Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

nera
6. júl 2009

nezábudka - blahoželám k babätku a obom želám hlavne veeeľa zdravíčka 😵
janka - nebuď smutná, ja mám dve kočky a nemenila by som za nič na svete 😵 Olivinku ani neviem, že mám je super (klop-klop)a Dianka ju veľmi zbožňuje...
majka - blahoželám k prijatiu...neboj Ty to zvládneš....no po 5-tich rokoch to ešte len začne...to je asi tak ako vo filme Ako chutí básnikom život-keď ide po tých schodoch....

monika1
6. júl 2009

adi si ma potesila 😀 len ja budem v riadnej presile o par rokov..mesiacov.. 😅 😅 no a na mene sa nevieme dohodnut...u nas klasika 🙄 aj pri adamkovi sme sa vadili este na porodnej sale ked sa nas sestricka opytala na meno 😀

janka1874
6. júl 2009

no nemá to bude iná kapitola veľmi sa nám nič nepáči
a chcela som chlapčeka hlavne kôli tomu že to majú podstatne ľahšie v živote a tak sa budeme s babami trápiť no iná fuška to bude aj keď priznávam Sendy je neskutočne zlaté dieťa (no samozrejme vie aj naštvať) ale pekne spí je šikovná a podobne no chceli sme párik

majka blahoželáme k prijatiu už len 5 rokov do konca 😀 😀 😀

jeane1
6. júl 2009

majka blahoželáááááám nakoniec ti to vyšlo 😉 a tak si sa bála 😀 😀 len si veriť ešte tých 5 rokov a bude ti heeej 😵 držím palčokiv štúdiu 😀

janka blahoželám k dievčatku ja by som radšej babu chcela keby bolo dalšie 😀 a to mám s čím porovnať 🙂 aj ked chlapi to majú v tom živote fakt o dosť ľahšie

janka1874
6. júl 2009

no jeane to fakt majú preto som stále túžila mať chlapčeka

jeane1
6. júl 2009

janka1874 ale v škole sa viac prepečie dievčatám ako chlapcom 😀 ber to pozitívne 🙂 určite vyfasuju menej poznámok ako chalani a aj poznámky dávaju lepšie 😀

andrea.m
6. júl 2009

jeane never tomu že chalani maju viac poznámok....mojí dvaja bratia ani ked daju svoje poznámky dokopy nedobehnú ma 😀 😀 😀

lovacka
6. júl 2009

ale ved to je jedno ci chlapcek ci dievcatko len nech su tie nase deticky zdrave 🙂 a je to asi jedno ake pohlavie niekedy su dievcata horsie ako chlapci 😀

jeane1
6. júl 2009

ale jasnéééééé aj dvojičky su supeeer 😀 😀

janka1874
6. júl 2009

jasné ja sa nebavím o zdraví to je v vždy prvoradé nech sú zdravé o tom nehovorím ja len že sme chceli chlapčeka

jeane a v živote fakt záleží na poznámkach ja som bola iný kvietok na ZŠ a aj na Strednej sa o mne dobre vedelo a do života ako takého mi prd pomohli známky a moje správanie na škole 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
6. júl 2009

jani mne rodičia na stredneja ni na rodičko nechodili 😀 že oni sa hanbiť nebudú 😅

evicka1
6. júl 2009

ahoj kocky
prosim vas kde je vksiciach nejaky dobry atelier na fotenie? chcela by osm sa nechat zvecnit s malickym no nemam sajnu kde 😅 diky za rady a

kamilecka
6. júl 2009

Ahojte

Janka clovek mieni,pan boh meni 😉 Ale urcite sa velmi tesis vsak? A treti moze byt chalan 😉

janka1874
6. júl 2009

adi bola som na tom podobne na škole 😀 😀 😀 😀 a obávam sa že aj Sendy bude taký kvietok 😀 😀 😀

kamilečka jasné že sa teším len som dosť sklamaná lebo nebude ani náhodou tak bude len babinec no čo už

andrea.m
6. júl 2009

no jani vyzerá to že aj Tami je po maminke 😖 môžem síce dúfať že sa podobne ako ja skľudni ale kým to príde 😝
normálne sa čudujem že naši ešte mali po mne dalšie 3 deti 😅 ja totiž stále vravím že keby bola Tami prvá tak je jedináčik...asi panbožko vedel čo robí ked nám dal najprv Filipka 😀

janka1874
7. júl 2009

adi 🙂 🙂 🙂 🙂

majka35
7. júl 2009

dobre ránko ... ďakujem vám ženuše za povzbudivé slová ... fakt už len 5 rokov učenia 😀 😀 😀

adi, mne pánbožko nadelil Barborku ako prvú a tá je za 10 chlapcov, preto tak váham, či druhé áno, či nie ... 😀 😀 aj keď by som veľmi chcela ... len neviem, či by som takých dvoch čertov zvládla 🙂

ináč, super foto zo Štúrova ... aj ja chem 😠

miresta
7. júl 2009

ahojte žienky, hlásim sa že ešte žijem, mám sa fajn, len vôbec nemám čas. Mám teraz toho trochu veľa, lebo mám chorú mamku, a k tomu chodíme aj ku svokrovcom do Malej Lodiny, takže skoro vôbec nie som doma.

janka - ako sa máš? Na mne ešte stále tehu nevidno. Aj bábo mám podľa ultrazvuku trochu malinké. Tak uvidíme ako sa bude vyvíjať. A stále zvraciam. 😝

zuzka 111111 - ako sa máš? Už som nebola na Ťahanovciach dole pri pošte asi 2 mesiace, možno aj viac. Ale dens idem skočim trochu pozrieť na trh? Ako sa darí v umývačke?

Pozdravujem všetky košičanky a pekné leto, lebo neviem kedy sa zase ozvem, papa

janka1874
7. júl 2009

miresta ahoj tak to áš super pestré fakt
a to že na Tebe ešte tehu nevidno buď rada ja už vyzerám ako keby som o týždeň mala rodiť a budeme mať dievčatko (zas 🙂 )
zuzka je momentálne na týždeň preč

andrea.m
7. júl 2009

AHOJTE...ja som dnes 1x pustila Filipka vonku bez mamky ☹ šli partia z bloku. vekové zloženie:Maťo 11,Dianka 10,Miška 7 a Filipko 6 rokov. som zvedavá ako to dopadne. ináč z nášho bloku je vlastne iba ten Maťo, Dianka a Miška su tu na prázdninách.

andrea.m
7. júl 2009

dopadlo to super. o jednej dobehol na obed a momentálne sa hraju s diankou u nás. 🙂 takže už som kľudná. 😝

miroslava89
7. júl 2009

ahojte🙂 pridavam sak vam teda ak mozem ja som tiez kosicanka sice len prestahovana ale som😀.. koncom decembra tohto roku cakame babatko-teda nie jedno ale hned dve🙂

andrea.m
7. júl 2009

mirka vitaj...aké exoticke mená....neboj je nás tu viac prisťahovaných 😉

zuzik
7. júl 2009

Caute kocky, poradte kde v meste sa da s detmi posediet. Bude nas ale trochu vacsia partia.

dik

janka1874
7. júl 2009

miroslava89 vitaj a gratulujeme rovno k dvojičkám 🙂

miroslava89
7. júl 2009

andrea tie mena-vyber priatela..s tym ja nespravim nic..vecsina mien su z usa🙂

janka dakujem🙂a ked sa mozem opytat do ktorej nemocky sa chystas ist rodit?🙂

janka1874
7. júl 2009

miroslava89 do novej (na terase)

zuzana355
7. júl 2009

cafte kočky
adi aj Lukaško už chodí sa vonku tiež nie som pokojná ale keď on sa už somnou nudí 😀 😀
mirka vitaj a blahoželáme k dvojičkám.

janka1874
8. júl 2009

Ahojte
tak čo zas nám to tu nejako zamrzlo

andrea.m
8. júl 2009

pratám 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre