Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
14. máj 2009

no,tak k tej MHD,ja mám tiež papuľu,ale niekedy nemáš koho poprosiť a ja krpec sama kočík nevytrepem po schodíkoch a dole,tie duáky majú super znížene vstupy,v Prahe sú už aj električky také a tam môžeš s kočíkom nastúpiť,na ktoré dvere chceš,nie ako tu v tej pokadenej BA 😠 😠 a pri výstupe stačí 2x stlačiť tlačítko,to hej,ale niektorí vodiči nemajú na kočíky nervy,v BA-zazerajú,ako by sme boli otravný hmyz 😠 😠
keď budeme mať len golfáče,tak bude lepšie...
ja seriály nesledujem,jedine VKV kedysi a Zúfalky na Prime,na STV sa to nedá kvôli dabingu pozerať 😝 😝
a ešte Zberateľov kostí sme pozerávali 😀 😀 ja radšej nejaký dobrý film... 🙂 🙂 😉

zuzitka
14. máj 2009

no ja mam dnes VKV a potom panelak 😉 😉

chasencha
14. máj 2009

no ja sledujem panelak a take ako NCIS ma bavia aj zberatelia kosti,mysel vraha a taketo sderialy kde riesia pripady,alebo zabudnuty pripad 🙂
a potom lubim sitcomy ,napr priatelia o pol 8 vecer na prime davaju 🙂

bambi09
14. máj 2009

Kati,také aj ja môžem-sitcomy 😀 😀 😀
Priateľov sme pozerali všetky série,aj neprekonateľný Krok za krokom,Dharma a Greg a na ČT Som do teba blázon s Helen Hunt bol super 😀 😀 😉

bambi09
14. máj 2009

teda,bola som vešať prádlo na balkóne a aká zima je tam,teplomer ukazuje 10 stupňov,brrrrrrrrrrrr 😝 😝

bublinaz
14. máj 2009

ja sa hlasim medzi panelak-zavislych 🙂

a hlasim sa aj na stretko. SJK alebo aj hocikde inde. priznavam dobrovolne, ze my sme mhd este nesli :o ale v lete sa urcite chystam s malou otestovat tatransku elektricku, xixi.

chasencha
14. máj 2009

no my sme boli hodku vonku,na postu ,do billy a dom 🙂 a ina kosa naozaj...a ten vietor,mi siltovku odfuklo 😀 😀

jahodka11
14. máj 2009

no tak ja dnes ordinaciu, panelak a do toho teda euroviziu🙂 aj my sme boli vonku, manzel s malym hodinku chodili po vonku a ja som bola v kerfure na nakupe..... 🙂
inak, ked sme boli v ziline, chodili sme aj MHD...a to som normalne nechapala.....vodici ohladuplne cakali nielen dokial nastupime, ale dokial zabrzdim v buse kocik a sadnem si.....to som bola z toho normalne vykolajena, ze ma nepriviera do dveri a neleti hned prec.....fakt, isli sme velakrat a kazdy vzdy cakal.....zasluzia si pochvalu! nasi bratislavski by sa mali ucit!!!

bambi09
14. máj 2009

jahodka,súhlasím,my to isté v Prahe 🙂 🙂 😉
tí bratislavskí sú asi zle platení... 😝 😝 😀
bublinaz,ak sa v lete dostaneme do Tatier,tak vyskúšame aj to,ale to už malá bude v krosničke tatovi na chrbte,tak bez stresu 😀 😀 😉

bublinaz
14. máj 2009

bambi, ja malu vlacim v nosici uz aj teraz lebo vkociku sa jej velmi nechce sediet 😒 ale v tatrach sa ju chystam vyslat s babkou, tak som zvedava, ako to dopadne, hehe.

bublinaz
14. máj 2009

vidim, ze vsetky cumakujete TV, tak idem aj ja 🙂

bambi09
14. máj 2009

tak naša v kočíku rada sedí,ale občas má také trhacie maniere,že ju nosíme na rukách a kočík tlačíme prázdny,prípadne s nákupom 😀 😀 😀
ale niekedy aj v byte sa chce posadiť,tak ju tam capnem,pripútam ju a pozerá rozprávky chvíľu... 😀 😀 😝
Paťa sme tiež veľa nosili v nosiči,takom turistickom,pri ňom sme ani klokanku nemali a ako by sa bola zišla 😝 😝
malá je vyklokankovaná až-až 😀 😀 😝

bambi09
14. máj 2009

ozaj,Katka,som sa chcela spýtať,čo si písala,to smutné o kamoške,rodila na Antolskej??
a zistili príčinu?Bože,až mi je zle,keď si to predstavím ☹ ☹ ☹

emogeon
14. máj 2009

ahojte, bude stretko ? kedy kde ? 😀
ja sa chystam za okamich cumet na ano sefe 😵

bambi09
14. máj 2009

kvôli babám pozerám Eurovíziu 😀 😝 a tie Írky su dobrééééé 🙂 🙂 😉
stretko by mohlo byť,budúci týždeň v SJK??

chasencha
14. máj 2009

macka mmm myslim ze nie,teda neviem ,klamala by som ti netusim kde rodila,ale na antolskej som napr ja rodila a mam tam aj doktorku gyndu 🙂
aj my mame klokanku ale mna strasne krize bolia...tak neviem....mame do 9 kil,ema ma 8...ale tak niekedy sa to sikne napr do obchodu alebo na postu ked treba skocit 🙂

bambi09
14. máj 2009

Katka,to áno,aj nás po dlhšom nosení kríže boleli,ale ruky si oddýchli,nám malá spala len na rukách ako malé mimi ☹ 😝 tak to bolo náročné,ale teraz je to už lepšie,len ten režim mi ešte trochu vadí,ale tak snáď aj to sa zmení 😀 😀 som rada,že ešte môžem kojiť,lebo dnes mi kamoška poslala mail,má 7-mesačnú malú a tá sa už odstavila sama,lezú jej zúbky,hryzie a ona je na ňu sama-je bohužiaľ mladá vdova,tak to má ťažké a je z toho smutná... ☹ ☹

jahodka11
14. máj 2009

no baby,dobre, ze ste ma nahovorili na euroviziu, naaaadherne odspievane a naaadherna pesnicka.....keby som mohla, tak poslem sms... 😉 ale pacil sa mi aj ten nor a jeho pesnicka 🙂

bambi09
14. máj 2009

tak nič,ale boli dobrí 🙂 🙂 😉
ale takých tam bolo...len mi prišlo,že čím väčšia šou,tým väčšia šanca ☹ 😒 😖

chasencha
15. máj 2009

macka,jahodka mne zase pride ze cim menej oblecenia tym vacsia sanca a tak sa aj stalo 😀 😝 😀 😝
maci inak strasne...neviem si predstavit ze by som na emu bola sama 😔 aj ja kojim ale chcem pomaaalicky odstavovat,teda uz som zacala,kojime sa uz len v noci,ked sa naaahodou zobudi a na ranajky a vecer po kasi

bublinaz
15. máj 2009

ku krizom: kvoli nim som kupovala manducu. je sice drahsia, neda sa babo nosit tvarou dopredu (ale na boku malej zatial staci), ale krize nebolia lebo sa to upina aj na pase (ako niektore ruksaky).

a tiez si neviem predstavit by sama s malou. mala som na strednej triednu, kt. bola sama, a ked nastupila po materskej, bola uplne zdepkovana, smutna, unavena...

netmona
15. máj 2009

čavte,,no nevišlo im to eurovizii,,kurňa, a pisen to bola asi najkrajšia,,som zvedava aká ukrajinska "madona "vyhrá,, 😒

netmona
15. máj 2009

jaj,,dievčata,,čo porabate dnes,? asi ako furt a furt dokola 😖 😵

chasencha
15. máj 2009

no tak ja mam nervy v koncoch,ema odmieta jest.....nechapem,mozno ten hnusny zub,ma tam nenormalny hrbol dole...inak som na obed robila čevapčiči so zemiakmi,mnamka 🙂
vonku sa mi nechce ale musiiiim ist s emou aby mala vzduch aspon,tak ked sa zobudi hajde na tu zimu

bambi09
15. máj 2009

ahojte všetky 🙂 🙂 😉
Katka,presne,aj tak by sa to dalo povedať... 😝 😝 😀
a k tej kamoške,veru,je to smutné a ťažké,manžel jej zomrel deň predtým,ako sa naša malá narodila ☹ ☹ ani svoju dcérku nevidel,vtedy bola kamoška v 3.mesiaci ☹ ☹ ☹ ale obdivujem ju,aká je statočná a silná, keď mi je ťažko,myslím na ňu...ako to ona zvláda,veľmi si ju vážim za to,že aj keď má toho na pleciach veľa,dokáže ma vypočuť a poradiť 🙂 🙂
len bohužiaľ,musí ísť do práce po dvoch rokoch,hypotéku ani ostatné veci za ňu nikto nesplatí 😠 😒 ☹
blbý štát... 😠 😠 😠

bambi09
15. máj 2009

Katka,naša pri zuboch tiež odmietala jesť,takže pokoj... 🙂 😉
joj,Ty mi robíš chúťky,ja mám navarený zemiakový prívarok,len ešte potom volské oká alebo vajíčka varené do toho,klobása je ťažká pečená,to nechcem 😝
ale chystáme sa poobede do mesta,do Tesca a na Námestí SNP v podchode robia fajnovú pizzu,tak sa stavíme,len je stále chladno,brrrrr,musím malú dobre obliecť 🙂 🙂 😉

chasencha
15. máj 2009

macka a ako idete do mesta?elinou s patom?
inak hrozne s tou hypotekou,chuda ale hadam rodina pomaha nie? a manzelovi co bolo ked zomrel???a kde je podchod na namesti SNP? 🙂

bambi09
15. máj 2009

Kati,pôjdeme autom,muž musí ísť do školy vyplatiť Paťovi Horotábor-lezecký a koncoročný výlet,tak príde pre nás potom, Paťo chodí do cirkevnej školy dole pri kostole 🙂 🙂 😉
a tá kamoška,áno rodina pomáha,len vieš,dlhodobo sa to nedá,ona ešte plánuje študovať,aby mala lepšiu prácu,fakt má môj obdiv,pomôžem jej,ako budem vedieť 🙂 🙂
a na námestí SNP je taký stánok,taký kusisko pizze Ti tam dajú,že sa naješ 😀 😀 medzi Terranovou a tým Maxxom tuším je tam taký obchod...
a manžel kamoškin bol chorý,len po Vianociach už tak dobre vyzeral a potom zrazu za 2 a pol mesiaca odišiel ☹ ☹ ☹

chasencha
15. máj 2009

jaj tak autickari 😀 😀 😀
ja neviem ci sa s nou vytrepem vonku....taky redbull by som potrebovala,kava nezaucinkovala 😠
uz viem ktoru pizzu myslis 😉

bambi09
15. máj 2009

Katka,ten Redbull by aj mne bodol,blbá noc,malá sa treskla večer do stolíka,tak mala blbú noc 😒 😝
ja skúšam kávu,snáď pomôže 😀 😀 😝
a tam ako je tá pizza majú výbornú baklavu,ale drahá,ajk čert,musím doma skúsiť urobiť,minule som drahému robila Krtkovu tortu a bola mňamkovááá,len sa po nej zaprášilo,dokonca Paťo sa oblizoval,čo mi tvaroh nezje 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre