Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

bambi09
8. júl 2009

no,my doriešime debila a vybehneme možno na trojkolke,ak mladá dovtedy nezaspí,už je "zlá" a váľa sa po mne 😝 😝

chasencha
8. júl 2009

ema sa vala po zemi s cajom 😀 😀
no vlastne uz je dpost hodin,o 18 mame byt v meste....pomaly o 17 sa vychystame,tak si asi schrupnem 😀 😀 😀 😝

bambi09
8. júl 2009

tak u nás si schrupkuje malá teroristka,bože,čo tá predvádza posledné dni...hysáky ☹ ☹ ☹
tak dobrú moja 😀 😉

chasencha
8. júl 2009

no neviem ci sa mi to oplati a ema tu chodi a vykrikuje, sa rozprava stale s niecim... 😵
asi to budu zuby,eme vcera vykukol,dolna jednotka 🙂

bambi09
8. júl 2009

hmmmm,tak u nás 100 pro očáky,čo tá robí,Bože,dej mi sílu... 😀 😀 😀 ja neviem,čo je ona za zázrak,už má prvé stoličky a očáky sa len kľujúúú,ale je teda za 100 čertov teraz 😖 😖 😖
moje nervy 😝

bambi09
9. júl 2009

úha,tu to dáko zamrzlo 😕 😕 😕
robíme sa a ideme von,kým Peter skončí budeme v SJK a potom Avion a Ikea 🙂 🙂 😉
čafte večer 🙂 🙂 🙂

netmona
9. júl 2009

banbi,,no vitam vitam,,ale furt ešte mimo ba,,mi trochu oslavu v sob. MM 40,,tak sa mi nechce, lebo som ešte dorazená z dovolenky a len všetko vyhodili a nahodili do auta a zas dom,,no už potrebujem kľud 😒

hiha
10. júl 2009

Caute zeny,kym som nas naslaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 Dlhsie som tu nebola...Dnes chcem ist 1x do Auparku busom,asi sa smejete,ale ja som taky bojko,ze sa stratime a podobne.Vy ste uz Blavacky-lietacky,ja som len tam het z dediny,postacia jej noviny 😀 😀 😀 😀

chasencha
10. júl 2009

ivi a ktorym busom??ved to mas jednoducheeeeee,chce to len prax 😉
my dnes vecer odchadzame do ziliny,rano sme boli vybavit prechodny pobyt eme,ja som uz vsetko teraz pobalila....este treba obliect kocik lebo som ho cely prala...

bambi09
10. júl 2009

ahojte 🙂
Ivka 😀 😀 😀 😀 😀 ako dlho bývaš v BA??? 😅 😅 😅 tak nech to dobre dopadne,ja tiež nerada s kočíkom chodím MHD 😒 😒 😒
a ja som tiež dievča z dediny a nehanbím sa za to 🙂 🙂 😉
my poobede ideme pá,tak už nemám čas vypisovať,idem zbaliť pár vecí,v nedeľu večer som späť 😉
Katka,tak šťastnú cestu a kedy si späť v BA?? 🙂 🙂 🙂 a hoď fotky z narodiek Emkiných,môžeš aj na mail 😉
tak to tu udržiavajte,teplo našej témy,nech nezhasne 😀 😀 😀 😀
a my musíme ísť malú tiež prihlásiť... 😅 😅 😅 😅

hiha
12. júl 2009

Ahojte,vsetky ste tatita,ze? 😎 😎 😎 .My sme bolii na vylete v Puchove,pri adkovej prababicke 😉
Juj,Macka a v Ba,som uz zial dlho,ale 😖 😢 😢 😢 ,no co k tomu dodat,radsej nic 😔
Matka,este asi vyletuje 😎

bambi09
13. júl 2009

ahojte 🙂
Ivka,ja som to nemyslela v zlom 😉 ja keď mám ísť MHD s kočíkom,tak sa mi ježia chlpy na tele 😀 😀 😀
takže Ťa úplne chápem 😅 😅
my sme boli cez víkend na chalupe s kamošmi,bolo super 🙂 🙂 kecali sme,grilovali,malá sa konečne v kľude vyspala,tak krásny víkend za nami,ešte krajší pred nami... 🙂 🙂 😉
len cez týždeň budeme kmitať,prehadzujeme nábytok,tak všetky serepetičky z vitrín musím vybrať,umyť,vyleštiť a vrátiť späť 😝 😝 😝 vytepovať koberec,vytiahnuť a poskladať posteľ,najväčšia detektívka bude,kde sme dali šrúby z tej postele 😀 😀 😀 😀 ešte chcem okno v obývačke umyť,záclony oprať,musíme kúpiť rošty a matrace a ešte mám v pláne nakúpiť nakladačky a naložiť pár fliaš,takže žiadne cúranie tento týždeň nehrozí,maximálne ihrisko tu u nás 😝 😝 😝
čakám,kým sa deti zobudia a ideme na to... 😝 😝 😝
a jahodka tuším písala,že sa vrátia okolo 17-teho 🙂 🙂
Jéééééžiš a ešte syn mi má 16-teho narodky,tak dnes musím objednať tortu,nebudem mať čas na pečenie 😝 😝

chasencha
13. júl 2009

baby podme do zoo 🙂 dnes je tak pekne,prosiiiiim 🙂

bambi09
13. júl 2009

Katka,my sme nedávno boli s Katkinými krstnými aj s chalanmi 😅 😅 😅 sorry
my v nedeľu ideme preč na 8 dní,tak mám toooooľko roboty dovtedy,že ááááž ☹ ☹ ☹

hiha
13. júl 2009

Katulka,my cakame navstevu 😉
Macka,ja Blavu nemusim,ale len tak behat po obchodoch,ma nebavi.Najradsej sme tu,prechadzky,ihrisko,baby-maminky a domov 😉
Ale isto sa s vami rada stretnem 😎
A pevne dufam,ze v tomto meste neostaneme,rada by som sa vratila do BB 😉 🙂

bambi09
13. júl 2009

Ivka,to nemyslíš vážne???? ☹ ☹ ☹ že sa chcete vrátiť do BB??? ☹ ☹
aj my sme mali cukanie vrátiť sa do KE,ale už nemáme,deti rastú,Paťo za chvíľu bude chcieť na vysokú,tak aspoň nebudeme platiť drahé intráky 🙂 🙂 😉
možno,keby sme mali rodinu,za ktorou nás to ťahá,možno aj,ale takto už nie...

hiha
13. júl 2009

Macka,Blava nie je jedina,co ma kvalitne VS 😉 .Mna tu fakt nic nedrzi,necitim sa tu dobre a ako doma 😉
Ale to sem nepatri 😉
Dnes je hrozne horuco,zehlila som,pride navsteva a ideme 😎

bambi09
13. júl 2009

Ivka,veď ja to netvrdím,o tých školách,Paťo básni o Prahe,ale tak nech len počká,čo a ako so strednou školou a potom nech sníva ďalej 😀 😀 😀 😝
ja teda tiež nie som z BA na vetvy,ale ja by som sa skôr práve do tej Prahy zberala,keby že mám možnosť si vybrať...ale to sem tiež nepatrí...tak vydrž,kým musíš a potom uvidíte 🙂 😉
a čo tá Arábia?????

bambi09
13. júl 2009

Katka,ako stojíš zajtra s aerobikom???ideš???

chasencha
13. júl 2009

macka jasne ze idem 🙂
no mrtva som,doštipana komarmi,vsadeeee,potom este pieskovisko a to ma dorazilo,slnko vysava energiu... 😖

hiha
14. júl 2009

Ahojte,ani nehovorte,to je nenormalna invazia komarov ☹ 😠 😅 .Pokym nie sme v pohybe,su stale na nas 🙄 🙄 🙄
Ja uz varim,uz teraz mi je teplo,cakame ocka,po sluzbe 😉
Nepojdete poobede,okolo 16hod.na Zeleznu? 😎 😎 😎
Zajtra pridu nasi,tak sa na nich tesim,som zvedava.co povedia na Adka,uz ho skoro 2 mesiace nevideli ☹
Macka moja,CV poslal,teraz mu dokonca ponukli miesto priamo v nemocnici 😉 Tam su lekari krali 😉 Maju sa mu ozvat 🙂 Po Katare,by sme veru aj na moj vysnivany dom mali 😵 😵

chasencha
14. júl 2009

ivka ja musim ist do auparku si plavky kupit a nejaky ten repelent bo uz nam dosiel po vcerajsku 😀 😝 😠

a o 17 musim byt na hodzovom v oriflame,idem si pre balicek kozmetiky co som vyhrala 🙂 😎 😝 😀

drzim palce aby vam to vyslo aaaaaaaaa potom hadam aj nam kupiten dom 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
14. júl 2009

aj náááááám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cmuk 😅 😅 lebo skončím v base,keď zabijem toho debila nad nami 😠 😠 😠 😠

hiha
14. júl 2009

Ok,baby...Tak teda ako,Katke kupim dom a teba Macka dostanem z vazenia 😀 😀 😀 😀
Teplooooooooooooooooooo,zdochnemmmmmmmmm 😝 😝 😝 😝

hiha
15. júl 2009

Ahojte,kde ste vsetky? ☹ ☹ ☹
My sme boli vcera poobede na Zeleznej,super bolo,boli sme tam aj s kamosmi 😉
Len tie komare,Repelent fical,deti kychali,kaslali z neho,ale inak sa nedalo 😠 😠 😠 😠
Ani vela ludi nebolo,tak super.
Dnes dojdu nasi,uz som navarila,napiekla,som vymacana vo vlastnom pote 🙄 🙄 🙄
No a perlicka zo vcerajsieho vecera....Umyvala som riad a chcela som poriadne umyt a j dno,jedneho vysokeho pohara.Strcila som do neho ruku aj z hubkou a v tom ten pohar praskol 😠 😠 😠 .Na mojej ruke ostala cast pohara,krvi kopec a drahy mi musel priamo na ruke,rozbijat ten zostatok z pohara ☹ ☹ ☹ .A Boze,hrozne som sa zlakla,ale hlavne toho,ze ked to budem mat na sitie,kde dame to nase ubohe dieta,kedze uz bolo skoro 21hod 😖 😖 😖
Ale nastastie to mam len povrchove,naliala som si na to dezinfekciu a stiahla 😔 😔 😔

bambi09
15. júl 2009

ahojte 🙂
Ivka,ja tiež makám jak šrúba,celý týždeň nabitý a ešte to horko,dusno,komáááre,vaúúúú ☹ ☹ ☹
a teda si si pekne ruku dorezala,auuuuu ☹ 😝 ešte,že máš doma lekára 😉
a repelent už ani nám nezaberá,aj tak tie svine nenacicané štípu,my sme doma všetci doštípaní a to ešte aj záclony na noc striekam 😝 😝 😝
uži si návštevu a dávaj pozor na tú ruku 🙂 😉
jahodka by sa už mala vrátiť čoskoro,naša malá má dnes 16 mesiacov 🙂 🙂 a Paťo zajtra 14 rokov 😅 😅 😅

hiha
15. júl 2009

Jej,Macka,Adko mal vcera 16m 😉 😉 😉
Patko je uz veily chlap,ochvilu strednu,vysoku a si babka 😀 😀 😀

bambi09
15. júl 2009

Ivka,gratulejšn k tým 14-tim mesiačikom 😉
no,veru,ani sa nenazdám a ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budem čičíkať vnúčatká 😅 😅

chasencha
15. júl 2009

gratulujem k vymesaciam 🙂
akoze sedim pred kompom a potim sa...normalne kvapky potu po mne stekaju....to kde sme????ako keby som cvicila 😀 😀 😀 😀
ale pojdeme teraz vonku ked sa mlada zobudi 🙂 na kofolu,ema tam pootravuje par navstevnikov terasy a pojdeme dom

bambi09
15. júl 2009

Katka,tak my stíhame až zajtra,pozývame vás 🙂 🙂 😉
Peter len teraz došiel dom,bol na otočku doviezť matrac a ostatné veci z Ikea a musel sa vrátiť do roboty,lebo mal požičanú firemnú dodávku a niekto ju potrebuje,tak len teraz ideme skladať posteľ,keď sa milášek dohajá,taká je nedospatá z toho chruňa nad nami,až ju ľutujem,potom je aj protivná,keď sa nevyspí,ach jaj 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre