Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
16. aug 2009

ano vážne, a hlavne na IP

chasencha
16. aug 2009

no lebo som si teraz presla posledne strany a nic som tam nevidela 🙂teda videla nejake narazky a podobne ale inak ee...takze takto tajne nas osocuju heeeej?

netmona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chasencha
16. aug 2009

teeeeda..fuj....dospele zeny a takto...ved nech len priiidu do žiliny 😀

netmona
16. aug 2009

tak čo narobime,,ked aj take sú čo im vadi všetko a radi sa hadaju ,,len biedaci mangelia ich

chasencha
16. aug 2009

aspon ze my sa lubime 😉 🙂 😎 😀 😝

jahodka11
17. aug 2009

ahjte🙂
ja len kratko, uz sme doma🙂)) normalne sa tesiiim🙂doma je doma🙂 viac napisem cez obed, ked bude maly spat...teraz ideme rychlo do obchodu, kupit ranajky🙂 iba som vas rychlo precitala a s tou temou blavacky ste ma dostali.....som happy, ze som tam neprispievala, tak vitajte "spat" 🙂

emogeon
17. aug 2009

netmona v teme blavakcy nikto na nikoho nepovedal ze by tu bol z vas niektora p**a 😉
chasencha ani si vazne nemala co lebo si kocky len vymienali nazory ziadne hadky ani tajne osocovanie neexistuje
tak si najprv treba precitat pointu a potom sem nieco pisat 🙂

ssissi
17. aug 2009

fíha, som nakukla, tak presne takto vyzerá, keď niekto urobí z komára somára. Len nech sa, prosím, nikto bez zbytočných čítaní medzi riadkami neurazí (ako už býva zvykom). Tým somárom som nemyslela nikoho konkrétneho, len klasické slov. príslovie, keď sa vec nafúkne - to píšem pre istotu, lebo jeden nikdy nevie.

A propo- téma "blavačky" je pre všetkých (už sa teším, ako mi zas niekto napíše, že nie, dík - vaša vec), chodia tam baby a nikoho nezaujíma odkiaľ je! Táto téma je len pre vás, tak prepáčte, že som vlastne mimo témy - keď už bola debata o tom delení na BA a zvyšok sveta... Ahojte. V téme BA ste vítané 🙂

bublinaz
17. aug 2009

jeeejda, baby, tak od temy "regionalneho kastovania" sa ja distancujem. nie je to alibizmus, ale moj zivotny postoj 😉 tak dufam, ze neva, ak prehodim vetu v jednej i druhej teme.

chas, este stale sa nechystas do pp? my pojdeme opat okolo 27. na tyzden. ci vy vtedy uz idete na dofcu?

dnes som bola v hopa, teraz mala chrni a ja sa idem uvarit z toho tepla 😝
a dnes vecer sa chystam niekam von s kamoskou. jupiii, uz sa tesim 🙂))

netmona
17. aug 2009

😨

netmona
17. aug 2009

bublinaz aj ja sa dištancujem,,,,,,,,a nemam slov,,,,ale čo píšem za tým si aj stojím sissa

chasencha
17. aug 2009

bubli chystame sa ale nevieme kedy ale 27. urcite nie,lebo 30.8.odlietame...29.8.zavezieme emu do ziliny a hybaj ho naspat 🙂
ides v noci hyyyyyrit,aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem ale nikoho tu niet....vsetci su porozliezani...ale v sobotu som bola s kolegom na nejakom jazierku pri bernolakove 🙂

a dnes sa podvecer s kamoskou chystame na t com plaz a potom hadam tomas dojde za nami a spolu domkov 🙂

ema uz hodku chrni,ja som zatial upratala,teraz periem prvu varku a skladam uz nultu suchu 😀 😎

inak dnes v noci o 1 sa tomas vratil z chorvatska a doniesol mi 2 parea,jedno je ruzove take veeeeeelke ku plavkam s bielymi ornamentami ci co to je a druhe je len okolo bokov hnede s bielymi blbostickami pokresleneeeee tak som statsna prestastna 🙂

jahodka11
17. aug 2009

ahojte,
maly spi, moj oblubeny serial za mnou a mozem konikovat 🙂 stale sa nemoyem dovolat na kramare, potrebujem objednat maeho na kontrolu a uz zacinam byt z toho nervozna....no ved hadam sa zadari 🙂
baby-piste kam chcete,bubli, jasne, ze nam to nevadi....teda, aspon mne nie 🙂 tiez neviem o co ide...nechce sa mi to citat a hladat..a mozno ani o nic nejde... 😉
katka-tak sa vam to uspesne blizi.....teraz my po dovolenkovi uz mozeme len tisko zavidiet 😉 nas sice este caka tyzden v tatrach, ale za kretu vymenim 🙂
a kde je bambi?
my sme sa mali fajn u ocina, svokra-no comment, ale uz je to za mnou🙂 hlavne, ze je manzel na mojej strane a lubime sa a ja som stastna 😉 maly sa nam nejako rozrozpraval, sice len take akoze slovicka, ale aspon nieco...pomalicky to zacne🙂 uz aj mami hovori, ked sa mu chce 😉
a veru, teplo je riadne, my sme mali v noci 25 stupnov, ani spat sa neda....u ocina bolo 15 v noci, aka parada....a tu.???? asi sa tam o tyzden vratim....svokra by mala ist na dovolenku, tak by som tam isla 🙂

bambi09
17. aug 2009

ahojte 🙂
tak ja zíram,žiadne IP preposielať nebudem,nemám potrebu,máme so ssissi,rôzne názory,ale neurážali sme sa ani nič podobné,len nemám chuť prispievať,ak to niekomu vadí,je to jeho problém,píšem,kde chcem,žijeme v demokratickej krajine,s nikým sa nehnevám,len nevyhľadávam spoločnosť ľudí,čo majú taký názor na sedlákov a vidlákov 😀 😝
takže baby,žiadne hádky,zloba,každý nech píše,kde sa mu páči,sme dospelé a ja už dosť stará na nejaké školské hnevanie 😀 so ssissi sme si popísali,v niečom má pravdu,ale to,že keby nebolo prisťahovalcov,tak je v BA raj sa mi nepáči,takže sorry,nebudem už na túto tému písať nič,aby to nevyznelo,že ja som všetkých rozoštvala,len som rada,že sa to trošku vykryštalizovalo,tie názory a tak
a ssissi,asi si to prečítaš,tak pre presnosť tém okolo BA tu nie je 2 kusy ale aspoň 9 😀 😀 😀 vadí to niekomu??mne osobne nie
to je všetko k tomu problému,nech si o tom každý myslí,čo chce,mne je to fuk,toto nie je podstatný problém môjho života 🙂 😉
a Katka,veľmi rada sa pridám,dnes sme mali hroznú noc,malá asi 20 krát revala,už nech sú tie očáky vonku 😠
bubli,ahoj,písať môžeš,kde len chceš,však nie sme na ZŠ,ale dospelé ženy 🙂 😉
tak všetkým pekný deň

bambi09
17. aug 2009

jahodka a máte niečo vážne s malým?? 😕
my sa tiež musíme objednať na kontrolu,rada by som do konca prázdnin 😝

jahodka11
17. aug 2009

bambi-nie, mal podozrenie na alergiu na mlieko, ale nastastie sa nepotvrdila.....len sme stale na diete a od jeho 2 rokov nebudeme mat narok na mlieko na predpis, kedze nie je dovod,tak nam dr povie ako zacat s mliekom a tak...
a kam idete s katkou? 🙂 nejako nie som v obraze 🙂

bambi09
17. aug 2009

no,my ideme do Kardiocentra ☹ ☹ týždeň nebudem spať predtým ☹ 😝
a tak je dobre,že to nie je tá alergia,ale hádam zistia,čo má Danielko za problém,má nejaké zažívacie problémy??to je nepríjemné
a netmona,nám tie halušky chutili,aj šúľance s makom,Paťo si dal dupľu 😀 a ešte malá nedojedla tvarohové pirohy,tak sme si pochutili,mne to príde také domáce,tá kuchyňa,píšu,že nepoužívajú pri príprave éčka,tak to tak aj chutilo,neumelo 🙂 😉

jahodka11
17. aug 2009

bambi, nie, zatial mu nic nie je, len nam poradi ako zacat s mliekom...predtym mal problemy, ked papal "obycajne" UM...ale uz je to nastastie za nami 🙂
joj, kardio.....tak drzim vsetky palce....a daj vediet potom ako ste dopadli... 😒

netmona
17. aug 2009

bambi,,ja som vyrastala na strave bez éčok,,tak to viem ohodnotiť,, 😉 ....áno tak to pôsobi domáco,.

my čo sme u našich ,,tak ani nemam čas, bo od ráno do večera vonku,,ale Miško ma milión zážitkou,,ako kozy krmiť, kone vodiť, kravy nahánať,,,no chlapska robota 🙂

bambi09
17. aug 2009

netmona 😀 😀 😀 😀 😉
to sú super prázdniny predsa,to by som aj ja brala 🙂 🙂
a jahodka,tak opatrne,ono tej pliagy s alergiami je teraz toľko,že nechápem,predtým bolo jediné UM-Sunar a bolo toho toľko??nezdá sa mi,aj keď teda naša generácia už je dobabraná éčkami a kadečím 😝 😝

netmona
17. aug 2009

bambi,,to ti poviem,,som ubehaná jak ťuťa,,Mišiak pospí cez den,,dobije sa ale ja nie,,,ale aspon chrápe jak dospelák

jahodka11
17. aug 2009

bambi-ved ja viem, aj ja som alergicka, tak zacina velmi pomaly....ziadne alergeny nepapa, je to sice niekedy problem....hlavne, ked svokra to nerespektuje a ja musim striehnut a davat pozor, co mu dava, ale nevadi...casto ju nevidame 😉
netmona-ale super, aspon ma maly kopec zazitkov!!! 😉 a aspon v noci mas volno 🙂

bambi09
17. aug 2009

jahodka,to poznám,ja som si vďaka "múdrym" radám svokry Paťa dobabrala,teraz mi do toho nekecá 😀 😀
ono neskôr možno už problém mať nebude,ako bude starší,tak držím palce a dík,dám potom vedieť,ako sme dopadli na tom kardio ☹ 😝
idem spať,lebo minulá noc za veľa nestála,tak dobrú noc všetkým 🙂 😔
Katka,dnes sme boli na Adámku,ale až po 18-tej a aj tak bolo teplo a potom v Majáku na kofolke,sedeli sme vzadu,aby nám nedymili 😝 😝 normálne mi chýba aerobik 😅 😅

chasencha
18. aug 2009

macka dnes mozeme vybehnut 🙂 my sme boli vcera na t com plazi ale ema sa v piesku vysypala rovno na tvar,akoze nic neplakala,ale tak piesok mala aj v nose aj v uchu aj v oku a ona si dalej isla ako keby nic.... 🙄 😀

dnes neviem,isla by som niekam,co jaaaa viem na zeleznu,bus tam ide a potom aj tam sa da sadnut na kofolku hmm? 🙂

bambi09
18. aug 2009

ahojte 🙂
Katka,tak Emka je iné číslo 😀 😀 😀 naša si sype piesok na hlavu,tak tiež ho má potom všade 😝 😝
a statočne mi ignoruje nočník,sadne-vstane a to je všetko,tak 3 sekundy,ach jaj,to bude trápenie 😝 😝 😝 po kom to dítě je?? 😀 😀 😀
no a na dnes mám trochu nabúrané plány,na 16:30 má prísť jedna pani mrknúť kočík-ten veľký predávame,nemožné mať v tak malom byte 2 kočíky normálne,jeden na hranie a trojkolku 😀 😀 😀 tak dnes asi zas len tak sídliskovo-sorry ☹ 😝

chasencha
18. aug 2009

macka nevadi,vlastne musim byt do 17 doma,kamoska ide kupovat pre mojho tomasa žabky....tak musim byt online lebo hned v obchode ich foti a posiela mne tak musim byt pri kompe aby som hned vybrala 🙂

ema tiez v kociku uz minimalne 🙂
2 kociky, a kočikaren nemate?tedea ja by som tam kocik nenechala ani keby neviem co....my ho mame na medziposchodi 🙂 a co to mate za kocik?

bambi09
18. aug 2009

my máme Adbor Baby Lux-pekný,bordovo-ružový,ale už nevyužijeme,v zime bude na sánkach a v šporťáku a mám nosič nový,tak tam ju často nosím 🙂
a vy už prípravy na dovolenku,čo??my sme si užívali a Ty si slintala ateraz je to naopak,ale na nič nezabudni a nech sa vám dovolenka vydarí,potom sa vrhneme na aerobik a autoškolu 😀 😀 😀
dúfam,že sa do konca týždňa predsa len stretneme 🙂 😉
kočíkáreň ako taká tu nie je,je tu taká miestnosť,ale nemám odvahu to tam držať a tretie zatiaľ v pláne nie je,takže tak 😀 😀 😀 ten nosič je super,len som ho mala minule veľmi nízko a rozbolela ma jazva po cisárskom,tak musím dávať pozor 😝 😝 😝

chasencha
18. aug 2009

no pozor na jazvu aby sa nezapalila 😒

jasne velky kocik vam uz je na nic 🙂 myslim ze v zime uz ani my nebudeme vobec potrebovat a rovno ho predam...
sa tesiiim na tu autoskolu neskutocne 😉 som v ziline inak chodila kazdy druhy den do posilky 🙂 tu poblizku nie je nejaka?
a dnes kedy pojdete vonku?
ema uz chrni,dnes sme mali bravcove steaky so zeleninkou podusene so zemiackami,nechcela som privelmi solit a preto nie je take prave origoš ale zjest sa da 😎 😀

jahodka11
18. aug 2009

ahojte🙂
jeej, autoskola? a kam idete a kedy???? a kto vsetko???
bambi-kocik velky uz naozaj nepotrebujete, len dobre predaj 🙂 ja som uz hlboky predala, tento jane este rozmyslam....mozno v zime vyuzijeme...mame aj golfacik, ale to je take male nic....do snehu urcite nie...tak mozno na jar budem predavat sportiak 🙂
kati-a kedy presne idete? uz sa nevies dockat, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre