Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

peja
15. máj 2007

tessa, moj manzel je tiez "od Levic" 😉

petruska (asi sme menovkyne 😅 ), ja tak ako ty - vzdy sa tesim k nasim, alebo ku svokrovcom, ale potom sa znovu tesim do BA ...

gilly
15. máj 2007

sharlotta: co sa rodicov tyka tak napriklad my to prave riesime...a vyriesime to pravdepodobne tak, ze sa oni prestahuju k nam, ked postavime domcek 😉
inak podla mna ta vychova deti je dost diskutabilna tema...ani ja netusim ci by som chcela ich vychovavat v BA, ale mozno niekde blizko napriklad pezinok...ktovie ako to nakoniec dopadne 🙂

hana033
15. máj 2007

vďaka Peti 😉 . Však hovoríme všetky o tom istom. No mrzí ma, že musím opustiť túto milú debatu v najlepšom, drobček sa mi zobudil. Pekný dník Vám všetkým 🙂

gilly
15. máj 2007

ajus: moja mamka je zo zakamenneho ale v tvrdosine mam tetu 🙂 takze v podstate sme zcasti krajanky 🙂ale to stare medzedzie teda vobec nepoznam ☹

petruska77
15. máj 2007

peja, no ked povies 🙂 tak asi sme 😉
my teraz tiez hladame nejaky mensi 2-izbovy byt pre moju maminku, aby na striedacku byvalu tu a v martine... nech si uzije svojho prveho vnucika 😉

ajuskamimi
15. máj 2007

a baby nebyvate niektora v Karlovej Vsi?

sharlotta
15. máj 2007

Gilly, ja by som prave nechcela s nasimi byvat a so svokrou uz vobec nie. Nie zeby bola zla, to nie, ale kazdy ma svoj system a pocuvat vkuse o Bohu...Sice som veriaca, ale neznasam, ked ma niekto pouca...S mojou mamou ssme sa zhodli, ze odkedy mame kazda ssvoju domacnost vychadzame vyborne!Ja som bola dost bojovnicka proti autoritam... 😅

gilly
15. máj 2007

peja, tessa: aj ja mam manzela z levic, priamo 🙂 aka nahoda, ze?
peja: kazdopadne drzim palce nech sa to cim skor podari, a nech sa netrpezlivost trosku zmensuje 😀 teraz sa mi lahko hovori ked som v stadiu snazenia tak nieco cez tyzden, ze? 😅

ajuskamimi
15. máj 2007

GILLY ja mam zase zo Zakamenneho jednu super byvalu spoluziacku 🙂 a co sa tyka Tvrdosina - to je vlastne tam, kde je velky kostol a podobne, no a ta cast, kde su panelaky, je sidlisko Medvedzie a medzi sidliskom a Tvrdosinom je par rodinnych domov a ta cast sa vola St. Medvedzie. Takze mozno si tam tiez bola, ale nevedela si, ze si uz na st. Medvedzi 😀

peja
15. máj 2007

gilly 😀
vyzera to tak, ze okolo Levic sa rodia dobri manzelia 😉

ajuska, my sme boli vcera v Karlovke pozerat jeden bytik a velmi sa nam tam pacilo 😉

ajuskamimi
15. máj 2007

fakt PEJA? My sme tu kupili bytik na Pupavovej a sme tu spokojni. Predtym sme asi dva roky byvali tiez v Karlovke na Silvanskej a fakt je tu super. Vela zelene a klud, ziadne bandy a podobne, ja som tu spokojna maximalne - klop klop klop aby som to nezakrikla. Predtym som byvala na Dolnych Honoch a teda nikdy viac.

gilly
15. máj 2007

peja: no to mozem len suhlasit (co sa tychmanezlov tyka) 😀

gilly
15. máj 2007

ajus: pri tom velkom kostole som sa stratila, ale ked tam nabuduce pojdem ,tak to omrknem 🙂

tessa
15. máj 2007

peji, gilly,
som rada, ze mate muzikov od Levic, tam su dobri ludia 😀 😀

No, my byvame s muzikom v rodinnom dome v Ba, ale vazne uvazujeme, ze si kupime niekde inde rodinny dom, resp. postavime...Ja by som nebola proti sa aj vratit do Levic... 😉

petruska77
15. máj 2007

ajus, my byvame kusok vedla... v dubravke... a tiez som velmi spokojna, ticho, klud, vela zelene...

gilly
15. máj 2007

fuha, tak do Levic by som sa ja asi natrvalo neprestahovala, to uz skor Kosice...

ajuskamimi
15. máj 2007

PETI hej aj v Dubravke je podla mna super 😉

petruska77
15. máj 2007

tessa, chces asi naplnit svoje motto, vsak? 😉 😀

tessa
15. máj 2007

gilly,
ved ja z dedinky pri Leviciach..a tam je krasne...aj ked s robotou horsie... 😖

Petruska,
ja dobodky zijem mojim mottom...uuuplne vo vsetkom ho dodrziavam 😉 😀
No a zmenu mam velmi rada...a s tym byvanim by som to aj brala, vratit sa na vidiek 😉

peja
15. máj 2007

ajuska, my sme vcera boli na Silvanskej 😅 Ako sa Vam tam byvalo??

My inak tiez prave zvazujeme aj kupu pozemku, tak uvidime, ako to vsetko dopadne 😕

tessa, moj mangel ze zo Zeliezoviec, do LV chodil na strednu a az na tu madarcinu, byvanie tam zle byt nemusi 😀 Teda, keby som musela, isla by som ku svokre, domisko tam je jak svet a svokrovci su skveli, ale mladi maju byt predsa len sami ... Takto aspon mame kam chodit na vikendy 😉

tessa
15. máj 2007

peji,
levice su madarske, ale zeliezovce tusim viac 😀 a ja zo severnejsej dedinky od Levic, cisto slovaci, takze madarcina aj pre mna paseeee 😉

peja
15. máj 2007

tessa, Podluzany su severne?? 😀

tessa
15. máj 2007

peji, ano 😵 tvoj mangel je odtial?? 😕 ja som z Novej Dediny 😀

peja
15. máj 2007

Tessi, nie, ma odtial spoluziaka, to ma len tak mimochodom napadlo, ja to tam inak vobec nepoznam 😀

tessa
15. máj 2007

ahaaaa, ale trafila si do mojho rodneho kraja 😀

peja
15. máj 2007

no vidis, ani som nevedela 😀
ja poznam skor ten opacny smer, od Kalnej do Zeliezoviec 😅
a este som mala spoluziaka z Pukanca, ale tam som tiez nikdy nebola, len viem, ze aj to je nejaky opacny smer z LV 😀

ajuskamimi
15. máj 2007

PEJI my sme byvali na Silvanskej v takej oranzovej bytovke, pozdlznej. Pod nou su garaze. Nam sa tam byvalo fakt super, susedia fajnovy, okolie dobre. Blizko obchodny dom, kostol, poliklinika. Preto sme sa rozhodli, ze kupime byt niekde tam v blizkosti a podarilo sa nam kupit hned oproti cez cestu pri Obchodnom dome Centrum, takze Silvansku odporucam 😉

peja
15. máj 2007

ajuska, presne v tom sme boli vcera, oranzovom 😉
je to bytik po nejakom neplaticovi, ale kamarat, ktory to od neho kupuje, to ide kompletne zrekonstruovat. Len sa mi zda ten 3i bytik dost maly, tento konkretne ale vyzeral aj hrozne, vacsi bordel a spinu som este nevidela. Ale kusok odtial byva aj kolegynka, tak vravela, aby sme prisli ku nej pozriet, ako sa to da krasne zrekonstruovat, ze to uplne inak vyzera,tak som zvedava 😉 Inak aj ona tu lokalitu veeeelmi odporucala. Ved uvidime 😵

ajuskamimi
15. máj 2007

a kolko metrov2 to ma? My sme tam mali prenajaty jednoizbak. Lebo ono by to tam malo byt tak, ze na jednej strane su jednoizbaky a na druhej 1 trojizbak a neviem, nikdy som vnutri u nikoho nebola, ale susedia co byvali naproti a mali obcas otvorene, ti to mali krasne zrekonstruovane a nezdal sa byt taky maly. My sme tiez kupili 3izbak, tusim ma okolo 68m2 a tiez sme museli co to porekonstruovat, hlavne spalnu a detsku, lebo to bol brutalny des. Malovka este z roku pana, okna take, co sa nedali otvorit, radiatory made in rozsyp sa a podobne, ale uz sme si to dali pomaly do poriadku, este nie uplne, ale je to ok nazatial, takze pohoda. A ako hovorim, lokalita je tu super a hlavne tu za nasou bytovkou je liscie udolie, kde byvaju majalesy a je tu super priestor na kludne kocikovanie 😀

peja
15. máj 2007

ajuska, ten bytik ma 68 m2, take mensie 2 izby, celkom velka obyvacka a straaaasne malinka kuchynka
inak sme sa prave vratili z obhliadky zo Senca a manzel je nadseny,neviem, neviem, ci tam nahodou neskoncime 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre