Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

hiha
23. mar 2009

Bambi,jasne cez leto sa mozme niekde stretnut,aj v SJK 😉 .Budem sa tesit.No a k veci,tak uz aj my teplotujeme,38st,maly je nevrly,ale spraskal cely tanier kase.Dali sme mu Panadol cipok,hadam bude aka-taka noc,musime ho sledovat 😎 .Tak vidis ku Katuske uz vila dorazila,len nech jej pomoze 🙂 Bambi,tu moc mamicky nechodia,neviem preco,bud sa velmi malo pisalo,alebo to stagnovalo uplne,hadam sa to polepsi.

bambi09
23. mar 2009

no,hiha,uz som ti pisala do dalsej temy,ze ma mrzi,ze teplotkujete,ale tak jednu noc sa da vydrzat,zajtra bude urcite lepsie... 🙂
drzim palceky...a vila fakt trafila,mudra je 😀 😀 😀 dakujeme,pomohla...klop,klop,klop
neviem,ci sme ostatne maminky znechutili,ci vystrasili,ze nechodia sem a nepisu ☹ ☹ ☹
baby,co sa deje? ☹ 😝 😢

jahodka11
23. mar 2009

ahojte, ja som uz tu🙂 bola som cvict v pengyme....prvykrat...a dobre bolo, ledva som vysla z telocvicne, vsetko ma boli...:(
bambi-ale ten domcek je v nedohladne....aj my sa tlacime v malom bytiku....nebyt tych susedov, tak som zatial spokojna... no co, asi nemoze byt vsetko podla mojich predstav 🙂
no je mi luto vasich chorych deticiek, nech ste rychlo vsetci zdravi 🙂 a hlasime sa aj my do sadu janka krala...v lete planujem chodit na cele dni...tu v teplom panelaku by sme zhoreli...ak nas zasa caka take leto ako minule 🙂

bambi09
23. mar 2009

jahodka,to je dobre,ze boli,aj ja sa chystam cvicit,ale doma,kupujeme masinku na slapanie,aj drahemu to prospeje 😀 😀 😀
aj nas vacsi byt je v nedohladne...bohuzial ☹ ☹ ☹ fakt viem,ake to je,my sme naviac styria v dvojizbaku,na mozog
ale tak nemam tu po kom zdedit byt,porad si sam ☹ ☹ ☹
snad sa vam to rozbehne a pohne k lepsiemu,budeme si kolektivne nadavat na susedov 😀 😀 😀
a na stretka sa velmi tesim,ak budete mat zaujem...uz nech je leto
a fotky si pridam,ked bude cas 😀 😀 😀 som tu len kratko,na konikovi,ale som rada,ze som dosla 🙂 🙂 🙂
a nasla vas vsetky tu...

bambi09
24. mar 2009

zuky,ajka,mia,chasencha,kdeze ste?
my sme sa kojili,tak este strasim a citam trosku,tak som si vsimla,ze tu chybaju vase prispevky...
snad vam nevadime,ze sme sa k vam strcili? ☹ ☹ ☹
podte pisat a diskutovat,ak mate cas...tesim sa 🙂 🙂 🙂

jahodka11
24. mar 2009

iha, bambi....co si prespana??? ked v noci pises? 😀
jasne, ja sa na stretka velmi tesim, len pocasie nam nechce vyjst v ustrety 🙂
dnes teda idem za kamoskou do auparku,tak tu cely den nebudem....
bambi, veru tak, ani my sme nededili...takze sme si kupili vlastny maly bytik...a uvidime, co dalej a kedy 🙂
idem nas pobalit a naranajkovat sa, maly omylom vstal o hodinu skor....tak som uz cula 😉

hiha
24. mar 2009

Ahojze zienky,tak noc brutalna ☹ Prehadzoval sa,piekol ako piecka a o 1hod.sme davali Ibalgin sirup,do 2,30hod.rev a o 6hod.sa uz zase metal ako haring.Dnes som ako vygrcany rezanec,cele telo ma boli,vsetko mi pada z ruk,otras.Ale Adamko je uz OK,teplota do 37,2,snad to vydrzi.

bambi09
24. mar 2009

ahojte vsetky,jahodka,nie som prespana,k tomu mam daleko,len cez den nemam na pisanie klud,jedno ocko na malej,jedno tu,tak sa vyzivam obcas v noci a citam 😀 😀 😀 uzite si dnicek a stretko s kamoskou 🙂 🙂 🙂
hiha,tak sa nejako spamataj,drzim palce...tie deti dokazu cloveka znicit 😀 😝 😀
nasa je dnes jak cert,robi same naschvaly...bambula jedna 😉 sopliky uz v norme,aj teplota,ale tie nervicky...uuuu ☹ 😒 😖

bambi09
24. mar 2009

tak je tu pusto,nikde nikto,tak idem aj ja... ☹ ☹ ☹
som myslela,ako to tu bude ficat...a kde nic,tu nic 😀 😝 ☹
tak caute 😵

hiha
24. mar 2009

Bambi,ja som tu nachvilu,kukla som fotoalbum,ste krasni 😉 Adamko lieta ako sarkan,tak hadam teplota zazehnana,ja som sa uz vzchopila 😀 .Maly roztrhal toaletak na kusky,obzriem sa a uz sa nim aj krmil.Fasa.

chasencha
24. mar 2009

caute baby,ja vas nestiham citat bo som v inej teme,dnes sme mali stretko s maminkou v auparku doobeda tak paraaaada 🙂 aj zajtra niekam vyrazime,tak sa tesim 🙂
pozeram ze hrozne noci,no nas to asi len caka....este ani jeden zub nemame 🙄

bambi09
24. mar 2009

no huraaaaaaaa,konecne dve zive duse pisali 😀 😀 😀

jahodka11
24. mar 2009

a ja som tretia🙂)) ale sledujem popritom vsetky mozne serialy... 😀

bambi09
24. mar 2009

hiha,dobry jedalnicek 😀 😀 😀 mnam,mnam,nasa Katka je tiez papierozrut,ale hajzlak este neochutnala 😀
zeby som mala typ na ranajky? 😀 😀 😀 😀
som rada,ze maly je uz ok,fotky som stihla len par hodit do albumu,Katka dnes mala svoj den,zla,jak certica...aaaa
chasencha,neboj,vydrzis,ked musis,vydrzis aj sibenicu 😀 😝 ☹
a bolo dobre?ja nejako Aupark moc nemusim,ani ine nakupne centra,vadi mi dym z cigariet a hluk
asi som divnaaa
a fotecky mate vsetky kraaasne,zlatucke,take ste vsetky peknucke,mlade,ja uz som stara paka 😀 😀 😀
mas tu v pase taky prisny vyraz,ako pani ucitelka-chasencha,ale na ostatnych fotkach nie... 🙂 🙂 🙂

bambi09
24. mar 2009

jahodka,tak zdravim tretiu zivu dusu...ako bolo? 😀 😀 😀

bambi09
24. mar 2009

tak uz asi vsetky hajate ☹ ☹ ☹ 😀
tak dobru nocku vsetkym,pokojnu noc a peknee raaanko... 🙂 🙂 🙂

hiha
25. mar 2009

Ahojte zeny,tak noc bola vcelku dobra,sice sme este vecer namerali teplotu,dostal lieciky a sum do hajan.V noci sa standard metal ako metalista 😀 .Dnes sa balime,to nemusim,furt mam obavu,ze nieco zabudnem.Tesim k nasim,konecne uvarene,nie odo mna,ale od mojej mamicky milovanej,mnam 😉 A Bambi,ze mlade,aj ja som uz stara korcula 😀 .Inak,ani ja nemusim nakupne centra,chytam tam davovu paniku 😝 .Ake mate dnes plany?My ideme vonku,stretneme sa s kamoskou,nakupime kasicky v DM,potom domov,jest,spat a baaaaaaalit.A zajtra smer STREDNE SLOVENSKO.Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

chasencha
25. mar 2009

bre ranko,dakujem bambi zat tu ucitelku 😀 😀 😀
bolo dobre,potrebovala som emem kupit jarnu ciapku a vzdy sa to nejako predlzi,kavicka sem kavicka tam 😝
no neviem sice kolko mate vy rokov ale ja som v sobotu oslavila 23 😉
plany na dnes sa mi asi zrutili,mali sme ist s kamoskou za dalsou kamoskou ale som nejaka lemra dnes...uvidim co bude 🙂

adulik16
25. mar 2009

Ahojte,ja sice nie som pristahovana do BA, ale snad to nevadi🙂necitala som vsetky Vase prispevky lebo ich je strasne vela,neviem,ci sa aj stretavate alebo si tu len pisete,ale ja hladam nejaku kamaratku,s ktorou by som mohla chodit von a preberat tie mamickovske debatky o cikani,kakani,prebalovani a papani. Mam 5 mesacneho Matuska a nemam ziadnu kamaratku,ktora ma dieta v podobnom veku.Doma sa dost nudim a neviem co robit s takym malym babatkom. Nie je tu niektora,ktora by isla obcas von?Som z Petrzalky z Ovsista a teraz byvam oproti Inchebe.

hiha
25. mar 2009

Ahojte,tak my sme sa vratili z prechadzky,tak tam je otrasna kosa 🙄 .Nohy,ruky si necitim.Chasencha,tak to si mladunka,ja som mala 30r a inak vsetucko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉 .Dufam,ze si poriadne oslavila.Adulik,kludne sa pridaj,ja byvam v Ovsisti,na Mamateyovej,pri dome dochodcov.Ak tu budes, kludne sa ozvi 😵 a cez leto sme sa s babami bavili o SJK,tak sa mozeme stretnut aj tam 😎 .

adulik16
25. mar 2009

hiha,na kolkatke Mamateyovej byvas?Ja som donedavna byvala na 14tke,ten dom je pri dome dochodcov🙂,rada sa pridam....co je to SJK? a len tak medzi recou,aj ja mam 30 rokov🙂

bambi09
25. mar 2009

aojte vsetky,ahoj adulik,vitaj "u nas",hura,dalsia ziva dusa,presne ma napadla hiha,ze byva v Ovsisti,ze by ste sa mohli spolu kocikovat 😀 🙂 😀
hiha,stastnu cestu,budes nam tu par dni chybat,ja az na Velku noc k nasim-snad 😀 a uzi si maminkinu kuchynu 😀 😀 😀 pre mna je to tiez sviatok,ked nemusim varit 😀 😝 😀
chasencha,dodatocne gratulujem-mladatko moje,aky krasny vek,ja som mala prve dieta v 24.rokoch,takze nie je tajomstvo,ako hihia napisala,ze ja som tu medzi vami super stara korcula 😀 😀 😀
ale necitim sa tak 😀 😀 iba obcas,po tazkej noci 😝 😝 😝 my mame dnes na plane upratovanie,mame vecer obhliadku bytu...drzte palce,potom okupem malu,urobim palacinky...a budem tu bruzdat po konikovi 😀 😀 😀 napisem par mailov,list kamoske,sprdnem syna,ze vela hra na PC 😀 😀 😀 atd.
tak pekny dnicek vsetkym a vela energie 🙂 🙂 🙂

hiha
25. mar 2009

Ahojte,hned mi je lepsie skoro 2hod.spanocek s mojim milovanym synom 😎 .Adulik16,mna trafi slak,my byvame na 14,to si ma musela vidiet:malinke babo mame my a este Lucia z 12p,my byvame na prizemi.Mne sa aj zda,ze susedia,co byval is nami na poschodi,mali tehotnu dceru,alebo nevestu,ci co to bolo.Nie si to ty? 😅 .My mame sede PP a ja som bola taka otrasna 30r.korcula s krasnym synom 😀 😀 😀 😀 .Bambi,ja idem tiez robit palacinky,chlapi pojud von a idem balit,pch,nemusim.A syn je iny fesak,ochvilu aby si neobhliadala jeho napadnicky 😉 .A co chcete kupit a kde?

chasencha
25. mar 2009

diky diky 🙂 aj za mladatko ale vyzeram starsie 😀

bambi09
25. mar 2009

adulik,SJK je Sad Janka Krala 😀 😀 😀
hiha,ved uz teraz trpnem,co domov dovlecie 😀 😀 😀 a aka budem svokra...ak taka,ako moja,tak te pic,sa radsej zastrelim 😀 😀 😀 😝
my sa zatial snazime predat byt,potrebujeme vacsi,len ci nam to vyjde financne neviem,tak boli u nas na obhliadku, upratovala som ,ako divaaaaa 😀 😀 😀
muz mi odbehol na fusku,tak musim cakat,kym pride a povenuje sa malej,Pato pise ulohy,tak nemoze 😝 😝

hiha
25. mar 2009

Lasky,tak ja sa do pondelka s vami lucim ☹ 😉 A nech tu to fici,nech su deturence zdravucke,byt predany a dohodnite nejaku action 😀

bambi09
25. mar 2009

hiha,pockame na teba s action 😀 😀 😀
uzivaj si,stastnu cestu aj stastny navrat,papa 🙂 🙂 🙂

bambi09
25. mar 2009

chasencha,nevyzeras,si mladatko,bez urazky,uzivaj si tento vek,cas rychlo leti,ja by som to brala,ale s tym rozumom a skusenostami,co mam teraz 😀 😀 😀 😝

chasencha
25. mar 2009

bambi tak diky teda 🙂 uzivala som si doteraz,uz sa nejako moc neda ale voobec mi to nevadi,som sa vysantila dost si myslim 😀
hiha stastnu cestu a uzi si to "doma" 🙂

bambi09
25. mar 2009

chasencha,uzivat si som nemyslela tak nejako...neviem ako to pomenovat,len ten vek,ze je krasaaasny,taka nostalgia ma chytaaa,ja uz tento rok 39 budem mat,aj ked az v novembri,ale tak,cas je neuprosny... 😅
dobru nocku a pekne rano vsetkym...papa 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre