Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bublinaz
6. júl 2009

uz som precitala na blavackach, tusim ste tiez okupovali aupark, ci? tak to sme sa minuli.

bambi09
6. júl 2009

a ozaj,keď sa bavíme v Blaváčkach o autoškole,tak som počula,že Nukleus je dobrá a ešte Harmi v Dúbravke a obe aj na splátky robia,tak uvidíme,ja po tej chalupe už budem vážne hľadať,čo mi sadne,nech aspoň začnem cez prázdniny 🙂 🙂 😉

bambi09
6. júl 2009

zuzi,tak škoda ☹ ☹ ☹ snáď nabudúce 🙂 😉

chasencha
6. júl 2009

jj zuzi sme sa obisli,stretla som zuzku (emog) a ze ty uz si sla... 🙂 tak shopingovali 😀

no aj ta nasa sa da polohovat aj pocas spanku takze tiez paradicka 🙂

no ja rozmyslam ze sa pojdem osobne spytat do nucleusu,je to blizucko tak aj s kocikom 🙂

bublinaz
6. júl 2009

chas, ktoru sedacku ste nakoniec kupili? ten romer, co si vtedy obzerala?

chasencha
6. júl 2009

hej tu romer king a k tomu ten vankusik 🙂

bublinaz
6. júl 2009

a dali vam ho lacnejsie?
ja som ho nakoniec nebrala, sonu sme do hr v noci viezli vo vajci, dobre si tam pospala. a cez den bola v sedacke. iny luxus, hehe 🙂

chasencha
6. júl 2009

jasne za necelych 5 tisic slovenskych 🙂 minulorocny model 🙂

poooockaj ako v sedacke? 🙂

bublinaz
6. júl 2009

ale ten vankusik ci vam dali lacnejsie, ako si hovorila .lebo mne vtedy povedali vyssiu cenu, tusim.
ked sme boli v aute cez den, tak sedela v romerke, a na nocny spanok sme ju dali do vajca 😉

bublinaz
6. júl 2009

inak, super cena za tu romerku. a to bola s isofixom?

chasencha
6. júl 2009

bet isofixu,ten bol straaaasne drahy,ale aj tato je pevna 🙂 vankusik 24 eur 🙂

bublinaz
6. júl 2009

😉 zajtra oslavujete?

chasencha
6. júl 2009

heeeej dnes som kupila sviecku v tvare jednotky a baloniky tak take komorne to bude zajtra,lahka nepecena torta aaaaa v piatok odchadzame do ziliny ku mame a tam je objednana torta ako sa patri a rodinka a taaaak 🙂
ved vy oslavujete 2 dni po nas 🙂 trojkolka odskusana?

bambi09
6. júl 2009

katka,tak dobre oslávte,veľa foť a potom hoď na koňa,nech sa potešíme aj my 🙂 🙂 😉
bubli a vy tiež 😉

chasencha
6. júl 2009

neboooj fotak uz mam na zozname 🙂 a ja cakam na fotky od teba 🙂

bublinaz
6. júl 2009

kati, a kde si nasla taku sviecku? ja som hladala cez vikend, ale nenatrafila som :o
hej, my oslavujeme vo stvrtok 😉 a oslava bude s family cez vikend, vo stv cestujeme do tatier k nasim 😎

bublinaz
6. júl 2009

jaska, bambi, budeme fotit 😉

bublinaz
6. júl 2009

trojkolka este len caka na svoj velky den, hehe 😉 asi berieme do tatier lebo tam so sonou ostavam asi az do konca jula. trochu tatranskeho vzduchu sa nadychat 😝

chasencha
6. júl 2009

zuzi v terne som kupila,tam kde su tie umele pohariky aj tanieriky 🙂

inak aj mna volala svokra do popradu ale tak 4 hodiny vlakom nech si z hlavy vyhodi... 🙄

bublinaz
6. júl 2009

vidis, terno mi nenapadlo. a viem, ze tam maju take somarinky. no hadam este do stvrtku stihnem 😉

aaaale, hecnite sa, a doficte do popradu. dame stretko u nasich na zahrade, bude super :o) tomas nech vas odvezie.

bambi09
6. júl 2009

bubli,tak to nám tu budeš chýýýýýbať ☹ ale uži si to so Soničkou 🙂 🙂 🙂 😉
a také sviečky majú aj v Tescu,len minule 1 nemali,tak musím Paťovi zohnať 1 a 4 😀 😀 😀
a idem na tie fotos... 😝

bublinaz
6. júl 2009

dik, bambi 🙂 taketo svice som nasla aj v obchode bublina (heheheee) v auparku, ale 1 tiez nemali 😠

chasencha
6. júl 2009

zuzi tiez som ich tam nasla ale nemali jednotku,ale tieto co som kupila su z vosku a tie v bubline z dreva 🙂

inak tuho rozmyslam o tom poprase teraz..ccc...uvidime...keby pre mna pridu autom nie je o com 🙂

v tom terne mali vsetky cislice 😉

bambi09
6. júl 2009

no,som si dnes na Teba pomyslela,keď som prechádzala okolo toho obchodíku 😀 😅
Katka,posiela sa... 🙂 😉

bublinaz
6. júl 2009

bambi 😀
kati, tak podumaj nad sviezim tatranskym vzduchom 😉

chasencha
7. júl 2009

kuknite sa do nasho pasuuuu 🙂 😀 😝

macka dakujem velmo pekne za fotečky 🙂 a zuzi porozmyslam 🙂

bambi09
7. júl 2009

Katka,gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 😉
Slniečku usmiatemu Emuške prajeme všetko najlepšie,veľa zdravíííčka,šťastíííčka,nech nám rastie do krásy a múdrosti a nech ju tatinko a maminka poslúúúchajúúúúú 🙂 🙂 🙂 😀
všetko naj,naj,naj...
a nemáš za čo 😉

chasencha
7. júl 2009

Dakujemeeeee 🙂

bambi09
7. júl 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 máte mailík 😉

hiha
7. júl 2009

Ahojte,tak ja som dostala k PC az teraz 😠
Kati,Emulke vsetucko naaaaaaaaaaaj z celeho sveta,nech vam robi stalu radost,rastie do zdravia a krasy,nech je stastnucka a milovana 😉 🙂 😉 🙂
Macka,diky za cislo,vobec sme vcera nestihali.Na promociu sme dosli pozde,na hanbu,v aule na zdocha teplo 😝 😝 😝
Gratulovalo sa,smialo,potom ze ideme do Tesca,lejaaaaaaaaaaaaaaak,ze sme ani do auta nemohli ist.Tak som sa ako debil s Adamkom prechadzala po Tescu 😖 😖 😖
Potom sme isli vybavovat do Perneku a prisli sme domov o 18h a to som este varila,piekla 😅 😅 😅
Idem kuk tie vase fotky a nabuduce aj my ideme 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre