Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
7. júl 2009

mne to hovado predkožkové za chvíľu zobudí malú,tak pôjdeme von,len má kamoška volať,či dnes príde,tak keď vypadneme,dám Ti vedieť 🙂
prídeme pre vás a ukážem Ti to ihrisko na Adámku 🙂 🙂 😉

hiha
7. júl 2009

Jajjajaj,tak to som mimo,na mail 😔

chasencha
7. júl 2009

ouki douki 🙂

ivka tak perny den ste mali,no a o tom lejaku mi hovor,zmokla som....do auparku som dosla spolovice mokra 🙂 ani dazdnik nepomohol 😠

bambi09
7. júl 2009

Ivka 😀 😀 😀 😀 super deň 😀 😀 😀 😅
stretko nebolo,búrka to pos...a 😀 😀 😀 ,len my s Katkou sme sa stretli v Auparku, bubli a emog som ja nestihla 😝 😝
tak o nič si neprišla,len o behajúceho čerta v Auparku-naša malá 😀 😀 😝
môžme dať spicha aj tu,v Prisťahovalkách,len tak tajne,aby to búrka nezistila a nedošla,pošepkáme si,dobre?? 😀 😉
ja môžem do štvrtku,v piatok pádime smer Myjava 🙂 🙂 🙂 tešíííím... 😵

hiha
7. júl 2009

Macka.mne dojde dnes segra s rodinou z Tunisu,neviem odkedy tu budu 😒

bambi09
7. júl 2009

Ivka,ja mám tiež s kamoškami tento týždeň stretká,tak keď budeš Ty voľná,daj echo,lebo potom nám Katka odchádza k maminke,ale tak jahodka sa vráti z dovolenky a môžeme stretkovať,koľko chceme 🙂 🙂 😉

bambi09
7. júl 2009

a tie fotky...tam boli len naše deti,Katka a môj muž v Auparku na vláčiku,o nič si neprišla,neboj,nabudúce aj Teba s Adkom cvaknem a keď dáš maila,pošlem aj Tebe moja 🙂 🙂

bublinaz
7. júl 2009

chas, emke vsetko krasne prajeme, hlavne nech je zdravucka a usmiata, cmuk 🙂

baby, dnes niekam niekto ide? ze by sme sa pridali.

bambi09
7. júl 2009

Zuzi,ja by som aj išla,len máme stretko s kamoškou predbežne dohodnuté,keby nemohla,ja by som aj zbehla do SJK,aj Katka poobede už môže,tak uvidíme...

bublinaz
7. júl 2009

oki, bambi. ak nic, tak sa asi na chvilu vyberiem na zeleznu. uz sme davno neboli 🙂

netmona
7. júl 2009

jak žijete,,dievčat,,ja tu dávno nebola lebo z dovolenkky ,,rovno k našim domov,,tak ani nestiham PC 🙂

bambi09
7. júl 2009

Katka,vymučená,vypotená,ale žijem 😀 😀 😀 dnes zmeškala iná baba 😀 😀 😀 takže nie som jediná blbučkááá 😉 😉
už sa teším nabudúce 🙂 🙂 🙂 😉 či Ty asi nebudeš v BA??? ☹ ☹ ☹
netmona,už som Ťa vítala v Blaváčkach,ale vitaj aj tu 🙂 🙂

chasencha
8. júl 2009

macka tak ja uz som bola kaput ked si toto pisala 🙂
budem v ba o tyzden tak sa budeme potit spolu 😎 😀 😝 a potom v auguste nie je cvicenie...
a ktora meškala? 🙂

bambi09
8. júl 2009

Katka,no my sme mali hodinový koncert večer,Peter nevedel nájsť v chladničke rizoto 😀 😀 😀 😝 ,tak jej dal trochu pizze 😕 😕 no a ju nafúkalo,tak kvapky,masáž,nosenie,bolo ju počuť určite až na Molecku 😀 😀 😀
ale tak nech si susedia užijú,keď tupec môže robiť randál celý deň 😠 😠 😠 vymenil nám zámok svojvoľne na spoločnej miestnosti v suteréne,kde máme bicykle,tak muž za ním dnes poobede ide a keď bude arogantný,voláme MP,že nám znemožnil prístup k nášmu vlastníctvu-s hovadom musíš sprosto jednať,joj,bude kovbojka,môj chlap keď sa fakt naserie,tak to stojí za to,to nech mu nikto nejde do rány 😝 😝 😝
a meškala tá brčkavá blondína,došla ku koncu 😀 😀 😝 keby že nedobehnem,skoro necvičia 😀 😀 😀 potom nás bolo s dadkou 6,ale zabudla si CD-čká,tak mse cvičili na inú hudbu,ale super bolo,už som tak netrpela,ani svalovku dnes nemám,či mám??? 😀 😀 😀 necítim 😅
teším sa na utorok aj na Teba,dnes je vonku divnô počasie,chladno,idete niekam??
v auguste budeme zumbovať,nééééé??? 🙂 😉 😉

bambi09
8. júl 2009

a Ivka nám sem mááááálo chodí... ☹ ☹ ☹

chasencha
8. júl 2009

macka no jasnacka zuma caka,uz mi ju kamarat napalil na dvd 🙂

no co jaaa viem...mozno len tu niekam pobliz a potom o tej pol 18 skocime za tatom do mesta,teda vyzdvihnut z robotky 🙂

my uz sme boli aj na chirurgie pred 9 rano...cakala som asi 30 minut,bola som tam s emou a ziadna ochota nas pustit...hrozneeee...ale tak nepotrpim si na to ale ma to tak zarazilo...

potom pre kremik co mi dali na nožku ze mam pouzivat a potom na mestsky urad na ohlasovnu pobytov sa poinformovat ako je to s nahlasenim prechodneho pobytu....
ja este mam prechodny pobyt na gruntoch do 2011 ale ema nie tak treba aby isiel tomas s nami aj s listom vlastnictva na urad aj s rodnym listom a vybavil to s nami....a ked uz tam bude s tym listom vlastnictva tak si dam prehlasit na donnerovu aj ja,ved nebudemme mat kazda inde svoj prechodak no ne? 😉

no a ina kosa je vonku...ema chcela opat chodit tak sme vsade chodili,v cakarnu,na mestskom...hrozneeee,moj chrbat uz nevladze...

ivka mala sestru doma nie?tak sa venovala 🙂

inak chystame sa niekedy na bud.mesiac,teda mozno koncom jula do madarska na nakupy....ale pocula som ze aj v hainburgu v bipy su super akcie ked sa podari vychytit datum 🙂

bambi09
8. júl 2009

katka,a noha je už lepšie?? 😕
a hej,myslím,že Ivka písala o segre,sorry Ivuš 😅 😅
a teda Ty si tie kríže odrovnáš,Ty si vysoká,v tomto máme my krpci výhodu 😀 😀 😉
a moji mackovia len pred chvíľou vstali a katarína už tlačila,tak idem likvidovať smrad 😀 😀 😝
keď poobede nebude pršať,skočíme von,pošlem Ti sms,či sa niekde nezrazíme a možno keď sa Peter vráti skočíme do toho C&A v Auparku a ešte potrebujeme rošty a matrace na posteľ,sedačka ide v piatok na chalupu 😀 ale Ikea to istíííí 😅 😅

chasencha
8. júl 2009

hej noha v pohode,akoze nevyzera to pekne ale tak co narobim,este to mam zaviazane... 😔
ema zaspala pre chvilou tiez,bola mrtva z tolkych behaciek 🙂

no poobede,pokial neprsi tak je dobre 🙂 takze ja som uz namalovana od rana,na obed idem zbuchat len koprovu omacku,z nej frcnem aj eme a mame pokoj 🙂 este dat prat,napisat si zoznam co nabalit aaaaa sme v suchu 😉

ako vam zavidim chalupu 😕 my aspon do kina spolu s tomasom pojdeme v sobotu,na ICE AGE 3 😎 sa tesim ako male decko 😀 😀 😀

bambi09
8. júl 2009

Katka,chalupa nem naša,ale sme pozvaní 😉
nemáš čo závidieť,iba ak dobrých kamošov,čo ju majú 😀 😉
a neboj,keď sa obarenina zahojí,sú teraz dobré mastičky,to sa stratí 🙂 🙂
no,chúďa Emka ☹ ako si u nás vážia ľudia materstvo 😠 😠 😠 mamičky s malými deťmi majú všade prednosť,všade sú nájazdy na kočíky,ľudia sa idú od ochoty potrhať,keď nastupuješ s kočíkom... 😖 😖 ale nám je sveta žiť na tej materskej "dovolenke" 😀 😀 😀 😝 😝
a ja dnes len polievku zbúcham,ešte tiramisu,čo im sľubujem už skoro týždeň 😅 😅 mám pizzu od včera,tak nemusím druhé,len rozmýšľať,čo zajtra a tiež pranie a žehlenie,okno už mám umyté,tak super 🙂 🙂 😉
a namaľovať sa,jasné,dôležitéééé,skoro som zabudla 😀 😀 😉

chasencha
8. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5549

inak toto vyzera dobre a lahko aj pre nase deticky 🙂 bez tej čokiny 🙂
dala to na konik jedna mamina z juloviek 🙂 len mi sliny urobila 😀 😀 😀 😀

tak ti zavidim tych vasich kamosov 😀 😀 😀 😀 mam uz masticku z lekarne tak uvidime co to spravi 🙂

bambi09
8. júl 2009

tak nech mastička rýýýýchlo zaberie 🙂 🙂 😉
a ten receptík je mňamkový,ja som také robila so šľahačkou a ešte som to celé aj šľahačkou natrela,mňáááám 😀
musím dávať pozor na pravopis,lebo sme si s Petrom písali cez skype-píš,ako počuješ podľa Ľ.Štúra 😀 😀 😀
no,a zas tu na mňa vybafol 😀 😀 😀

chasencha
8. júl 2009

mnam ani nevrav,vcera sme mali slahacku 😝 😀

ema akoze spi uz 2 hodiny...mmmmm obed sa vari,teda uz len zemiaky aaaaa ako tak som upratala,riad umyla...nachystala cajik...este vyhodit smeti.upratat balkon,lebo ema vzdy rozhadze tie štipce co tam mame v sačku 😀 😀 😀 😀 a je hotovo 🙂

nemam este inspiration na zajtrajsi obediiik 🙂 pomožte 😉

chasencha
8. júl 2009

maci a s tym pravopisom si nic nerob 😀 😀 😀 😀 a co si zle napisala?

bambi09
8. júl 2009

Kati,zatiaľ ani ja,ale buchty parené sme dlllho nemali 😀 😀 😉
nič som zle nenapísala,len som bola prehodená na Štúra,tak aby náááhodou...s mojou inteligenciou,viééééš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😅

chasencha
8. júl 2009

macka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀

mmmm parene buchtyyy ale ty ich robis ze?my len kupovane 😝 😔 ale mnaaaaaaaaaaaam

bambi09
8. júl 2009

hej,robím,z kila múky 😀 😀 😀 plný vajling,jak pre bezďákov,ale za dva dni sú fuč 😀 😀 😀 donesiem Ti zopár,keď urobím,neboj 🙂 🙂 😉

chasencha
8. júl 2009

oukej spolieham na teba 😉
akoze ema spi od 11:15,a staaale spi...mam otvoreny balkon ,asi sa jej dobre dycha a ja sa nudim... 🙄

uz som aj nejake sutaze povyplnala,prach utrela, a rozmyslam co s ytmi vecami v chladnicke ked pojdeme na vikend prec....ci potom same nebudu behat po byte 😀 😀 😀

chasencha
8. júl 2009

no uz sme hore....a nechce obedovat....

bambi09
8. júl 2009

Kati,tak poď k nám,keď nudíš 😀 😀 😀 ja som dnes ešte skoro nič nespravila,ach kôň jeden 😀 😀 😅 😝
a tie veci dones k nám,spapáme,čo nespapá nás 😀 😀 😀 žartujem 😉
a buchty zajtra urobím,si ešte v BA ??malá má dnes ponožkovo-dajovú mániu,stále sa vyzúva a hovorí ďaj 😀 😀 😀
ale možno tie buchty ešte večer spravím,ako budem unavená z toho ničnerobenia 😀 😀 😀 uvidím 😅 😅

chasencha
8. júl 2009

jasne este sme v ba,odchadzame az v piatok vecer o pol 7?
ema teraz robi bordel z toho co som ja upratala....nakoniec som do nej natlacila asi 8-9 lyziciek....stylom ze indian...
aj vonku by som sla.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre