Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

hiha
3. aug 2009

Ahojte,my ideme od zajtra na stredne,na tyzden 😉 🙂 Jahodka,od zajtra maju byt dazde,toako naschval,ked my ideme 😠

bambi09
4. aug 2009

ahojte 🙂
veru,veru,mrzne to tu 😀 😀 😀 a vonku hic 😝
teda dnes už nie,konečne dážď,ja sa normálne teším,aj keď mám problém,kam ujsť s malou pred hlukom a rachotom,keď prší,asi pôjdeme v nosiči do Avionu a potom s mužom domov 😝 s kočíkom v daždi,eee
Ivka,tak si to užite doma 🙂 😉potom by sme už konečne mohli spáchať to stretko 😀 😀 😀
ja uvažujem,že pôjdem s deckami na celé prázdniny k našim,tu sa v tom hluku už nedá normálne žiť ☹ ☹ ☹
ale tam je to zas o držku kvôli švagrinej a fotrovi,čo si rád vypije a je agresívny,no,mám to ja skvelý život 😠 😠 😠

netmona
6. aug 2009

jaj,,bambi,,no maš to hlupe, že, treba vypadnuť z bytu a nieje to až také fajn isť dom,,
no ja som sa tiež tešila ked začalo pršať, lebo už to bolo o držku s tým tepllom

bambi09
7. aug 2009

netmona,no,je to na houby,ale človek veľa vydrží,keď musí,len už má m z toho fakt nervy v kýbli,to sú najhoršie prázdniny,aké som kedy zažila 😠 😠 😠 vďaka jednému debilovi 😠 😠 😠
a kde sú ostatné baby??? 😕 😕 😕
Katka je u mamy a bubli v Poprade a čo zvyšok??? 😕 😕 😕

netmona
7. aug 2009

bambi,,asi kažký dakde, preč radšej lebo, je fak teplo ,,a aj my furt dakde,,aj dnes ideme do Sc a bobak si polieta po dvore , záhrade a hlavne furt ma čo robiť 🙂 ,,a lepšie je von

jahodka11
7. aug 2009

ahojte,
konecne aj ja nieco napisem..... 🙂
nestiham, stale niekde sme....a dnes balim a ideme do noveho mesta k dedkovi, sa aj tesim,dlho sme tam neboli a ostanem s danielkom cely tyzden tam.....ved vam napisem, ako sa mame a tak....dedko bude varit, tak ja sa budem"len" o danielka starat.... 😉
bambi-to mi je luto... ☹ ja vlastne idem tiez z jedneho panelaku do druheho....tam budu zasa ine vyhody a nevyhody....no co uz, my bez domcekovi... 😒
netmona-to mate super, aj my by sme potrebovali zahradu....tam sa deti naozaj nenudia 🙂
ozaj a ty si pisala nieco o robote, ides uz spat do prace?

jahodka11
11. aug 2009

ahojte,
kde ste vsetky??????
my u dedka, dobre nam je 🙂 dnes sice prsi, ale ma len dnes, tak to by este nevadilo 😉
ako sa mate? bambi, netmona, hiha......katka je v ziline.....
piiiiiiiste

bambi09
11. aug 2009

ahojte 🙂
jahodka,tak super,že vám je dobre,my si užívame vŕtanie a búchanie,zas a zas 😠 😠 😠
a neviem,kde sú všetky 😕 😕 😕 cez víkend by som rada do Stupavy na tú biofarmu,zuzitka hodila fotky,vyzerá to tam super a je to blízko 🙂 😉
tak si užívajte a keď sa všetky vrátite do zaprdenej BA,dáme konečne stretko 🙂 😉 teším sa...

netmona
12. aug 2009

bambi,,,že do zaprdenej BA 🙂

bambi09
12. aug 2009

netmona,šak je to pravda 😀 😀 😀 my už máme plán ísť preč,tu je toľko kreténov pokope,ža už je to o držku 😀 😀 😀 😝

hiha
12. aug 2009

Ahojte,tak zase po dlhej dobe ☹ ,hanba mi.Boli sme v BB,odkial sme po 2dnoch museli ist,lebo Adamik teplotoval,38-39 teploty,v zivote som ho takeho nevidela,sa nevladal ani pohnut 😢 😢 😢 😢 .Zase tie zuby-otrasne,mna s nich,kym mu to plneho poctu narastu,urcite vynesu von nohami ☹ 😒 .Teraz je uz OK,ale zuby este v nedohladne.Zajtra ideme na sono oblicky,dufam ze to uz bude mat konecne OK 😠
Strasne blbe obdobie je teraz,uplne som stale uzialene z banikov z Handlovej,strasna tragedia,rodiny,ich deti,ach Boze,naco je toto dobre 😢 😢 😢 😢
Na to mi dnes pisala kamoska od nas z dediny,ze umrel jeden chalan,moj kamarat,o 3roky mladsi,doma v posteli,bud embolia,alebo infarkt,dalsie 3 deti po nom ostali 😢 😢 😢 Boh s nimi.
A veru mas pravdu Bambusik,zaprdena Ba,ja mam este tvrdsi vyraz pre nu 🙄 🙄 🙄
Macka,v Stupave si uzite,je tam super,ja som si dnes pochutnavala na syre z koliby,co mi mamka doniesla 🙂

bambi09
12. aug 2009

Ivušik ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
tak to je fakt smutné všetko ☹ ☹ ale vitaj nám späť v zaprdenej BA 😉 ešte príde jahodka aKatka a môžeme dať stretko a nebuď smutná,ja som tiež trochu,ale to je z MK z niektorých tém,mala by som menej koníkovať 😝 😝 😝

hiha
13. aug 2009

Cavesky,my sme dnes absolvovali Kramare,konecne nemusime chodit na kontrolu k nefrologicke 😉 Tie detske Kramare posobia na mna strasne deprimujucu,boli sme tam hodinu,ale vam poviem,kolko ludskych osudov sme tam stretli,hrozne 😢 😢 😢
Dakujem BOHU,za zdrave dieta 🙂 ,i ked ma vie niekedy vytoooocit 😠 🙄
Macik,a co sa stalo?Ja uz sem chodim strasne malo,vsak vid pocet mojich prispevkov 😉
Pred tym ma to bavilo...

netmona
14. aug 2009

hiha,,no aj my absolvujeme v sept. nefrolog. poradnu a určite poslednu, tak vravela doktorka ked sme boli pred rokom ,,tak verím tomu,,no aj na mna tie kramare pôsobia zle, ,,veru hlavne že , nič vážne nemá babetko

bambi09
14. aug 2009

ahojte 🙂
Ivka, mňa to baví,ale len v niektorých témach 😉 tak je fajn,že už je Adko v poriadku,teším sa 🙂
a fakt,buďme radi,že máme zdravé deti,teda u nás relatívne,ale hádam najbližšia kontrola bude ok,zas nebudem týždeň predtým spať ☹ držte palce-koncom augusta
a netmona,držíme palce,nech ste ok 🙂

jahodka11
14. aug 2009

ahojte,

veru tak, budme radi, ze mame zdrave deticky 🙂 aj my pojdeme na kramare, na gastro....nech nam povedia ako zacat s mliecnymi vyrobkami...a tak....takze asi nasa posledna....kedze alergiu na mlieko nema.....este aj na kozne by sme mali it, ma take vyrazky nad pusinkou, ze preto, lebo mu idu zubky....no uvidim...papier mame a ci sa tam vyberiem...to este neviem...kvoli takej blbosti sa mi nechce....
inak ok, svokra hrozna, ale co budem pisat...ani sa mi o nej nechce...zajtra ideme s nimi na cely den na chatu na zelenu vodu, tak drzte palce, nech to vydrzim....aj jej mam tam bude...no katastrofa....este ze sa tak skoro uz stmieva..
no idem malemu chystat kasu.....a pojde spinkat....ahojte, ked pridem domov, sa ozvem 🙂

hiha
15. aug 2009

Marcelka,vseeeeeeeeetkooooooo naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k meninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mna to uz nebavi si vypisovat,potom pozerat,kto,ako reagoval.Niektore baby tu,su vyslovene rypacky a najmudrejsie na svete.A mam pocit,ze ktoru temu otvorim,su tam 😠
Net,vy co mate s oblickami?
Jahodka,gastro 😝 ,nezavidm,ale ak sa vsetko zle vyluci,radsej to absolvovat 😉
My sme tu este do stredy,potm idme do Svidnika-Kurimky na svadbu,odtial na chatu do Cicman a je koniec augusta. 😎

bambi09
15. aug 2009

Ivka,ďakujeeeeeem veeeeľmi pekneeeeee 😀 😀 😀
máš pravdu,ale v jednej téme sme dobrá partia,tam ma to baví,ale tu si môžeme stretko dohodnúť,keď sa baby vrátia,aj tu ste fajn baby 🙂 😉
pekný víkend prajem,my pôjdeme poobede do tej Stupavy,tak sa teším 😉

bambi09
15. aug 2009

a Ivka,užite si to,ten dobrý vzduch 😉

netmona
15. aug 2009

tak fakt,,,Mrcelka,,,,všetko naj k menináááááááááááááám!!!!!!!!!!!!! veľa € a lásky 😵

bambi09
15. aug 2009

Moni,ďakujeeem,tých euro by mohlo byť,aby sme už mohli preč 😀 😀 😉 ale tá láska je dôležitejšia 🙂 😉

chasencha
15. aug 2009

caute uz som konecne doma,rano o 7 sme sli autom a od pol 10 sme v blave...uz som stihla aj kupko 🙂

macka vsetko naaaaaj 😉

nejako sa mi nechce citat,dnes som bola sama doma az do zajtra do noci,tomas siel v stredu do chorvatska na tu pansku jazdu....spravim si pekny vecer pri sampanskom,uz ho mam otvorene a chladi sa mi 🙂 emu ukladam teraz tak si to hadam vychutnam 🙂

netmona
15. aug 2009

chasncha,,,tak aj tebe fajn samu damsku jazdu 🙂
maci ako bolo v stupve, , ,? jaj dnes v lese rodina robila gulaaš partiu,,asi 30ludi aj tam ostali spať,,veselo ,,ženny pískali a starý cholopci fudbal hrali ,,par minút a dolamani,,harmonika , ftippy,,asi aj medvede poutekali 😀

netmona
16. aug 2009

peknu nedel,,no my len trochu poopekať do lesa 🙂

bambi09
16. aug 2009

ahojte 🙂
Katka,ďakujem,včera som sa sem zabudla večer pozrieť,na tej farme je fakt krásne,boli sme aj s kamoškou a jej malou,všetci sme sa v pohode pomestili do nášho "busu" 😀 malým sa páčili zvieratká,my sme sa dobre najedli,len tie drzé kozy nás otravovali 😀 až do tašky za jedlom išli nadrzovku 😀 😝
no a videli sme konský sex naživo,téééda 😝 bléééééééééééééééé 😀 😀 😀 kúpili sme aj korbáčiky,syr nemali,tak nabudúce,keď pôjdeme,kúpime hneď,jediné,čo je tam nedoriešené je prístupová cesta a parkovisko,nestačí 😅 😝
Moni,pekná foto,príjemnú opekačku 😉 aj ostatným pekný zvyšok nedele,my dnes len na ihrisko zbehneme,alebo na Železnú na húpačky 🙂
Katka,cez týždeň sa ozvi,keď pôjdete von,radi sa pridáme,ak Ti to nebude vadiť 😉 ozaj a ako bolo u maminy??

bublinaz
16. aug 2009

halo, halo, tak sa opat hlasim po dlhom case. z tatier sme sa vratili uz minuly vikend, ale cely tyzden som bola akasi neskoordinovana 🙂

my sme dnes boli v neusiedli, celkom fajn, mala sa vyclapkala vo vodicke 😀
btw. stale sa jej nechce velmi samej chodit. aj sa na chvilu pusti, potom si to rozmysli a sup ho na ruky, resp. min. prst ulovi 😉

baby, ked sa niekam vyberiete, dajte avizo? a chodievate kedy asi? my sme uz totiz nabehli na jeden spanok, okolo 12-13 a to mi vyhovuje byt doma lebo ked je hore, tak non-stop servis vyzaduje :o

chasencha
16. aug 2009

macka tak biofarma ako sa patri nie? 😀 😀 😀
u maminy bola raz hmlisto,raz slnecno a raz burka (teda ta viackrat) 😀 😀 😀 😀 fakt....proste s nou sa neda byt kazdy den zadobre....ale prezili sme to v zdravi,aj som si oddychla tak za toto som jej vdacna maminke mojej 🙂
kazdy vecer som bola s kamaratmi juuuu ale mi bolo,chodila v noci domkov,ked vsetci spalii ojojoooooooooooooooooj 😝

mo zajtra nemam plan,vlastne na cely tyzdne nemam plan 😀 😀 😀 tak hocikedy,aj telefon mi uz ide a bubli sa moooze pridat 🙂

netmona
16. aug 2009

Maci ,,no to maš pravdu to parkovanie pri farme ,,dosť zle, aj halušky podla mna nic moc,,MM si dal tak som bola rozčarovaná z nich 😨 ,,,,,,, 😵 ale čo už, ochutnal a už vie že, ja lepčie robim 😵

tak ak nebudete daleko,,a budem už v BA tak aj ja sa pridám

netmona
16. aug 2009

bublinaz,,,ja a myslim aj bambi ,,už nechodíme do témy Blavačky,,,,,a po viem ti že , som normál "nadšená, uchvatená, unesená,rozčarovaná z tej BA",,,,to asi pre to najradšej s nej vypadnem 😎

chasencha
16. aug 2009

net to vazne???eeeeejha nejaka hadka sa tam asi udiala co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre