Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
1. júl 2009

caute caute 🙂
zuzi vitaaaj uz som sa bala ze co sa neozyvas 😝 ale uzili ste si nie? a chceme fotkyyy 😉 a vyliec sa ryyyychlo 🙂

jahodka nespala som ale uz som bola na ceste na kuchajdu,dnes sme tam boli do pol 6,potom za tatikom do robotky a tuulali sme sa po meste,na zmrzke sme boli,sedeli na lavicke na hviezdku,dali si bagetu namiesto vecere a pomalyyy dom,dosli sme o 20 🙂

mrtva som eda riadne...uz ani nepamatam co som tu precitala tak ked budem oukej pridam nejaky koment mozno 🙂

bambi09
1. júl 2009

Katka,tak ja som dnes strávila deň doma,izba a WC na striedačku 😝 😝 😝 😝 takže z prechádzky nič nebolo,ale zajtra snáď ☹ ☹ ešte teraz mi je blbo 😝 😝 😝
tak ste sa nachodili,to ste od rána boli??? 😕 😕 či až poobede???nejako som mimo 🙄
a oddychuj,čítať nás budeš neskôr 🙂 😉 nič Ti neujde,neboj 😉

hiha
2. júl 2009

Ahoooojte,my sme vcera pochodili Petrzalku,boli sme na zmrzke,dala som si kavovu,zlizala do polky a dala drahemu,vsak uz aj to bol prehresok 🙄 🙄 🙄 .
Adik sa v noci zobudil,ze Caute Eltern,ja som hore,ale nastastie na moje:Cipisku,lazkaj si a spinkaj,hned zareagoval,ale az tak doslava,ze si celu hlavu otrieskal o postielku.Otvorila som 1 ocko a on nic,tak sme spali dalej 😀 😀 😀
Vcera si kamaratov Oliver rozbil na ihrisko hlavu,sme zasahovali,ma krasne kucerave vlasky a cistit ich od krvi,kooopec zabavy 😒 😒 😒 ,ale hlavne ze to bola len taka mini ranka.No,aby toho maly nemal dost,spadol na to miesto este raz,tak masirovali domov 😨 😨
Dnes ideme urobit nalet na DM...
Ozaj,co vam mrnusi veceraju? 😉

jahodka11
2. júl 2009

ahojte,

katka-pekny vyletik, mam rada taketo dni...sice som tiez vzdy unavena, ale aspon sa nenudim 🙂
po dovolenke vas budem otravovat a zorganizujeme stretko......uz vas chcem vsetky vidiet a zacneme labzovat po ba.....ved to musime vyuzit, ked uz byvame v tom nasom velkomeste 🙂
bambi-tak dufam, ze ti dnes uz bude lepsie....este aj to teplo na taketo stavy nic moc, ze? 😒
bubli-ved hadam aj nas raz zavolaju na pivo 😉
ivka - a nechodite nahodou na zmzrlinu pri kanal na fedinke? ci niekam uplne inam?

chasencha
2. júl 2009

caute baby,taaakze som sa pred chvilou vratila z chirurgie...rano ked som robila eme sunar som sa obliala vriacou vodou...popalenina..o tyzden kontrola,mam to previazane,esteze je to stehno,keby to bola ruka je to horsie... 😵

taaaakze ideme dnes von do licsaku?na dlhsie trasy si teraz nejako moc netrufam 😒

a ivka ema papa kasu na dobru noc a potom mliecko 🙂

a macka...isli sme o 13 z domu 🙂

chasencha
2. júl 2009

mmmmm a co robite ked nikde nikto? 🙂 nejako sa zase zatiahla obloha

macka ideme podvecer do majaka na kofcu tak mozeme dat spicha 🙂

bublinaz
2. júl 2009

chas, no to su nebezpecne veci. ja mam celkom hrozu z toho, aby sa neoparila sona. kolegova dcera si stiahla na seba horuci caj. a moj manzel ma ruku ako keby sa pobil s 12 chlapmi lebo stiahol na seba hrniec s vriacou vodou. tak nech sa ti to rychlo hoji.

mame tu kamosov z popradu, tak sa dnes chystame na tu biofarmu, ale tiez neviem, co si mam mysliet o tej oblohe :o

chasencha
2. júl 2009

bubli tak si uzite biofarmu,tie ovecny a jahniatka su super 🙂 ved na FB mam album 😀 😝

mmmm tvoj muz ma z toho jazvu???to akoze aj ja budem mat???

bublinaz
2. júl 2009

ano, uz minule som kukala vase fotecky na fb z tej farmy, tak sa tesim 🙂

nie, nebudes. to by ti podla mna povedali, keby to bolo take zle. on si na seba ako decko stiahol velky hrniec a mal to vyliate na hrudniku aj ruke, a stopy ostali "iba" na ruke.

chasencha
2. júl 2009

chudiatko...fuj viem si uz teraz predstavit ako to bolelo....fuj...no ja mam tu kozu akoze zlupnutu....pluzgiere su tam..no esteze to uz nevidim... 😨

bublinaz
2. júl 2009

musi to byt slusna bolest,radsej si ani nepredstavujem :o skus kuk na nete,co je dobre na hojenie takychto ran, ked ta odviazu 🙂

chasencha
2. júl 2009

mmm no odviazu ma o tyzden a mozno ma opat zaviazu kto vie ale uz ma to neboli,ta masticka je super 🙂 uplne mi odlahlo,som myslela ze nebudem moct ani stat a ani chodit a este k tomu v tomto teple...no ale dost uz 😀 😝 🙂 😉

inak potom na tej biofarme su zevraj vynikajuce bryndzove halusky a da sa tam kupit aj v takom domceku ovci syr aj korbaciky ale je to otvorene len cez vikend...

bambi09
2. júl 2009

ahojte 🙂
Katka,bože môj,to muselo bolieť,auuu,a cvičiť asi nepôjdeš v utorok,čo?? ☹ 😒 nech sa Ti to rýchlo zahojí,moja ☹
ja mám tiež strach z takých vecí,Paťo sa mi ako krpček chytil horúcej plynovej rúry,darmo som mu 100xhovorila,že nesmie,tak mal na dlani bibi,ale nič hrozné,teraz máme super šporák,sklo,čo nie je horúce na rúre,aj keď pečiem,je len teplé na dotyk,ale už chcem kúpiť tú zábranu na šporák dopredu,aby mi malá nebodaj nestiahla na seba hrniec alebo panvicu s horúcim olejom,až ma mrazí,keď si to predstavím,nie len,že to bolí,ale aj celý život pobabre,keď nedajbože je tvárička popálená,ufff,niekedy fakt stačí sekunda a je to... ☹ ☹
Ivka,tak cipísek je ako naša,tiež sa furt plieska do obkladu,som zvedavá,ako bude spať v postieľke 😕 😕
budúci víkend nesieme na chalupu sedačku a ideme na to-konečne,len kúpiť rošty a matrace a ma Ikea nahnevala,že už nemajú tú sedačku,čo by sa nám hodila,taká malá rohovka,tak musíme hľadať inde alebo dať vyrobiť na mieru,aj úložáky pod posteľ 😝 😝
no,idem ja variť džem,drahý mi včera kúpil 10kg marhúľ,tak musím spracovať,potom vybehneme s deckami von,ak bude takto,tak len Líščak,ak bude pekne tak SJK 😝
dnes sme ležali do 11-tej 😅 sused dnes nebúral steny a po včerajšku som bola nejaká nedospatá 😅
dnes som už ok,tak idem byť akčnáááá 😀 😀 😀
bubli,mrkni potom IP 🙂 😉
a teda Tvoj drahý má tiež pamiatku na detstvo,fúúú,chlapci sú ako elektrina,náš Paťo mal 2x bradu rozbitú a na hlave"slivku",na čele,liezol,kam nemal,aj na pohotovosti sme skončili ☹ ☹ 😒
Ivka,až mi zle prišli,keď som čítala o tom kamošovom chlapčekovi,že hlavička rozbitá,fúúúúha ☹ ale som rada,že tá kamoška s malou dobre pochodili,že nemá celiakiu 🙂 🙂 😉

chasencha
2. júl 2009

macka tak ked pojdete do parku daj mi echo,mam to kusok 🙂

bambi09
2. júl 2009

Katka,jasné,veľmi rada 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
2. júl 2009

Ivka,nie prišli,ale prišlo 😀 to ako novinka-pičko=počko 😀 😀 😀
niekedy píšem,jak Tatár,keď sa ponáhľam,že na mňa robota volá-tu som,tu som a deti furt po mne niečo chcú,malá mi drží ruku,tak sa občas netrafím 😀 😀 😀

hiha
2. júl 2009

Ahojte,to mate velmi dobre,ze byvate tak blizko,mozete sa stretavat 😎 .Macka,ja by som ta obtazoavala kazdy den,ci nejdete s nami 😀 😀 😀
A hovorim,ty si hotava gazdinka,ja som v zivote lekvar nerobila,iba mamke pomahala,aj to sa mi moc nechcelo 😀 😀 😀
Chas,neprijemne,ale com skor to budes mat na vzduchu,tym lepsie a krajsie sa ti to zhoji,osobna skusenost 😉
Mala som asi 7 rokov a prevrhla som si na seba tanier s horucou kuracou polievkou.Noha aj ruka totalne spalene,koza mi zliezla,aj mi ju museli vystrihavat.Moja mamka,velka ucta,ma poctivo liecila,stale mi to prevazovala,nechavala na vzduchu a teraz nemam ani jednu jazvicku 🙂 🙂 🙂
Dost ma na tom podiel aj hojivost ran,ja mam velmi dobru.Ale kedze si mlada a asi urcite nemas cukrovku,malo by to byt bez nasledkov.A teraz mas aj vyborne masticky na jazvy,len dost drahe.Snaz sa,aby sa

hiha
2. júl 2009

ti to moc nesparilo.Daj si trocha oddych 😉
Adko mi odoslal prispevok,preto to pokracovanie 😉

jahodka11
2. júl 2009

ahojte,

tak pocasie je fakt divne, akosi sa zatiahlo....a take ticho je vonku.....
katka-no chuda, tak nech sa ti to rychlo uzdravi a ziadna jazva neostane.....!
bambi-tak dnes pi radsej kofolu 😉 pivo nechaj nam, co ho mozeme pit 😉 srandujem 😀

mna uz chyta brucha bolenie.....dnes musime pobalit a akosi sa mi do toho nechce.....a nejako je dusno....a spala by som...ach a este som dnes aj kramy dostala.....ale neva, cim skor nech je po nich 😉
idem teda zacat nejake balenie....vecer sa tu urcite este zastavim rozlucit sa 😉

bambi09
2. júl 2009

Ivka,aúúúúúúúúúúúúúúúúú,to muselo bolieť ☹ ☹ ☹ ale hlavne,že nemáš následky 🙂 🙂 a si nám pekná maminka 🙂 😉
a Adko je šikovný,keď už vie aj na MK prispievať 😀 😀 😀 celá mamina 😀 😉
a neboj,naučíš sa aj lekvár 😅 ja už roky nekupujem džemy,kompóty,kečupy,lečá...ja mám rada,keď to doma tak krásne vonia,keď sa varí džem,alebo kečup,taká rodinná pohoda mi z toho sála,to milujem 🙂 všetci mi lezú do kuchyne a "čuchajú" a vzdychajú 😀 😀 😀
jahodka,chápem Ťa,sviňa mrcha,mohla počkať 😀 😀 máš z nej útlm,aj z počasia,ale si uvedom,ako Ti bude za pár hodín hej a nakopneš sa,ja by som balila hneď 😀 😝 ale veď za 2 týždne aj budem,síce len na chalupu,ale to je pre nás raj na zemi,pokoj,pohoda,ticho,jeme pod lipkou....ááááách,už nech sme tam 🙂 🙂 🙂 😉
tak ešte raz,príjemné balenie jahodka a šťastný "let" 🙂 😉

chasencha
2. júl 2009

jahodkaaa aj ja uz chcem ist k moruuuu 😔 zavidim hend teraz by som sla,musim takto cakat do septembra 🙄

macka musis ma naucit napr ten kecup,my ho dost spotrebujeme,alebo aj leco 🙂 sice to nemam kam davat (myslim tie zavarane flasky) ale tak musim sa nejako v domacnosti pricinit 😀 😝

inak aj chalupa ma svoje caro,bez internetu 😀 bez hluku,ten mi vadi asi najviac to teplo v tomto panelaku,my sme na najvyssom poschodi a este aj zo strechy to teplo...

ivka to neviem s tym vzduchom ked si to nemam davat tyzden dole 🙂 ale uz to neboli 😵

chasencha
2. júl 2009

mackaaa podme vooonkuuu,do tienika a potom aj na pieskoviskooo 🙂 alebo na hajdacky 😉

bambi09
2. júl 2009

Katka,pôjdeme,len džem sa varí,tak neskôr 😀 😀 😝

jahodka11
2. júl 2009

uz som zasa tu, balenie trosku pokrocilo a baby, viete co som zistila.......kratasy, ktore som si min rok kupila, su mi maleeeee ☹ ☹ ☹ to je ina depka teraz......tak zasa mam len 1, musim dnes este skocit do auparku alebo zajtra doobeda aj s dedkom.....ach boze, to je tak nefer...:(

prepacte, nestiham reagovat...musim ist.....pridem ako som slubila, vecer

bambi09
2. júl 2009

jahodka,super,že si pokročila 🙂 a tie kraťasy,aspoň si kúpiš nové 😉
a kašli dnes na nás,máš toho veľa,nestresuj sa 🙂 🙂
my počúvame óčko-super pesničky 😉 malú už detské kanály nebavia 😀 😀 😀 varíme,pečieme a po hajaní pôjdeme von konečne 😝 😝

bambi09
2. júl 2009

baby,toto upečiem v nedeľu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14498

hiha
2. júl 2009

Zaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,na porazenie
Maci,krasa a mnaaaaaaaaaaaaam,zastavsa s plechom aj u 😀 😀 😀 😀 nas
A mame doma farrrrrrrrrooooo,troska prestane prsat a ideme na erste Fahr 😎 😎

bambi09
2. júl 2009

Ivka,jasné,mne sa najviac ten názov páči 😀 😀 😀 😅
a teda vyskúšajte,otestujte,my už máme objednané z Nemecka,taký malý autobus 😀 😅
k tomu počasiu sa už radšej nevyjadrujem,nám aj net padol 😅 😅
Katka,tak tú kofču necháme na zajtra po stretku,oki?? 🙂 🙂 😉

bambi09
2. júl 2009

ešte som chcela,Ivka,však dojdi k nám do Karlovky,my Ťa radi uvidíme 🙂 🙂 😉 od Nového mosta chodí poobede bus č.133 priamo do KV 🙂 a Líščak je kúsok 😉

bambi09
2. júl 2009

bublinka,Ty,Ty,Ty,dostaneš po riťke 😀 😀 😀 spravíme piknim na deke a vyslopkáme spolu 😀 😀 😝
som to nie preto robila,ja z toho nemám ani cent,aby bolo jasné,to je za nákupnú cenu...mne stačí dobrý pocit,že som niekomu pomohla,len nie vždy to má ten správny efekt,niekto namiesto vďaky radšej bodne nôž do chrbta 😠 😠 😠 ale to nie o vás píšem,jasné???
čo už so mnou,keď som nepoučiteľná 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre