Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

ajuskamimi
15. máj 2007

aj my tu mame 68m2, nam to zatial celkom staci. No ani Senec nie je zly 🙂

petruska77
16. máj 2007

tak sa pridavam, aj my mame 68 m2 🙂 Predtym sme mali garsonku, takze mi to tu pripada obrovske 😀

bilushka
16. máj 2007

Ahojte, pridavam sa k vam 😉
Vidim, ze ste tu skoro same vychodniarky, ja som zo Zahoria-od Skalice a do BA som sa vydala, takze je to uz momentalne moje trvale bydlosko.

petruska77
16. máj 2007

Ahoj bilushka 🙂 a kde presne byvas?

peja
16. máj 2007

ahojte
dievcence, prosim Vas, mozno ste si davali robit znalecky posudok, viete mi povedat, kolko to asi stoji? aspon cca ... Dakujem 😉

bilushka
16. máj 2007

Byvame vo Vrakuni, zatial v 2-izbaku, takze sama neviem, ako to budeme zvladat s malym, ked sa narodi, predsa len tuzim po niecom vacsom, ale zatialmusime vydrzat...

pipi1211
16. máj 2007

ahoj bilushka... aj ja som z Vrakune 😀 😀 😀 kde byvas? ja na Cilizskej...

bilushka
16. máj 2007

Jeee, ahoj pipi, ja na Estonskej 😀 To sme celkom pri sebe. Ako sa ti tam byva? Uz ste tam dlho?

pipi1211
16. máj 2007

no my sme tu uz skoro dva roky... som sa bala ze ako sa tu bude byvat kedze je tu viac pocernejsich ludi a hlavne pentagon ale som velmi spokojna 😀 mame tu klud a aj MHD je tu v poho tak sa to da 🙂 inak ked sa nam deticky narodia tak aj kocikovat by sme spolu mohli ist,ja tu totiz skoro nikoho nepoznam v tychto koncinach 😒

bilushka
16. máj 2007

To by sme veru mohli, budeme mat parik, ty dievcatko a ja chlapceka 😉
Ja nepoznam uplne nikoho, aj ked tu byvam uz tiez skoro 2 roky, lenze zase poznas to, cely den v praci, domov sa vraciam az vecer, takze ani pomaly neviem, kto byva v nasom vchode...

pipi1211
16. máj 2007

no som na tom podobne... ja som byvala na posni v ruzinove a tam mam vsetkych znamych tak len tam obcas zajdem. tu poznam len cestu na zmrzku a cestu do billy 😠

bilushka
16. máj 2007

Pipi, ozaj, ved ty uz o tyzden rodis 😕 Kde budes rodit, v Ruzinove? Ako ti zavidim, ze uz budes mat mimi pri sebe a nie v brusku 😉

pipi1211
16. máj 2007

nie idem na antolsku,dnes som mala ist do poradne no volala som doktorke a mam prist az zajtra tak som smutnucka ☹ ☹ ☹ lebo som sa tesila ze uz dnes ma potesi ☹ ☹

bilushka
16. máj 2007

Pipi, ved uz sa dockas, kazdu chvilku to uz bude, aj ja sa obavam toho cakania pred porodom, ved uz teraz som netrpezliva...

pipi1211
16. máj 2007

no tento posledny mesiac je fakt hruza... cakam to kazdym dnom a malinka=ej sa vobec nechce von,strasne s nou a to uz je uplne nizko ulozena... no co uz 😠 a ty kam planujes ist rodit? do ruzinova?

petruska77
16. máj 2007

pipi neboj, za chvilu to mas za sebou... a potvrdzujem, ze ten posledny mesiac je fakt o drzku 😖

bilushka
16. máj 2007

Petruska, a ty kde si rodila?
Ja budem pravdepodobne v Ruzinove, ale inak mi je to jedno, lebo aj tak v ziadnej nemocnici nikoho nepoznam, len z Ruzinova mam referencie na 2 zevraj dobrych lekarov...

petruska77
16. máj 2007

bilus, na kramaroch... ides si zazmluvnovat lekara? Mne to prislo ako dost drahy spas... 7oooSk sa mi zdalo trosku moc... a nakoniec som mala aj tak stastie lebo ked som rodila, tak mal sluzbu akurat doktor, ku ktoremu som chodila do poradne... ale v podstate mi to bolo jedno, kto ma odrodi...

pipi1211
16. máj 2007

no ja som si zazmluvila doktorku na antolskej lebo v ruzinove som bola na amnio a nebola som spokojna... kym som si myslela ze pojdem rodit do ruzinova tak som sa bala porodu no teraz strach nemam 😀 😀 😀

petruska77
16. máj 2007

pipi, jasne, neni sa coho bat 😉 tych par hodin sa da vydrzat 🙂

pipi1211
16. máj 2007

jojojo teraz sa normalne tesim na ten porod 😀 😀 no som zvedava ci takyto nazor budem mat aj pri prvych kontrakciach 😅 😅 😀 😀 😀

bilushka
16. máj 2007

Pipi, ani ma nestras, ze v Ruzinove je to take hnusne ☹ Ja som tam este nebola, chcela by som sa ist aspon pozriet na to oddelenie, ked maju tie navstevne hodiny pre verejnost, mozno aj ja pojdem nakoniec na Antolsku, tam je to pekne.

pipi1211
16. máj 2007

no mna hlavne odradilo to ze na mna boli doktori drzi (asi preto ze som mlada a myslia si ze si mozu viac dovolit) a taktiez mi tam nevyhovuje ze je tam jedno ci dve WC na cele oddelenie a fakt je to take divne 😒 😒 😒 a raz som isla na antolsku tam boli vsetci mili,WC je tam riesene ze jedno na dve izby co uz sa da 🙂 no a mam uplne zlatunku doktorku 😉

bilushka
16. máj 2007

Hej, tie normalne izby su v Ruzinove uplne od veci, ja dufam, ze sa mi podari dostat sa na nadstand. izbu, ale pochybujem, ked vidim okolo seba samu bruskane a pocuvam o preplnenych porodniciach 😒

pipi1211
16. máj 2007

no ved prave... ze vraj nadstandart je tam fajn no len ci bude volny... a na antolskej mi ho nebude treba tych par dni vydrzim a aspon aj usetrim, ved uz teraz davam len za samotny porod 10tis 😒

adetka
16. máj 2007

hihih... sa mi paci vase forum... by som mala zalozit asi forum mamiciek, ktore sa odstahovali z Bratislavy 😝 ... lebo som povodom Bratislavcanka (aj moj otec je)... ako 30-rocna som sa vydala do Nitry... 😉 prajem, nech sa vam v Bratislave dari...

ajuskamimi
16. máj 2007

ADETKA dakujeme 🙂

PEJA my sme si platili znalecky posudok. Minuly rok v juni nas vysiel 3.000 Sk. Mali sme nezavisleho znalca. Totiz, ak beriete uver, banka vam ponukne svojho znalca a mozno aj lacnejsie, ale toho by som nebrala. Ten vam neohodnoti byt na taku sumu, za aku ho kupite. Ohodnoti si ho tak, aby to vyhovovalo viac banke ako vam, cize lacnejsie, co zasa nie je dobre pre uver. Nam nasho znalca dohodla realitka, cez ktoru sme byt kupovali 🙂

PIPI a BILUSHKA aj my sme asi dva roky byvali tam kde vy. Najprv na Krikovej a potom na Estonskej. Nebolo tam v celku zle, ale mne vadil smrad zo Slovnaftu, hlavne ked vypustali plyny, vtedy sa nedalo ani vetrat. Potom, ked som mala statnice na VS akurat tu bol nejaky samit a lietalo lietadlo za lietadlom, co bolo na 8 poschodi dostatocne pocut, ked to letelo nad panelakom. No a tretie co mi vadilo, to su ti pocernejsi a pentagon. Nie som rasistka ani nic take, ale za tie dva roky nam rovno pred panelakom asi 5 krat vykradli auto, spolubyvajucim mobily rovno z vrecak ci kabeliek a podobne, takze v prenajme tam byvat ok / su tam lacne byty, ale natrvalo by som tam asi nechcela byt. My sme potom odisli tu do Karlovky a to sa s Vrakunou neda porovnat.

ivush
16. máj 2007

Ahojte dievčatá, tak sa k Vám pripájam v tejto milej téme 🙂 Ja som Košičanka, bývame v Ružinove a bolo by fajn kebyže tu stretnem nejakú budúcu maminku, ktorá sa na jeseň chystá tiež kočíkovať 🙂

petruska77
16. máj 2007

ajus, ale ked to hodnoti byt nezavisly znalec, tak banka takmer vzdy znizuje hodnotu, ktora mu vyjde...
caves ivush, tak do ruzinova to mam daleko, budes musiet hladat dalej 😉

ajuskamimi
16. máj 2007

PETI nam banka VUB uznala znalecky posudok od tohto znalca v plnom rozsahu, nic nam neznizovala. Uver a vsetko sme vybavili tak ako je v plane, tak potom to asi este zalezi aj od banky.

Baby aj ja chcem najst nejaku kocikujucu maminku v Karlovke, mne sa kamosky co tu byvali uz odstahovali mimo BA a tak som tu znova samaaaaaa ☹ ale mame tu kusok od panelaku materske centrum, tak po narodeni nasho drobca tam asi nabehnem a pohladam nejake kamosky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre