Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
2. júl 2009

čiže keby niečo nedajbože nefungovalo,reklamácie sa odovzdajú,nemám na to faktúru,mužovi to ten kamoš za nákupnú cenu dal,takže tak,ale keby niečo,volajte a píšte mne alebo mužovi 😀 😀 😀

bambi09
2. júl 2009

nikde nikto??? 😕 😕 😕
my sme pozerali Bobule,dobrá komédia 😀 😀 😀 ešte mám Pokoj v duš a Anjeli a démoni,len nemám kedy pozerať,mám doma 2 deti,tak nestííííham 😀 😀 😀

bublinaz
2. júl 2009

bambi, nazdravicko. ved ja som vam aj s muzickom naozaj zaviazana, nielen za promptne vybavenie, skvelu cenu, ale aj za uskladnenie v auticku a za tu sprchu, kt. sa tvojmu mangelovi pri odovzdavani usla (teda, za tu vam nie som zaviazana, to ma velmi mrzi :o a na reklamacie sa nechystam, ja si to fakt velmi vazim.

bobule som aj ja rozpozerala, ale asi 10 min pred koncom bolo dieta uz v takej vyvrtke, ze ani neviem ako skoncili :o)

prave prisla krstna na babysitting, my ideme trochen do mesta s kamosmi. dufam, ze nezmokneme a hlavne, ze nebudeme skoro odvolani 🙂

bambi09
2. júl 2009

bubli,som rada,že som mohla pomôcť 🙂 😉 a v prípade,že by niečo nefungovalo to samo budeme reklamovať,neboj 🙂 🙂
tá sprcha mrzí aj mňa,ale za to Ty fakt nemôžeš 😀 aj Ty si zmokla ☹ ☹ som mu košeľu sušiť musela 😀 😀 😀
a ja teraz nemôžem,tak to fakt niekedy spolu dáme na zdravie 🙂 😉 my máme doma alkoholu,čo muž dostáva ako prezent za službičky,len to nemá kto vypiť 😀 😀 😀 on si občas vínko otvorí a dráždi ma,lebo vie,že nemôžem,hnusák jeden 😀 😅 😝 ale však keď dokojím,tak si ja otvorím,to bude zírať... 😀 😀 😀
tak si užite to povyrazenie,naša krstná je chorá,tak ju nemôžem otravovať babysiterkovaním 😝 😝 ale aspoň raz za leto sa hádam podarí večera na teraske 🙂 🙂 😉
pekný večer 🙂 😉

jahodka11
2. júl 2009

ahojte,
tak som sa prisla rozlucit🙂)) akoze pobalene, uz len stravu pre maleho, kozmetiku a topanky.....takze celkom ok... uz mam aj dobry stres 😉
bambi-no aky kolaaaaaacik, potom mi napis, ci fungoval 😉 alebo je to len reklamny trik🙂))
bobule sa aj mne pacia🙂 a v nedelu zmeskam vratne lahve, ale ved sme na tom boli v kine 🙂 kedysi, ked sme boli bezdetniiiii, teda bruskatiiiii 🙂
no ale fakt idem uz spat, ledva vidim, majte sa krasne, nech vam tu neprsi, ale nemusi byt zasa ani 30 stupnov v tieni....tesim sa na vas vsetky, ked sa vratime 🙂

bambi09
2. júl 2009

jahodka,už si to asi neprečítaš,ale aj tak Ti ešte raz želám šťastnú cestu,krásnu dovolenku,oddych,suprové počasie a vééééééľa krásnych zážitkov,aby si mala na čo spomínať v tomto našom maminkovskom stereotype 😀 🙂 🙂 😉
tešíme sa na Tvoj návrat a fotky,tak veľa foť,aby sme mali na čom slintať 😀 😀 😀 pá moja
a Katka,Ty sa hnevkáš??? ☹ ☹ si sa tu ani neukázala večer,ja som nešla k Majáku,lebo začalo pršať skôr,ako sa malá zobudila a tá búrka sa tu nad nami točila,tak som myslela,že si ani nebola na kofolku ☹
ale zajtra máme to stretko z DD,tak ak chceš,prídi,zraz je pri kostole,potom asi naberieme smer lesopark hore,len treba rátať s tým,že hore nechytíš slov.operátora,len Osterraich,tak bacha na účet za mobil 😀 😀 😀
a Vratné láhve si teda nenechám ujsť,aj nahráme,muž mi to doniesol,ale na našom DVD prehrávači to akosi nešlape a na novej hi-fi veži sme to ešte neskúšali,tak tešíííííím,ja české filmy milujem a Zdeněk Svěrák ja zárukou dobrej zábavy,tak super 🙂 🙂 🙂 😉

jahodka11
3. júl 2009

bambi-dakujeeeem, este som sem mrkla 🙂
prave sa zobudzame, dnes skoro, lebo susedia vedla si asi mali co povedat a hulakali.....debili....a to som cchela dat maleho poobede co najneskor spat...no co uz, nevadi, prezijeme a sa tesim, ze susedov dllllho neuvidim 😉
katka sa urcite nehneva, som si tym ista......
tam vam babulky vsetkym dakujem za prianie....dufam, ze nam to naozaj vyjde..... 🙂

hiha
3. júl 2009

Ahojte,Jahodka,stastnu cestu,krasnu dovolenku,s krasnym pocasim,ziadne choroby,absolutny relax,tesenie sa zo vzajomnej blizkosti,vela fotte a proste sa majte co najlepsie sa bude dat. 😎 😎 😎 😵 😵 😵
Tak uz ste vsetky trojkolkove 😀 😀 .Videla som ju minule na ihrisko,veru ruca je,my mame len tak obycku,ale maly sa aj tak tesi 😉 😉 😉
Chas,a ty sa zase kde tulaaas?Nie ako ja,stara rachotina,len by doma sedela,nozky vylozene......
Keby ste teraz videli moje nechty,mam ich ze uplne oranzove,taka som hrda,Miskovi som ich vcera hadam 100x ukazala,aka som cool a trendy 😀 😀 😀 😀 .Hadam,konecne zapadnem do BA davu 😀 😀 😀
Macka,tak drahy drazdi-nononononono,ale keby si si dala troska vinka,Katulka by urcite spinkala ako anjelicek 😉 😀 😀
A inak,ja Sveraka tiez milujem,ale dla recenzii a mojho osobneho nazoru na film Vratne lahve,teda slabota 😠 😒 ☹

chasencha
3. júl 2009

caute baby 🙂
jahodka stastnu cestu,ziadny upal,maly nech poslucha a mangel taky tak a pocasicko nech mate tutifruti 🙂

macka nehnevam sa co si 😝 ja som bola na kofolke,sedela som sama na tej teraske uz od pol 5 ale to len preto aby sme sa schovali pred dazdom...kamoska dosla az o nejaku pol hodku potom,alebo aj viac 😝 a doniesla so sebou aj exmangela,sestru a synatora 😀 😀 😀 😀
a ema spalaaa veselo vonku hodku aj stvrt,ten dazd jej dobre urobil 🙂

tak mne je doma celkom nudno,nemam rada ked nemozeme niekam ist,hlavne nech nie sme doma 🙂

ivi orazove nechty?mmmm paradicka🙂sledujes modne trendy 😉

tak dnes teda o druhej pred kostolom??a potom aj na kofcu?aaaa ten park to je tak do kopca ze???fuuu takze sa spotim...a to vazne tam nechytim slovenskeho operatora???

bambi09
3. júl 2009

ahojte 🙂
my sme pred pol hodkou vstali,dnes zas pako nerachotil,ale sa mi snívalo,že hej 😅 už mi z neho hrabe statočne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jahodka,nemáš za čo a už si len užívaj a na debilných susedov nemysli,si od nich fakt oddýchneš,ale viem o čom hovoríš,do plynu s nimi-všetkými 😀 😠 aj s fajčiarmi 😠 😠
Ivka,a to máš lak na nechty?? 😕 😕 že ich máš orange?? 😅 ja ich mám dohneda od tých 10 kg marhúľ,čo som včera spracovala 😀 😀 😀 mám 22 fľaštičiek džemu 😝 😝 😝 a budúci týždeň mám 1 deň reservé na uhorky 😝 😝 😅 že už sú nakladačky...
Katka,tak si to dnešné stretko fakt chcem užiť,už doma magorím 😀 😀 😝 streda povinné domáce väzenie,štvrtok lekvárový a ako inak búrkový,tak nech to aspoň dnes už vydržíííííí 😝 😝 😝 😖
a super,že sa Ti Emka vyhajala,naša by nezaspala 😖 mám podivuhodné dieťa,zaspí len doma a v autosedačke 😀
tak teším,teším,ideme raňajkovať 😀 😅 😀 a patlať a chystať 🙂 🙂 😉
a hej,lesík je do fajneho kopca,mne furt oči z jamôk vyliezajú,kým to s kočíkom vyšlapem 😀 a s tým operátorom ja mám takú skúsenosť,myslím,že Vodafone sa tam dá chytiť a ešte neviem čo,ale T-Mobile až dole na DD ☹ 😒

bambi09
3. júl 2009

tak zas ja,nech nie sme na 2.strane 😀 😀
mali sme to stretko z DD a bolo fajn,síce sme doštípané od komárov,uťahané ako kone ale bolo nás dosť a všetko fajn baby 🙂 🙂 😉 tak bolo dobre 🙂
naša princezná sa predviedla,ale tak mala svoj deň,odkedy vstala,tak čo už s ňou... 😝 😝 😝
Ivka a Ty ako???čo si robkala??? 🙂 🙂
dúfam,že jahodka je už šťastne za horami-za dolami a zajtra si už bude užívať 🙂 🙂 😉

hiha
3. júl 2009

Ahojte lasky,tak moj milacik od dnes chodiiiii a ja som pysna mamicka 😉 🙂 .Akurat idem cez MMb objednat traky na chodenie,lebo on ide ako vulkan 😀 😀
Kukla som fotky,no uzasne vam muselo byt 😎 😎 😎
Jahodka,dufam tiez ze je v poriadku s celou rodinkou 😵
Macka,Katulka plackala?

bambi09
3. júl 2009

Ivka,hurááááááááááááááááááááááá,gratulujeméééééé 🙂 🙂 🙂 😉 šikulkoš malý 🙂
hej,bolo supiš-pupiš,škoda,že si aj Ty nebola,ale môžeme dať stretko budúci týždeň z Prisťahovaliek,čo vy na to??? 😉 😉 😉
a malá bola dnes za ježibabku,najuplakanejšie bábo na DD 😀 😀 😀 ešte chrní,no,neviem kedy zalomí na noc,bolo strašne dusno,nevedela zaspať v kočíku,ani Katkina Emka,asi sa spikli dnes,čertice 😀 😀 😀
ale Emka je fakt slniečko,vysmiate hneď po zobudení,no miláčik na spapkanie...aj ostatné bábenká 🙂 🙂

chasencha
3. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

maci dikyyy za emku 🙂 ale katuska je tiez sladka 🙂a tie vlaaaasky 🙂uuzasne chodi 😉

ten link hore je od lasicky z dneska 🙂

hiha
3. júl 2009

Buduci tyzden,neviem ako nam to vyjde,do stvrtka sme stale niekde,alebo tu je niekto.A ten nasledujuci vyrazam,smer dedina,k mame,konecneeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 Teda dufam,ze sa drahy uvolni a zavezie nas 😉
Uz musim zmenit O2,lebo konec z tohto mesta.
Idem prebalit mojho chodca,dnes kakal uz 4x 😖 😝 😝 😝 😝

bublinaz
3. júl 2009

bambi, keby sme boli s vami, tak katuska by urcite mala konkurenciu v nasej soni. ta je umraucana nonstop :o)

hiha, supis, blahozelam 😎 a ako zacal adisek chodit? sam sa pustil napr. steny alebo si ho drzala za rucicky a pustila? sona inak dnes urobila sama prve kroky, stylom, ze mangel ju drzal, isli a potom ju pustil smerom ku mne. spravila asi 4-5 krokov, ale za chodenie to este nepovazujem, hehe.

ja som za stretko, ale iba do stredy, vo stv odchadzame do tatier k nasim.

chasencha
3. júl 2009

ivi a kde si kukla ake fotky?

mmm taaak uz skoncili zlate casy nechodenia,aj ema uz zacina,5 krokov sama 😎

inak najprv som nepochopila to O2 😀 😀 😀 😀

ale kacenka az tak neplakala,nemala svoj den jednoducho 😝 staaaaava sa,ani my nie sme denno denne dokonaly 😀 😀 😀 😀

bublinaz
3. júl 2009

btw. kati, kym som odbehla malej urobit obed, tak mi, sikovnica, vypla PC, preto som zmizla z FB 😉

bambi09
3. júl 2009

tak dajme aj tak stretko,možno nakoniec aj Ivka na chvíľu dobehne 🙂
do stredy času dosť 😉 a bubli ☹ ☹ ☹ žeby zúbky u oboch???ja som z nej teda dnes bola úplne mimo,taká nebýva často,ale vedela si vybrať deň 😝 😝 😝
a moc sa z toho chodenia nevytešujte,už si na kofolke neposedíííte 😀 😀 😀 však Katka??? 😀 😀 😀 ale tak aspoň skôr schudnem tých 10 kíl sadla 😀 😀 😀
a do toho albumu môžeme aj my pridať???lebo neviem,ako,keď to nie je môj album,ja mám len pár fotiek kvôli umravčanke,ale tak hodila by som 😅 😅 😅 lebo tam nie som ani na jednej 😅 😅 😅
inak,ešte chrníme,tak kedy pôjde na noc spať je u Boha... 😝 😝 😝

chasencha
3. júl 2009

zuzi nevaaaaa v poho 🙂
a kde ste dnes boli?

chasencha
3. júl 2009

macka 😀 😀 😀 😀 😀

je tu album dlhediely,ja som ho vytvorila...nick dlhediely a heslo dlhediely mam dojem 😀 a pridavas fotky ako u seba 🙂

bublinaz
3. júl 2009

dnes sme sa len tuto na kramaroch trochu pomotkali. a ja som okolo stvrt na dve zalahla do postele skoro na dve hodky lebo som total unavena, asi z tej choroby, casteho vstavania k soni aj z navstevy. sona sa okolo mna, prekvapivo, celkom pretmolila. a vecer sme sa trochu pred vchodom so susedkami zahrali.

chasencha
3. júl 2009

inak sa musim pochvalit,dnes mi dosla vyhra z jednej internetovej sutaze 🙂 nivea body mlieko s kvapkou samoopalovacieho mlieka summer beauty 🙂 😎

bublinaz
3. júl 2009

parada 🙂 ja nikdy nic nevyhram, tak uz na vsetky sutaze kaslem :o

bambi09
3. júl 2009

bubli,ani ja,kedysi som vyhrávala...ale som nemala šťastie v láske 😀 😀 😀 Katka,Tebe to doprajem a nič nenaznačujem 😕 u Teba je to aj aj 🙂 🙂 😉
bubli,a načo Ty chceš chudnúť,prosím Ťa???resp. z čoho??? 😕 😕 😅
a ten album,no vieš,ja mám už staré bunky mozgové a som taká nedovzdelaná,sprostučkááááá 😀 😀 😀 😅

bambi09
3. júl 2009

už hajáte???u nás to je ešte ďalekooooo,malá plná energie,a Ivka,konkurujeme vám,pred chvíľou som zlikvidovala dnešný tretí smrad,asi ju bruško bolelo,preto bola taká nijaká 😒
ja tlačím Krtkovu tortu,dnes som málo jedla,tak môôôžem 😀 😀 😝

bambi09
3. júl 2009

hmmmmmm,malá tancuje,ach,kde je naše spanie... 😝 😝 😕

hiha
4. júl 2009

Ahojte,ja som vcera zalahla o 22hod,bola som nejaka det 😖 .Cakame ocka pokym pride zo sluzby,vyslali sme ho este na trh,na ovocko-zeleninku.Pojdeme sa vonku pohrat,poobede grilovacka na Devine,juchuuuu 😎 😎 .Rano som skusal,ze co ti sidlo nezabudlo cez noc chodit,ale nezabudlo 🙂
Chas,gratulujem,skvele,aj cosi potesi.
Ja som v mladosti hrala s cigami,podarilo sa mi vyhrat CD prehravac 😉 .A ked ficalo Spravne cislo na STV,tak nam vylosovali zreb a drahy vyhral v telke 55tis. 🙂 😉 .Ja som uz boal vtedy tehu,po nocnej,som si myslela ze skapem v tej STV,tak to slo pomaly.Ja by som chcela v televizii robit,oni maju na vsetko caaaas.
Bubli,tak ked sa stretneme vsetky a vsetci,tak to bude riadne umrncane stretko 😀 😀 😀
Ale nie,vsak su krpati,nevedia povedat,ze toto chcu,toto ich bolka 😉

hiha
4. júl 2009

Bubli,kde mas fotky?

hiha
4. júl 2009

Maci,u nas ked sa takto sere,idu zuby,neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeechceeeeeeeeeeeeeeeeeeem,zase bude chory

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre