Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

chasencha
15. júl 2009

macka to nevadi,ani my dnes nestihame nakoniec....teraz som dovarila kremovu karfiolovu polievku,opat som spotena ako hovado 😠

taketo staviačky u vas? a postel je pre paťa?

bambi09
16. júl 2009

ahojte 🙂
Katka,nie,teraz skladáme našu posteľ...a hádaj čo,stále nie je hotová 😝 😝 😝 drahý kúpil o 10cm užšie rošty,tak dnes pofičí vymeniť,fakt som myslela,že ma vystrie,celá izba hore nohami,x krát sa všetko prekladá a nakoniec mám ten bordel ešte o deň naviac zbytočne 😠 😠 vie,sme len ľudia,ale mohol na krabici prečítať aj rozmer tých roštov 😀 😀 😀 takže Paťova oslava sa odkladá na zajtra,torta hádam v chladničke vydrží 😅 😅 😅
a o potení mi ani nehovor,tie debilné reklamy,že adidas antiperspirant si dáš a 48 hodín si voňavá nech si strčia za klobúúúk 😒 😒 😒 mne to nevydrží ani hodinu,aj búrka nás pekne obišla včera a zas je horko jak hovado,malá nervní z toho tepla,ja detto,uf,uf...
no ale aj Paťo dostane novú posteľ,prvý augustový týždeň ide na Horotábor do Modry,tak my budeme makať zas v jeho izbe 😝 😝 😝 😀

bambi09
17. júl 2009

babule,kde ste všetky???? 😕 😕 😕
vonku je horko a tu to mrzne 😅 😅

netmona
18. júl 2009

ježuš,,včera +33 a dnes 16tupeň,,no škoda , že nieje taký priemer furt

chasencha
18. júl 2009

hroza na tej pohode,normalne mi to skazilo zvysok dna,a ten chlapec...no luto mi je ho aj jeho rodiny,ides sa zabavit a toto...uz si nikde nemozes byt ista...strasne este tak keby zverejnili meno aby som si bola ista ci niekto z mojich kamaratov to nie je...

jahodka11
19. júl 2009

ahoooojte🙂)))
sme spat🙂)) prisli sme v piatok rano o 5.15......bolo uuuuzasne....uz aby sme isli na dalsiu dovolenku 🙂

cesta tam uplna hroza, maly spal asi hodinu, bola som nemilo prekvapena, nevedel obsediet v sedacke, no nechapem doteraz.....bohuzial nam cesta trvala 12 hodin, prisli sme tam az na obed......povodne sme planovali prist okolo osmej, my by sme ostali na plazi, prezliekli by sme sa a roman by zatial hladal ubytovanie.....ale romanov ujo nam "poradil", aby sme neisli po dialnici, ale zisli z nej a isli okolo pobrezia, ze je to krasna cesta.....no mozno pre bezdetnych.....trvalo to tak 3hodiny....takze sme cestu zbytocne predlzili o 2 hodiny, boli to same serpentiny, mne bolo zle, maly uz vrestal, musela som si ho zobrat na kolena, co je proti mojnu presvedceniu, dieta ma sediet v autosedacke, lebo nikdy neviete......no a este cez slovinskou sme isli krokom, boli zapchy.....takze ked sme tam prisli, hladali sme este 2 hod ubytovanie v strasnom hice, ja v rifloch, roman v hrubych teplakoch....oblecenie sme si nemohli vybrat z kufra, lebo by sme to uz nezavreli....no mala som chut ist domov.... 😒 ale prezili sme, nasli sme super ubytko na 8 noci v starigrade, maly domcek, 2 izby s wc a sprch kutom a medzi izbami kuchynka....vsetko spojene balkonom....uplne super, dvor, grilovanie.....figovniky...🙂 super plaz bez ludi.....krasna cistucka voda.....maly bol uplne hotovy, prve dni sa vrhal do mora, chvilu mu trvalo, kym pochopil, ze "nesmie".....a tiez trvalo, kym pochopil, ze ked odchadzame na obed z plaze, ze sa vratime a po asi 2 dnoch to bolo konecne bez strasneho revu.....takze maly sa vobec nebal vody, cim viac mu spliechala do tvare, tym bol stastnejsi....no nechapem 😉
potom sme sa stahovali do mesta Vodice este na 4 noci.....to sme uz mali klasicky apartman....ale na 4 noci sa dalo....a sem tam sme ostali na plazi aj cez obed....ale len vynimocne, slnko je svina, ako sa hovori a aspon som si oddychla, kym maly spal 🙂
prve dni chodil spavat skor ako doma, bol total unaveny🙂))) potom trosku potiahol, ale najneskor do 22.30, aj to bol uz strasne zly....utekali sme ho ulozit 🙂
takze celkovo super, ale moc som si neoodychla, kedze nase dieta sedi len vtedy, ked papa, tak aj na plazi sme len lietali....a lietali.....no ale tak co s nim, on neposedi, ani nepostoji...po mne to nema 🙂
max som spokojna s opalovacim kremom faktor 50, maly je len trosicku snedy, som uplne spokojna, ked bude velky, nech sa opaluje sam, ked si bude vedomy, co z toho moze byt.....teraz sme sa opalovali len my, aj to cez obed nie, takze prvykrat som sa nespalila a som na seba patricne hrda 😀 asi som uz dospela 😉
ste mile, ze ste si na mna spomenuli sem tam v prispevkoch, potesilo ma to 🙂 idem docitavat zameskane 🙂

jahodka11
19. júl 2009

este som zabudla, cesta spat uz ok, celkom pohoda, maly spal celu sestu s obsasnym mrncanim, ale tak ani mne nebolo pohodlne.....ale omnoho lepsie ako cesta tam 🙂

jahodka11
20. júl 2009

ahojte, kde ste kto? 😉

chasencha
20. júl 2009

ahoooj 🙂 tu skapal pes,neviem kde su vsetky 😀 😝
tak super dovolenku ste malu,juj aj ja sa tesim uz 🙂 no a ta cesta tak,nemoze byt vsetko dokonale 😉

jahodka11
20. júl 2009

ahoj katka,
nechapem, kde su ostatne baby? 😉 aj ked pocasie je super, ziadne horucavy, mozno su niekde vonku 🙂
a vy kedy idete? a kam?

chasencha
20. júl 2009

mmmmm no mam dojem ze macka je na chalupe ale ivka netusim 🙂

ale vonku dost fuka vietor 🙂

my ideme v septembri na kretu 🙂

jahodka11
20. júl 2009

jeeej, na kretu...hmm, uz aby bol september, co? 😉
my pojdeme v septembri do tatier, ale len s mojim ocinom, roman uz nema dovolenku..len par dni a to ma na obdobie medzi vianocami....ale nevadi, aspon si od nas oddychne🙂
tu u nas nefuka....ale asi bude prsat...nevadi, aspon nie je hic 🙂

bambi09
20. júl 2009

jahodkaaaa,tak nám vitaj späť moja,tak super dovolenka,ja by som sa asi bála ísť tak,že nemám dopredu ubytko,ale veľa ľudí tak chodí a sú spokojní 😉
a s tým malým aute,to naša detto,ja ju musím baviť a som z toho niekedy viac unavená,ako muž zo šoférovania 😝
Katka,keď sa vrátime,tak mrkneme do toho Nucleusu,ok??už ma to trhá,že by som išla 😉
my budeme do nedele mimo,tak ma tu nehľadajte,viem,že to bezo mňa prežijete 😀 😀 😀 a Kati,pozdrav mučiareň,ja možno aspoň brušáky dám zajtra večer 😀 😀
mali sme úplne bláznivý týždeň,ale už sa tu dá žiť,letisko je super,deti sa tu hrajú a všetkým sa tu dobre leží aj sedí,malá spí v postieľke pri mne,takže paráda,na šírku máme 180cm,tak sa s mužom v noci aj hľadať musíme 😀 😀 😀 ale on sa teda rozvaľuje,konečne mu nohy netrčia,ako z rozťahovacieho gauča,tak si to užíva 😀 😀 😀
ešte predať sedačku,kúpiť menšiu a kreslo a je to tu super a na Vianoce možno telku na stenu,ak Boh dá,aj motyka vystrelí 😀 😀 😉
jahodka a stihla si výpredaj v Nexte???my nie,ale dnes sa ešte stavíme v Avione,tak mrknem 🙂
tak babenky moje,majte sa tu krásne,my budeme konečne vstávať do ticha a nie do vŕtania a búchania 🙂 🙂
papá v nedeľu...

jahodka11
20. júl 2009

ahoj bambi🙂)) tak si uzivajte volno....a uz sa na vas tesim 🙂 potom by sme bud tyzden mohli dat stretko, co vy na to?
vypredaj som nestihla, teda, prisli sme o 5.15, ale vobec som nespala, predtym noc som spala asi 4 hodiny, co som mala cest horucku.....tak som bola total hotova...aj som mala budik na 8.30, aj som vstala, ale nebola som schopna sa obliect a ist tam..tak som pomaly zacala vybalovat, varila som a prisli sme tam tak o 13.30..a baby, tam uz prazdne regale....chapete? kupila som 1 nohavice za 421sk.....ale suprove, ale inak nic.....strasne som bola sklamana a nahnevana na seba, ze som tam neisla, ale fakt som nevladala.....
my budeme musiet pomalicky riesit maleho postel....len neviem, ci sa nam tam nejaka zmesti...dali sme mu vedla postielky platosvy cerveny stolik z ikey a neviem neviem....musime nieco vymusliet....pomalicky mu je postielka mala...asi tak v oktobri by som chcela, ked bude mat 2 roky...no uvidime 🙂
katka-si za stretko bud tyzden? a ostatne baby?

chasencha
20. júl 2009

jasne som za stretko,lebo 3.8.odchadzam na 2 yzdne do ziliny 🙂
maci ja neviem ci pojdem zajtra cvicit 🙂 asi skocim do avionu este do body basics,kamoska mi dala nakupit 🙂

hiha
23. júl 2009

Ahojte lasky,len tak na pochytro pisem,lebo stale daco 😉 Ako sa mate?Matka,krasna dovolenka,idem mrk fotky 🙂 🙂 Macka moja,je tiez dakde het 😎 Katulka,smer Zilina.My sme teraz tu,ale dufam ze nie nadlho.A baby podte na FB,tam sa da aj chatovat 😉

hiha
23. júl 2009

Matka,cela rodinka ste uzasni,krasne fotocky 🙂 🙂 🙂

jahodka11
24. júl 2009

ahojte,
hlasim prichod spat domov🙂 cestu busom sme zvladli, danielko celkom posluchal a v buse do samorina som ho priputala, aka vymozenost v modernych busoch, takze sa ani nepohol 😉
a u kamosky super, bazen, zahrada, hracky.....super bolo a teraz sa uz tesime na tatinka 🙂
hiha-dakujeeeeeem 🙂

hiha
25. júl 2009

Jahodka,super vylet,v Samorine je pekne 😎
My ideme v pondelok do MA,super na dom,maju bazenik,pohodicka 😉
Adko uz chodi ako odbornik,sem-tam to preceni a leti,ale to patri k tomu 😉

netmona
25. júl 2009

ahojte,,, jahodka, no môj bobak ten sa rád vozí busom .len málo chodíme
hiha,,no dom je dom,,je to takeé lepčie 😎

jahodka11
25. júl 2009

ahojte,
tak niekedy mozeme spravit vylet busom.....🙂 ked nepojdeme samy dvaja, budem omnoho kludnejsia a stastnejsia🙂 inak, vcera sme boli vonku a normalne mi danielko daval sam ruku, ked sme isli....som nechapala, asi len stacilo zacat a uz pochopil, ked pekne ide, ze sa aj niekam dostaneme 🙂

netmona
25. júl 2009

jahôdka,,no ta ruka, niekedy áno a aj nie,,podla nálady 🙂

netmona
26. júl 2009

jaj,,jak fajn včera som navarila a dnes len tvarohový štrúdl upiekla,, 😉

jahodka11
27. júl 2009

ahojte, dobre ranko, ako sa mate po vikende?
my nic moc, vcera oslava maleho a svokra sa mi nanominovala na tyzden do byu...tak to v ziadnom pripade, trosku ma sklamal manzel, ktory nesuhlasi s mojim rozhodnutim, ale ho respektuje....tak mam take divne pocity..... ale aby ste boli v obraze, mame byt cca 40m2...a to hadam hovori za vsetko.....a nemam so svokrou ziadny vztah.... takze ja s nou nebudem tyzden...a este sa starat aj o nu.....tak asi tak..ale inak ok, uz som poslala svokre mail, ze nic nebude a ze prideme my tam ....nastastie k mojmu ocinovi a s nou pojdeme tak 2x niekam....inak smola, nemam preco zacat odrazu pestovat vztahy a zabudnut na to, co bolo 😒

hiha
27. júl 2009

Matka,u nas je to tak podobne,ale stym ze svokra Adamka nevidela vobec od marca a ani ju to netankuje 😒 ☹
Podla mna si urobila spravne,bolo by zbytocne dusno 🙄
My sme vikendovali prevazne doma a dnes ideme smer Malacky 😎 😎 😎

bambi09
27. júl 2009

ahojte 🙂
tak my sme už doma,ale ste toho popísali 😀 😀 😀 nestíham čítať 😀 😀 😀
tak ako??dáme cez týždeň stretko??ja mám kooooopec prania,ale ne stretko si čas nájdem rada 😉
jahodka,nestihla som pred odchodom,fotky sú krásne,vidno,že vám bolo super 🙂 😉
Ivka,vy idete preč na celý týždeň??či len na dnes?? 😕
my sme sa mali super,oddychovali sme,behali po výletoch,škoda,že už to skončilo,Paťo nám ide 1.8.na tábor,tak budeme zas baliť,ale iba jeho...

jahodka11
27. júl 2009

ahojte,
no konecne sme sa tu zasa rozpisali 🙂
bambi-super, ze ste sa mali fajn....nas uz dovolenka necaka......teda asi v septembri tyzden v tatrach s mojim ocinom, roman uz nema dovolenku....
ivka-dakujem, uz je mi trosku lepsie, som si pokecala s kamoskou a tak.....akosi moc zijem len tou mojou svokrou...a pritom si to ani nezasluzi....kaslem na nu...doteraz nam nechybala, nebude ani teraz..este si to vyjasnim s manzelom a bude...
stretko-zajtra a v stredu uz nemozem, ale stvrtok by sme mohli a radi sa stretli.....len kde, ked sad je zaplaveny komarmi....je to otras....ale pocasie ma byt pekne, az moc vysoke teploty...a nejake kupko sa nam nechce spachat?

chasencha
27. júl 2009

a co tak prezidentska zahrada,zevraj je tam nove ihrisko 🙂

bambi09
27. júl 2009

baby,čo už spíte??
jahodka,s tou svokrou som ja mala detto,boli u nás týždeň,robila som jej full servis a nakoniec ma ešte poohovárala,takže som rada,že sme sa tak dlho nevideli,aj keď človeka mrzí,že je to rodina a kašlú na nás,ale aspoň máme pokoj 😔 😔
a to stretko mne by tiež vyhovovalo tak vo štvrtok,piatok 🙂
Katka,zajtra ideš na mučenie??ja idem,veď potom máme august pauzu a až v septembri zas,tak ešte si zamakáme 😅

chasencha
27. júl 2009

jasne ze idem 🙂 minule som nebola,boli sme vonku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre