Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

netmona
20. apr 2009

hiha,,tak potom parada, ked zatial ani muk pri zubku 😉

jaj,,vy mate fajn že, ešte v kočiari fungujete,,,ja neviem na korčuliach,,ale možno sa naučím ked, bobak bude starší 🙂 ,,,zatial beham za Miškom,, 😀

netmona
20. apr 2009

no,,malo nas tu píše,,,neni čas... 😅

netmona
20. apr 2009

asi jarný ošial 😀 😀 😀 stále len von

netmona
20. apr 2009

jaj,,idemdať bobaka spať a niečo urobiť,,lebo 1 mesiac sa nič nerobilo a ani sme doma neboli 😝

netmona
21. apr 2009

ahojte,,,tak nikto nikde? asi cez den von a večer makate 🙂 ....lebo ani ja nestiham do fraka,,a k tomu mi je ešte na figu, furt len spať sa mi chce a unavená,,daka chrípke či čo 😒

jahodka11
21. apr 2009

jaaaj, ahojte, veru ja nestiham net....a domacnost tiez🙂 dnes som este obedovala kuriatko, co ostalo z nedele, ale kto mi zajtra navari??? 😀
aspon, ze malemu stiham varit...🙂

ako sa vsetky mate?

bambi09
21. apr 2009

ahojte baby,tak som na tom podobne... 😝 😝 😝
nestiham,nesvacim,pani ja uz nestacim... 😀 😀 😀
netmona,ja som tiez bez energie,zeby jarna unava??
podla mna to prislo velmi rychlo,ta tepla jar...dlho,dlho zima a zrazu baaac...teplo,ved vdakabohu,len prirychlo asi... 😒 😝 😝

netmona
21. apr 2009

jahôdka 🙂 no asi tak,,,mangelovi ani dnes nestihala navarit, vlastne nevládala,,,ale je mi lepčie 😝

netmona
21. apr 2009

bambi,,,,no asi aj to bombove teplo, bude aj na vine,, ved ten organizmus je tiež len človek 😀

netmona
21. apr 2009

už asi spinkate baby 😉

bambi09
21. apr 2009

netmona 😀 😀 😀
ja teda este nie,aj ked unavena som z tych nasich Dlhodielskych kopcov riadne... 😝 😝 😝
som rada,ze je ti lepsie...
ty,a nebudes ty Monika?? 😀 😀 😀
varenie mi nespominaj,nas tato dnes dosiel po 20-tej,nic som nestihala... 😠 😠 😠
zajtra mam v plane sisky a kapustovu polievku,mala sa potesi...kedze este kojim 😀 😀 😀

bambi09
21. apr 2009

a ostatne ste de???
Ivka,Katka,Jahodka,Katun...atd.???
tak to stretko nezbuchame??? ☹ ☹ ☹
nejako sa nikomu nechce ☹ ☹ ☹

bambi09
21. apr 2009

kde nikto-tu nikto,tak vam prajem dobru nocku a zajtra sa stavte aj na MK,v nasej teme,dobre?? 😉 😉

chasencha
22. apr 2009

ale sme ale sme ale sme stale vonkuuu 🙂 stretko?ja som dnes od 11 v sade janka kraaaala do neviem kedy... 😵

hiha
22. apr 2009

Ahojte mamicky mojeeeeeeeeeeeeee,my stale niekam lietame.Vcear sme boli v Pezinku,no mna nenormalne to mesto chytilo,krasne,male,uplne stvorene pre mna.Ak velmi chcete,tak mi tam mozete kupit byt,pockaaaaam 😀 😀 😀 😀 .Aj my mame nestihacky,nahanacky,stretko dam az v maji,lebo teraz je toho hodne,potom ideme k nasim,ale koncom maja sme k dispozicii 😎 😎 😎

jahodka11
22. apr 2009

ahojte, hiha, my planujeme kupit byt v pezinku alebo domcek...len neviem kedy....ale nam sa tiez velmi paci.... je to male mestecko, kde na namesti sedia v kaviarni domaci a nie zahranicni turisti....!a nie je to daleko od ba..... len musim este cakat.....zatial sa nam nic nerysuje....ale hadam aj to bude 🙂
ja mam dnes divny den, maly vstal uz o 5.45...to som nechapala...ale idu mu posledne stolicky,tak je z toho trosku nervozny....isli sme do obchodu a csetou spat z terna mi zaspal.....o 10-tej..chapete? tak som ho uspesne prelozila a spinka...len neviem dokedy....tak na mna myslite pri obednej sieste....ze ja dnes nemam siestu...dieta bude hore.. 😒

jahodka11
22. apr 2009

este som zabudla, chasenka, dnes nestiham sad....poobede pojde von s malym manzel a ja budem upratovat a potom idem cvicit...zajtra pride vecer moj ocino, tak nech to tu vyzera 🙂

bambi09
22. apr 2009

ahojte zeny 😀
tak konecne niekto zabludil...my sme sa s malou hrali od polnoci do 2:30 😝 😝 😠
o polnoci hehehe,a ze je vyspata-usmev krasny a hajaja ani nahodou 😠 😠
a tak mi bolo fajn,po vymachani vo vode,zabalena v zupane,s jogurtom v ruke,notebook pred nosom,ja ze konecne pohodicka... 😝 😝 😠
vsetci chrnali a ja zas nie... ☹ ☹

hiha
22. apr 2009

Ahojte,my sme prave prisli z vonku,maly sa vyjasil,pomaly uz zacina chodit,pekne ide,ale pustit sa este boji 😉 🙂 .Macka moja,tak to je nic-moc,asi ti dneska kavy slapali,co? 😝 Dnesna noc uz bude hajuskava,uvidis

netmona
22. apr 2009

bambi ,,tak pohodu zbožnujem,,,lebo či chora či nie,furt musim skákať, dúfam že bobak mi to niekedy oplati a v starobe podá aspoň pohár vody 🙂

netmona
22. apr 2009

kto ma zapis do škôlky,,,no my ideme v utor, na Kmeliovu vo vrakuni,,tak dufam že, bude škôlkar jak sa patrí 😎

bambi09
23. apr 2009

ahojte babenky,tak v noci sme uz spali,len sme mali kapustovu polievku,tak malu asi nafukovalo 😝 tak sme sa chvilu nosili a davali kvapky na brusko 😒 😉
Ivka,kavu si davam jednu,max.dve,kedze kojim,mala je aj tak dost vypudena,nepotrebuje na to este kofein 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
netmona-u nas detto,aj ked som chora,musim fungovat 😒 😖 😉
jahodka,tak si uzi navstevu a to cvicenie Ti uprimne zavidim-ale v dobrom 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
24. apr 2009

ahojte,tak ja o tomto case este nespim...syn mi dosiel zo skoly s teplotou a bolavym hrdlom ☹ ☹ ☹
este k tomu boli na sutazi na Zeleznej studnicke,tak ho tam po lese asi dobre vyfukalo,ach jaj...
rano mu nic nebolo,nechapem to...hlava ho boli,az mam strach z meningitidy,som asi paranoidna,ale jeho takto hlava nezvykne bolievat... ☹ ☹ ☹
uz spi,ale stale mu bola zima,3x sme pyzamo prezliekali,tak sa vypotil,ale vyzera hrozne,tak lekarka nas asi neminie ☹ ☹ ☹ 😒
boli sme s muzom a malou nakupit veci na vikend na chalupu,aj ked teda asi pojdeme do kelu,nie na chalupu,a to sme mali buduci vikend v plane vylet do Prahy,tak asi mozem na to zabudnut,do kelu... ☹ ☹ 😒
inak v Tescu su celkom dobre akcie,keby ste mali cestu okolo,chodte mrknut... 😉

hiha
24. apr 2009

Ahojte,Maculka neboj,urcite to nie je menigitida,len ho ofuklo,asi sa velmi saleli,behali.Oddychne si a bude fit.My sme vcera mali hrozny den,maly bol taaaaaky plany,len vrestal,rozhadzoval,knucal,normalne som ho nespoznavala.Asi dalsie zubky 😝 🙄 .Netmona,tak vy uz budete velky skolkari 😉 🙂 .Dufam,ze sa mu bude pacit a nebude chorucky 😎

bambi09
24. apr 2009

Ivka,tak to asi nie je vdakabohu to,co som pisala,ale skoro do siestej rana som nespala a o 7:40 mi spustila Katarina do ucha taky rev,ze som myslela,ze skolabujem,po dlhej dobe som na nu nemala nervy,inokedy chrape aj do dvanastej a dnes ako naschval-bum-bac a ani nahodou...hodinu som ju nosila,cicikala,ale stale viac plakala,som hotovaaaaaa...ja nevlaaadzem,vyzeram,jak Zombie,ale taky kvalitnyyyy ☹ ☹ ☹ 😒 😖
sa tie deti proti mne spikli,potvory jedny,to coho uz clovek od vlastnych deti sa docka... 😝 😝 😝

hiha
24. apr 2009

Maculik,tak uz si mensi Zombik? 😀 Dufam,ze si si aspon s malou lahla pocas obednajsieho spanku,terba vyuzivat kazdy spaci moment,moja skusenost 😉 My sme hajkali 3hodinky,uz som pozehlila a teraz sa hrame.

jahodka11
24. apr 2009

ahojte,
baby-ja som uplne hotova, bolave hnisave hrdlo....asi ma porazi, niz ine mi nechybalo ☹ a to tu mam ocina a chcela som si to uzit....no co uz, dufam, ze zajtra budem moct niekam ist, lebo vobec nic nevladzem ☹

netmona
25. apr 2009

jahodka,,,aj ja som podobne na tom, len hrdlo ma nebolí,,ale celé telo ako svalovica,,,tak určite dáka viróza či , čo 😢

netmona
25. apr 2009

dnes sme aj zajtra v SC,,tak dúfam že, paralen pomôže lebo, je to o život 😒

netmona
25. apr 2009

tak sa opatrujte ešte dnes kuknem na vás

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre