Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
8. júl 2009

adi príď aj ku mne mne sa v poslednej dobe tak nič nechce nie to ešte pratať

andrea.m
8. júl 2009

ti verím šak zo mňa sa leje cícerkom pot 😝

janka1874
8. júl 2009

no veď to adi ale už by bolo vhodné pozmývať ju ale tak sa mi nechce

andrea.m
8. júl 2009

ja mam plavačky iba chvíľu a ešte ani nie vo všetkých izbách ale som nimi nadšená. vysávanie som neznášala a teraz pozmývam a mam pokoj za pol hodku mam upratané.

janka1874
8. júl 2009

no áno to je pravda ale toho prachu na tom pri kobecoch to až tak nebolo vidno 😀 😀 😀 😀

andrea.m
8. júl 2009

ja mám dobrý odtieň. mne nevidno prach ani na podlahe 😀

miroslava89
8. júl 2009

ahojte kosicanky koonecne nam dneska trosicku sprchlo🙂 sice len trosku ale sprchlo...cele popoludnie som sice stravila behanim po optime ale aj tak sa tesim ze bolo ine pocasie🙂

zuzana355
8. júl 2009

mirka tak len nakupuj potom sa už do obchodu tak skoro nedostaneš 😉 a v optime je čo na pobehanie však kým prejdeš z jedného konca na druhý tak to dá zabrať 😀 😀

norik1
autor
8. júl 2009

Aaaaahojte mamusky 😉 ja uz nestiham od nastupu do prace nic, ani pratat he he 😀 ako sa mate? dufam ze ste zdravi vsetci 🙂

miroslava89
8. júl 2009

zuzana poviem ti mala som dost a este dopoludnia sme boli na spisskom hrade tak to uz uplne..ale mam pocit ze budem mat co obliect do konca tehu -to ma tesi🙂

miroslava89
8. júl 2009

zienky kde este v Ke su nejake obchodiky s vecami pre babetka a pre tehulky?..ja nakupujem len v optime ale tak chcela by som pozriet ajniekde inde..

janka1874
8. júl 2009

no pre tehuľky ťažko ešte niekde inde maximálne tak sem tam niečo nájdeš po číňakoch a detské tak to je rôzne ja som veľa nakúpila detských veci v tescu aj teraz tam majú zľavy na oblečenie a keď tak ešte domaja (to je na terase Lunik II a aj na KVP ale tam neviem kde presnejšie)

janka1874
8. júl 2009

norik že sa ukážeš pekné do Teba 🙂

andrea.m
8. júl 2009

domaja ma dva stánky na blšáku a na terase ešte aj v OC Erika

zuzana355
9. júl 2009

ahojte dneska nikde nikto 😕
norik no caf tak od kedy pracuješ si riadne namyslená nemaš čas na nič ta práca ti vobec neprospieva 😀 😀 😀

miroslava89
9. júl 2009

ja som tu 🙂

ja som v tecsu nebola roky rokuce 😅 takze ai zajdem kuknut-dakujem za typ🙂

andrea.m
9. júl 2009

no ta dze sce šicke? v roboce či už sce še zaľali na kupalisku?

zuzana355
9. júl 2009

ta ja tu aďo 😀 😀 😀

zuzana355
9. júl 2009

ale na buduci týžden sa chystám na kupko pridáte sa niekto 🙂

janka1874
9. júl 2009

a na ktoré kupko zuzi?

zuzana355
9. júl 2009

no neviem ja som chodila na mestké kupko tak ale ked pojdete inam ja sa pridam len to počko nech sa rozhodne či svieti slnko alebo bude pršat vy ste boli na rybe tam som ešte nebola no viem že janka bola na mestkej a že bolo super tak uvidíme.

norik1
autor
9. júl 2009

Zuzka uz len ty v praci chybas he he nevykrucaj sa a podme pracovat sup sup!!! ten cerveny koberec uz aj mole zozrali 😀 😀

no pracujem od juna, bol to dost brutal zvyknut si, ale uz je to v pohode...a to mi chodi k malemu svokra, neviem si ani predstavit ze by siel rovno do jasli, ako by sme si zvykli na jasle, pracu, novy rezim a vsetko naraz...na zaciatku je narocne zladit rezim, ale potom sa da....
a vy ako? vsetky zdrave?

zuzana355
9. júl 2009

norik no teš sa kolegyne nebudeme a koberec pojdem si ho zmotat 😀 😀 😀 volala som martine tak šéfka povedala že všetko fasa bolo len som nemala také percento predaja aké treba teraz takžé momentálne ma nezoberu ak sa zmenia podmienky tak neskor tak neviem či sa mam tešit alebo čudovat sa no 😅 😕

ale už nepracuj tolko aj na dovču treba íst a malý filipko

cambrige
10. júl 2009

Ahojte,
som tu nova a chcem pocut aj vas nazor. Pred par dnami som zistila ze som tehotna tak som isla k lekarke no na utrazvuku zatial nebolo vidiet nic tak mi vzala krv a vyslo ze hladina hormanu je nieco nad 300..no zacala som trosku krvacat hlavne rano..je to ine ako menstruacia, je to skor tmavohnedej farby..lekarka mi predpisala utrogestan a duphaston a v pondelok mam ist na krv...mozem hoz zacat brat hned? a viete mi povedat naco to vlastne je..lekarka mi k tomu zatial nic nepovedala a som dost vystrasena 😢 ci je vsetko ok..dakujem za kazdu odpoved..

zuzana355
10. júl 2009

ahoj cambrige ja som nebrala ani jedno z toho ale hodila som to do googlu a je tu tema na špinenie v tehotenstve som ti skopčila :

bobatko pozri si temu Spinenie v tehotenstve, tam je vela kociek s podobnym problemom. a neboj, stava sa to, ale urcite chod k Dr, ak mas pocit, ze to nie je ok., nie je dolezite ci je pred Vianocami...babo je dolezite! take veci maju vzdy zle casovanie... Inac zvykne sa dvat utrogestan alebo duphaston plus ascorutin. aj ja som na tom bola podobne, take krvave spinenie som mala dvakrat v 6tt a v 13tt,obidva razy to bolo v case MZ, potom uz vsetko ok. hlavne by si mala lezkat a ziadna horuca sprcha...drz sa a neboj!

ale su tu kočky sestričky tak ti snát poradia však Adi 😉

janka1
10. júl 2009

zienky vcera 9.7.2009 o 22.00 kamilecka porodila nadhernu slecnu SARAH 😵 3130g 49 cm
😵 🙂 srdecne blahozelame 😉 ńech ste zdravucke obe a cim skor domka pri Davidkovi
😉

zuzana355
10. júl 2009

jeeeeeej tak to je super blahoželáme Kamilečka si šikulka a Sarah vítaj na svete super za týžden stihla porodit moja kamoška švagrina predvčerom a kami včera no super novinky toto aspoň niečo pozitívne teším sa 🙂

andrea.m
10. júl 2009

jééééj tak kamilečke aj sarinke srdečne gratulujeme...držkajte sa. 🙂

zuzi na mňa nežmurkaj ja som cez úrazy 😖

zuzana355
10. júl 2009

adi no tak teda nič ale žmurkat možem 😀 😀 😀 čo porabate dnes vyzerá že bude pekne ideme na budúci týžden na kupko kedže si ešte v KE nebola.

andrea.m
10. júl 2009

dnes ešte neviem čo robíme ale zajtra by som šla do zadielu...len mangel o tom ešte nevie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre