Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

hiha
25. jún 2009

Ahojte lasky,ja som sa vcera nehlasila,mala som tu kolegovcov,tak som najprv musela chystat a potom sa im venovat 😉 🙂 Ale bolo dobre,sme sa narehotali,deti sa blaznili 😀 😀 .Auto budeme mat az v pondelok,kvoli vybavovackam 😖 .Zajtra dojde segra s rodinkou,letia do Tunisu,to je life 😎 😎 😵 😵 😵 .

Matka,maly je sikulicek,moj Adamko je dost saleny,som zvedava ked zacne uplne sam chodit,co to bude za rodeo 😉 😉 .

Macka,vies ake su deti a hlavne chalani,ti si raz aj komplet hlavu zabudnu,natoz kukat ci mobil funguje 😎 😎

ivankask
25. jún 2009

Ahojte,

my tiez nie sme bratislavcania, najdeme nejake spolocne temy? 🙂 😎

hiha
25. jún 2009

Ivi,kludne sa pridaj,napis o sebe 😉

chasencha
25. jún 2009

ivankask pridaj sa,a spolocnu temu mame napr tu ze sme v blave a zaroven nie 🙂 😉 😝 😀

ivka inak mna caka dnes navsteva,sice len jeden clovek ale aj tak 🙂

ivankask
25. jún 2009

ahoj chasencha,

a kde v ba byvate?

my sme na dolnych honoch, moja mala maa vcera 7 mesiacov

bambi09
25. jún 2009

ahojte 🙂
tak my dnes máme super budíček-predkožkáč zas rámusí,zabijem ho už,hakt,čo aj do basy pôjdem 😠 😠 😠
Katka,tak to my v poslednej dobe nie skoro s malou zaspávame,ale skôr jak ona,ona si ešte dospievváva z posledných síl a my už chrníme 😀 😀 😀
neviem,ale dnes mám asi deň blbec,máme to očkovanie,randál nad hlavou a ja nemôžem ísť s malou na slnko ☹ ☹
včera trochu soplila,tak uvidím,či ju MUDr.zaočkuje 😒 ja nevidím dobre na jedno oko,mi tam včera kvaplo dačo a teraz mám zahmlené videnie,tak asi aj ja skončím u MUDr.,fasa,do frasa ☹ ☹ ☹
Ivka,podľa mňa Adamko bude malé torpédko,keď sa naučí behať 😅 😅 😅
ivanka,vitaj "u nás" 😀 🙂 😉

chasencha
25. jún 2009

ivanka byvame v karlovke 🙂 a gratulujeme k vymesaciu 🙂

macka tak tomu sa hovori smola 😒 aj ema sopli trochen ale zase myslim ze to zo zubov a vonku sa jej aj lepsie dycha tak chodime vonku aj tak
ockovanie mame za tyzden....fuj...sa tesim... 🙄

inak to s tym zaspavanim je tak ze lezime vsetci traja spolu na posteli a ona sa vala po kazdom z nas,tak sa z toho unavi ze odpadne 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. jún 2009

Katka,u nás so spaním detto,vygúľa sa po nás,vyspieva a odkväcne,len niekedy skôr my,ako ona 😀 😀 😅
ja by som šla von s malou,len po očkovaní nám vždy lekárka prízvukuje nechodiť na slnko,ale tak je pod mrakom,tak sa jej opýtam,lebo v tom rachote mi malá spať na 100% nebude,aspoň do Líščaku zbehnem s ňou snáď,keď MUDr.dovolí ☹
svietilo slnko a zas je pod mrakom 😖
no,ideme sa chystať,o 11:50 tam máme byť naklusaní,tak nech nemeškáme 😝
zatiaľ ahojte 😉

chasencha
25. jún 2009

tak drzim palce a ked budete v liscaku tak napis zbehneme za vami 🙂

bambi09
25. jún 2009

ivanka,aj my gratulujeme k 7-mim mesiačikom 🙂 🙂
už sme doma od MUDr.,trošku poplačkala,tatino ju silno držal,ja sa nemôžem pozerať,keď moje deti trpia ☹ potom som prebrala štafetu ja a hneď prestala plakať.,len sa bojím,čo bude teraz,aké reakcie 😒 MUDr.hovorila,že teplota by nemala byť,len ten výsyp na cca 8-my deň,tak budem sledovať
teraz sa napapáme a pôjdeme do Líščaku tak za hodinku,pošlem Ti sms,keď vyleziem z baráku,potom sa na chvíľku stavím s malou na húpačkách na ihrisku na Adámiho
tešíme sa na vás-na Teba a Emku 🙂 😉

chasencha
25. jún 2009

no macka my spime.....predchvilou zalomila a dosla kaaaamoska,som na nu uplne zabudla 🤐

bambi09
25. jún 2009

Katka,veď nevadí,my sme tam boli do 16-tej,potom som sa s ňou stavila na ihrisku na húpačkách a išli sme domov okolo 17-tej,hneď som Ti písala sms,lebo sa mi vybil mobil 😝 a keďže mi malá vôbec vonku nevedela zaspať,aj keď mala 2x predspánkové spevy,ako som ju dala na ležato,hneď ožila 😝 😝 tak sa mi ju podarilo uspať okolo 17:30 a po správach sa zobudila,ale je mrzutá,asi to očkovanie ☹ ☹ ☹
napíš,či ste spokojní s trojkolkou,kľudne Ti ju Peter mohol hodiť dole autom 🙂 🙂 😉
inak som vydražila malej 3 hračky za 4 jurá a dostala ich 6, tá pani jej pribalila 3 naviac 🙂zlatá a býva oproti cez cestu, som sa nasmiala 😅 😅

chasencha
25. jún 2009

bry veceeeer 🙂 ta trojkolka je supeeeeeer,teraz ju s tomasom zostavujeme,mas sympataka mangela 😉

ako sme spolu volali,mne sa vybil telefon,tak som bezala do toho majaka aby som si dala kartu do kamoskinho telefonu a tam som nemala kontakty... ☹ tak som len cakala na tvoj telefonat kedze som nemala tvoje cislo na simke 🤐

vies ono autom mohol,ale ja som bola rada ze som sa vytrepala na dlhace a nie ist rovno dole 😀 😀 😀 😀 a bola som s kamoskou potom dohodnuta

ale ved nakoniec dosiel za nami tomas na dlhace a zobral tu trojkolku on takze pohoda 🙂

a teplota malej sa nezvysila?

bambi09
25. jún 2009

Katka,tak sme radi,snáď je to taká,akú ste chceli 🙂 🙂 asi aj s tými blbinkami,čo mi Peter hovoril 😉
a že ďakuje,za sympataka 😀 😀 😀
teplota je zatiaľ ok,len je jedovitá,ale váľa sa s tatinom po posteli a bláznia sa,tak sa už aj smeje 🙂
a kým som došla do Líščaku,som videla 2 mŕtvych hadov,síce len slepúchov,ale fúúúúj,ja z hadov mám husiu kožu a fóbiu,pavúky mi nevadia 😀 😅
a malá tam na tráve lietala a X krát padla do blata,tak máme rifle súce do prania 😀 😀 😀

chasencha
25. jún 2009

je to presne taka aku som chcela 🙂 este ma aj tu kapsicku,cakala som bez tych blbin ale som radaaaa prerada 😉 😎 😀

ja som tiez videla jedneho hada aj som si ho pofotila z kazdej strany 😀 😀 ja mam zase fobiu z pavukov,hady ani mysi mi nevadia 😵

ema dnes moc nechodila ale kamosky ju zobrali na ihrisko tak aspon trochen sa hybala vonku

taaaak je dobre ze to nie je take zle,ema je este hore kedze staviame

bambi09
25. jún 2009

Katka,tak super 🙂 😉
som myslela,že si mi chlapa na pivo stiahla a on mi bol ešte kúpiť čerstvé pečivko a krásnu ružu,že budem zajtra sama doma 😅 😅 😉
a vidíš,ja nášho škrečka Emila zoberiem do ruky,aj pusu mu dám 😀 😀 ale keď vidím myš,stuhnem a potom jačím 😀 😀 😀
ozaj a v Tescu som si v utorok kúpila suprovú podprdu na cvičenie športovú len za 10 euri,konečne som našla niečo na moje mliekárne,aby mi pri cvičení nebúchali po nose 😀 😀 😀 😝
a ostatné de sú???háááá???babule,sem sa 😀 😀
no,naša je ešte plná elánu 😝 keď zaspí okolo 23:00,budem rada 😝

jahodka11
26. jún 2009

ahojte, dnes prva 🙂 vcera som bola planovane neplanovane cely den v auparku a parku....prisla kamoska a do jednej sme boli spolu, ma tiez synceka a potom sama....maly spal asi 30min v kociku, ale nebol zly ani nic podobne, takze nevadi....vyhral sa tam, behal po parku, na preliezkach sme boli....kupila som si super bundu v exisporte, taku flausovu....na kocikovanie za 12,9eur....zlacenen z viac ako 30 eur.... 🙂 a zacali uz vypredaje pomaly aj mothercare a tak....takze Danielko ma 2 nohavice nove....a zisitla som, ze v nexte 17.7. zacinaju vypredaje...my uz hadam budeme spat z dovolenky..... 😉 no a po 16-tej prisiel za nami aj manzel a isli sme sa pozriet na velku vodu....dunaj....aj t-com plaz je zatvorena,a prisli sme domov o 18.30, som bola total unavena, ale bol to super den... 🙂

chasencha
26. jún 2009

bre raaaanko,tak jahodka perny den si mala 🙂 ja rozmyslam co dnes....celu noc som nespala...ema sa prehadzovala a mrncala....potom som ju k nam dala o 4 rano..taaaakze uz vobec som nespala,kopance do hlavy a podobne,ved poznate.... 🙄

inak michael jackson nam umrel....skoda ☹

a ten dunaj ma niekedy az desi ako vystupuje

hiha
26. jún 2009

Ahojte,my cakame na segru s rodinou 🙂 🙂 ,letia dnes do Tunisu.

Kati,ani nehovor,ja som z toho uplene vykolajena,milovala som jeho hudbu 😔 😢 😢 😢

bambi09
26. jún 2009

ahojte 🙂
tak my sme si dnes prispali,tatino išiel až na 9-tu a my dve sme ešte potiahli 😅 😅 😅
jahodka,super deň ste mali aj super nákup,žeby sme zabehli do Auparku?? 😅 náš tato tam včera bol v optike a bio-potravinách,ale také obchody a výpredaje on nesleduje,na to som u nás ja 😀 😀 😀
chas,to vážne???ty kokso,šak nebol ešte starý,asi si to pos... tými otrasnými plastikami,asi mu odpadol nos ☹ 😒
Ivka,bez urážky,ja som ho rada nemala,možno,ešte kým bol černoch v Jackson Five ešte,ale ako začal blbnúť,eee 😖
segre prajeme peknú a vydarenú dovolenku 🙂 😉
jahodka,a vy kedy letíte??
naša sa v noci tiež hádzala,ale spala relatívne dobre,na to,že sme po očkovaní,ale ako ma večer vystrašila,chodí decko po kuchyni a furt padá,ťahalo ju na 1 stranu,už som paniku chytala a tu sa obzriem od umývania riadu a malá sa veselo točí a potom sa jej hlávka motala a jasné,že strácala rovnováhu 😅 😀 😝 uffff,ale ma vystrašila 😕
čo dnes porábate??my s Katkou budeme upratovať,variť a po poobednom spánku pôjdeme von,dúfam,že predkožkáč nezačne zas rámusiť... 😖

chasencha
26. jún 2009

caute,my ideme do sjk,mame stretko s kamoskami z konika...a jedna mi ma doniest plienky co mi kupila v mdarsku 🙂
ak dojdite ak chcete 🙂

hiha
26. jún 2009

Ahojte,prave preletelo nasim bytom tornado 😀 😀 😀 ,najedli sa,napili a utekali na letisko,ale im je 😎 😎 😎

Macka,ja som milovala jeho hudbu,bol fakt kralom popu,ale on ako ludska bytost sa uplne znicil,zial 😖 😖 .

jahodka11
26. jún 2009

bambi-tak mi letiiime autom bud piatok vecer 🙂 ale predpoved zatial nic moc, uz som sa vzdala nadeji,ze budeme mat pekne.... 😒
ja tiez nemusim jacksona, ale ta sprava ma rano velmi zarazila....prislo mi ho luto, mal len 50.... ☹
ivi-aspon si sa nenudila...a teraz mozes upratovat 🙂
ja som uz kupelku umyla, este dam varit zemiaky pre maleho a polievku pre manzela a utierat prach budem inokedy 🙂 nemusi to byt vsetko naraz upratane 🙂 este by to tu manzel nespoznal 😀

bambi09
26. jún 2009

Ivka,však tak,aspoň sa nenudíš,som sa zľakla,že to tornádo bol Adamko 😀 😀 😀 😀
jahodka,tak šťastný"let" a vydarené počasie,uvidíme,čo bublinka a guga napíšu,aké zážitky z dovolenky,sa teším 😉
náš tato básni o dovolenke na jachte budúce leto,že kapitána máme-kolegu a vyjde to na lacnejšie,ako v hoteli,len ja a morská nemoc ☹ ☹ ☹ keď blinkám aj v aute občas,no,uvidíme...to je ešte hooooodne ďaleko,ale aspoň čo som videla kufor auta,ktoré tato vybral,teda vyberá,tak tam zbalím aj polku bytu,takže by nebol až taký problém aj na tú jachtu sa vybaviť 😀 😀 😀
inak M.Jacksona je aj mne ľúto-mladý človek ☹ ☹ ☹ ja som dnes dostala smutnejšiu sms,ale život je pes ☹
malá spí a vonku sa mračí,no,neviem,či stihneme ísť aj von... 😒

jahodka11
26. jún 2009

bambi-aj tu sa mraci.....maly spi, idem ho zobudit, tiez neviem, ci stihame ist von...ale chcem pockat aj na manzela..a musime aj nakupit, takze asi pojdeme...
a bublinka s gugou isli kam? ja si akosi nepamatam......
bambi, aku smutnu sms....teda, ak sa mozem spytat..... 😒

bambi09
26. jún 2009

jahodka,bublinka a guga išli do Chorvátska,teda bubli určite,ale sa mi zdá,že aj guga 😅
a k tej sms,no,máme chlapčeka,ktorému pomáhame cez Dobrého anjela,je chorý a starkí sa oňho starali od bábätka,mama ho opustila,s jeho starkou si píšeme a voláme a dnes mi prišla od nej smutná sms,že manžel jej zomrel,tak zostala na všetko sama ☹ ☹ ☹ mal nádor na pečeni,nemohli ho operovať,lebo srdiečko by mu nevydržalo,tak sa natrápil,chudák ☹ ☹ ☹ tak mám veľmi smutný deň,rok 2009 je pre mňa fakt rokom strát ☹
život je niekedy hovado,sorry za výraz,dobrí ľudia sa trápia,zlí vytešujú ☹ 😠
no,nebudem to viac rozpisovať,však na každého raz príde...
my zbehneme na nákup zajtra,nemám ani čistič na WC 😕 ,Paťo sa má vrátiť až okolo 19-tej,tak stíhame 😝
inak včera volal,že tam mali krúpy 😨 😨

jahodka11
26. jún 2009

jaaj, bambi-to mi je velmi luto, zivot je pes niekedy....sama som si to prezila a v podtstate prezivam stale, ked mi zomrela mamina... ☹
no vidis, akeho dobreho syna si si vychovala, aj ti zavolal 😀

bambi09
26. jún 2009

jahodka ☹ ☹ ☹ ☹ to je mi fakt ľúto ☹ ☹ ☹
a Paťo,ale hej,on je v pohode,verím,že sa mu fakt v stredu vybila baterka,inak sa poslušne hlási 🙂 🙂
veď nechcem po ňom hlásenie každú hodinu,len aspoň raz denne,nech viem,že žije 😅
dnes majú rozlúčkovú diskotéku,uvidím,ako to dopadne,či nám nebudú večer učiteľky volať... 😀 😀
a budúci týždeň vysvečko a 2 mesiace pokoj,ufff 🙂 😉
a vážme si,že sme tu,život je taký krehký... ☹ ☹ nech je,ako je,hlavne,že človek žije,pre deti,pre rodinu...

jahodka11
26. jún 2009

veru tak 🙂 ja som po tom ani nechcela mat deti, ale manzel ma ukecal a dobre spravil...je to moje slniecko a verim, ze este pribudnu dalsie 2 🙂
no, tu uz prsi....skoda....ale mozno prestane 🙂
a co planujete cez vikend? v sade su zasa nejake boje ci co....min rok sme to omylom vymakli a hrozy hluk. tak tam nejdeme tentokrat.....nedeje sa nieco zaujimave v ba?

bambi09
26. jún 2009

jahodka,aj ja som chcela 3 detičky,ale stačia ja dve v dnešnej dobe,keby sa nám jedno dvojčiatko neprestalo vyvíjať,tak som fakt mohla mať 3,ale tak mám šikovného,múdreho a dobrého syna a krásnu bambuľku,tak som spokojná,len nech sú zdravé 🙂 🙂 😉
tatino je nám už doma,búrka im to ukončila,boli v Rusovciach 😝 😝
a akciu na víkend zatiaľ nemáme,asi budeme premeriavať izbu a hútať,ako tu poprehadzovať nábytok 😀 😀 😀
ale láka ma tá biofarma v Stupave a mrknem,či sú ešte v Rajke čerešne...ak máte tip,hoďte sem,babulky... 😉
jahodka,Tebe prajem,nech Ti detičky všetko vynahradia 🙂 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre