Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
12. jún 2009

mmmm tu nikto nie je?hmmm a ja som zatial zjedla to kilo hrachu 😀

bambi09
12. jún 2009

Katka,sa smejem na tom Somálčanovi 😀 😀 striešku máme,ale nepoužívame zatiaľ 😉 a teda my sme hrach nestihli kúpiť,zapršalo,ale stačí šošovicová polievka,hrach by nás dorazil 😀 😀 😀 bubli a akú trojkolku chcete???ak rovnakú,tak sa ešte opýtame,či by neboli dve 😀 😀 😉 Katka,tak snáď Ti to s tým odstavením pôjde 🙂

chasencha
13. jún 2009

no akoze doteraz sa mi nepodarilo prihlasit... 🙄 system zlyhal 😀 😀

supeeer ze je tam aj strieška 😉

no ja som kupovala aj ked pršalo 😎

bambi09
13. jún 2009

ahojte 🙂
tak u nás sa dlho spalo 🙂 😉 po včerajšom maratóne,ale aká zima večer bola po tom daždi,som vyšla na balkón v nočnej košeli ale hneď som sa pratala dnu 😀 😀
a čo,dnes blbne kôň,že tu nikto nie je??Katka,ja som Ťa ani nekontaktovala včera,lebo som myslela,že v takom počasí si utekala domov ☹ 😒 si bola aj na Miletičke??idem ja dovariť tie jahodové knedlíky,skôr som sa k tomu nedostala,ale robila som tvarohové guľky cez týždeň,polievku ešte máme šošovicovú,tak len nech sa všetko doje,lebo zajtra padáááme 🙂 🙂 🙂
naša malá včera aj chalvu ochutnala,ale dnes má na líčku nejakú vyrážku,tak snáď nie z toho 😒 no,idem ja makenzy,mám toho dosť,upratať,dobaliť,dožehliť,dcéra našich kamošov sa bude u nás učiť na posledné skúšky,tak nech je tu poriadok 😅 😅 😅

chasencha
13. jún 2009

macka tak stastnu cestu vam prajem na zajtra a nech vam počasie vyjde 😉

na mileticke ee ale v meste okolo obchodnej a na hlavnom namesti,skor teda stare mesto 🙂

my sme sa pred chvilou vratili z tyršovho nabrezia,potom sme aj v sjk boli,v auparku taky taaaak,chrumky sme kupili,meloonik,boli sme na palacinky,stretli sme kaaamosky z konika 🙂 😎

paraaadny den 😉

inak macka si mi urobila chut na tu šošovicovu polievku 😝 😅

dankabor
13. jún 2009

ahojte baby, ste tu niekto? vdaka za privítanie.
u nás sa už spí - konečne. mám tu rodičov, tak sa starajú o malú a ja si robím "svoje" veci 😀 neboli ste dnes niektorá pozrieť vláčiky na rendezi?

netmona
14. jún 2009

ja len kuk,,dnes pekne tak si uživame na dvore v Sc 🙂

chasencha
14. jún 2009

caute,no tak dnes sme boli v stupave na tej biofarme 🙂 paraaaadna je,uuplne som bola mimo z tych oveciek a jahniatok,asi viac ako ktokolvek iny,som ich tam fotila z kazdej strany 😀 😀 😀
potom na facebooku pridam fotky 😝

hiha
14. jún 2009

Chas,my sme boli minulu nedelu,ze je tam krasne,super 😎 .Pridaj si ma medzi priatelov na FC-Iva Tajbošová.A rozmyslala som,ze sa mozme stretnut aj na T-com plazi,hm? 😉 😉

chasencha
14. jún 2009

ivka o priatelstvo poziadane 😎 je tam nenormalne,budeme tam chodit castejsie 🙂

jasneee aj na t-com plazi mozeme,aj zajtra by to slo 🙂uz ste zdravi?

dankabor
14. jún 2009

čaute baby, aj my sme dnes boli v senci na slnečných, je to tam super pre deti, hojdačka - tú sára zbožnuje, pieskovisko - piesku sa bojí ako čert kríža 😀 a tak.... som zvedavá ako to tam bude vyzerať v lete, či sa dostaneme na nejakú hojdačku 😎
chas, na tej biofarme sú aj nejaké atrakcie pre deti?

ena
14. jún 2009

dankabor: my sme tam boli minule leto, toto sme este nestihli 🙂 Ale je tam trampolina pre deti, aj nejake smyklavky, je tam pieskovisko.. a zvieratka.. da sa tam najest - halusky a pod.. alebo si tam mozes rezervovat altanok, ohnisko.

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chasencha
15. jún 2009

danka vies co pre deti pieskovisko smyklavky ak si na facebooku tam som hodila vcera fotky aj toho pieskoviska a smyklaviek 🙂ale tie zvieratka su asi naj 🙂
a ako povedala ema,mozes si rezervovat na cely den altanok aj ohnisko,sice 50 eur...co je dost tak ale ked chces tak das 😉
a v restike mila obsluha a vcelku rychlo a to tam bolo fakt dost ludi 🙂

bambi09
15. jún 2009

ahojte babulky,tak sa hlásim z dovolenky,skôr som to nestihla 😅
dnes bol super nádherný deň,počasie ukážkové,30 stupňov,hneď nás priškvarilo,ešte,že sme sa natreli krémom s 50-kou OF 😀 😝
je tu božsky,kľud,ticho,pokoj,oddych-odporúčam aj s malými detičkami,máme apartmán,tak miesta habadej,pred penziónom lehátka,trampolína pre deti,2 malé pieskoviská aj s hračkami,domček,húpačka aj húpacie lavice,termálne kúpalisko za rohom,bazén v hoteli,kam chodíme na rehabilitačné procedúry,no skrátka 1 s *,už viem,kam budeme chodievať na slovenské dovolenky 🙂 🙂 😉 ľutujem,že sme aj skôr nechodili sem,keď už na to more nemáme 😅
malá nám vstala ráno ako na objednávku,7:45,aby sme stihli raňajky,potom spala na obed v kočíku na prechádzke a teraz vylietaná,vyskákaná,vyhraná,najedená a osprchovaná odfukuje snáď bez nočnej pauzy na hranie,ale už bola fakt mrzutá,aj na večeri revala,tak sme sa vystriedali pri nej vonku,kým sa ten druhý najedol,nech hostia nemusia počúvať ten rev😀 😀
zajtra podľa počasia buď obehneme jaskyne po procedúrach alebo dáme ľahšiu túru s malou v krosničke 🙂
taký relax som teda nezažila už hoooodne dávno,prajem všetkým pekný týždeň,občas vás mrknem,ak bude čas,teraz valím do sprchy a konečne si sadnem 😀 😀tak sa majte,baby moje,teším sa aj na vás,ale teraz si vychutnávam,že sme mimo BA a stres,hodím fotky,keď bude čas 😉 😉

dankabor
15. jún 2009

čaute baby, tak som vám tu písala cez den siahodlhý príspevok a potom sa asi kvôli tomu pokazil kôň 😀
chas, vdaka za info, aspon mám dobrý typ na vylet cez víkend 😵
Bambi a kam si to vlastne šla? mne to tu akosi uniklo...
inak želám pekný večer, tu bolo cez den parádne dusno, tak sa teším na trošku chládku 😝

bambi09
15. jún 2009

danka,sme v Liptovskom Jáne-Jánska dolina 🙂 😉

chasencha
15. jún 2009

mackaaaaa,uzi si dovolenku a ty vzdy a vsade online 😎 😀 😝

dankabor
15. jún 2009

Jeej, Bambi, aj my sme boli v Jáne na dovolenke, asi tak pred 4 rokmi. a to termálne kupalisko tam bolo super. len mna z neho celá koža pichala, lebo mám ekzém, tak to som mala nejakú blbú reakciu 😢

bambi09
16. jún 2009

danka,tak dúfam,že sa nevyhádžeme,nejako nemám odvahu už,dnes kúpime v Mikuláši malej plienky na kúpanie,v Tescu mali krásne plavočky pre malé parádnice,ale sa mi to zdalo zbytočné,keď aj tak musí mať do bazéna plienku 😅
dnes je tu škaredo,tak sme zatiaľ len dnu,boli sme v herni po raňajkách,teraz sme hore,idem za chvíľu na masáž a potom asi do nejakej jaskyne,lebo je stále zamračené 😠
chas,ďakujem a ideš sa dnes mučiť??ak áno,"uži" si to aj za mňa 😀 😝 nech zhodíš aspoň kilo 😀 ja sa pridám budúci utorok,ale že pozdravujem 🙂 😉

chasencha
16. jún 2009

macka jasne ze idem 😎 idem potrapit svoje tukove vankusiky 😀 😀 pozdravim 😉

ze masaaaz...ccc...ja som vcera mame na narodky objednala 2 take tie universal pssy,moze ich vyuzit na kozmeticke slluzby na masaaaze a dnes mi ihc ma kurier doniest tak sa tesiiiim ako ju mozno aj potesiiim,pojde na masaaaže 😵

bambi09
16. jún 2009

chas,tak ja som už bola,no paráda,ale som tam syčala od bolesti,asi si ešte jednu priplatím,lebo keď to robí odborník,je to o inom,ako keď ma drahý hnetie 😀 😀 😀 pri ňom jojkám viac,on na to ide tak zhurta 😀 😀
tá babenka má zázračné ruky 🙂 aj Paťovi to zaplatím,inka máme s Petrom jednu procedúru v cene pobytu na deň zdarma 😉 tak nevyuži to,zajtra mám parafín a vo štvrtok akupresúru,včera som mala elektroliečbu na kríže,možno si ešte niečo priplatím a nabudúce prídeme na 100% na 9 dní 🙂 😉
myslím,že mamine tým darčekom urobíš radosť 🙂 😉 ja by som teda brala také všetkými 10-mi 😅

bambi09
16. jún 2009

oprava:inka-inak 😀 😀 😀
malá spať nechce,tak teda ideme omrknúť tie jaskyne a do Mikuláša,na recepcii je plagátik,že je tam nejaké múzeum,tak asi mrkneme aj tam a od zajtra dáme túry po procedúrach 🙂 🙂

chasencha
16. jún 2009

macka ja som mala maserku priamo doma 😀 doniesla si aj masazny skladaci stol a bolo 😝

jahodka11
16. jún 2009

ahojte🙂
katka a co to stalo? aj ked neviem, ci by mala kde u nas rozlozit ten stol 😀 bolo by to celkom zaujimave, mozno na balkone 😉
bambi-dakujem za kontakt, uzite si to tam, je to tam nadherne 😉

chasencha
16. jún 2009

jahodka stalo to necelyhc 600 skk,cize 20 eur a cele telo mi masirovala 🙂

jahodka11
16. jún 2009

fiiha a ako dlho? to by sa celkom dalo, ved to nie je kazdy den 😉 a nemusim nikam ist.....mala si nejake referencie, ci si to riskla?

bublinaz
16. jún 2009

baby, tu maserku od katky som uz aj ja vyskusala, a bola super 🙂 a fakt to nie je nejake drahe v porovnani s tym, ked ides niekam k maserovi. mne masirovala 45 min chrbat a stalo to 16 eur. paradny servis. pride, rozlozi stol, vymasiruje a cau.

bublinaz
16. jún 2009

bambi, a spytala by si si sa pls., ci by sa este jedna trojkolka nenasla? ak teda chas nebude vadit, ze sa budeme prehanat na rovnakych 🙂 dakujem.

chasencha
16. jún 2009

jahodka,bola to hodina,ale tak predlozovalo sa to lebo podavala eme cumlik a podobne veci ked som lezala na tom stole 🙂

po cviceni som plna energie ani nezaspim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre