Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
15. máj 2009

Bóóže,mne malá knihu roztrhala,čo som na základke dostala za prírodovedeckú súťaž-Ochrana prírody okresu Vranov nad Topľou 😀 😀 😀 😝
to ani Paťo nebol taký ničiteľ 😠 ☹ 😒

ena
15. máj 2009

ja MHD cestujem ako nevodic velmi casto, v Petrzalke mame vyhodu, ze su tu 2 nizkopodlazne linky novy most -ml. nivy a petrzalka-letisko.. hlavne tu 96tku mam rada 🙂) lebo ved smer IKEA 🙂 Ale aj klasicke busy v pohode celkom.. vacsinou nam pomozu, alebo sa uz dopredu opytam niekoho ci mi pomoze.. Hlavne ked su take zastavky, kde viem ze bude vystupovat/nastupovat malo ludi.
Ale aj pri tom nizkopodlaznom sa sem tam stane, ze sofer zaparkuje meter od obrubnika ( to sa stavalo hlavne v zaciatkoch, ked zacinali jazdit).. ale pokial zaparkuje normalne, tak je super, ze mozem mat v surodeneckom kociku aj obidve deti nalozene a v pohode nastupim bez toho, aby starsi musel ist von..
My mame uz svoj "system", Filip je vycviceny nastupit aj vystupit bez pomoci.. a hneva sa, ked mu chce niekto pomahat 🙂

bambi09
15. máj 2009

ena,tak to máš dobré,že si taká akčná,ja akosi stále váham,ale chodili sme minulé leto MHD s Paťom,keď chodil na Detskú univerzitu,tak to sme klusali cez starý most peši zo Šafka do Arény,no,bolo to veselé... 😀 😀 😀 😝

bambi09
15. máj 2009

fííííha,nikde nikto celý deň??my sme boli dlho v meste,Kati,volá sa to Happy kebap,ale vieš,o čom sa bavíme,je tam mňamková pizza,len sme sedeli vonku a takí mladí drzáni nám tam hulili,to neznášam 😠 😠

chasencha
16. máj 2009

bry veceeeer,taaak sme sa konecne vratili z madarska,ale cestou spat sme sa este stavili v auparku lebo v madarsku sme nestihli kavicku...celkovo som nem nadsena asi som moc narocna alebo co.ale oplati sa tam akurat ta drogeria a vyzivy....tych sme nakupili,ajajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj za polovicne ceny normalne no nekup to

aj topanky som si kupila a dalsie v auparku,na tie som cakaal vyse mesiaca kym im doslo moje cislo

vsetkym vcerajsim aj dnesnym aj zajtrajsim oslavencom vsetko naj

ema to zvladla v pohode,az na jednu slabu chvilku ale inak pohoda...
a kupila som si krasny naramok a uz ho stihla ema az rozthnut a bola to len sekunda ked som ju napravala v autosedacke.....zapacil sa jej ,trhla rukou a bolo to...tomas okamzite bezal kupit taky isty aaale bohuzial nemali

a este jednu vec mam novu,teda na ktoru si hned spomeniem...tasku na kocik nie je to prava prebalovacia taska,lebo som si tak premyslela ze ked uz nebudeme pouzivat kocik tak co s nou,tak som si kupila taku co budem pouzivat aj neskor,kraaasna u Batu

teraz ma nic nenapada tak mozno neskor

bambi09
16. máj 2009

Katka,tak si si to užila,však?? 😉 😉
treba aj to občas,dopriať aj sebe... 🙂 🙂 😉
my sme boli v Múzeu dopravy,do SNM boli také rady,že malá by nám tam nevydržala,tak budúci rok snáď stihneme viac obehať,chcela som hviezdičky pozorovať,ale to čakanie by mi nestálo za to 😝 😝
tak sme zbehli do mesta do Mc Donaldu,najedli sa,dali zmrzku,pochodili po Korze a išli sme domov 🙂 🙂
inak za chvíľu bude kopec akcií k MDD,tak sa teším,my máme 6.6.akciu z Paťovej školy,športové popoludnie k MDD,pod Kamzíkom na Cvičnej lúke,je to každoročná super akcia,opekáme,deti súťažia,zbierajú body a vymieňajú za darčeky v obchodíku 🙂 🙂 😉

netmona
17. máj 2009

ahojte,,ja tu ani nebola bo furt dačo 🙂
chasench,,tu tašku určite využiješ,,aj ja som kupovala ked som predala kočiar,,,
bambi,,a kde je to muzeum dopravy,,??

netmona
17. máj 2009

asi už všetci naapapkaní a spinkajú alebol už dakde vonku 🙂 ,,MM spí aj s Miškom ,,ja nemôžem zaspať a tak pijem cafe

jahodka11
17. máj 2009

ahojte,

vcera som si konecne kupila vsetky veci na svadbu....akurat som stravila cely den v auparku...ale co uz....prezila som a ani to nebolo financne tak naaarocne, ako som si myslela....takze som spokojna 🙂
momentalne DD spinka, sa zobudi a ideme na dostihy...bude tam aj desmod...a manzel tam s malym rad chodi, dnes pojdem s nimi🙂
cahsenka-hod foto tej tasky....som zvedava..... 🙂

bambi09
17. máj 2009

ahojte 🙂 🙂
netmona,Múzeum dopravy je ako je Hlavná stanica-vlaková,tam nad ňou,v podstate je to budova starej stanice,my sme tam už predtým boli,ale Paťo a tatino tam radi chodia,to vieš-autíčka,vláčiky,ale aj ja mám rada staré autá,tak sa mi tam páči,Miškovi by sa tam určite tiež bude páčiť,sú tam aj malé modely,staré bicykle,motorky... 🙂 😉
my sme mali blbú noc,malá bola každú hodinu hore a od 4-tej do 5-tej sme ju striedavo nosili na rukách,lebo revala ako o život,neviem,čo to bolo,ale dnes sa jej spustili soplíky,tak či ďalší zub alebo zas budeme maródiť? ☹ 😒 😖 to sme už chceli konečne ísť na krv,tak zas nič a o chvíľu máme to očkovanie MMR,tak do kelu,dnes sme doma,bolí ma hlava a som vedle,jak ta jedle 😝 😝
vám prajem peknú nedeľu... 🙂 😉

bambi09
17. máj 2009

jahodka,zabudla som sa spýtať,na akú svadbu sa chystáš?? 🙂 😉
a na dostihoch sme ešte neboli,ja to nejako nemusím-keď chodila Veľká Pardubická,tak som si zakrývala oči,keď padali kone,ale možno raz pôjdeme mrknúť,chodíte na Dostižku do Petržalky??

ena
17. máj 2009

bambi09: my sa tiez nejako nemozeme dostat na to ockovanie marek tiez je teraz soplavy.
A dostihy su dnes nejake, ked sme isli domov, tak bolo pocut nieco z dostizky.

bublinaz
17. máj 2009

ahoite, my sme mali celkom rozbehany vikend - vcera gulas u kamaratov, dnes trochu rodinkovania na vzduchu. len ma akosi zacali zradzat krize. malu som uz ani zo sedacky nevladala vybrat. teraz tu sedim taka vykrivena a nevladzem sa ani postavit. neviete poradit nieco, co rychlo zaberie? 😒

jahodka11
18. máj 2009

ahjote,
bambi-ja ani moc dostihy nesledujem, maly tam beha po travicke, tak mam co robit 🙂 manzela to bavi a trosku aj stavkuje, ze vsadi 1 euro a vyhra 10 eur 😀 😀 😀 ako vcera 😉
inak, raz sme boli a kon padol a museli ho utratit, to som bola veeelmi znechutena..celkovo mi je luto tych konikov... ale tuto maju malo prekazok.....aspon doteraz boli take dostihy......neviem, ako sa nazyvaju....tie moooc prekazkove este asi len budu...
6.6. sa zeni svagor, tak ideme mrknut trosku....kym nepojde danielko spinkat a my s nim....lebo ved, kde ho dame, ze ano?! 😉

inak, ked pisete o soplikoch, my stale kasleme...cez den ani nie, ale v noci pocas spanku....asi az moc....kasle kasle, az kym akoby nevykaslal tie hlieny...no neviem, davam sirup a uvidim....
bublinaz-ja poznam jedine dorziflex.....skus, dufam, ze tabletky pomozu.... 🙂
tento tyzden mame celkom nabity, aj gynda ma caka....dnes si idem zobrat pas....a mozno si vezme manzel cez tyzden volno....ak nie, tak bud tyzden....uvidime 🙂
a dnes ideme este dat maleho ostrihat...uz ma dlhe strapate vlasky...tak nech je fesak 🙂

hiha
18. máj 2009

Cafte mamulky moje najkrajsie,dlho som tu nebola a kukam,ze pribudli nove tvare 🙂 😉 .Takze boli sme u nasich,tam som si doniesla prekrasnu virozu,ktora sa stupnovala,ze som si myslela,ze zpmriem,vsetko ma bolelo,kasel,sopel a po tyzdni to chytil moj najdrahsi syn,cize zase kolotoc,nestihla som si vobec oddychnut.Adamko je uz vcelku fit,este maly soplik,kaslik,lieky uplne nenavidi,len co zaciti liekovu chut,uz ho napina 😝 ,moja laska mala.Teraz sa zase choroba vratila mne,ale dufam,ze coskoro pominie. 😖 No a nas Adisek,je konecne od soboty:KRESTANCA 🙂 🙂 😉 😉 .Poviem vam krst so vestkym vsudy,sice ho viac-menej cely prereval,lebo bol nevyspaty a chory,ale stalo to za to.Farar ho celeho ponoril do suda,ale zvladol to hrdinsky 😀 😀 😀 .Potom sme mali oslavu,kedze v stvrtok mal svoj 1.rocik,bolo nas 26 a vybrali sme restiku s detskym kutikom,deti sa tam vyjasili 😀 😀 😀 😀 .Stiahnem fotky a poukazujem vam ich 😉 Jahodka,niekedy sa musime na dostihoch stretnut 😉

chasencha
18. máj 2009

ejha ale plodne vikendy ste mali vsetky 🙂
adiskovi vsetko naj 🙂
a to stretko kedy spachame teda? 😎 ja by som aj dnes 😀 😀 😀

netmona
18. máj 2009

čitam čítam,,tak vidím že, aj choroba ide akasi,,dúfam že, nás to obíde,,lebo nemam to rada,, 😠
jahodka,,malého ja strihám,,a konečne mu podrástli vlasy lebo,,na holo som ho dala 🙂

netmona
18. máj 2009

bambi dik za info..treba aj takéto..pozrieť,,tak Miškovi určite sa bude páčiť,,lebo on chce ,,točerovať,, 😵

bambi09
18. máj 2009

ahojte všetky 🙂
Ivka,tak vitaj späť,už si mi chýbala,som myslela,že už budeš mať neospravedlnenú absenciu 😀 😀
gratulujeme ku krstu,aj k prvému rôčiku,už máte veľkého chlapa 🙂 🙂 😉 inak ma mrzí,že ste boli aj ste chorí ☹ ☹ aj my sme ☹ a prečo vám malého celého pri krste namočili??našim deťom len na čelíčko kňaz lial vodu a potom pomazal čielko a krk,ale my sme ich krstili,keď boli malinkí,tak asi preto? 😉
Paťo krst prespal a Katuška trochu plakala,ale len chvíľu-bolo to pekné 🙂
netmona,nemáš za čo 😉 a bola si na ten Deň rodiny?alebo niekto z vás?
Katka,my by sme aj šli,ale malá soplíkuje statočne,dnes sme mali ďalšiu ťažkú noc,v hlave mi hučí 😝 😝 mala aj zvýšenú teplotu a stále sa budila,hrôza,odsávala som a odsávala a stále sa jej tie sopliská robia,nechápem,zatiaľ dávam Nivea baby sprej a Nasivin detský,ak sa do stredy nezlepší,skočíme k MUDr.,len zas tá krv nič,do kelu 😠 😖
jahodka,tak-tak,tých koníkov mi je ľúto ☹ ☹ale tak pekne ste vyhrali 🙂 😉a tú svadbu si užite,aj ja by som si išla zatrsať a zabaviť sa,ale nikto v okolí sa nežení,nevydáva 😀 😀počkám na ples,ak budeme mať stráženie pre malú 🙂 🙂 😉aj do tanečnej školy sa s mužom zberáme,len kedy to stíhať??keď stále niečo príde do toho 😒
vonku je dusno,na odpadnutie,zatiahnuté,ktovie,aká búrka sa dovalí...nám tu od rána kosia trávu,tak som aj z toho ohučaná,moja gebuľa 😝 😝
tak pekný deň všetkým 🙂 🙂

bambi09
18. máj 2009

bublinaz,na tie kríže Ti tiež moc neporadím,viem o tých liekoch,čo Jahodka spomínala,obstrek by možno pomohol,v lekárni nejaké náplaste Capsicola,či ako sa to volá,už neviem a niečo som čítala minule o tom,ale neviem,kde,že čo na to pomáha,som mimo 😝 😝
tak nech sa Ti rýchlo uľaví 🙂 🙂 😉

bublinaz
18. máj 2009

vsetko naj adiskovi a tiez ma zaujima preco ho celeho namocili? nevysmykol sa vam nahodou, hehe 🙂

bambi, do tanecnej by sme chceli chodit aj my, ale tiez sa k tomu nevieme dokopat. ked zacnete vyvijat aktivitu, daj pls. vediet, mozno sa stretneme na nejakom parkete 🙂

a dik za rady ohladom krizov. naplaste som nezohnala, ale zajtra idem na neurologiu lebo mi to nepolavuje a chuda mala, nemozem ju ani dvihat, ani poriadne prebalit :o

kati, zasielka dorazila, aj by som isla dnes vonku a dorucila ti to, len tie krize :o(

bambi09
18. máj 2009

bublinka,tak to je blbé,ja som to mala pred časom,som kňučala od bolesti,nejako to prešlo,ale ono sa to zas vráti-neliečené 😒 😒
a tanec ma baví,len by som chcela tak dobre ovládať tie štandardné,aj latino milujem,ale netancujem 😀 😀 😀
ale ako vedia vrtieť riťkami sa mi páči...len ja mám toľko vecí v pláne,že neviem,čo skôr 😀 😀 😝
tak držím palce k lekárovi...drž sa 🙂 🙂 😉

bublinaz
18. máj 2009

ved prave, ze sa to vrati. mna seklo naposledy dva tyzdne pred porodom :o dakujem, podam report, ako som dopadla.

netmona
18. máj 2009

bubli,,tak to je hrozné,,ma pôrode,,to laplo ,,no ani ležať ani sedieť,,ani stáť ,,a kolo malého trebalo obskakovať,bolo to o život ,,tak nech ťa to prejde rýchlo 😉

netmona
18. máj 2009

bambi,,tak potom tak potom daj vedieť a ukážeš krokove variácie sambové 😀 😀

jahodka11
18. máj 2009

maminy a kedy to stretko?
ja zajtra a v stredu nemozem, ale stvrtok poobede by bol super.....aspon pre nas....a ma byt poriadne teplo, tak nech tu v panelku nezdochneme....radsej budeme v parku...co vy na to?

bambi09
18. máj 2009

netmona 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som teda po pôrode chytila megavirózu a ležala som prvý týždeň doma v horúčkach,zvláštne je,že malá to odo mňa nedostala,ani cez mlieko,potom do toho ešte zápal prsníka,našťastie som to zvládla sama bez liekov a na virózu len homeopatiká pomohli,tak sme to prežili... 🙂 🙂 😉 😝

netmona
18. máj 2009

bambi,,aspon vidm že každá dačo mala po pôrod,,ja som prišla z nemocnice taká dounavená že, som bola štastná,,,,,a kríže z prievanu som určite chitila,,lebo po cisarskom to ani pohnuť sa nedalo ,,ak si mala tak vieš o čom píšem

jahodka11
18. máj 2009

baby a co stretko?

bambi09
18. máj 2009

netmona,viem,o čom hovoríš... 😝 😝 mala som cisára pri malej ☹
jahodka,ja sa neviem dočkať stretka a vidíš,bum-bác,malá zas chorá ☹ ☹ ,ale veď si dohodnite,kto môže a my snáď na to ďalšie už dorazíme,veď v lete môžeme dať aj raz za týždeň,nie? 🙂 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre