Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
5. jún 2009

netmona-detto 😀 😀 😀 😀
ja sa nechválim,nemám čím,majetky nemám,moje poklady sú moje deti a moja rodina,na tú keď mi niekto šahá,viem byť zláááá 😀 😀 😀
inak žijeme ako stovky iných rodín-od výplaty k výplate sa prehrýzame,ale nesťažujem sa,len nech sú deti zdravé a máme sa radi,to mi k životu stačí 🙂 😉

netmona
5. jún 2009

asi tak bambi,,normál ludia,,byt, auto, sem tam dobolenka,,a makaš a makaš furt aby bolo dobre,,aleluja 😵

bambi09
5. jún 2009

netmona,presne tak,ale tak raz za čas keď vypadneme zo stereotypu-ako dobre je,my najbližšie Liptovský Ján,len sa moc neteším,aby sa niečo nepototo... 😝
potom už len chalupa na týždeň na Myjave u superkamošov v júli,Paťo Horotábor v auguste a pár dní u našich,inak len také mini výlety do okolia,dúfam,že budúce leto už bude bývanie aj auto doriešené a bude poriadna dovolenka 😉

netmona
6. jún 2009

jaj babmbi ,,ked to furt dačo,,,,, 😨 ,,,,,hlavne že sme zdraví
jaj pečiem kačku a ešte furt neni,,ta to dajakaá mimozemšťanka 😵

aj ja som pozerala trochu ten DOMOV na m, ale potom mi klip oči a bolo 😉 ,,,ked ten Dubaj ukazovali ,,no že tolko slnka a ani 1 solár.konektor,,ta curvi bohatý všetko zničia čo môžu,,veru veru tak to je ,,,

bublinaz
6. jún 2009

bambi, liptovsky jan je super. nedaleko som mala starych rodicov, tak sme sa tam ako deti chodili kupat a bolo super. dufam, z evam vyjde pocasie.

my mame family vikend, tak mam konecne trochu frei od malej. od vcera vecera ma poriadne nevidela, xixi 🙂

bambi09
6. jún 2009

ahojte 🙂
tak my sme celý deň preč,až teraz som sa sem dostala 🙂 ale super deň sme mali,aj keď ráno počasie vyzeralo mizerne 😒 mali sme to MDD,decká sa vybehali,my sme opekali,mňam 😝 súťažili odušu a zbierali "peniažky",aby si mohli kúpiť v stánku cenu 🙂 Paťo si vyhliadol hru Monopoly za 400 francúzikov,ale mu to vyfúkli pred nosom,tak kúpil malej veľkého plyšového papagája a sebe perá a kooopec balónov,aspoň nemusím kupovať na oslavu narodenín 😀 😀 😀 hlavne,že to pero mohol mať zadarmo,lebo muž doniesol z roboty ceny,ale tak on si radšej kúpil 😀 😀
bubli,my sme tam ešte neboli,tak neviem,ale dúfam,že bude dobre,hlavne,že vypadneme na chvíľu z BA 😉 😉
jáááj,ja by som tiež brala taký víkend,my sme museli veľa s Katkou chodiť,na deke už neobsedí 😀 😀
netmona,tak,tak,chudák naša planéta ☹ ☹
no,prajem všetkým dobrú noc,sme grogy,idem do vane a ľahnúť si 🙂 😉

netmona
7. jún 2009

ahojte,,
tak bambi,,vidím že, čo ma čaká dalej,,škôlka , škola,,no včera sme v madarsku kupili bicykel,,aj MM si kupil dačo na seba, on nemá problém ked je taký šlíhli

tak si sa vidím zahrala aj ty na MDD,,tak potom dobre 😉

bambi09
7. jún 2009

ahojte babulky 🙂
dnes tu okrem netmony nikto nebol?? 😕 😕
jahodka je už asi vysvadbená,vytancovaná 🙂 🙂 Ivka nebola,ani bublinka,aj ostatné majú absenciu... 😕 😕
my sme dnes doma,mali sme v pláne ešte posledné jahody stihnúť,ale počasie o ničom,Paťo soplí,tak tatino zajtra zabehne poobede do Rajky,dúfam,že ešte niečo bude 😝 😝
no,netmona,máš sa na čo tešiť... 😀 😀 ale aspoň nuda nebude 😉

jahodka11
7. jún 2009

aaaaaahojte🙂))
hlasim prichod 🙂
svadba celkom ok, ale zabava nic moc, skoda.......vyzerala som celkom dobre...normalne som bola spokojna..... ti vizazisti su kuzelnici🙂))manzel s malym odisiel vecer o pol deviatej a ja som sa bavila dalej......
ale o 23-tej som isla domov, brala som pivo manzelovej tete a bolo tam rozliate a som sa smykla a kraaasne 2x po sebe vyvrtla clenok.... ☹ nastastie to nemam vyron, len taky polovicny, ale kedze na tejto nohe som ho mala uz 2x....tak ma to riadne boli, nemozem poriadne chodit.....takze asi s danielkom skysneme doma......nahnat ho naozaj nemozem....takze ani stretko u mna nepripada v uvahu......ale som dopadla, co?
a o 2 tyzdne dovolenka, musim sa dat dokopy......
zajtra napisem viac, ale ked ma tu tak bambi pekne spomenula, tak som nieco napisala 😉
dufam, ze ste mali aj vy super vikendy 🙂

chasencha
8. jún 2009

caute babyyy 🙂 vcera vecer sme sa dovalili ako velka voda 😀
konecne to mame za sebou,tyzden plny hadok a urazaciek...no matka s dcerou 😀 😀 😀 😝

ale musim povedat ze mi pomohla velmi a ja som si oddychla,chodila po obchodoch ,po kamaratkach,po kamaratoch...po nociach vonku,takze mam na pol roka dopredu 😎 😀
to stretko zbuchajme hned a teraz 😀 😀 😀 😀

jahodka mmmm svadba,naposledy som bola na nejakej tehotna takze som ani nepila,zato som tancovala o 100 6 ,som musela smeisne vyzerat 😀

hnove inak nic nemame ,teda pardooooon 2.zub sa nam vyklul a presvita aj treti...takze suma sumarum mame jeden dole a jeden hore 😀

ja uz idem nieco so sebou robit lebo uz aj tomas mi povedal ze ako co zvladam nieco urobit s mojimi sunkami do dovolenky.... 🙄 tak idem na to

chasencha
8. jún 2009

inak s tymi bytmi to je hroooza...vybrali sme si v senci,3-izbak v novostvane,ktora este nie je ani postavena a 4 miliony chcu...mmm tak sme si to preratavali aaaa asi sa pre dom rozhodneme,postavime si ho ako my budeme chciet a vyjde to menej a mala bude mat aj dvor....mmmm dufam ze dovtedy bude este mala 😀 😀 😀
uz som zmierena s placanim do konca zivota co uz...kedze netoto s bankarovym synom,ine nam neostava... 🙄 🤐

aspon ze na tu dovolenku ideme...nemoozem sa dockat 😉

netmona
8. jún 2009

bambi,,tak dúfam že dačo v Rajke ostalo,,my sme šli okolo v sob. a bolo tam vela ľudí,,

chasencha,,,no asi tak, rdšej dom,, 🙂 ale, nviem kedy to bude,,ja som furt bola v dome a v bytovke sa mi to neráta,,ani v pyžame sa nedá vybehnuť ráno a vypiť káva ,,, 😵

bambi09
8. jún 2009

ahojte 🙂
Katka,tak vitaj zas u nás 🙂 😉 super,že si si užila a s maminami to už tak býva 😀 😀 😀
tie byty-že vraj ceny klesli-houby s voctem 😠 😠 😠
a jahodka,aká si peknáááá bola,aj si 😉 ale ma mrzí,že si si tú nohu potento ☹ ☹ tak nech sa rýchlo dáš dokopy 🙂 🙂
a Kati,gratulujeme k novému zúbku 😀 😀 našla si už nejaké fitko??ja furt nemám s kým ísť a samej sa mi nece 😅 😅 😅

chasencha
8. jún 2009

mackaaa dnes som sa bola pytat v tej sanci tanca a budem chodit kazdy utorok o 20:15 na bodyforming,prides,zaplatis....a ides cvicit,teda pokial bude viac ako 4 baby...ked si platis len jednu hodinu vyjde to na 4 eura ale ked si uaplatis 10 vstupov tak das nejakych 35 eur..idem do toho,tak ak chces pridaj sa 😉

jahodka11
8. jún 2009

bambi-dakujem 🙂 konecne som sa po dlhej dobe citila peknaaaa 🙂
chasenka-to mate nejake drahe cvicenie, nie? ja platim 2,60....nezda sa ti to vela? 😒

bublinaz
8. jún 2009

no vitaj, chas. ja ze si sa do ZA uz aj prestahovala, hehe 🙂 ale ty si si len poriadne uzivala. no supis 🙂 a citam, ze vy ste nas s tymi zubkami nakoniec predbehli :o ale mne sa zda, ze uz vidim druhy, dole vedla prveho, jupiiii 😀

jahodka, tak to fakt ze dokaze na.... taky nechceny odchod zo svadby 😒

chas, tiez sa mi to zda dost drahe. ja som bola parkrat v tom novom fitku oproti auparku a stalo to 3 aj nieco.

bublinaz
8. jún 2009

chas, a vsetko naj emke ku vcerajsej 11-ke ,xixi 😉

chasencha
8. jún 2009

no drahe mozno hej ale mam to najblizsie vies....keby ze idem napr do auparku tak miniem tie zvysne peniaze na dopravu a takto aj casovo to mam super a 100 metrov viete...tak neviem...

bubli dikyyyyy,vy mate zajtra vymesaciu tak gratulujeme predcasne 😎 😉

bambi09
8. jún 2009

Kati,tak ja by som išla,ale ak baby majú také lacné cvičenie,tak ma serká tá Šanca tanca 😠 jahodka,Ty kam chodíš??máš nejakú parťáčku??žeby som sa nenápadne priplichtila,ale ako začiatočník 😀 😀 aj keď tá Šanca t. je tu blízko,dokelu 😒 😒
ja som dnes odšlapala 12 km na orbitreku,tak mám odmenu-tlačím sa jahodami 😀 😀 😀
zajtra už začínaš Kati??ja neviem,ako zajtra,ale budúci utorok tu nie som,tak potom by som určite,len keď Ty začneš skôr,tak neviem,ale rada by som,nechcem sama sa mordovať,nech sa navzájom ťaháme 😅 😅 teda skôr Ty mňa,starú korčuľu 😀 😝
aj my sa pripájame k bubli,nech vám malá rastie do krásy 🙂 🙂

bublinaz
8. jún 2009

jasne, baby, ak to mate pod nosom, treba to vyuzit 🙂 na kramaroch je tiez fitko a kadejake aerobiky. chystam sa uz asi dva mesiace, a stale nic 😵

bambi09
8. jún 2009

bubli,tak buď sa pridáme my k Tebe alebo Ty k nám... 😀 😅 😉 mňa už nebaví sa len chystať,leto za dverami,aj keď počasie tomu nenasvedčuje,ešte,že na dovolenke nemusím šunky váľať pri bazéne,ale po horách behať 😀 😀 😀 tak nech na Zlatých pieskoch nerobím hanbu 😀 😀 ale minulý rok tam aké knedle boli a aké sebavedomé,aj hore bez,Paťovi skoro oči vypadli z jamôk 😀 😀 😀

chasencha
8. jún 2009

macka tak zajtra by si sla,lebo aj mne je lepsie ked nepojdem sama aj t& zuzi by si mohla nech nas je viac a nech je sranda,netusim ako to tam prebieha 🙂 keby bolo nieco lacnejsie hned by som sla ale tu rozhoduje blizkost 😔

bambi09
8. jún 2009

Kati,asi tak,a ak tam začneme chodiť a nájdeme niečo prijateľnejšie,pôjdeš???ja by som zajtra čisto teoreticky mohla,len nemám nové tepláky 😀 😀 😀
ak je to až večer,tak predbežne sa hlásim,vyskúšame,uvidíme,zatiaľ 😅

chasencha
8. jún 2009

naco nove teplaky??? 😀 😀 😀 ja idem v starych 😀 😀 ved vecer je tma atam po sebe aj tak kukat nebudeme 😀 😀
keby bolo cosi lepsie tak jasne...inakwww.studiomiracle.sk , tam je aj cvicenie kde mozes mat pri sebe svoje dieta,vola s to kurz po porode ale je to este drahsie a dalekoo v petrzke

bambi09
8. jún 2009

Kati,hej to štúdio som pozerala,ale fakt drahé,ja sa teším,že na chvíľu vypadnem bez detí 😀 😀 😀
tak beriem staré tepláky a zajtra Ťa kde vyzdvihnem??aj osušku berieš a veci na prezlečko??Ty síce bývaš blízko,ja ešte hore kopcom musím 😝 😝 😝 ak sa nič nestane,idem,len potom ďalší utorok som mimo BA,tak si zaplatím asi len skúšobne a potom permanentku 😉

chasencha
8. jún 2009

mmmm na prezlecko neberiem nic kedze to mam za rohom ale beriem si asi nejaky maly uteracik keby zo mna naaahodou lialo a asi mineralku 🙂 a vyzdvihnut ma mooozes tak ze ja ta pockam na zastavke nad luckami ci?

bambi09
8. jún 2009

Kati,oki,to mám po ceste a kde je to vlastne??Kempelenova??musím kuk na mape 😀 😀 a uteráčik samozrejme,ja aj doma,keď šlapem,sa zo mňa leje,tak mám poruke,príp.na krku,zajtra Ti do IP hodím moje t.č.,ak sa nič nepototo,keby sme sa nááááhodou minuli,oki?? 😉

chasencha
8. jún 2009

jasneee,hej na kempelenovej ale ved spolu tam pojdeme tak nemaj boja 😀

oukwj IP budem sledovat,ale len doobedaa a potom podvecr bo ideme na to ihrisko na t-com plazi

bambi09
8. jún 2009

tak Ti rovno číslo teraz napíšem,oki?? 😉

bambi09
8. jún 2009

máš ho v IP 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre