Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

paralenik
3. mar 2009

ajuskamimi,ahoj
aj my byvame v karlovke ,ale dole na segnerovej.inak povodom manzel Stara lubovna a ja Sobrance.

yvonn
3. mar 2009

ahojte,
ja som aj s manzelom z LM, prestahovali sme sa do BA pred dvoma rokmi (kvoli praci), sme zatial v podnajme v Ruzinove a snad do dvoch mesiacov sa prestahujeme do nasho domceka🙂

chasencha
10. mar 2009

paralenik ja byvam v karlvke na donnerovej 🙂
yvonn a kde staviate domcek? 🙂

hiha
16. mar 2009

Baby,kde ste?Mohli by sme tu uz konecne rozvirit pruznu debatu 😉

mia114
16. mar 2009

ahojte
sice je to tema, pristahovane do ba, ale nevadi, pridam sa aj ja.
My byvame v ba od narodenia, v petrzalke, pri zrkadlaku, no za taky mesiac sa stahujeme kusok od Petrzalskeho tesca pri pekarni, a tak snad sa naje nejaka mamicka na kockovanie v tom okoli. 🙂

hiha
17. mar 2009

Ahoj MIA,zial my byvame v Ovsisti,torska od veci 😀

ajka82
17. mar 2009

Ahojte, ja sa tiez pridam trosicka ak mozem 😅
dosla som do BA studovat a uz som tu akosi zostala, original som z Novej Dubnice a nas tatinko je BA. Vsimla som si ze su tu aj mamicky co pisali ze byvaju pri steine, popr. v okolo racka...my este na dlhe prechadzky nechodime, ale chcela som sa opytat kde sa da asi najlepsie ist prejst, ked nechcem chodit popri hlavnych cestach 😖

bambi09
20. mar 2009

Ahojte babenky,nemozem spat,tak tu bludim a natrafila som na tuto temu. Beriete este novych clenov? 😀 Ak ano,tak sa rada pridam.Byvam v BA uz viac ako 9 rokov,ale teraz som na materskej a akosi je mi tu otupno. Byvam v Karlovke, teda presnejsie na Dlhych Dieloch. Neznasam tie kopce, na kocikovanie tu vlastne ani nie je vhodny teren. Kam chodite s kociarikom vy? ☹

zuky
20. mar 2009

Ahojte, akurat som vás objavila, hoci pozerám, že téma je založená dobre dávno...
...ja som sa tu prisťahovala z Vyšných Ružbách (okr.Stará Ľubovňa)...žijem tu nejakých 5 rôčkov...a nesťažujem si 😀

bambi09
20. mar 2009

Babenky,kde ste? Nejake je to tu take...nevesele,podte debatit... 😀 Vonku je dnes pekne,pojdeme sa prjst,vecer sa mrknem,ci sa niekomu chcelo popisat...Rozhybme sa a rozvirme diskusiuuuu... 😀
Caute. 🙂 🙂

guga
20. mar 2009

Baby, neseparujte sa 😀 som rodená Bratislavčanka a šup šup do témy Blaváčky! 😀 😀 😀

Samozrejme berte to s rezervou 🙂 Tá téma Blaváčky tošku viazne, tak som si myslela, že ďalšie maminky by to pomohli rozbehnúť 😉 veď aj vy ste Blaváčky 😀 😉

bambi09
20. mar 2009

Ahoj guga,my radi pribezkame,len som citala taky vyraz ze origos blavacky a mala som husiu kozu,tak my sa nechceme trepat tam,kde by sme vadili,ale dik za pozvanie... 😀 😀 😀

guga
20. mar 2009

bambi - ja nemám rada pomenovanie Blaváčky(ja viem, že som ho sama použila, ale to kvôli názvu tej témy), ale zvykla som si 😉 . A keď niekomu vadí, že je niekto prisťahovaní, tak ho tam nikto na silu držať nebude 😉 . Nemám rada, ak niekto posudzuje ľudí, keď ich ani nepozná. Veď aj vy bývate v Bratislave a pri tom pochádzate z iných miest. Moji rodičia sú tiež dosťahovaní a čo??? 😀 😀 😀 tiež sú Bratislavčania a ja tak isto 😀 😀 😀

guga
20. mar 2009

nikto tam nasilu nebude držať toho komu to vadí.... lebo keď som si to prečítala, tak som pomaly ani ja nechápala 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

Nechápala si mňa alebo to origoš blavačky?Prepáč,mám dlhé vedenie... 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

Ale rada sa tam priplichtím,uvidím,čo vy na to... 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

Mám vedľa seba biologickú zbraň,musím ísť prebaliť,potom mrknem.Počkám,kým príde syn zo školy a pôjdeme vyvetrať mozočky... 😀 😀 😀

bambi09
20. mar 2009

nikde nikto,som tu sama jak ten prst... ☹

bambi09
20. mar 2009

píšem si sama so sebou,aká paranojaaaaa... 😀

guga
20. mar 2009

nechápala som to čo som sama napísala 😀 😀 😀

hiha
20. mar 2009

No ahojte,tak sa to tu pohlo,konecne.Guga,my sa snad stretneme v tej herni na Gessayke.Ja si uz pomaly na Blavu zvykam,no konecne po 12rokoch.To pocasie ma uz uplne,ze serie,vyjdeme von slnkooooooooooooo a potom taka kosa,ze utekam skrehnuta domov.

bambi09
20. mar 2009

guga,som ta asi dobre zmiatla... 😀 ale uz som skocila k vam,len nikto nepiseeee ☹
hiha,ahoj,mas pravdu,pocasie je sisi... ☹ nas tak dobre prefukalo na Dlhodielskych kopcoch...uz som ta zaregistrovala aj v teme Blavacky,snad pridu aj ostatne... 🙂 🙂 🙂

jahodka11
21. mar 2009

ahojte,tak sa pripajam, ale dnes tu asi nikto nebude...🙂 vsetci spia...tak sedim za pc...🙂
poobede ideme do senca sa kupat, tak som zvedava, co maly, este sme neboli....ale vodicku ma rad... 🙂
aj ja dufam, ze sa to tu rozbehne...ale to dufam uz rok 🙂

bambi09
21. mar 2009

ahoj jahodka,tak to rozfofrujmeeee 😀 😀 😀 aj my ideme von,je krasne,vecer sa stavim aj tu...uzite si vodicku,idete do Aqaparku?Moj muz bol so synom a pacilo sa im... 🙂 🙂 🙂

chasencha
21. mar 2009

caute,no konecne 😀 vzdy ked som sa sem pozrela do tejto temy nikto nikde zrazu buuuuuuum zapisali ste dalsiu stranu 😉 som rada ze to tu ozilo 😉

hiha
21. mar 2009

Ahojte,tak my sme boli doobeda 2hod.vonku,boli sme pozriet v Enikibeniki golfac,ale sa nam moc nepacili 😝 .Adkovi som kupila flasku od Aventu na pitie,ale samorejme,led sme vyvarili,ani za nic z toho potiahnut.Ma z neho trafi slak,davam mu caj po lyzickach.Neporadite nejaku cajovu fintu? 😅 .Aj Adko vodu miluje,my tiez planujeme Senec.

hiha
21. mar 2009

Babky,este jedna otazocka,dr.mi povedala,ze uz moze kompoty,ale ake? 😒

bambi09
21. mar 2009

chasencha,tak snad to trosku rozvirime... 😀 😀 😀
hiha,kompoty neviem,my sme nedavali,ale varila som jablcko na sposob kompotu,to mala lubi doteraz 🙂
a nikde sme dnes neboli,ani volit,cely den ma priiiiserne boli hlava,ale priiiserne ☹ ☹ ☹

hiha
21. mar 2009

Bambi,aj mna boli hlava,prave som si aplikovala Brufen.My volit nechodime sme neporiadni obcania 😵 .A to jablcko,si len varila do rozvarenia?

chasencha
21. mar 2009

tak my sme volit boli a spojili sme to s úprechadzkou potom 🙂 som sa vyletnila a fukalo ako dive... 🙄
my sme varievali jablcko len prve tyzden ,potom uz normalka cerstve 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre