Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
18. aug 2009

jahodka 30.8. rano o 7 letime,takze uz o 6 budeme na letisku...
a autoskola ja a macka zatial 🙂 pridas sa? 🙂

jahodka11
18. aug 2009

no musim porozmyslat....lebo ja sa straaasne bojim.....a kam budete chodit? niekam do mesta?

bublinaz
18. aug 2009

jahodka, ja som sa tiez bala zacat chodit na autoskolu, ze ved aj tak nikdy jazdit nebudem a uz jazdim nejakych 13 rokov a je to super. neboj, zvladnes, len treba trenovat 🙂

chas, chystate sa na tu zeleznu? ked ano, dobehla by som so sonou. emku som uz daaaavno nevidela.

bambi09
18. aug 2009

bubli,ahoj,tak Ty si pre nás žiarivý príklad 🙂 😉 aby sme sa nebáli 😅
jahodka,uvažovali sme s Katkou o Nucleus-e,máme to blízko a ešte mi muž nejakú odporúčal,len neviem presne názov teraz 😝
Katka,my vonku až k večeru zas,len tak do 20-tej aby sme boli doma,potom už hrozne štípu komáre 😝 😝 😠
a s tým kočíkom máte pravdu,preto sme sa rozhodli predať,aj tak tu človek suší dosť harabúrd,ale pomaly sa všetkého zbavujeme 😅

bambi09
18. aug 2009

a Katka,ja tiež tak varím,málo solím,aby aj malá mohla,ale jasné,že keď napr. nám vyprážam niečo,tak jej urobím dusené alebo varené,už ma nebaví všetko variť na 2 krát 😝
a bubli,neboj Sonička sa rozchodí,naša začala až v 13-tich mesiacoch a lieta po byte jak delová guľa,vonku ju už tiež naháňame 😅 pritom mladý začal v 10-tich mesiacoch,ale baby majú rozum,ešte sa nachodia 😀 😀

jahodka11
18. aug 2009

baby, no uvidim, lebo na dlhe diely to nemam blizko....ale rada by som chodila s niekym....nie len tak sama....no pozriem sa na to 🙂
aj ja tak varim, "neslane, nemastne" 🙂 ale tiez ma uz nebavi varit na 2x....aj ked maly nemoze jest vsetko, ale aspon nieco 🙂
bubli-ked mne chyba odvaha....ani auto nemame, tak sa mi to zda zbytocne ale aj potrebne zaroven...... 😒

bublinaz
18. aug 2009

veru, bambi, ona sa este nachodi a ja sa ju este nanosim 😀 😀 ale som rada ,ze aspon s trojkolkou sa skamaratila a vyvaza sa v nej ako kralovna, hehe.

my sa kociara este nezbavujeme lebo nas nespavec v nom cez den spava. v postielke vydrzi tak hodku a to je malinko. tak radsej ju nalozim do kociara a ked zamrauci, tak kocikujem :o

bambi09
18. aug 2009

jahodka,tá autoškola je na PRIFUK-u,oproti botanickej záhrade na kopci 🙂
bubli,naša tiež v trojkolke rada 😀 aj kočík ešte máme druhý,šporťák,takže stačí a na budúce leto plánujeme už len golfáče kúpiť,toto je hebedo 😝 😝
bubli a naša sa tiež rada nosí,aj keď už chodí,preto sme kúpili nosič 😝 😝

netmona
18. aug 2009

bambi,,a ja sa potrebujem zbaviť golfača 🙂 ,,,my už s kočíkom prestali definitívum,,,ved už ide do škôlky,,, 😅

no devi ja vodičak mám a jazdila som par krát,,ale v blave raz,,a ked to vidím ako sa jazdí,,a zapcha furt,,no ale na 40tku začnem,,dake rekondičné jazdy a hlavne v ruke a v nohe to mať 🙂 kupiť novu vyhlášku,,a je to,,,,bože jake jednoduché 😵

hiha
19. aug 2009

Caute,ja len tak narychlo,uz balime a odchadzame na 2tyzdne-huraaaaaaaa
K udalostiam:Nad Blavu a Blavacky proste nie je,to je fakt 😀 😀 😀 😀
My pouzivame golface Chicco lite way,velka spokojnost,PP predavam.
Autoskolu nemam,Jahodka aj ja som taky poserko,ale chcem si spravit,ked dosetrime 😉
Majte sa tu krasne a davajte pozor na seba,aj deticky 😎 🙂

netmona
19. aug 2009

hiha,,,tak len pozor a poomaly,,,jaj šla by som,,ale už najradšej letadielkom 🙂

bambi09
19. aug 2009

ahojte 🙂
tak nám sa kočík podarilo predať,síce za polovičnú cenu,ako sme nový kúpili,ale tak lepšie,ako keby tu ďalej zavadzal 😝
golfáče kúpime až budúce leto,na zimu ešte ten športový využijeme
dnes sme boli v SJK až do tmy,bolo super,kopec ľudí hralo bedminton,frisbee,cvičili tai-chi,my sme si tiež zahádzali,posedeli na deke,malá sa vybehala,potom zaspala
zajtra chcem ísť na trh a potom budeme zháňat dosky na police-Hornbach,Baumax 😝 😝
Ivka,šťastnú cestu a príjemný oddych 🙂 😉
a ja autoškolu na splátky 😝 😝

jahodka11
20. aug 2009

ahojte 🙂
konecne aj ja nieco napisem...akosi sa mi nechce sediet za pc.... 😒
bambi-super, ze ste predali, my sme tak predali prvy kocik...za polovicu, ale ako pises, nemame to kde skladovat...a kedze druhe nebude hned, naco by mi bol??? a kedze druhe bude dievcatko!!!!tak budem mat total ruzovy kocik, haha 😀
bambi a neboli tam uz komare? zatial sa stale vyhybam sadu, ale je to naj miesto..aspon pre mna tu v ba 🙂
ivka-oddychni si a ked sa vratis, pis a pis.....ziadne, ze ta uz konik nebavi a tak 🙂
no ak by som isla na to a spravila si vodicak, tiez na splatky.... 😒

bambi09
20. aug 2009

ahojte 🙂
jahodka,k večeru už komáre otravovali,ale ja mám v batohu toto leto vždy 3 repelenty 😀 😀 😀 takže na nás si neprídu 😀 😀 😝
no,my sme práve bordovo-ružový predali,len bude prča,keď sa im narodí chlapček 😀 😀 že až v decembri
Katka,Ty si nezvestnááá?? 😀 😉

frisbee
20. aug 2009

no a ja som stratila svoje decko,volá sa bambi,a vobec nerastie 😀

bambi09
20. aug 2009

fris,neboj,už som doma 😀 😀 a málo si ma ťahala za uši,preto som krpatáááá 😀 😀 😀

bublinaz
20. aug 2009

bambi, my sme vcera tiez boli v sjk, ale dopoludnia, cca do jednej. dnes sme boli v ivanke u kamosky, i fajne bolo. obidve nase male bambule spali, tak sme aj trochu pokecali 🙂)

a katka-chas ma zavireny PC, tak je iba na mobile.

bambi09
21. aug 2009

ahojte 🙂
tak už rozumiem,prečo sa Katka nehlási,bubli,dík za vysvetlenie 😉
my sme dnes boli vonku,pred chvíľou sme došli ale skapať som išla z toho tepla,boli sme u kamošky v Petržalke a pri Draždiaku,som myslela,že skočím do tej vody,aj keď som plavky nemala,len tie labute ma pribrzdili 😀 😀 😀
fuj,taký hic,to je už o zdravie 😝 😝 😝

chasencha
23. aug 2009

caute caute.taaak sa hlasim bo mame konecne novy notebook 🙂tak som stastna ako myska 🙂))

vonku by som sla a aj na zeleznu lenze teraz ked opravuju tu limbovu nejde mi tam ziadny spoj...hruuuza

inak o tyzden uz cestujeme,stale si to nejako neuvedomujem ale kozmetiku uz mam pomaly zbalenu 🙂

chasencha
24. aug 2009

haloooo baby co je kde ste? 🙂
som sa prave dozvedela ze moj otec sa stane v 50tich rokoch znova otcom.... 🙄

bambi09
24. aug 2009

Katka,tak neviem,či gratulovať,alebo plakať 😕 😕
a zajtra nám prosím držte paľčoky,ideme s malou na kontrolu-kardio,mám nervy v kýbli ☹ ☹
potom sme doma a v piatok ťaháme na 3 dni na východ 😝 😝 😝

jahodka11
24. aug 2009

ahojte, sa ospravedlnujeeeem, nestiham.....pozriem len moje oktobrovky a idem prec..... 😒 ale uz sa polepsim....

katka-tak to fakt ani ja neviem, ze co na to povedat.... 😒 to bude mat emka mladsiu tetu alebo uja??? a co na to hovori otec? aj ked mladyyyy, moj ma skoro 60 🙂 ale mamina by mala 50..on bol o dost starsi.....

bambi-jasne, drzime a verim, ze vsetko dobre dopadne!!!! daj nam zajtra vediet! 🙂

netmona
24. aug 2009

ahojte,,
kati,,no verím,,je to zmiešaný pocit,,,
Maci,,tak to určite dobre všetko dopadne,,my na kramare v septem. k nefrolo. tak dúfam že, tiež povie ako pred rokom " ste tu posledný krát 😉

bambi09
24. aug 2009

ďakujem baulky,zajtra dám hlásenie... 🙂 😉 dobrú noc všetkým a Katka,to stráviš,neboj,sú aj horšie veci na svete 😉 ja by som súrodenca brala 🙂 len nech je zdravé a bude ok

bambi09
24. aug 2009

baulky=babuľky 😀 😝

netmona
24. aug 2009

Maci igen, capitto 🙂

chasencha
24. aug 2009

no ja som stale taka rozcarovana..
macka drzime palce,urcite to dobre dopadne 🙂 daj vediet,pojdeme vonku co?dole ku nam na zmrzku 😉
no a este k tomu otcovi tak emina teta alebo ujo bude a viac ako rok mladsi(a) 😀 😀
ale viete hlavne je,ze on je ticho ako myska,dozvedela som sa to takymi klukatymi cestami az no.... 🙄 takze neviem co on nato 😒

bambi09
25. aug 2009

Katka,no,asi to nie je nič príjemné,ale tak to človek musí stráviť a predýchať 😔
kontrola relatívne ok,ďalšia až o rok,len na malú musíme dávať pozor a všetky infekty preliečiť ATB,ale to naša lekárka v prípade nutnosti vždy dá,takže dúfajme,že to bude ok 🙂 😉 malá je dnes odkedy spala jak 100 čertov 😝 😝 😝 mám jej dosť,neviem sa dočkať,kedy pôjde spať 😀 😀 😀 ja som túto noc naspala veľmi málo,tak dnes si to vynahradím 😝 😝 😝 inak balím,v piatok alebo v sobotu ideme k našim 😝 😝 😝

jahodka11
25. aug 2009

ahojte🙂
katka-no mas to teda vesele, taketo novinky....ale ved co, ty sa o sestricku alebo braceka starat nebudes 😉
jaaj a to vam zavidim, ze byvate s bambi blizko seba, mozete sa hocikedy stretnut, nechcete sa prestahovat sem k nam do petrzalky? 🙂 nech tu nie sme sami 😒
bambi-super, dobre ste dopadli....a hadam sa vam budu svetky choroby vyhybat...v podstate by mohli, ved skolka nehrozi, tak by mohlo byt dobre a bez chorob 😉
my sme zasa nejaki chorlavi ci co, maly ma velke sople.....+ tie chrasty, neviem, ci som vam pisala....zo spiny povedala dr....haha, nejaki sme spinavi 😉 ale nie, mame masticku, malo by to zmiznut no a do toho sopliky.... v noci skoro vobec nespal, tak som zvedava, co bude teraz...tak aj ja so bambi nevyspana 😒

netmona
25. aug 2009

jaj dievčatá,,dnes večeer bol hrozný,,MM je na nervy, neviem čo mu je,,asi kram mužskeho pôvodu dostal 😅
bambi ,jahodka,,tak to spanie,,no dalších 6rokov sa nevispíte,,no a pre potešenie ani ja 🙂

jahodka ,,tak to asi dr nevidela špinavé deti,,alebo jej treba ukázať na vlasne oko 🙂 aby videla echt ciganča

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre