Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

leila
16. máj 2007

ahojte 🙂
ja pochadzam z okresu KN, moj manzel z RA a byvame 3,5 roka v dubravke 🙂
petruska citam ze aj ty 😉 kde presne ak smiem vediet? my do leta na kpt Rasu 🙂 potom ideme do podvornic, tusim nejedleho to je 🙂

bilushka
16. máj 2007

Ajuskamimi, ja uz som pocula hrozne vela takychto pribehov, ze ako videli ludia na ulici uplne sfetovanych ludi, ako im vykradli auto...Ale neviem ci som slepa, alebo to nechcem vidiet, ale fakt sa mi este nic podobne neprihodilo (klop klop klop). My byvame zase na nizsom poschodi, takze ja lietadla nejako nevnimam, ani Slovnaft, len mam vzdy hrozne zaprasene okna a parapetne dosky od parkoviska, co je pod nasimi oknami...

ajuskamimi
16. máj 2007

hm BILUSH o tych fetakov ani nehovor. O dva poschodia nad nami na Estonskej byvali fetaci. Raz, ked som dostala kramy, bolo mi brutalne zle a tak som z prace odisla domov pred obedom to vylezat. Ked som otvorila dvere vytahu na medziposchodi, lebo tam tusim vytahy tak stali, tak som ostala v soku, lebo proste na mna nieco riadne frklo a ked som zbadal co, skoro som sa tam zosypala. Ti fetaci si rovno na chodbe ohrievali a pichali drogy. No a jeden sa nejake netrafil do zili a tak z neho vychlasla krv a rovno na mna, ze som ostala .... no proste vtedy by si sa vo mne krvi nedorezal. Takym supotom som zbehla do bytu a zamkla sa ako male dieta a bezala do sprchy, no hroza. A toto sa mi stalo, ked som si hovorila aka som tam v celku spokojna a pohoda, asi po roku a pol byvania v tom panelaku.

petruska77
16. máj 2007

leila, ja byvam na hanulovej... to je na tom kopci nad domom nabytku... a nejedleho to kde je? musim kuknut do mapy...

petruska77
16. máj 2007

leila, tak uz som to okukla... je to trosku dalej, ale chodievam kocikovat na to velke ihrisko, co je kusok za postou, tak ako je ta britska medzinarodna skola... mozeme sa tam niekedy stretnut 😉
a kam ides rodit?

bilushka
16. máj 2007

Ajuska: to teda bol zazitok!!!!
Ozaj teraz si ma donutila sa zamysliet a mas pravdu, raz nam po dome koloval taky letak, aby sme riadne zatvarali vchodove dvere a nepustali neznamych ludi do panelaku, lebo ze cez tyzden v dopoludnajsich hodinach tam nejaky sused pristiol skolopovinne decka, ako si pichaju nieco na chodbe pred jebo bytom ☹
Je to hnus, a ja nevinne dievca z dediny na take tiez nie som zvyknuta 😀

petruska77
16. máj 2007

ajus, brrrrr 😠 by som chalana asi rovno osablila 😀

dorotka
16. máj 2007

ahoj kocky ja som podobne na tom ako peja pred desiatimi rokmi som odisla studovat do BA len ja som z PB
bilushka ono ked nechodis priamo okolo pentagonu tak to nemusis vidiet ja bohuzial byvam priamo zanim
peja tessa je presne z toho smeru na pukanec len nova dedina je blizsie k leviciam 😀 neviem ci si nepoznala moniku moju ex spolubyvajucu aj tvoj spoluziak 😀 ju poznal ona je odtial
ajuska aj v ba sa da turistikovat ale ja som na to prisla az ked som zacala chodit s blavakom

petruska77
16. máj 2007

ahoj dorotka 🙂 ty si z PB? tak to nie je daleko od MT 🙂
A kde sa da turistikovat? My s manzelom odtialto nie sme ani jeden, tak okrem zeleznej studienky a devina nic nepoznam...
A ako sa ma mala? Mame skoro rovnako starych drobcov 😉

dorotka
16. máj 2007

v devine sa da ist este na sunberg a potom karpaty
zo zeleznej sa da prejst na kolibu alebo do lamaca aj do marianky
po karpatoch sa da dostat do jura a aj dalej a ked ti nevadi chodit po rovine dobra prechadzka je aj prejst sa popri hranicnych bunkroch
alebo za ekonomickou v tych lesikoch

petruska77
16. máj 2007

dorotka, v lete vyskusame... maleho dam mangelovi do klokanky a vyrazime 😉

leila
16. máj 2007

petruska rodit by som mala v ruzinove..
pri dome nabytku mame jednych znamych, byvaju vedla panelaku ktory ukazuju v susedoch 🙂

petruska77
16. máj 2007

v susedoch ukazuju nejaky panelak odtialto? to som ani nevedela...

leila
16. máj 2007

petruska hej, ten zlty trojposchodovy 😉 ostatne 3 poschodove tusim nie su namalovane.. lebo prvu seriu susedov natacali v DK Dubravka 😉

ajuskamimi
16. máj 2007

BILUSH tie deti mali tiez v tedy vek asi 14 -15

PETI sak by som mu aj slahla, keby bol sam, ale boli tam asi 4 a clovek nikdy nevie, co sa zdrogovanemu odohrava v hlave, takze som bola rada, ze nic nekomentovali a ja som sa v zdravi dostala do bytu 😉

ivush
4. jún 2008

Ahojte,

haló, prečo tu už nikto nechodieva ? veď BA je plná mimobratislavčanov a žeby tu nechodila ani jedna taká mamina ? 😕 😕 😉

jahodka11
4. jún 2008

jeeej, ahojte, aj my sme pristahovani 🙂

ivush
5. jún 2008

jahodka a v ktorej časti BA bývate? 🙂

jahodka11
5. jún 2008

ivush, v petrzalke pri budove Plus 7 dni a ty?

ivush
6. jún 2008

jahodka, trooošinku ďalej od vás, resp. iný smer - my sme z Ružinova 🙂 ale chodievame tam do vašich štvrtí na benzín 😀 🙂

ivka07
6. jún 2008

Ahojte aj ja som pristahovalec a my bývame v petržke pri technopole.

ivka07
6. jún 2008

johodka ako sa býva v tvojej štvrti? lebo mne sa tu pri techopole moc nepáči je to tu take smutne a vonku nikde nikoho take bez života.

jahodka11
6. jún 2008

ivka-nam pri panonskej tiez nic moc, ale aspon teraz v lete sa da.....len nemozem najst partacku, ktora by chodila aj do mesta, nasla som super spoj, kde chodi nizkopodlazny bus do pod novy most..aspon nejaka zmena, ale samej sa mi nechce....ty by si nesla? ozaj a okolo ramena sa hodim prechadzat...tiez nuda, ale aspon nieco
ivush - skoda, ale tiez by sme sa mohli stretnut......haha, na benzin, ani mi nehovor 🙂 clovek len za potraviny a benzin plati...🙂 😖

ivush
6. jún 2008

jahodka môžeme dať stretko, bežne chodievam do Sadu J.K. za Aupark, to vlastne ani nemáš tak ďaleko...🙂
Mne inak tiež lezie chvíľami na nervy to prechádzanie sa samej ... 😒 😖

novinka
7. jún 2008

Caute holky! Ja som z NR a byvam v Karlovke ale momentalne som na Kramaroch v nemocnici. Len toho Kramara som tu este nestretla,chi chi 😀

novinka
7. jún 2008

No ale ako tak pozeram, vsetky tu mate 1d... Sama tehotna som tu. Nevadi, v decembri vas dobehnem 😉

jahodka11
7. jún 2008

jeej ivush, super, ja to mam do sadu pol hodinku pesi.....tak mi napis do IP, ked pojdes bud tyzden a mozeme sa stretnut 🙂
novinka-neboj, ubehne to ako nic a budes mamina 🙂 zatial aspon mozes chodit kam cches a kde chces a kedy chces 🙂

ivush
7. jún 2008

novinka, tak držíme palčeky nech si čím skôr doma z nemocnice a potom sa k nám kľudne môžeš pridať veď prechádzka parkom je i tehulke prospešná... 🙂 a aspoň ti odovzdáme cenné skúsenosti s bábätkami, keďže ani k tomu svojmu nedostaneš v pôrodnici manuál 😉 😉 😵 😵

ivush
7. jún 2008

jahodka no zrejme pondelok+utorok nie lebo to má byť podľa predpovede škaredé počasie...veď sa Ti iste predtým ozvem...🙂

karaa
7. jún 2008

jeej, tessa, si mi pripomenula mladi.... tiez nie som z Ba, ale zo stredneho slovenska, ale nie o tom som chcela. Spominas Novu Dedinu pri Leviciach a tam som travievala prazdniny pri krstnej mame. Oni byvali v casti Gondovo. Si tiez niekde odtial alebo z inej castil? Inac mna v tejto casti slovenska naviac zaujali sukne a satky ktore sa tam stale nosia... uzasne umenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre