Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
16. jún 2009

bubli,jasné,že sa spýtame,keď drahý pôjde pre tú Katkinu 🙂 😉 a budeme mať tri rovnaké,teda naše baby 😅
tak ako chas???zmučenáááá??? 😀 😀 😀 sa mi škerí,čo?? 😉 ale neboj,my sme prešlapali Demänovskú jaskyňu slobody a sme grogy,teda,náááádhera iná,milón fotiek som nafotila,malá si zdriemla v aute a zobudila sa akurát dobre na predposledný vstup 🙂 🙂 tak sa tam dobre dýchalo,ty brďo,aj keď to bolo náročné,stovky schodíkov,úzke chodby,jedny dokonca nazvané "infarktové" 😀 ,klesanie a stúpanie na striedačku,ale teda stálo to za to,len som bola šoken,keď na parkovisku vypýtal chlapík 5 euro a že bez lístka sa dohodneme na menej 😕 tak sme mu dali 3 a dal pokoj 😀 😀 😀 za foťák pýtali 10 jurov,tak to sú teda pekne drahé fotky 😝 😝 😝
chlapi sa potom ešte dorazili na bobovej dráhe a objavili sme aj pony farmu,tak tam ešte skočíme 🙂
idem do sprchy a spať,nech mám zajtra energiu na nové "akcie" 😀 😀
dobrú noc 🙂

ena
16. jún 2009

bambi, my sme boli v demanovskej doline minuly rok na dovolenke, tak sa mi dobre cita co pises.. ale jaskyne pochodl len manzel s Filipom, my sme ich pred jaskynami s marekom vyckavali 🙂 Tie infarktove schody, to su tusim tie uplne pred vychodom, ze ?🙂 Inak, mna najviac nas....li "turisti", co kym cakali na vstup do jaskyne, tak tam smradili cisty vzduch s cigaretovym dymom, fuuuuj. A na bobovej srahe sme tiez boli 🙂
My sme si odtial spravili jeden den aj vylet do Vlkolinca

hiha
17. jún 2009

Ahojte,Macka tak vam je,normalne zavidim 😉 😉 😉 .Uplne si ma inspirovala,hned by sme tam leteli za vami 😎 .No my asi na dovolenku pockame,lebo konecne kupujeme auto,tak sa ucet zuzi a ked dosporime cosi,chceme ist do Cicman-Cicmanov,neviem ako sa to sklonuje 😅 😅 .Naberiete cisty vzduch,plno energie,ja to mam presne tak,ked som doma.Blava ma uplne vycucne a doma u nasich sa dobijam 🙂 😉 .A potom sa musime urcite stretnut 😀 😀 😀

bambi09
17. jún 2009

ahojte kočky 🙂 😉
ena,tie infarktové schody sú ešte pred Smaragdovým jazierkom,fakt šílené,som mala čo robiť,aby som nepadla,nedalo sa rýchlo chodiť aj fotiť aj pozerať pod nohy 😝 😀
a Ľadovú pôjdeme mrknúť budúci rok,ak dožijeme a budeme zdraví 😅 😉
Vlkolínec máme v pláne,dúfam,že stihneme 😝 😝 aj Pribilinu,len do Vysokých asi nestíhačka,nechcem sa uštvať,veď som na dovolenke 🙂 😉
a Ivka,toto by ste finančne možno aj utiahli-takú slovenskú dovolenku,pošlem Ti do IP web adresu,mrkni si ich cenník 🙂 😉
jahodka,nemáš za čo,vďačne 🙂 😉
a na stretko sa vééééľmi teším aj ja 🙂
ideme vonku hajať,teda malá,tato ju už uspáva v kočíku,dnu nejako nevie zaspať,dnes sme mali aj blbú noc,ale ráno vstala v pohode 🙂 potom hodíme nejakú túru a snáď stihneme aj kúpalisko do večera 🙂 😉
tak sa majte,užívajte si pekný deň,teda aspoň tu sa na nás slniečko smeje 🙂 🙂 😉 večer vás mrknem,aj tak ste asi všetky vonku 🙂

bambi09
17. jún 2009

fíha,zas ja?? 😀 😀 😝
tak máme ďalší pekný deň za sebou,len ma zas priškvarilo,tak sa mi moc nedá spať,jogurt som napatlala,schladil,ale len dočasne,mám to červené,teplé a citlivé na dotyk 😝 😝 som ťapa,ale vonku som to vôbec necítila,že tak pripeká 😖
dnes sme dali prechádzku,lebo kozička nevedela zaspať,tak sme šlapali s kočíkom po Národnom parku a kojili sa na lopúchových listoch 😀 😀 😀
malá zaspala pred pol deviatou,ale narevala sa v sprche,má z ej paniku,doma sa vo vaničke kúpe,tak som jej nevedela poriadne vlásky spláchnuť a mala v nich kopec piesku 😝 kým sa chlapi rochnili pred večerou na kúpalisku,my sme robili tortičky v piesku 😀 😀 😀 teda ja som robila a Katka likvidovala 😅
uvidím,čo zajtra,musím mrk na net,ako je čo otvorené,v Mikuláši je nejaké múzeum Janka Kráľa,ale len do 16:00 otvorené 😝 😕 nechápem,ale keď sme boli na dovolenke v Richňave pri B.Štiavnici,tam tiež skapal pes o 17:00 😨 😨 ale tak sme na Slovensku,nie???čo sa čudujem 😅 😅 ešte je nejaká pony farma v Paučinej Lehote tuším,tak skúsim niečo vygoogliť 🙂 😉
tak dievčatká,na dnes dobrúúú noc 🙂 🙂

bambi09
17. jún 2009

oprava-z nej paniku 😀 😀 😅

hiha
18. jún 2009

Bambi,ja mam tiez taku pokozku,ze hned priskvarim,zavidim tym hnedym 😀 😀 😀 .Adamko vanu miluje,ale ked hp posadim do sedaciku,ze len tak osprchovat,tiez panika nastava,musim ho drzat na rukach 😖 🙄 .Spinkame teraz dobre,este stale pokaslieva,ale jej bez liekov,tak klop,klop,klop k uzdraveniu.Ale sipim,ze ked pojdu daslie zubky,tak sme naspat 😝 .Kamoska mi lezi s malou na detskych Kramaroch,je uplne nestastna,uroven hrozna.Mala bola na biopsii z tenkeho creva,ma podozrenie na celiakiu,dufame ze nie ☹ .Dali ich na izbu s bronchitidami a to ta moja kamoska je este k tomu v 5mtehotenstva.Doslova si vyplakala inu izbu,aj kreslo,aby si mohla oddychnut,prip.zdriemnut,kedze nie ste so svojimi detmi na izbe,ale na opacnej strane 🙄 .No Slovensko-Slovakia 😖 😒 😠 .Musia vydrzat,len nech sa dg.nepotvrdi.Ja som bola vcera na MRI kolena,fu neprijemny pocit,byt v tom tunely a to mi este nastastie hlava trcala 😀 😀 😀

jahodka11
18. jún 2009

ahojte,
hiha-no super zazitok..byt v tuneli.... 😖 drzime palce kamoskinej malej, nech sa to nepotvrdi....a to takto zlozito zistuju, nestaci z krvi?
bambi-my sme nasho maleho aj sprchovali odkedy zacal sediet.....takze sa neboji, ako dobre sme urobili, som ani netusila 🙂
no, opalovanie-mna chyti aj do hneda, ale musim byt dlho na slnku....a to sa pri kocikovani neda....teda, ked nie som pri vode, tak sa nerada opalujem, ked je teploa clovek sa nemoze ist ochladit.....takze asi tak....
no a nakoniec dovolenku odkladame o tyzden, ma sa zmenit pocasie a na jadrane prsat a byt tak 16-20stupnov, tak to dakujem....radsej pockam, aj ked moja nalada je pod bodom mrazu....uplna nechut do vsetkeho....zasa vsetko znovu prat a zehlit...atd....ved viete.... 😒

jahodka11
18. jún 2009

baby, tak nakoniec trosku svetla na konci tunela, v sobotu ideme na tyzden ku kamoske do starej lesnej, jej rodicia tam maju penzion a isli na dovolenku, tak strazi...a ma 2 deti, pozname sa.....tak tyzden budeme na cerstvom vzduchu, aj ked ma prsat, ale to mi vobec nevadi, hlavne, ze nebudeme sami doma 🙂

hiha
18. jún 2009

Matka,tak to ma mrzi,ale dalsi variant to vykompenzoval 😎 .My ideme zajtra ku kamosom na dom,dufam ze bude 😵 😵 teplo,aby deticky mohli byt v bazeniku 😵 😵 .Ocko nam v sobotu robi,cize doma 😖 ,ale neva.Aaaa novinka,zajtra nam uz dovezu auticko.Budeme mat Wolskvagen passat,tmavomodry,konecne kliiiima 😀 😀 😀 .Jaj,neviem preco im to neronbili len z krvicky,asi to chceli komplexnejsie,ma stolicu,ako hlina,uplne sa rozpada 😖 ,cize urcite ma nieco s crievkami 😒 .

jahodka11
18. jún 2009

jeej, hiha, super🙂))
zajtra ma byt este teplo, ved uvidime....aj tak ich predpovediam sa moc verit neda, ale chorvatsko neriskujem... a to som vcera nahodou pozerala tv a bolo pocasie.....aka nahoda, ze?
tak si to zajtra uzite a poriadne sa vyblaznite a vykupte 🙂

jahodka11
18. jún 2009

este som zabudla, chuda malinke, este ze uz maju vysetrenia za sebou a cakaju na vysledky.....daj potom vediet, dufam, ze dobre dopadnu 🙂

bambi09
18. jún 2009

ahojte 🙂
tak sme spali dobre,len ráno už o 7:00 malá urobila hlasný budíček,nadidkala sa a spustila,keď videla,že ja ešte chcem spať 😀 😀 😀 narevala sa,tak som jej začala na pol huby spievať a stíchla,ale už som si nepospala,ale tak čo,doma sa vyspím 🙂 😉
Ivka,to je hrozné s tými Kramármi,že tam maminky nemôžu byť s detičkami spolu ☹ horšie je to už len na tom infekčnom 😠 ja som bola na Kramároch na ORL s Paťom vyberať nosnú mandľu,došli sme ráno,urobili mu zákrok a poobede sme išli domov,ale aj tak nič moc 😠 😒 hanba takej nemocnici 😠 a ešte keď tehotná musí také nepríjemnosti zažívať ☹ tak aj my držíme palčeky,nech je to niečo liečiteľné,chúďatko malé ☹ ja vždy hovorím,nech je,ako je,len nech sú deti zdravé a nakoniec aj my,aby sme ich mohli vychovať,dali vyštudovať,osvadbili a splatili hypotéku 😝 😝 😀 ostatné sa dá prežiť 😉
jahodka,tak teda to počasie je tento rok fakt bláznivé a že leto 😠 mne ani nie je ľúto,že v piatok už budeme večer doma,lebo od soboty tu hlásia dážď a 18 stupňov 😝
o 11:30 nám začínajú procedúry,Paťovi sme zaplatili jednu klasickú masáž,lebo stále pišťal,že len my sa procedúrujeme a on nič 😀 😀 😀 a možno si ešte my na zajtra zaplatíme,ak bude voľné,veď necelých 5 jurov nie je moc za jednu 😅
dnes ideme do Pribiliny do múzea a potom na kúpalisko a na prechádzku po večeri 🙂 🙂
zajtra sa stavíme po ceste vo Vlkolínci a možno ešte na tej pony farme,ako budeme stíhať 😝
a Ivka,čo máš s kolenom??dúfam,že nič vážne 😕
inak baby,dovolenka okrem nafty nás vyšla na 240 jurov za všetko 🙂 🙂 😉 teda + výlety a vstupy 🙂

bambi09
18. jún 2009

ešte som zabudla:Ivka,gratulujem k autíčku aj ku klíme,my nemáme 😝 😀 ale nevadí,aj to bude 😉
prajem vám teda príjemný oddych,jahodka,to je teda super,oddýchni si a nabi sa pozitívnou energiou 🙂 mňa zas čaká makačka,hora prádla,varenie a stereotyp,ale som už nabitá,tak pofičím 🙂 😉 😀
a opravujem gramatickú chybu,malá spí tak keď sa zobudí,ideme do Pribyliny,nie do Pribiliny 😀 😀 😀 😀 😝
pekný deň všetkým 🙂 🙂
a Katka,Ty máš absenciu,de sa túúúlaš?? 😀 😀 ja som tu zas vykŕmená,tak v utorok budem makať,aj každý deň na orbitreku asi dvojfázovo 😀 😝

jahodka11
18. jún 2009

bambi, my nemame ani to auto, takze........ 😉
a pribylina je pekna, veeelmi pekna......este krasne dovolenkujte, za chvilu nam prsi 😒
ozaj, baby, ta herna na gessayovej je otvorena aj teraz? neviete? ze ked bude prsat, chodili by sme tam.....

hiha
18. jún 2009

Juj,dakujem,my mame Feliciu,super nam postacilo,len ten kufor bol mini a hlavne to neznesitelne teplo 😝 😝 😝 .Matka,pozerala som stranku,kukni si aj ty,Mama klub-pondelok,streda,piatok-9-12hod. 😉 .Herna-pondelok:13-18,utorok:13-16,streda:13-18,stvrtok:13-16,piatok:13-17,celkom sa da 😉 🙂 .

ena
18. jún 2009

no, aj mna by zaujimalo o herni na gessayovej, spojazdnili aj tu terasu vonku pred hernou? Lebo ze to mali v plane..

zuzitka
18. jún 2009

bambi ... ty stíhaš píííísať? 😀 😀 😀

som zazrela, že píšete o autách niečo .... nechcete kúpiť alebo nepoznáte niekoho kto chce kúpiť?
máme na predaj bielu škodu fabiu, rok v.2002, cena 3.300euro, najazdených 150.000km

http://zuzitka.blogspot.com/2009/04/skoda-fabia...

dakujeeem 🙂

hiha
18. jún 2009

Ena,tak to neviem,ale mozem ist mrknut,mame to blizko.My sme prisli zvonku,fuj hic 😝 😝 ,este stale.A inak len cumim kolko ihrisk v nasom okoli davaju do poriadku 😉 😉 😎 😎 .Huraaa

jahodka11
18. jún 2009

fiiha, ze by sme si aj pivko na terase dali? 😀 som pozerala ivka stranku a tam je len do juna, asi to cez leto nefugnuje, co?
idem pozerat film...este sem nakuknem 🙂

hiha
19. jún 2009

Matka,asi,ved aj oni chcu mat prazdniny,vsak lepsie je ked budu fungovat,ked sa ochladi 😉 🙂 .Predstavte si,ze mne priamo pred oknami rekonstruuju ihrisko 😉 🙂 ,juchuuu.Sice som zvedava dokedy im to bude trvat,lebo pani pracuju stylom,ze polhodina makame a 2 hodiny siesta,ale snad do mesiaca to bude 😀 😎 😀 .Musim draheho nahovorit na zivnost,kedze byvame na prizemi,z obyvacky urobim bufet a budem zarabat prasule 😉 .Vam dam zlavu 😀 😀 😀 .Som zvedava ako nam dnes vyjde dnik,lebo slniecko aspon tu zaslo 😢 😢

netmona
19. jún 2009

hiha,,tak fajn pod nosom pekné ihrisko,,práve včera som videla ako mali naložené domčeky, šmikalky a všetko možné,,,ale škoda že, to neviezli k nám 🙂 ...asi k vám 🙂

dankabor
19. jún 2009

ahojte baby, tak tie detské ihriská vám závidím. my tu bohužial nemáme žiande, takže ked nás pozvete, mile rady prídeme okuknúť tie vaše 😀
Bambi, normálne si ma navnadila na takú slovenskú dovolenku. ty si inak akčná, ked každý den robíte výlety 😎
Hiha, my máme tiež passat, combi a takisto tmavomodry. je síce veľký, ale zato sa do neho všetko vleze. a klíma je fakt super vec, teraz sme mali auto v oprave, bo nám odišla a tých pár dní bez klímy bol horor.
Tak sa majte zatial krásne, pekný víkend

jahodka11
19. jún 2009

ivka-nam spravili 2 nove ihriska, ale nechcem vyzerat nevdacna, ale nie je to bohvieco....take bezfantazie a su uplne rovnake...maleho to tam bavi asi 10 min.... ☹ pri auparku su super, alebo na t-com plazi, take "lezecke"....
a kde presne byvas? ked tak hod do ip....niekde pri tej herni? by sme prisli omrknut to ihirsko, ked bude hotove 🙂
inak, baby, ihriska budu vsetky renovovat, teda, tie vybrane a ostatne zrusia, je to nariadenie z EU, ze nemozu byt ihriska pre deti bez oplotenia...atd....ved konecneeeeeee, chodime na same ockovania a zakladne veci ako ihrisko bez psich h....... u nas neexistuje, tak konecne sa zacalo nieco robit 🙂

hiha
20. jún 2009

Jaj,kde ste kto 😢 😨 .My sme dnes sami doma,ocko sluzi,vonku naprsane,asi pojdeme len po obchodoch 😝 😝 .Este ma k tomu svoje dni,tak super sobota 😠 😠 😠 .Vcera sme boli na ihrisko a bola tam jedna mamicka,ma 2rocnu Elenku a 3tyzdne do porodu maleho Matinka,az ma pichlo pri srdcku,ze aj ja chcem 😵 😵 😵 .Taka bola nadherna.Kluce od auta mame uz doma,auticko nam musia dat este do poriadku+vybavovacky a buduci tyzden jazdime na VW s kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 .Ta kamoska je uz z Kramarov doma a teraz ich caka to hnusne cakanie na vysledky 😖 😖 😖 .Bambi,ste uz domka?Matka-jahodka a vy sa uz nesnazilkujete?A nas Adamko sa konecne zacal pustat aj sam chodit,ide ako kacerisko,je perfektny 😀 😀

netmona
20. jún 2009

hjahodka,,no asi tak že, tie ihriská as chcu viacej roširiť a tak všade trochu a nije to to naj,, 🙂 ,,no veru a tie govna psie, úžas a v lete to hrozne cítíť 😝

netmona
20. jún 2009

hiha,,,ta parada ta klímmmmmmmma, 😀 ,,,my mame nove auto asi 2m, a ti poviem , že ked je teplo tak to je faj vec,,,,no ved si zaobstaraj ešte babetko 😀

hiha
20. jún 2009

Net,aj by som chcela,ale uz take vynosene,rocne.Nelaka ma to kojenie,neprespane noci.A hovnach,no comment.Mam kamoska,kotra stale malemu ukazuje hava,uz ma to minule dozralo a hovorim jej,ze to mu nemusis ani nic ine hovorit,lebo tu je pes na kazdom kroku 😠 😠 .Dnes isla taka 50kg pipenka s pitbulom,vychechtavala sa do mobilu a pes bez nahubku 🙄 🙄 🙄 ,ludia vrazda.A ta moja kamoska,aha pes,skoro ma slahlo 😅 😅

chasencha
20. jún 2009

baby zajtra je den otcov tak ja som teraz dopiekla taky ten "hrnčekový" kolac 🙂 nech nehovori ze nic nedostal 😀

netmona
20. jún 2009

jaj,,kati,,no aspon tak , že koláčik,,ja musím zajtra dačo vymyslieť 😵 aby sa nepovedalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre