Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
28. nov 2008

tak som tu 😉

norik1
autor
28. nov 2008

ahoooooooj 😀 😀

curly1983
28. nov 2008

norik to co si spravila ? 😀 vyhradne pravo na otvaranie novej temy ma nezabudka 😀

andrea.m
28. nov 2008

ale norik bola šikovnejšia. na nezabudku by sme načakali teda 😉

zuzka111111
28. nov 2008

curlyyy 😀

ahojteeeee

k tomu chodaku ja ho tiez vyuzivam kedze nelly na bruchu ani za svet cisty odpor ma k tomu tym padom ani lozit sa nenauci 😠 a ked jej dam ruky tak hned na nohy sa postavi ale pri nabytku sa nepostavi cize pre nas je chodak zachrana a veelmi sa jej tam paci beha jak dabel...

majka aj mne muz odisiel teda zatial do roboty a vecer do trencina na vecierok 😠 😠 😠 cely cas ho natahujem ze idem vecer von a ze mamka pride sraazit 😉 tak je na nervy 😀 takze som tiez sama

joj obed treba varit urobim len cestoviny s brokoliocou.....dnes mi pride kocka zehlit tak sa potesi ked uvidi to kepoisko co trci cez stol 😅

no idem dat dole aspon pyzamo 😀 😀 😀 vynimocne sa hraju obe tak normalne nechcem sa ani pohnut aby som ich nevyrrusila

norik1
autor
28. nov 2008

Nezabudku nepoznam, ale Curly mi to dnes vysvetli vsak? 😀 aj ked si domyslam...

norik1
autor
28. nov 2008

Mila Nezabudka, velmi sa ti ospravedlnujem ze som ti vyfukla zalozenie novej temy, ale som netusila ze veci sa maju takto. Dufam ze sa nehnevas 😀

kamilecka
28. nov 2008

Ahojte

Dnes je teda riadne pod psa ☹ keby aspon ta hmla nebola. Ale konecne piatok 😀 heh sa tesim akoby som pracovala 🙂

Chodak sme mali aj my doma,Davidko v nom sem tam pobudol,potom nam doma netrebalo pozicali sme Monike,ktora si potom kupila svoj a nas sme dali nasom hore,ked bol s nimi Davidko tak ho tam sem tam dali. Ale Davidko ako urobil prve krociky,tak behom 2 tyzdnov sa naucil aj sam chodit,takze nam ho az tak velmi netrebalo.

S otvaranim tem, Kosicanky som vznikla ja 😀 Takze Norik neboj mas aj ty povolenie 😉 A inak je to uplne jedno 😀

mystery7
28. nov 2008

ahojte kocky 😉

norik1
autor
28. nov 2008

Juj babule mne neslo o otvorenie temy, ale kazdu chvilu by na nas skocili adminky ze sme presvihli 10000...takto bude klud 😵

mystery7
28. nov 2008

norik, ved nic si z toho nerob, zachranila si nas a konecne nemusime tolko preklikavat 😉

kamilecka
28. nov 2008

Norik, co si, ved to je uplne fuk, kto otvori novu temu. 😀

Dnes nam po vyse 4 tyzdnoch pride domov tatik,sa tesime,ale mamka asi viac ako Davidko 🙂

madi
28. nov 2008

caute kosicanky, takze uz patka? hmmmm ale vam to mluviii
sledujem,ze sa bavite o chodakoch.....ja som dostala od ortopeda "poucenie" ze ked nam niekto da chodak, ze mu ho mam otrepat o hlavu, ze je to velmi zle pre vyvin babatka....hm...ja som ani neplanovala kupovat...."zdedime" po krstnati taky panel s kolieskami co si bude pred sebou tlacit a opierat sa onho..neviem ci to poznate...

kamilecka - 4 tyzdne bez tatika / muzika? to sa da??? sak ja by som umrela.....mne je smutno len ked je cely den v praci, sa nanho tesim ako mala vecer.... hm... ci - to ma casom prejde? 😕 😀

zelam seckym pekny piatok a krasny vikend....snad bude dobre pocasicko 😉

zuzana355
28. nov 2008

ahojte 🙂 tak aj my dufame že bude pekne počasíčko 😉

madi ževraj sa to dá zvládnut bez tatka kamošky muž robi vonku a oni su vačšne bez neho chodí len ked na víkendy alebo sviatky moj muž by si to nevedel predstav. lebo by mu chýbali deturence ale oni si už zrejme zvykli

zuzana355
28. nov 2008

zuzka no len sa tvar že sa chystáš dnes von aj ja sa tak občas tvarim ale ešte som sa nikde nedostala 😀 ale snát raz ked deti vyrastu

misanik
28. nov 2008

Ahojte, kocky, chcem sa opytat, neviete co je s Livkou? Uz dlho neprispievala ani do majoviek kam chodila.
A vcera ste preberali recepty na mmb, skuste toto, je to mnamka 😵 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=705

kamilecka
28. nov 2008

Zuzka tak ja si na toto asi nezvyknem nikdy,aj nas Tatik to zle berie,ale co uz ma robit,ked sa dal na taku pracu,alebo ked sa mu tak dari ze ho stale niekde poslu. Este sa da ze tyzdnovky ale ked ide prec na mesiac,dva,alebo tri v kuse tak to uz je sila. Ale zasa chodi prec len sem tam.

zuzana355
28. nov 2008

kamilecka možno ani ona nie je zvyknuta len sa tak tvary
livka no nebola davno dufam že su zdrave deturence 😕

kamilecka
28. nov 2008

Podla mna zena si na nieco take nezvykne,len co ine ostava vsetko to musi zvladnut.

zuzana355
28. nov 2008

neviem či íst dnes von s malou ked je take blebe počasie alebo radšej ostat doma ale už mi zožere nerv
už sme malovali, aj nechty musím povedat aj sme učesané, aj rozprávku kukali no fakt už neviem čo robkat ešte varenie ostáva
adi ty čo robkaš s malou filipko je v školke

zuzana355
28. nov 2008

norik išla si do optimi kuknut nove obchody

madi
28. nov 2008

joj zuzi -nova optima....ja sa taaak tesim na CA a HM...konecne aj v KE budu... 😅 len netusim kedz sa tam vyberiem a dostanem s nasim simonom... ☹

nam dnes maju menit merace na vodu....ze doobeda...ale nejako este nikto neprisiel ani nic...

zuzana355
28. nov 2008

madi ved ešte doobedie neskončilo maju ešte kooooopec času len aby to dnes stihli 😀
najlepšie by ti bolo ak by si šimonka nebrala lebo určite tam bude plnka teraz aj my to asi necháme na neskor

kamilecka
28. nov 2008

Ja si od H&M a C&A vela neslubujem, pojdeme pozriet to je jasne,ale necakam take ceny ake maju inde. Uz len dovozne maju drahe,takze bude to predrazene vsetko. Ved inak Blavacky by nechodili na nakupy do Rakuska a po inych krajinach ked tam maju aj Next ....

majka35
28. nov 2008

madi, teba sme tu nevideli takú dlhú dobu, ja že už ťa kôň prestal baviť ... 😅
ja sa tiež strašne nudím doma, s malou som von nemohla a doma už mi rastú rohy ... keby moju malú aspoň bavilo niečo dlhšie ako 5 minút, jedine skákať mi po bruchu dokáže aj celý deň ... aj v jedle mi začala vymýšlať, neviem do nej dostať už nič normálne ... ☹ varím si tu akurát tak sama pre seba ... 😒

adi, ty čo robíš celé dni s tami? dea, a ty? a vy ostatné?

majka35
28. nov 2008

kamilečka, s tými cenami máš pravdu, určite to bude predražené ... 😒

janka1874
28. nov 2008

no ste sa riadne rozbehli ja dnes nejako nič nestíham a von určite nestihneme a do toho počasia sa mi ani nechce
neviete náhodou ako sa dá sťažovať na poštárku už ma vatáča vôbec mi nenosí balíky a vyhovára sa na to že nie sme doma doobedu ale ja doobedu fakt nikam nechodievam lebo skoro celé mi malá prespí a medzi tým varím pracem a tak podobne no ale už ma to riadne štve

janka1874
28. nov 2008

chystám sa tam ísť v pondelok a riadny cirkus tam už urobím

mystery7
28. nov 2008

kocky neviete kedy zacnu trhy v KE?

kedy otvaraju to multikino v optime?
http://www.cassovia.sk/newsread.php?newsid=14899

janka1874
28. nov 2008

mystery všetko vraj majú otvárať 29.11 len to si ani nechcem predstaviť koľko tam bude ľudíííííí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre