Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

jahodka11
30. júl 2009

iiiiha, katka-to ides nadlho.....ale zavidim...v dobrom, uzijes si trosku volna 🙂
aha, tak a no a co....pokial by tvoja mamina suhlasila...... 😉
a nepridete za nami na kupalisko?

bambi09
30. júl 2009

jahodka,vďaka 🙂
a domček zatiaľ nemáme vyhliadnutý,len pozeráme inzeráty,kým nepredáme byt,tak môžem len slintať 😅 😅
ale ja sa dosť cukám,odísť z BA,len kvôli robote,školám,lekárom,ale tak všade žijú ľudia,nie?? 🙂 😉
a zajtra by sme sa ešte stihli stretnúť,minimálne na sídlisku Katka,večer môžeme na kofolu len my dve,bez mužov a detí skočiť,čo Ty na to?? 😉

chasencha
30. júl 2009

jahodka to kupko je daaaaleko od nas ☹ keby ze ideme od rana pohoda ale takto ee

macka oukej ved tu sa hadam stretneme 🙂

moja mama je len rada ked ju bude mat u seba aspon sa na cas vrati do minulosti 😀 😀 😀

jahodka11
30. júl 2009

katka-skoda, keby som to vedela, pisem skor a ostali by sme aj my cely den, maly zaspi v kociku a prelozim ho na deku a spinka...aspon pri mori to tak bolo 🙂
bambi-ale ste popredu, my este ani inzeraty nepozerame... 🙂 ale aj to bude..... 😉

bambi09
30. júl 2009

jahodka,tak môj chlap,čo sme boli na chalupe o inom nebásni,len o domčeku na vidieku,takže tak 😀 😀
a Katka,na koľko do Chorvátska??jáááj,lákavé to je,ak môžeš,choď 🙂 🙂 😉

chasencha
30. júl 2009

macka len na 4 dni do chorvatska 🙂

no nabuduce sa dohodneme den dopred a pojdeme od raaaaaana az do vecera 🙂

bambi09
30. júl 2009

Ktka,tak to chooooď,bez váhania,to bude pre malú skúška na Krétu 🙂 🙂 😉

bambi09
30. júl 2009

Katka,už som z Teba Ktku spravila,dobre,že nie krtka 😀 😀 😀 prepáč 😉

jahodka11
30. júl 2009

ok katka, napisem, ked pojdeme.....len cakam na "moje dni", tak az po nich....
maly je uz hore, napapame sa, zbalime a ideme....skusim vecer pridat fotky z dovolenky, uz mame od tatina, su perfektneeeee... 🙂

bambi09
30. júl 2009

jahodka,tak tešíme na fotky 🙂 😉 Ty máš náhodou super postavu,ja by som tu fotku v plavkách ani nemohla dať 😀 😀 😀 ale aj ostatné už obmedzím,veď čo koho do nás,nie?? 😀 😀 vám pošlem mailom,ak bude niečo zaujímavé,aj kamošom 🙂 😉
my sme boli von,ale idem zhebnúť,dusno,horko,dole v Bille sme ešte nakúpili ťažobu a to sme vliekli v rukách,jak šiši 😝 😝 😝
a jahodka,neboj,aj autíčko raz bude,my sme začínali Barborkou-červenou 100-kou za 6.500,-Sk 😀 😀 😀
potom Favorit-najhoršia kúpa+šrot-Fiat Regata na dojazdenie a až potom na pôžičku a stavebné Felicia kombi,len už nám je malá,tak berieme 7-miestne s veľkým kufrom 😀 😀 😀

chasencha
30. júl 2009

macka dole ste boli?aj my...o 18 sme sli vonku az...tielko a sukna to istili 😀 😀 😀

bambi09
30. júl 2009

Katka,my sme tam boli cca o 18:30,možno aj trošku neskôr,hej,v dolnej Bille 🙂 😉

chasencha
31. júl 2009

a preco v dolnej bille,ved aj hore mate 🙂

bambi09
31. júl 2009

Katka,lebo sme boli na Adámku na ihrisku a sme šiši 😀 😀 😀 zbehli sme dole a nakupovali,ako diví,sme zabudli,že tam nemáme auto-sila zvyku 😀 😀 😀

chasencha
31. júl 2009

😀 😀 😀 tak to uz hej a ten kopec hore no nechcela by som 😀 😀 😀

dnes co?ja musim ist na zel.stanicu kupit listok do ziliny a este na posteu vybavit ten preukaz pre tomasa nech mi moze postu vyberat ked tu nebudem...

jahodka11
31. júl 2009

ahojte🙂
bambi-dakujem, ale moja postava nie je to, co byvalo....ale uz mi to akosi nevadi....mam dieta a to je dolezitejsie... mozno niekedy sa mi podari vyzerat tak ako by som cchela, ale uz to nejako neriesim....komu sa nepacim, nech sa na mna nepozera 🙂
no a ako ste si vsimli, fotky som nestihla.....skusim dnes cez obed....vcera sme boli na tom kupku, bolo super, pojdeme aj inokedy.....len skoda, ze tam nie su detske preliezky, lebo ked nie sme vo vode, tak nas maly na deke nesedi....no nevadi, len takto musime behat s nim 🙂 ved ako stale 😒
a co planujete cez vikend? my zatial nic specialne, uvidime podla nalady.....stale mam strasiaka svokru pred sebou, zevraj cely bud tyzden tu chce byt , ale nie u nas.....no uvidime, ako to dopadne, ale uz ju nemienim prezivat, bude tak ako chcem ja, tak mi povedal aj manzel, tak som spokojna 🙂 uvidime dokedy 😉

bambi09
31. júl 2009

Katka,idem variť obed a potom vyrazím s deťmi za mužom,beriem len nosič,lebo ideme elinou,nie busom 😝
ostriháme sa,dokúpime mladému veci na tábor a šup domov,asi skočíme do Tesca na Zlatých,keď už tam budeme
a jahodka,ja tiež už tie kilá nejako neriešim,len chcem byť sama so sebou spokojná a to zatiaľ nie som 😝 😝
som mama dvoch detí,tak nemôžem byť ako cverna,ale ani tie pneumatiky sa mi nepáčia 😀 😀 😀
a teda nech to s tou svokrou nejako vydržíš,nezávidím 😒 😝 😝
my zajtra nákup na trhu a poobede opekačka s kamošmi,teda Katkinými krstnými,dúfam,že bude nejaký flek na Železnej voľný,ale skôr tam hore,smerom na Snežienku

netmona
31. júl 2009

jaj,,,bambi,,ja tie kilí tiež neriešim hoci tak to určite neostane. ale hned do práce a bude to iné a kila pôjdu dole určite,,lebo dom furt je doma ,,a akosi to nejde 😉 ,,,,,,,,,tak fajn opekačku 😲

bambi09
31. júl 2009

netmona,ďakujeme a presne tak,pôjdeš do práce,iný režim bude a hneď budú kilá fuč 😀 😀
a máš robotu aj škôlku už pre malého???
Katka,tak si nedala vedieť,čo s kofolou,tak keď sa vrátiš,dáme,oki??a šťastnú cestu a príjemný pobyt v ZA 🙂 🙂 😉
a sme ostrihaní všetci,aj malú mi trošku ofajkla vzadu a za všetkých zobrali 25 jurov,dobré,nie?? 🙂 🙂

chasencha
1. aug 2009

macka dom sme dosli o 8 vecer tak na kofcu bolo aj tak neskoro 🙂
obed uz mame hotový,ema chrni a ked sa zobudi sa rychlo napapame a ideme na kupko do hainburgu 🙂

maci dobra cena,ja som si dnes opat hlavu farbila tak uz to ma dajme tomu taky odtien aky som uz davno chcela a aj nechty som si nalakovala nacerveno aj na nohach aj na rukach cicaaaaa 🙂

dakuje za stastnu cestu,zajtra 17:35 vyraza vlak zo stanice....uz teraz sa modlim...ema vo vlaku ked vie chodit....amen... 🙄

bambi09
1. aug 2009

Kati,ja že už dnes idete,tak potom zajtra dobre dôjdite 🙂 a to ideš sama s Emkou vlakom??ale veď do ZA to nie je až tak ďaleko,aj keď s malou,čo neobsedí je aj 20km veľa 😝 😝 😝 držím palce 🙂 😉
a dobre sa okúpte,potom daj info,či je tam dobre 😉
no a ja sa farbiť budem tiež sama,budúci týždeň,ale si Ťa viem predstaviť,samicaaaaa 😀 😉 😉
a kde sú všetky?? 😕 😕

netmona
1. aug 2009

no ano bambi,,,tak tomu verím. lebo doma je doma,,,,,,
jaj dnes zas v lipote,,,,bola ste tam daktorá? 🙂 ,,,,,,,,,,,sú aj na nete tak stači čumnuť 😉

bambi,,,no škôlka už je,,a práca musím niečo od 1.octóbra 🙂 ,,ale toho sa nebojím

kati,,ked to iný zvlaádli tak aj ty ,,vlak a dieťa 😉,,,,,,, nie bambi,,? 🙂

chasencha
2. aug 2009

net ved my sme uz cestovali spolu s emou same len vzedy este nevedela chodit tak to bolo jednoduchsie a este som kojila tak mi zaspala na prsku ale teraz... 😝

macka bolo suprovooooo,mam spaleny chrbat a to som sa ani neopalovala 😀 😀

net a pracu co si mala uz nejdes tam?

hiha
2. aug 2009

Ahojte,prepacte,ze vas tak zanedbavam 😢 Ale stale sme niekde,vcera sme boli v Dubravke,Adkov dedo uz finisuje s obbkladom domu 😎 Fu,ale ked som videla tich robotnikov,v tom teple sa tak plaholcit,dakedy fakt za smiesny peniaz,normalne mi ich bbolo luto.Ale fesaci to bboli,riadny chlapi a Kati zo ZA 😉 🙂
Poobede sme boli v Senci,jeminecku tak tam bolo ludi 😠 Stretli sme sa tam s kamoskou,od nas z dediny,maju rocnu Klarku,strasne peeeknu a kupili si tam v novostavbe,2izbak,vtedy za 2mil. 😉
Dnes bez ocika,len ihriska,ale nevadi,aj tak ma byt strasne teplo 😎
Kati,prajeme super dovolenku,hlavne vela oddychu 😉 🙂
Net,Lipot je ako daleko od Ba?

bambi09
2. aug 2009

ahojte 🙂
tak my sme boli včera na Železnej opekať až do tmy,bolo super 🙂 🙂 😉
a Ivka,capy z Blavačiek dávala fotky z Lipotu,je tam nádherne,aj netmona chválila,tak mrkni,my aspoň raz chceme ísť omrknúť
Paťa máme do soboty v tábore,tak trochu je mi smutno,ale viem,že je mu fajn,tak mu to doprajem
my dnes len navariť obed a skočíme do Ikea,potrebujem krabice
tak všetkým peknú nedeľu a Katke nech cesta rýchlo ubehne a užívaj si to tam 🙂 🙂 😉 budeš nám tu chýbaťa aj bubli je už dllllho preč,však?? ☹

chasencha
2. aug 2009

macka tak na zeleznu opekat sa aj my dlho chystame 🙂

ten lipot chceme ist nabuduce aj ked hainburg je super 🙂
maci potrebujes oddych aj od synatora 🙂

ja varim obed,ema je s tatikom vonku,doma nevedela zaspat tak som ich vyhodila,zatial som nas obed pobalila,poviem vam na 2 tyzdne teda som sa krotila 😠 😎 ved pracku mame v ziline...

bubli je v poprade,teda povedala ze do konca jula tak asi predlzeny vikend si tam urobila 😉

inak som vam nespominala,do toho chorvatska nakoniec ide len tomas lebo ze chlapska jazda...kamarati ma tam odmietli mat a nasa dovolenka sa presuva na 30.8. a aj miesto sa zmenilo...z krety je zrazu korfu....

bambi09
2. aug 2009

Katka,tak pánska jazda?? ☹ ☹ 😒
ale Korfu je tiež nááádherné,tak si to vynahradíš potom 🙂 😉
a opekať môžeme ísť aj spolu,keď sa s Emkou vrátiš a to vieš,že taký oddych od dieťaťa dobre padne,Paťovi aj nám 😀 😀 😀 hlavne,keď máš už pubertálne dieťa 😅 😅 😅

chasencha
2. aug 2009

noooo panska jazda...
oukej opekačka dohodnuta 🙂

bambi09
2. aug 2009

jasnéééééééé 🙂 😉 😉

jahodka11
3. aug 2009

ahojte, akosi nam to tu mrzne..... 😒
co dnes porabate? my nic extra, doobeda som tu mala kamosku, takze super, a poobede asi tesco....po vikende sme vybrakovani 🙂 ale je poriadne teplo...kedy to skonci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre