Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

hiha
22. jún 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaa som prvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaa na 41straaaaaaaaane 😵 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

bambi09
22. jún 2009

Ivka,keď nevyberú,dostanú po držke 😀 😀 😀 zhodíme vládu a nastolíme socializmus s ľudskou tvárou 😀 😀 😀
a ja sa teda z vás šúľam často,keď čítam,čo píšete,niekedy mi až slzy tečúúú 😀 😀 že holuby 😀 😀
a neboj Ivka,ja tiež nie som priesvitná a k štíhlosti mám tiež ešte hoooodne ďaleko,ešte takých 10 kg a snáď budem spokojná,sa na mňa nalepilo za tie roky a staré maso je už tuhé,ťažko to ide dole 😀 😅 😀 ale hore ľahúúúčko 😀 😝
netmona,ja sa učím za pochodu,raz otravujem jedného môjho chlapa,raz druhého,ale mladší je chápavejší na moje spomalené mozgové pochody,aj keď tá puberta,ach,ťažká to vec 😕 😨 😝 a okuliare zlomil,brutus jeden,zas máme o zábavu postarané 😠 Bože,za čo??? ☹ ☹
a Ivka,to fotil Paťo,tato behal za malou 😀 😀 chodil na fotokrúžok a niečomu sa aj priučil,potvorák,nevyhodili sme juráče zbytočne 😀 😀 😀
a hej,net,pekná "pasová" foto 🙂 😉 šikuľka si Ty 😉

dankabor
22. jún 2009

čaute baby, tak vy ste toho zase nakecali, ale som sa aspn trochu nasmiala, ked už musím trčať doma.

Bambi, fotky sú prekrásne, naviac sa mi páči tá bublinková a trampolínové 😵

Inak sme prekonali 6tu detskú chorobu, teda Sára. Ale už je v pohode, týžden sme neboli vonku, tak sa už tešíme na pekné počasie.

bambi09
22. jún 2009

Ivka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa z Teba ušúľam 😀 😀 😀 😀 😀
a mrcha snáď dorazí,to len telo spomalilo na dovči,tak mu ešte asi nedošlo,že už je čas 😀 😅
dobráááá si,už máme 41?? 😅 😅
malá hajá už hodinu a pol,asi to počasie,len aby večer okolo tej 21. zaľahla 😕
a debilos ešte furt prerába nad nami-do plynu s ním ☹ 😠 😖 bordel sme mali na balkóne,kusy omietky po dovolenke,som v sobotu pol hodinu upratovala len balkón 😠 😠 😠 debil predkožkový 😠 😠 😠
a to počasie 😠 😒 no,teraz byť na dovolenke,ma šlahne 😖 😖 ale aj doma je to o ničom ☹ ☹

bambi09
22. jún 2009

danka,že pekné počasie 😅 také aj bude toto "leto"?? 😅 😖
a dík 😉
tú 6-tu chorobu mal aj Paťo,kedysi dávno,som len zírala,že aká diagnóza 😕 😅
tak nech ste už zdraví,keď už nás to slnko prekvapí a aj leto bude 😨 😕 😉
my máme vo štvrtok MMR očkovanie,tak som dosť nervní,ako to malá prekoná,Paťo bude preč,tato má v piatok športový deň,sa bude ulievať,tak budem sama,no,dúfam,že to nebude nejako dramatické ☹ ☹

dankabor
22. jún 2009

Bambi, čo je MMR očkovanie? 😕 Inak sa mi páči tvoj výraz "debil predkožkový", to si veru zapamätám.
Dúfam, že sa leto umúdri, lebo ma klepne.
My ideme zase v piatok na kontrolu do Banskej, Sára sa narodila s rázštepom pery, tam ju operovali ked mala 16 dní a tak chodíme pravidelne na kontroly. Dúfam, že bude všetko ok, ideme aj k čelustnému ortodontovi a foniatrovi. 😝

bambi09
22. jún 2009

danka,tak držíme palčeky,nech je všetko ok u Sárušky,naši kamoši tiež majú Sáru-pekné a Sebastiána-pekné,len veľmi dlhé meno 😅
a ten predkožkáč,to sme k jeho priezvisku vymysleli,mu sedí 😀 😀 😀

bambi09
22. jún 2009

jo a to očkovanie-osýpky,ružienka,mumps 😒
a danka má fotku,huráááá,aj seba potom hoď,malá je zlatá 🙂 😉
Ivka,som si až teraz pozrela vaše krstinkové fotky,teda brutál,ako ho celého namočili-Adamka ☹ ☹ ☹ až ma striaslo,bolo vidno,že je rád,že už má po tom 😅
a inak ste veľmi pekná rodinka 🙂 😉 Ty aké kilá riešiš??? 😕 ja som na svoju výšku z vás asi najťažšia váha,jahodka,je štíhlunká,Katka vysoká,na tej sa všetko stratí 😉 Ty si baba ako lusk,máš peknú postavu aj tváričku,ani maľovať sa nemusíš a si pekná 🙂 😉
teda,malá ťahá už dve hodky,nacicala sa,prevalila na druhú stranu a chrní ďalej 😕 😕len kto bude večer spať,háááá??? 😨 😨

yasmina
22. jún 2009

kocky ktore ste z bratislavy surne potrebujem vediet ake je pocasie zaujima ma ci prsi a ako intenzivne

bambi09
22. jún 2009

yasmina,nezaprší a nezaprší 😅 😅 😅
ale teraz vážne,leje tu,fúka a je zima,však je už leto,nie??? 😠
je tam fakt hnusne ☹ ☹

hiha
22. jún 2009

môj smieško

bambi09
22. jún 2009

Ivka,bude z neho dobrý zbojník,čo???ale rozkošnýýýýýý 🙂 😉
malá je konečne hore,predkožkáč ju zobudil,ako" jemne" zavrel dvere vchodové,hovado jedno 😠 😠
ale tak už stačilo,lebo večer bude štrajkovať 😕 tak pozeráme Malú princezničku a Kúzelnú škôlku,keď už vonku je taký úpek 😀 😀

dankabor
22. jún 2009

Hiha, to je super fotka. a čo to má v rukách? vyzerá to ako joystick na pc hru 😵

Fotky veru prihodím, len sa musím zorientovať v albumoch.

bambi09
22. jún 2009

Ivka a ten rúž ste aj vyčistili??? 😨 😨 😨 vidíš,Ti hovorím,nemaľuj sa 😀 😅 😀

hiha
22. jún 2009

Bambi,dakujem za tvoje raidky,ale vies fotka cloveka troska vylepsi a real je iny 😖 .Poznate to, dieta zrazu stichne,hned som vedela ze je zle,dobehnem a skoro ma porazilo.Maly nadseny,ukazoval mi co spravil,este tie flaky bozkaval 😀 😀 😀 .Ja som rychlo utekala po fotak a potom nastala makacka.Vsetko dloe,maly do sprchy,teplaciky som od flakov uz nevyprala a sedacka isla krasne dole detskym mydlom 😉 😉 😉 .Aspon bude mat foto,aky je nezbeda 😎 😎 .

Danka,v ruke ma snuru od vysavaca 😀 😀

A Bambi,nenamalovana vyzera ako pijavica 😀 😀 😀

A inak my tu mame tiez vela predkozakov 😅 🙄 😅 🙄

hiha
22. jún 2009

Oprava,ja vyzeram ako pijavica,nie Bambi,Boze chran 😀 😀 😀

chasencha
22. jún 2009

jaaaaaaaj baby som 🙂 to bola slasť 😎

chasencha
22. jún 2009

boze som zabudla to hlavne napisat SPALA som 🙂

hiha
23. jún 2009

Ahojte slniecka,tak vy ste asi vsetky pospinkali,odych je dolezity,ved clovek vraj aj v spanku chudne 😉 .Pocasie zase na govno,ihriska zmocene,kam pojdeme....Prechadzka a uvidime 😒

jahodka11
23. jún 2009

ahojte,

ivka, ani nehovor, ja beriem maleho len tak na peso...aspon na chvilku.....lebo keby sedel v kociku, neunavi sa, tak nech z toho aj nieco ma...... 😒
a ako ste sa rozhodli s tym zahranicim? som to hovorila manzelovi a v dobrom zavidi a ze urcite to mate zobrat 🙂
kati-vcera som aj ja spala poobede s malym, to tu uz dlho nebolo..... 🙂
boze, co v tomto pocasi? keby som vedela, kde je ta herna, takideme tam...ale nechce sa mi to v tomto pocasi hladat 😒 baby a nenajdeme si nejake miesto na stretavky aj v takomto pocasi? mohli by sme, co vy na to? ved sa unudime....

hiha
23. jún 2009

Jahodka,oni si ho najprv musia vybrat,vlada,ak nie,nepojdeme.Uvidime 😉 .

jahodka11
23. jún 2009

aha, tak nam daj vediet...a drzim palce, aby si ho vybrali....maly by ste super vylet 🙂
a co to stretko? baby, kde ste? ved vonku je skaredo....my sme sa prave vratili z prechadzky, danielko sa akosi otocil a isiel domov....no ani sa mu nedivim 😖

chasencha
23. jún 2009

Bre raaaanko,tak ema spala od 21:15 do 8:15 nonstop 🙂 som kralovsky vyspana,dnes ani nahodou nebudeme doma,pojdeme do auparku,ak chcete pridajte sa 😉 😎

jahodka11
23. jún 2009

kati a kam tam? do kutika? my sme boli vcera..prvykrat bol aj manzel a ze ake super, tam bude s malym chodit, ked bude prsat 🙂

chasencha
23. jún 2009

da sa ist do kutika aj s mojou rocnou???
tam som este nebola

jahodka11
23. jún 2009

ano katka, da....my sme boli aj vcera poobede a da sa aj poobede, nie len doobeda 🙂 jedine cez vikendy sa neda, lebo tam byva vela deti a je to az od 3 rokov... 🙂

bambi09
23. jún 2009

ahojte 🙂
tak mne sa včera NB preinštalovával zbytočne,je tam iná vada,ale tato niečo vymyslí,tak som nechcela Paťovi pri PC "zavadzať" 😀 😀 😀 včera sme zbehli na tú poštu,ale aká zima bola,flísovú mikinu mi prefúkalo 😒 😒
dnes detto,ani som nešla s Paťom na tú Akadémiu,aj tak malá ráno o 9:00 spala,čo je také počasie sa nevie dospať 😅 tak som len Paťa vyprevadila na bus a vrátila sa k šípkovej Ruženke a zaľahla k nej 😅 😅 😅
Ivka,to s tou pijavicou-si trafila 😀 😀 😀 😀 teda mňa,že tak vyzerám,aj jak vyoraná myš 😀 😀 😀 😝
a Katka,ja že čo také dobré si zažila 😉 a Ty si sa nám vyhajala 😀 😀 😀 no,ale tak mama na materskej nedovolenke-taký spánok je niekedy viac ako ... 🙂 😉
my sme dnes doma,musím Paťa na ten výlet pobaliť,rezne napiecť 😀 😀 😝 aj keď navarené mám,na cestu chce rezeň medzi chlieb,tak mu vysmažím,nech nehladuje 😅 zajtra majú až večeru,idú do Levoče a potom budú bývať v Tatranskej Lesnej,vráti sa až v sobotu 🙂 😉 len sa bojím tej cesty,prší,ako tam budú v daždi po mokrých skalách chodiť ☹ ☹ vydýchnem si,keď ho uvidím v sobotu mávať z autobusu pri škole,ja každý výlet pretrpím,keď ide ďaleko,hlavne,keď v správach človek vidí kadečo-hrôza ☹ ☹
no,malá tu cupitá naboso,zas si dala dole ponožky,tak ju idem odchytiť a tuším aj smrdí,tak idem likvidovať smrad 😀 😀 😀
Katka,kedy to dnes máme mučenie??a trojkolka bude vo štvrtok 🙂 😉
Ivka,tak ten rúž 😖 😖 😖 si mala "radosť",čo?? 😨 a to čo som napísala platí,si baba ako lusk 🙂 😉 mne sa páčiš,aj Katka,jahodka,každá ste iná,ale každá pekná 🙂 🙂 😉
a my tu máme MC Klbko,len som tam ešte nebola s malou,musím otestovať,ono je teda dole v Karlovke,ale šéfku poznám cez Paťovu školu 🙂 fajn baba 🙂
a stretávky pod strechou v daždi sú dobrý nápad 🙂 🙂 🙂
ja som od zajtra s malou sama cez deň,tak asi niekam vyrazíme aj my dve poobede,133 bus chodí až po Nový most poobede,tak do Auparku sa viem dotrepať aj s kočíkom a potom nás tato vyzdvihne autom 🙂 😉
prajem vám pekný deň 🙂

jahodka11
23. jún 2009

jaaj, baby, uz sa zacalo trosku vyjasnievat a opat prsiiii, mna porazi ☹
bambi-dakujem za pochvalu, aj mne ste vsetky sympaticke, tak hadam sa raz aj stretneme... a tie spravy, no to mas pravdu...stava sa vselico, ale zasa keby si ho nikam nepustila a sedel by len doma....co by z neho bolo? 😒 nemozeme hned mysliet na to najhorsie, aj ked aj ja som ten typ.... 😠
tak zeby sme dali aupark? ja prejdem aj peso, len nemoze uplne liat....taky trosku dazd mi nevadi....to viete, ten moj koomplex ist busom stale trva..... 😒

bambi09
23. jún 2009

jahodka,ja busom môžem,teda ak sú to tie so zníženým nástupom,tam v pohode vystúpim aj nastúpim,ale električky-hrôza 😠 😒
asi kúpim konečne ten nosič Liliputi a bude pokoj 🙂 😉 kočík necháme doma hajať 😅
a s tým strachom o dieťa máš pravdu,človek sa bojí,ale nemôže ho mať doma pod zámkom 😕
ono odkedy máme Katku je to lepšie,ale aj tak mám vždy nerváky,keď niekam cestujú busom zo školy ☹
a ten dážď už aj mňa serinká,Paťo má záverečný večierok z krúžku lezeckého do 18:00,tak počkáme na tatina a pôjdeme autom 😒 s kočíkom by sme premokli 😠
idem dať malú haji,snáď zalomí čím skôr,chcem,aby večer zaspala skôr,než pôjdem cvičiť 😝
a musím sa pochváliť "úspechom"-včera tato 1x okúpal úplne sám malú,aj vlásky jej umyl 😀 😀 😀 fakt úspech u nás 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre