Mamičky prisťahované do Bratislavy. Pridajte sa

pipo1777
29. jan 2007

Čau baby ozvite sa ak bývate v BA ale rodné mesto máte úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplne inde na Slovensku.Ja som z Rožňavy mám 29,9,5mes dcérku a bývam v BA 4roky.tak Ďalšia prosííííííííííííííííím 😀 😅 😨 😵

novinka
8. jún 2008

Ivush -jeej, vies ako si ma potesila? Ja by som vela krat vybehla von ale samej sa mi nechce. Ja sem napisem ked sa vratim z nemocnice a mozme sa dohodnut. 😉 Veru, taka diskusia sa vzdy zide, hlavne ked tu v BA nemam ziadnu rodinu a kamosky su bezdetne.

ivush
8. jún 2008

novi, ja si živo pamätám minulé leto...to som už mala slušné brušenko, (keďže termín pôrodu bol v septembri) a to boli tie desné 40stupňové horúčavy, tak ja som cez deň chodila len po byte, potom do chladnej sprchy a prevaľovala sa ako veľryba 😀 😀 tiež sa mi veľmi na prechádzky samej nechcelo...a aj kvôli tomu teplu som chodila von až keď prišiel mužík domov...tak sme sa smiali, že ma chodí venčiť 😀 🙂

jahodka11
8. jún 2008

ivush-tak sa tesim a novinka, ked budes moct, budem rada, ked sa k nam pridas 🙂))

tinaa
8. jún 2008

ahojte, byvam v BA 6 rokov. Nasla som si tu aj manzela, sme obaja z Kosic. Mame skoro rocnu dcerku. Zijeme v Ivanke pri Dunaji. Najde sa tu mamicka z blizkeho okolia????

ivush
8. jún 2008

tinkaa ahoj, aj ja som inak z Košíc 🙂 Bývame teraz v Ružinove, teda autom k nám ani nemáš veľmi ďaleko 🙂 Tak ak by si sa niekedy plánovala vybrať do BA na prechádzku (či už Sad J.K., Štrkovecké jazero a pod.) tak napíš, radi vás so Samim spoznáme 😵

ajuskamimi
9. jún 2008

NOVINKA vitaj 😉 ja som tiez z Karlovky /povodom vsak z Oravy/ a v ktorej casti Karlovky byvas?

tinaa
9. jún 2008

ivush servus, tak predsa sa niekto nasiel, som rada. Problem je ze mame len jedno auto, manzel ho pouziva, takze to bude asi dost problem. Vy ste mobilni? Kde presne v ruzinove byvas?

ivush
9. jún 2008

tini my sme zatiaľ nemobilní, lebo máme síce auto, ale musí tam môj drobec sedieť vzadu (vpredu sa totiŽ nedá vypnúť airbag) a ja s ním takto nechcem chodiť sama...ale chystáme sa túto situáciu riešiť výmenou auta, takže časom budem mobilnejšia 😅 😉

novinka
11. jún 2008

ahoj ajuska, ja byvam na Gabcikovej, hned na zaciatku Karlovky. blizko Shell benzinky. ja mam na Orave rodinu, rada tam chodim. su tam mili ludia, to sa s tymito v BA neda vobec porovnat. a Ty kde byvas? a z akej dediny pochadzas?

zucha
11. jún 2008

caute, Ivush, ja som tiez v Ruzinove, z ktorej casti si ty? ci nahodou nie sme aj susedky 😀

novinka
11. jún 2008

ach, baby, tak to vam teda poviem...v tej nemocnici to bolo hrozne! strava strasna, nuda jak vo vezeni... esteze sestricky boli skvele. ale nieco mi to dalo: baby v 9.mesiaci mi porozpravali o skusenostiach s tehot., tak uz niesom uplne mimo. 😀

zucha
11. jún 2008

uz si naspat z nemocky, to je fajn. Inak, mas termin skoro tak, ako som mala ja 😉

ivush
11. jún 2008

novinka vitaj doma! To ti verím, že nemocnica bola des...ja mám práve pocit, že tam keď človek je, tak naviac pozbiera všetky horory (diagnózy iných pacientov) a cíti sa ešte viac chorý 😀 🙂
Tak sa trošku zregeneruj a určite sa s tebou potom radi stretneme...

Zucha - ja bývam blízko bývaleho OD Ružinov.... 🙂

zucha
11. jún 2008

ivush, tak to sme naozaj susedky 😀 . Do IP ti napisem presne, kde byvam

ikus
11. jún 2008

Ahojte mamicky,ja mam 4tyzdnoveho synceka Adamka,som zo stredneho Slovenska.Nebyva niektora v Petrzalke,cast Ovsiste,aby sme chodili na prechadzky a pokecali?

jahodka11
11. jún 2008

novinka-super, ze si uz doma 🙂
ivush-u nas sa v petrzalke uz mraci a ked vidim, co sa vali z rakuska, bojim sa sama ist do auparku..ze co ak burka a co ja potom? manzel pride az neskoro z prace...ch, no neviem, ci som moc zodpovedna, alebo pos....🙂)))
ikus - ja byvam pri petrzalskej stanici pri Plus 7 dni....kde je presne ovsiste? je to moc daleko?

ikus
11. jún 2008

Ahoj,ty byvas pri danovom urade a my byvame smerom ako je dostihova draha,hradza,zrkadlovy haj.Poznas to tam?

jahodka11
11. jún 2008

veru poznam trosku, na dostihy chodime dost casto, sice autom, ale aj peso sa da...az tak daleko to nie je...🙂

jahodka11
11. jún 2008

maminy, kde ste? co uz spite? 🙂

ivush
12. jún 2008

jahodka, ja som sa včera večer venovala menej príjemnej aktivite ako je spánok - žehleniu 😒 no, ale aspoň už nie som zavalená kopou prádla 😀

jahodka11
30. jún 2008

ahojte maminy, tak sme naspat v Ba... po 2 tyzdnoch, aj som sa tesila domov 🙂 ako sa mate? dnes pocasie nic moc, ale aspon nie je taka horucava 😀

jahodka11
9. júl 2008

maminy, kde ste? co ste sa odstahovali? 🙂

ikus
19. júl 2008

Tato stranka nie je moc vyhladavana.Maminky,kde ste?

jahodka11
21. júl 2008

jeej ikus, no konecne niekto....🙂)) aj mne sa zda....co tu nie su maminy, co sa pristahovali do Ba? uz som chcel napisat adminovi, nech to zrusi....akosi nikto nepise, mohli by sme dat stretko...

hiha
23. júl 2008

Jahodka,to som ja Ikus,len som zabudla heslo,tak som teraz hiha.Ja by som sa velmi rada stretla,ty byvas niekde pri danovom,ze?My v Ovsisti,Adam je este maly,tak si velmi netrufam na velke vzdialenosti.Odkial si?Ja som zo stredneho Slovenska-okres Brezno,neviem ci poznas.A velmi rada by som mala nejaku kamosku maminku,lebo tu to su tie maminky nejake divne.Tesim sa na odpoved. 🙂 😉 😀

jahodka11
23. júl 2008

jeej hiha, ja som zabudliva odkedy som otehotnela 🙂 ano, pri danovom...ovsiste je daleko? lebo ja mozem prist niekam aj peso, ak by to bolo tak na 30min....si to nacasujem tak, aby daniel vydrzal v kociku 🙂 ja som z noveho mesta nad vahom, v Ba sme 5 rokov....a sice byvame pri hlucnej panonskej, ale je nam dobre....a casom urcite nieco poriesime 🙂 ja sa rada stretnem...len nech prestane prsat!!!!! 🙂

ivush
23. júl 2008

Jeeej baby tak konečne ste sa ozvali ...Jahodka, ja som myslela, že ste sa uŽ odsŤahovali z BA keď si sa potom neozývala.... 😅 😅
My sme teraz mimo BA, ale keď sa vrátime tak sa s Vami mile rada stretnem.... 😉

Hiha, my sme sa tu ešte nestretli, ta ťa pozdravujem 🙂 A ty máš takého malinkého chrústika? no tak to sa potom aj s tebou budem tešiť na stretko, aspoň si zaspomínam na čas kedy bol moj drobčiak taký malinkýýýýý...hroozne to letíííí...

jahodka11
23. júl 2008

jaaaj, ivush, ani nehovor.....to moje je uz taky chlapik 🙂))) ziadne babo :((( tak hned piseme, ked prestane prsat!!!

hiha
24. júl 2008

Jahodka,ahoj aj Ivush som rada,ze ste sa ozvali.Ovsiste je pri Dostihovej drahe,spominala si ze tam chodite.No neviem ci na peso je to 30min,ale z Petrzalskej vlakovej ide 99 a ta ide priamo k nam.Nas tatik ma na Sevcenkovej sestru.Porozmyslaj a daj vediet.Inak baby,ja som hotova,moju lasku idu zajtra ockovat:povinne+pneumokoky.Bojim........... 😕 😕 .A som velmi rada,ze mate uz vacsie miminka,aspon mi budete radit 😀 😀 😀 😀 😀 .Mne tu strasne chyba nejaka blizka a hlavne normalna osobka,ako pisala Novinka-tu su ludia inaksi ako tam u nas 😖 😖 😖 😖

Ivush,ty si odkial?

jahodka11
24. júl 2008

ano, chodime....ked ja sa bojim ist sama MHD, ze co ked mi nikto nepomoze s kocikom..... 😖 ale asi sa budem musiet otrkat.....vy sa nebojite? to som len ja taka blba.....? ale minule som sa bavila s manzelom, ze co hrozne sa moze stat, max ostanem na zastavke 😀 jaaaaj, ockovanie, neboj, hadam nebude plackat....skus ho zabavit nejakou oblubenou hrackou.....u nas bolo prve ockovanie hroza, maly straaaasne plakal a ja skoro s nim....ale pri druhom som isla aj s manzelom a s hrackou a bolo to omnoho lepsie....🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre