.....napr v pondelok doobeda tam skoro nie je ani nohy.....ale teraz cez prazdniny tam bude asi viac ludi, ale neva, ved najradsej som v parku a tie 3 obchody s detskym oblecenim obehneme velmi rychlo 🙂
dnes sme kupili v mothercare za 6eur 2 slipky na oducanie od plienok...ze nepretecu, ale maly bude vediet, ze cikal, kakal a bude mu to vadit.....tak odlozim do skrine, zatial sa nechystam......na oducanie 🙂 a super ciapku na zimu, taku baranicku za 4 eura....tak to ani v sekaci nekupite 🙂 a velkost od 3-6 rokov a je mu dobra, tak dufam, aj v zime bude.....ak nie, neva, tie 4 eura.....to som jednoducho musela kupit 😀

chasencha
30. jún 2009

uz sme spaaaat 🙂 cvicenie zacalo trosku skor ako prisla macka 😀 ale nevadiii stava sa 😉

pot zo mna opat tiekol prudom,dieta dietujem ale nejako sa mi tam nechce pisat 😕 bohuzial nemame doma vahu tak len tak od oka ked sa postavim pred zrkadlo ci nieco vidim alebo nie 🙂 nejde mi o cisla ale o tvar a spevnenie postavy 🙂

bambi09
30. jún 2009

Katka,tak ja som ešte uvarila 2 litre pudingu pre maškrtníkov a doumývala riad od večere 😅 😅
a teda chýba mi ten dobrý pocit,jazykový aerobik nestačí,ale zas som si pekne pokecala s ujom recepčným,takže tak 😀 😀
nabudúce si nastavím budík 😀 😀 😀 😝
ja teda váhu mám,ale sa s ňou nekamarátim,sme sa minule pohádali a tak som ju strčila pod gauč a vytiahnem ju,až keď sa mi ospravedlnííííí... 😀 😀 😀
Ivka,sa smejem...ja tiež skúšam všetky hračky,tie decká sa dnes majú,ten výber a vôbec si to nevážia 😠 😒 😀
jahodka,tak si super nakúpila,ja som tak včera v Tescu dobre dopadla,som malej super roll-upky kúpila za necelých 5 jurov a svetrík krásny tak isto a Paťovi mikinu tiež za takú cenu,ja som si kúpila 1 šlapky kožené na leto a druhé také športové teniskošlapky a muž si kúpil dvoje gate za super cenu,no,nekúp to 😀 😀 😀
a ešte Ivka,sme s Tebou,neboj,pevná vôľa-všetko zdolá 🙂 🙂 😉 keď už píšeš váhu,napíš aj výšku,lebo takto je to ťažko si predstaviť,ja mám teraz 64 kg ale som krpatá,tak ešte mám čo zhadzovať,aj keď vieš,"staré" mäso sa drží na kostiach 😀 😀 😀 ale ja ho zdolááááám 😀 😝 😅 držím palčeky v Tvojej snahe,aj Katke a už prášim do postele 😅 😕 😔 dobrúúúúúúúúúúúúúúú...

hiha
1. júl 2009

Ahoooooooojte,no moja megavyska je 167cm 😀 😀 😀
A drahy mal na mna v Draciku nervy,lebo vsetko okolo nas hralo,Adko sa tiez chcel hrat a ja este viacej.
Macka,prosim ta,ty mas CARO OSOBNOSTI a strasne milu tvar.A dobre vlasy,ktore ti zavidim,lebo ja mam len take standy 🙄 😠 .
A poviem,mat taky detsky kutik doma,ako je v Auparku,tak vas stale pozyvam 😉 😉 .Macka by nam varila,lebo podla toho co tu pises,ja len zasnem,toto som varila,toto piekla....A ja chcem byt tvojim dietatom 😀 😀 😀
Chas,mne ide o vsetko,uz som stara korcula a ako pise Macka-masko a tuky sa nie a nie pustit.Ja si musim najprv stiahnut zaludok,lebo ho mam ako krava bachor 😠
A dobra sprava,ta moja kamoska,co som vam spominala,ze jej dcerka ma podozrenie na Celiakiu,tak nemmaaaaa,vsetky vysledky negat.Juchuuuu,tak som sa tesila.

chasencha
1. júl 2009

bre raaaanko,tak viete co?to oéckovanie nechalo nasledky...ema uz o pol 5 bola vychrapana doruzova....potom sice zaspala ale musela som s nou byt hore hodiny a pol.... 🙄

normalne sa mi ani pisat nechce 😔

jahodka11
1. júl 2009

ahojte,

kati-aj nas maly presne takto vstal....aj kamoskin, nebolo nieco vo vzduchu? 🙂 ale som nas potom nasilu budila o osmej, lebo by sa vsetko posunulo a ja musim balit....tak mal mlady pan smolu....ale uz spinka 🙂
tak som sa rychlo najedla, musim ist upratat, potom do DM-ky dokupit posledne zasoby a do lekarne.... uz ma celkom chyta ten stres....z cestovania 🙂
ivi-aj ja akoze chudnem, ale skor by som potrebovala spevnit a na to akosi teraz nemam cas...
ale uz som sa druhykrat za tento tyzden rano zobudila s cervenymi flakmi na dlani a opuchnutymi prstami, vsetko ma strasne svrbelo a pod kolenami na lytkach to iste.....tak neviem, ci to jedna rajcina, ktoru som zjedla.....ale uz ma to celkom vylakalo a davam si dietu.....ziadny alergen, o ktorom viem, ze mi skodi, nebudem jest a uvidime.... ale nejdem to riesit, lebo sa bojim, ci to aj nemoze byt priznak nejakej inej choroby a ja chcem ist do chorvatska....tak mi drzte palce, uzivam aj zelezo, som pozerala, nepise sa nic v reakciach, tak ja neviem... 😖
boze, furt cosi a clovek sa ani nemoze poriadne tesit....
najskor clenok, potom svokra, ze aj ona by isla do chorvatskaaaa...no comment....a teraz toto...aspon, ze ti chlapi su zdravi.....a dufam, ze som to teraz neuriekla.....
idem rychlo upratat a balit...... 🙂
vonku je krasne, teplo, tak ja uz sedim doma pod klimou 😉

bambi09
1. júl 2009

ahojte 🙂
Katka,fúha 🙄 ale tak kým nemá teplotku,tak buď rada 🙂 😉
Ivka,si ma opäť rozosmiala,ale už mi toľko nelichoť,lebo to niekto neprežije... 😀 😀 😀 nie som zvyknutá na také lichôtky 😀 😀
To isté si myslím ja o Tebe,si mi neskutočne sympatická,aj ostatné "naše"baby tu 🙂 🙂 😉
a za dieťa Ťa beriem,aspoň budem mať 3,ako som vždy chcela a bez námahy 😀 😀 😀 adoptujem si Ťa 😀 len čo na to Tvoja maminka,čo sa natrápila,kým Ťa vynosila a porodila 😕 😀
ja mám dnes blbý deň,budíček o 6:30,kŕče v bruchu,rýchlo na WC,skoro som tam odpadla,ako mi bolo zle,muž ma ratoval a hovoril mi,že som bola biela,ako stena a oči mi išli stĺpikom hore...fuj,potom to išlo von dvoma otvormi a uľavilo sa mi,ale som dnes maród,žalúdok,ako na vode,gebuľa bolí,tak moje smelé plány sú v čudu,budem len doma,nútené domáce väzenie a diéta ☹ 😝 😒
vám prajem pekný deň,babenky moje 🙂 🙂 😉

jahodka11
1. júl 2009

bambi-chuda, tak sa snaz co najviac lezat ☹ ine ti uz nechybalo, ze? 😢 nech si cim skor zdrava 🙂
veru, ja tiez akosi moc nevyvaram.....snazim sa, ale nestiham....bambi, ako to tak mozes, nechapem 😉

a katka nam asi spi, ze? 😉
ja idem rychlo upratat, volal manzel, ze bude nadcasovat....tak pojdeme asi na ihrisko a vybavim tu DM a tak....len sa mi do toho tepla moc nechce..... 😒

bambi09
1. júl 2009

jahodka,kým so dopísala svoj príspevok,si ma predbehla,mám malú na rukách,tak píšem jednou rukou 😀 😀
možno máš len predcestovný stres,neplaš sa a nestresuj ešte viac,všetko bude ok,my Ti držíme palce a doprajeme oddych na dovolenke 🙂 🙂 😉 nech je všetko ok a všetci zdraví,oddýchnete si a bude dobre,neboj 😉
tak šťastný let 😀 😅 😉 a na ako dlho idete??
vonku je dusno a zas hlásia búrky 😠 😠 😒 počkám na muža,nech vyvenčí deti,keď ja nemôžem,malá je dnes uplakaná,tak musím byť trpezlivá,čo je v mojom stave ťažké,ale tak snažím sa,za všetko sa jeduje,potvorka malá 😝 😝

jahodka11
1. júl 2009

jaaaj, o trpezlivosti mi ani nehovor, malemu idu asi zubky, este chybaju 2 a tak je taky protivny, hodi sa na zem za kazdu blbost..vcera aj po zadku dostal a pomohlo to tak na pol hod.....ale uz ma fakt vytocil a mam dostat kramy, tak si to chudak chlapec zlizol.... 😉 ja sa aj snazim ovladat, ale niekedy to uz nevydrzim....a dostane par po plienke...tak to asi ani neciti, ale vie.....

no uz ine nepotrebujem, len pred burkou utekat...ale co uz 🙂
ideme v piatok na noc a prideme 17.7. rano.....zrovna na vypredaje do nextu...aka nahoda 😀

bambi09
1. júl 2009

jahodka,mňa to baví,variť 😀 😀 😀 😝 kedysi som si kupovala časopisy o móde a kozmetike,dnes radšej recepty do zbierky,asi som úchylnáááá 😀 😀 😀 všade hľadám nové recepty 😀 😀 😀 ale nevarím úplne každý deň,hlavne v lete 😝 😝
a vieš,mám doma už dvoch chlapov,čo chcú jesť,Paťo už zje fakt za chlapa,tak aj musím 😀 😀 😝 veď počkaj,ako Danielko porastie,tiež nebudeš stíhať 😀 😀 😀 a môj muž si nosí aj na obed do roboty z domu a gastráče využijeme na potraviny,takže tak,ale občas ide do reštiky,pre zmenu 😀 😀 😀 ale nesťažujú sa...nechcem sa chváliť,ale Paťo sa natlačí a potom si povzdychne-prečo tak dobre varíš??? 😀 😀 😀
ale neboj,keď som začínala,nebola to žiadna sláva,ale 15 rokov je 15 rokov,to už ide samo teraz,ale nie som dokonalá,aj mne sa ešte občas zdrcne omáčka 😀 😀 😀 takže klíďo 😅 😅

bambi09
1. júl 2009

no,ja mám po menzese a malej som včera ťapla,lebo mi stále zapína šporák,teda rúru,sa bojím,že si to nevšimnem,ach jaj,našťastie nemáme plyn,ale aj tak,detičky nám to vedia občas osladiť,ale tak vydržať,čo iné zostáva,kým sú malé,dá sa,aj keď vytočia,keď Ťa vytočí puberťák,to je už iné kafe,malí nás zbožňujú,aj keď zlostia,veľkí už dávajú najavo,akí sme nemožní a nemoderní rodičia 😀 😀 😀
vydrž Prťka,vydrž.... 😀 😀 😀 aj to prejde,keď sa mu budem o vnúčatká starať,snáď pochopí a bude vďačný 😀 😝

jahodka11
1. júl 2009

haha, bambi, mas pravdu...treba prax..... 🙂 napr v nedelu som prvykrat robila bravcove na sampionoch, som nevedela, ze je to take lahke....a dobre.....tak mam zasa nieco navyse, co mozem varit 🙂
no na to sa veru tesim, aka budem nemoderna a otravna.....
ozaj, bambi, ake to je mat taky velky vekovy rozdiel? vychutnavas si to teraz viac alebo je to len o tom, ze pri prvom sme nevedeli, co a ako a pri druhom uz budeme vediet.... 😉

bambi09
1. júl 2009

jahodka,ja si to vychutnávam,naša malá je vymodlená,vytúžená,tak sme šťastní,že ju máme,všetci,aj Paťo,ten až plakal,keď sme mu to povedali,že bude mať súrodenca...on mi veľmi pomáhal,kým bola menšia a ja vyčerpaná z kolotoča kojenia a nespánku,kď bol doma,nosil ju na rukách a povedal mi-mamka,ľahni si 🙂 tak som si občas aj zdriemla,ono niekedy aj 20 minút je dosť,malá bola náročné bábo,tak to bolo aj ťažké,ale aj krásne,som tomu dlho nemohla uveriť,že ju konečne máme doma,keď som ju videla po zobudení vedľa seba,bola a aj som neskutočne šťastná 🙂 🙂 😉
my sme to takto neplánovali,ale tak sa podarilo,no som rada 🙂 😉 aj tak sme chodili len po podnájmoch,tak to bolo ľahšie s jedným 😉

bublinaz
1. júl 2009

ahojte, my sme uz naspat z dovolenky, tak uz budeme len vsetkym, co sa este chystaju, ticho zavidiet 🙂
ja som si doniesla chytene priedusky, strasne kokrham 😒 aj ATB mam, nemala som uz mozno aj osem rokov.

bambi, my mame tiez narocne babo a som z toho uz poriadne unavene. na dovolenke sa rozhodla, ze nechce nikoho, iba mna. ani tata nie ☹
citam, ze katka uz trojkolkuje. podarilo sa este jednu?

bambi09
1. júl 2009

bubli,joj,tak sa nám rýchlo vykuríruj,nech si zdravučká... ☹
a teda malá potvorka sa takto rozhodla,héééj?? 😀 ešte ju aj kojíš??
a trojkolkovať budete,neboj,vaša sa vozí v našom aute 😀 😀 😀 máme málo miesta v byte 😀 😅

hiha
1. júl 2009

Ahojte,Macka,moja mamka by aj rada bola,lebo vie ze mi je tu,bez rodiny velmi smutno 😉 A Pato je uzasny chlapec,velmi dobre ste ho vychovali 🙂 😉
Jahodka,asi tu bude reakcia na nejaku potravinu,paradajky su silny alergen 😠 Uzite si slniecko,pohody,vzajomnej pritomnosti 😎 😵
Bubli,jaj,mojko,tak sa nam len vyliec aby sme uz hodili to stretko 😎
Ja som teraz zehlila a vsetok caj som vypila,isiel so mna potom 😝
A narocne dieta tu beha aj mne 😉 🙂

bambi09
1. júl 2009

Ivka,však aj mne je občas smutno,aj keď teda naše rodiny 😒 😒 nic moc,ešte tak moja mama,ale inak totál nezáujem a od švagrinej len nenávisť a závisť,aj keď teda neviem,čo mi závidí,asi ten dvoj izbový byt a hypotéku do konca života,mi ľudia závidia aj nos medzi očami,veľký,škaredý 😀 😀 😅 či chlapa,čo mi nosí kvety??? 😕 😕 😕
aj také sa nájdu... 😀 😀 😀 vieme svoje,nieeee??? 😉 😉
ale za ségru Ťa scem,adoptívnu,keď už z môjho brata nič 😝 😝 vždy som chcela sestru 🙂 🙂 😉

hiha
1. júl 2009

Joj,ja som vzdy chcela brata,lebo ma starsiu sestru a ked sme boli mensie,tak to boli bitky,trhanie vlasov 😠 😠 😠 😠 .Prejavil sa 5rocny rozdiel.Ale chcem ta ja za sestru,hadam ma nebudes bit,alebo ja teba? 😀 😀 😀
A ovsem,menovane,aj nemenovane,ti maju co zavidiet,TEBA!!!!!!!!!!!!!
No a hadam sa s tebou nechce sutazit nejaka skareda brzda 😠 🙄

bambi09
1. júl 2009

Ivka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
neboj,ja Ťa biť nebudem,fackala by som niekoho,len už mi nestojí za to,skôr je mi na smiech 😀 😀 😀
dnes mi je síce na houby,ale smejem sa na tom,čo píšeš,ako vždy,aj s boľavým bruchom a gebuľou...žeby woo-doo??? 😕 😕 😕
ale nie,ja som v pohode,len som niečo s chuťou zjedla a tak mi treba,nemám žrať a chodiť s Katkou na pivo 😀 😀 😀

bublinaz
1. júl 2009

haaa, takze tu sa uz aj pivne orgie konaju? no teeeda. 😀
pozeram, ze je nas tu celkom dost, co sa potrebujeme liecit, hotovy lazaret, hehe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre